Jump to content

Photo
- - - - -

Prosze przetlumaczcie mi to na J.angielski plz

jangielski prosze przetlumaczcie

• Please log in to reply
9 replies to this topic

#1 reymysterio619

reymysterio619

Świeżak

• Świeżak
  • Pip
  • 1 posts
Neutralna

Posted 05 May 2009 - 06:46 PM

Film Sherek mówi o duzym zielonym ogrze który mieszka na bagnach i lubi samotnosc,
pewnego dnia zgraja stworów magicznych zaklucila jego spokój. Sherek wybral sie na zamek lorda który wygonil magiczne stwory. W tym czasie na zamku odbywal sie turniej rycerski. Zwyciesca mial udac sie na zamek by uratowac królewne przypadkowo i niechcaco wygral go ogr. Udal sie na zamek by uratowac piekna królewne Fione. Zielony ogr dowiedzial sie ze ona równiez podczas pelny zmienia sie w ogra zakochali sie w sobie i zamieszkali na bagnach i zyli dlugo i szczesliwie

Potrzebuje tego na angielski musialem napisac recenzje ale nie bardzo radze sobie z tlumaczenie prosze przetlumaczcie mi to na J angileki prosze:D
  • 0

#2 adamo_lech

adamo_lech

Użytkownik

• Użytkownik
  • Pip
  • 4 posts
Neutralna

Posted 05 May 2009 - 07:35 PM

To co napisałeś, to nie jest recenzja filmu, tylko streszczenie. Jak napiszesz używając polskich liter i poprawnie ortograficznie i gramatycznie, to można to wkleić do translatora. Może nie jest to czysta "angielszczyzna" ale zawsze coś.
#
Film Shrek tells about large green ogre which lives on swamps and loneliness likes.
Sure day magic creatures' gang disturbed his quiet. Shrek chose on lord who chased away magic creatures' lock sie. Sie knight's tournament in this time on lock took place. Winner had to be successful on lock they would save princess. Ogre won him accidentally. He was successful on lock they would save beautiful princess Fiona. Green ogre found out that she also during full it changes in ogre they fell in love in me and living on swamps and they lived long and happily.

#
P.S. Dowiedz się co to jest recenzja, bo praca jest nie na temat.
  • 0

#3 soczysty

soczysty

Użytkownik

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 216 posts
Bardzo dobra

Posted 05 May 2009 - 07:55 PM

Szukaj w Google pod hasłem "Shrek review"". I Kolega z góry ma rację: to nie jest recenzja, tylko streszczenie.
  • 0

#4 puma6

puma6

Użytkownik

• Użytkownik
  • Pip
  • 3 posts
Neutralna

Posted 05 May 2009 - 08:00 PM

naucz się angielskiego... bo za translatora, obłapiesz, jak byłem na studiach dla brechu próbowałem , by zobaczyć jak babka z angola zareaguje .... ;/ ;D.... nie miała takiego poczucia humoru jak ja ;P
  • 0

#5 JacekGlaca

JacekGlaca

Świeżak

• Świeżak
  • Pip
  • 2 posts
Neutralna

Posted 05 May 2009 - 09:24 PM

Kolego bez obrazy, ale widzę kilka błędów w twojej translacji :] Nie w formie gramatycznej, ale w samym tłumaczeniu ^^
  • 0

#6 herramado

herramado

Użytkownik

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 157 posts
Dobra

Posted 05 May 2009 - 09:28 PM

Ja też kiedyś kupiłem translator. Fajnie było, dopóki tłumaczył tekst z polskiego na obcy. Odwrotnie już nie tak różowo!
  • 0

#7 madzik2206

madzik2206

Świeżak

• Świeżak
  • Pip
  • 6 posts
Neutralna

Posted 07 May 2009 - 04:39 PM

Muszę zgodzić się z Jackiem, że to tłumaczenie jest jakieś dziwne... A poza tym krótkie streszczenie jest częścią recenzji, przynajmniej w ang. reymysterio619 prześlij mi całą pracę po polsku i poziom ang. na maila (megan2206@wp.pl) to Ci to przetłumaczę. Na maila, bo tam częściej zaglądam niż tu.
  • 0

#8 Adi1593

Adi1593

Świeżak

• Świeżak
  • Pip
  • 2 posts
Neutralna

Posted 21 September 2009 - 07:23 PM

,\<" W Szczebrzeszynie chrząszcz brzmi w trzcinie".... na j.angielski ;]
  • 0

#9 Adi1593