Jump to content

Photo
- - - - -

Foot Fetish - co o tym sądzicie ?

fetish foot sądzicie

• Please log in to reply
4 replies to this topic

#1 bobini23

bobini23

Zbanowany

• Banned Users
  • PipPip
  • 26 posts
Neutralna

Posted 07 August 2009 - 10:03 PM

Co sądzicie o seksie jak na załączonych obrazkach:

Free Foot Fetish Galleries on Feet Mania Tgp

???

Pytanie zarówno do Panów jak i Pań.

Pozdr,

B23
  • 0

#2 tupolev

tupolev

Użytkownik

• Użytkownik
  • PipPip
  • 19 posts
Neutralna

Posted 09 August 2009 - 12:55 PM

to musi byc bardzo ciekawe doznanie. chetnie sprobuje w przyszlosci
  • 0

#3 Psychedelic1965

Psychedelic1965

Użytkownik

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 126 posts
Dobra

Posted 10 August 2009 - 09:23 PM

Mnie bardzo kręcą kobiece stopy. Latem "chorobliwie" spoglądam kobietom na ulicy na obuwie a raczej na jego zawartość :)
Gdy się kocham z kobietą zawsze lubię widzieć stopy, wtulać w nie twarz, ssać palce kopulując radośnie :). Oczywiście przynajmniej do tej pory zawsze trafiały mi się damy o zadbanych stopach.
Bo jak czasem widze na ulicy wypindrzoną laskę spaloną solarium tlenioną blondynę w supermini i z cyckami na wierzchu, sztuczne paznokcie, makijaż perfekt, pomalowane nóżki, wysokie obcasy i... pożółkłe skorupy na piętach to od razu mnie odrzuca od takiej delikwentki :D, ha,ha
  • 0

#4 Psychedelic1965

Psychedelic1965

Użytkownik

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 126 posts
Dobra

Posted 10 August 2009 - 09:23 PM

Mnie bardzo kręcą kobiece stopy. Latem "chorobliwie" spoglądam kobietom na ulicy na obuwie a raczej na jego zawartość :)
Gdy się kocham z kobietą zawsze lubię widzieć stopy, wtulać w nie twarz, ssać palce kopulując radośnie :). Oczywiście przynajmniej do tej pory zawsze trafiały mi się damy o zadbanych stopach.
Bo jak czasem widze na ulicy wypindrzoną laskę spaloną solarium tlenioną blondynę w supermini i z cyckami na wierzchu, sztuczne paznokcie, makijaż perfekt, pomalowane nóżki, wysokie obcasy i... pożółkłe skorupy na piętach to od razu mnie odrzuca od takiej delikwentki :D, ha,ha
  • 0

#5 redrix

redrix

Świeżak

• Świeżak
  • Pip
  • 1 posts
Neutralna

Posted 11 August 2009 - 07:22 AM

Wiece mam takiego jednego "znajomego" w sumie nie jest gejem ale pewnie by was przelecial bo macie "ladne stopy"
  • 0