Jump to content

Photo
- - - - -

Pobieranie z serwerów warez

pobieranie serwerów warez

• Please log in to reply
16 replies to this topic

#1 gelo287

gelo287

Użytkownik

• Użytkownik
  • PipPip
  • 28 posts
Dobra

Posted 05 March 2011 - 11:33 AM

Witam, jaki możecie polecić serwis oferujący pobieranie plików z takich stron jak rapidshare.com, hotfile.com itd.

W ostatnim czasie posiadałem rapidown.pl ale nikomu osobiście nie polecam. Kupa błędów, zabiera transfer a pliku nie można pobrac bo wyskakuje jakiś błąd itd.

Czy możecie polecić coś innego?

Pozdro.
  • 0

#2 gacek18

gacek18

Aktywny Precylowicz

• Aktywny Precylowicz
  • PipPipPip
  • 1,966 posts
Dobra

Posted 05 March 2011 - 01:02 PM

ja korzystałem z "twojlimit" i nie narzekałem :P
  • 0

#3 misiek4040

misiek4040

Świeżak

• Świeżak
  • Pip
  • 1 posts
Neutralna

Posted 10 March 2011 - 08:39 AM

ja również korzystam z
twojlimit.pl
i jestem zadowolony. od niedawana nie trzeba logować się na stronie, wystarczy zalogować się w Jdowlander :) po prostu super sprawa :D
  • 0

#4 damian33

damian33

Użytkownik

• Użytkownik
  • PipPip
  • 16 posts
Neutralna

Posted 15 April 2011 - 11:35 PM

Rowniez korzystam od jakiegos czasu z serwisu TwojLimit i jestem zadowolony. Dziala bez problemu. pobiera cala predkoscia mojego lacza. Promocje tez nie najgorsze maja.
  • 0

#5 Dj.Archimedius

Dj.Archimedius

Legenda Precyla

• Emeryt
  • PipPipPip
  • 2,816 posts
Świetna

Posted 29 April 2011 - 01:02 AM

Ja też czasami korzystam z twojlimit nigdy nie miałem z nimi problemy mają dość sporo promocji w sumie co chwile coś mają jak nie podwajają to potrajają transfer więc jest ciekawie. No i chyba jako pierwsi wprowadzili obsługę piggyshare czyli serwisu na którym teraz będzie bardzo dużo uploadów
  • 0

#6 baku_baku

baku_baku

Świeżak

• Świeżak
  • Pip
  • 6 posts
Neutralna

Posted 02 May 2011 - 11:10 PM

darmowe pobieranie z filesonic i fileserve -
premiumdl.pl

• 0

#7 Kcurek

Kcurek

Wielki pomocnik :)

• Banned
  • PipPipPip
  • 3,255 posts
Świetna

Posted 04 May 2011 - 10:33 AM

Nopremium też obsługuje piggyshare. Nie polecam ich jednak po wałkach z kontami premium i niejasnymi zasadami działania konta (czyli kiedy i za co płacisz).
  • 0

#8 -Diakon-

-Diakon-

Użytkownik

• Użytkownik
  • PipPip
  • 19 posts
Neutralna

Posted 05 May 2011 - 01:01 AM

To moje pytanie pewnie was rozśmieszy ale nie korzystałem do tej pory z taki stron jak TwojLimit Jak to działa? Wystarczy że się tam zarejestruje kupie np pakiet 30gb i mogę pobierać pliki nawet jeśli nie jestem zarejestrowany na np rapidshare ??
  • 0

#9 bastionszatana

bastionszatana

Świeżak

• Świeżak
  • Pip
  • 2 posts
Neutralna

Posted 21 October 2011 - 06:24 PM

Napisałem już w innym poście. Zobaczcie co się z nimi stało - zgarnęli kasę i się zwijają. Na głównej stronie jest jakaś informacja o rzekomej awarii, pewnie zrobią to samo co fload czyli kasa do kieszeni i wio na teneryfę.. Nie podaruję im mojej kasy.
  • 0

#10 klepaki

klepaki

Świeżak

• Świeżak
  • Pip
  • 2 posts
Neutralna

Posted 21 October 2011 - 07:34 PM

hehe taka poważna firma ten TL

http://allegro.pl/twojlimit-pl-na-sprzedaz-i1866049554.html

nikt nie chciał kupić tego więc padło
  • 0

#11 bysior40

bysior40

Świeżak

• Świeżak
  • Pip
  • 2 posts
Neutralna

Posted 22 October 2011 - 09:35 AM

Napisałem już w innym poście. Zobaczcie co się z nimi stało - zgarnęli kasę i się zwijają. Na głównej stronie jest jakaś informacja o rzekomej awarii, pewnie zrobią to samo co fload czyli kasa do kieszeni i wio na teneryfę.. Nie podaruję im mojej kasy.

Ho ho ho, No i tutaj klakier z nopremium trafił. Skoro tak to poznacie wszyscy prawdę.
Zarówno strona twojlimit jak i xlimit były partnerami biznesowymi platformy nopremium. Po zmianie właściciela nopremium bez zachowania jakiejkolwiek kultury biznesowej z dnia na dzień wyłączyli możliwość pobierania z Xlimit jak i Twojlimit. (zresztą jak ktoś się orientuje z temacie to wie jaka była struktura)
Traktowanie partnerów biznesowych jak widać na" wysokim poziomie", wiec wyobraźcie sobie jak traktują użytkowników.
Zapewniam wszystkich, że pracujemy pełną parą żeby nasze strony działały prawidłowo i w niedługim czasie tak się stanie i nikomu transfer nie przepadnie, jest z nami kontakt mailowy oraz gg cały czas a klakierów nopremium jeszcze paru się pewnie tutaj pojawi.
Pozdrawiam "prawie" :) wszystkich
  • 0

#12 cross099

cross099

Moderator

• VIP
  • PipPipPip
  • 2,028 posts
Bardzo dobra

Posted 19 December 2011 - 04:47 PM

Według mnie najlepsze jest
www.nopremium.pl
Choć gdy wprowadzali konto premium bez mozliwości transferowego to na troche od nich odeszłem.Lecz spowrotem wrócili do kont premium i transferowych i jestem zadowolony.
  • 0

#13 krzysztof55995

krzysztof55995

Świeżak

• Świeżak
  • Pip
  • 7 posts
Neutralna

Posted 23 January 2012 - 10:43 PM

Mimo, że wątek troche ucichł to chciałbym nieco dodać co do wspomnianego przez cross099 nopremium.pl.
Początkowo byłem sceptycznie nastawiony do tego typu serwisów, jednak jak to mówią - kto nie ryzykuje to traci. I po zarejestrowaniu się muszę przyznać że opłacało się "zaryzykować". Transfery ok, dostęp bez problemów.

Polecam.
  • 0

#14 dirtydancer68

dirtydancer68

Świeżak

• Świeżak
  • Pip
  • 4 posts
Neutralna

Posted 24 January 2012 - 08:36 PM

www.twojlimit.pl www.nopremium.pl www.xlimit.pl
- dla mnie to święta trójca downloadu, mam konta na każdym z tych serwisów i co chwila na którymś łapię promocję 2x, 3x więcej transferu za tę samą cenę, także cały czas pobieram za grosze. przerabiam 5GB+ transferu dziennie
  • 0

#15 TheArt

TheArt

Użytkownik

• Użytkownik
  • PipPip
  • 19 posts
Neutralna

Posted 28 January 2012 - 04:43 AM

Co za matołki, żeby Was zlinczowali za propagowanie nopremium, to mizeria cicha.
  • 0

#16 unloco

unloco

Użytkownik

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 170 posts
Neutralna

Posted 06 January 2013 - 03:46 AM

Nie zgodzę się z osobami powyższymi, które jadą na nopremium. Ja mam masę czasu (nie wiem, ponad rok, może dwa lata) konto u nich, gdy wykorzystam pakiet downloadu to kupuję nowy. Osobiście nigdy nie miałem z nimi problemu. Jeszcze co jakiś czas dostaję dodatkowe doładowanie 2gb gratis, za wykorzystywanie pakietu.

Naprawdę nie wiem na co narzekacie. Ja nie narzekam. Nawet nie interesuje mnie właściciel serwisu i co robi z innymi partnerami biznesowymi tak długo, jak długo moje pieniądze nie przepadają a serwis działa.
  • 0

#17 cross099

cross099

Moderator

• VIP
  • PipPipPip
  • 2,028 posts
Bardzo dobra

Posted 06 January 2013 - 10:25 AM

No narzekania były zapewne za te konta premium które przez jakiś czas były jedynym wyborem, a przynajmniej tak wynikało z wiadomości którą dostali użytkownicy. Poza tym dobrze się korzysta z ich serwisu. Wprowadzili wtyczki do przeglądarek i menadżerów pobierania, mają niezłe serwery, happy hour też jest miłe a i promocje na transfer są co jakiś czas więc poza drobnymi ekscesami w przeszłości można przyznać że jest to dobry wybór.
  • 0