Skocz do zawartości

Zdjęcie
- - - - -

Morze

morze

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
13 odpowiedzi w tym temacie

#1 Babcia Stasia

Babcia Stasia

Zbanowany

• Banned Users
  • PipPipPip
  • 1013 postów
Reputacja: 587
Bardzo dobra

Napisano 13 sierpień 2010 - 09:00

Były góry to teraz pytanie o morze...

Gdzie lubicie wypoczywać w upalne, słoneczne, wakacyjne dni?
Jakie nadmorskie miejscowości najchętniej odwiedzacie i dlaczego?

Ciekawa jestem Waszych wypowiedzi. :)

#2 panczasowa

panczasowa

Precylowy Weteran

• Emeryt
  • PipPipPip
  • 113 postów
Reputacja: 105
Dobra

Napisano 27 październik 2010 - 08:25

Oczywiście Ustka ;D hyhy
  • 0

#3 dessperadoska

dessperadoska

Użytkownik

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 54 postów
Reputacja: 10
Neutralna

Napisano 14 grudzień 2010 - 08:07

Na mniej chętnie odwiedzam polskie morze, a najchętniej wszystkie zagraniczne w ładnymi plażami:) Najpiękniejsze plaże w Europie są w Grecji, Hiszpanii i Chorwacji z tych co widziałam a największa tragedia to ta Bułgaria którą tak wszyscy się zachwycają nie wiem czemu. Nie polecam!!
  • 0

#4 nabierzkolorow

nabierzkolorow

Użytkownik

• Użytkownik
  • PipPip
  • 23 postów
Reputacja: 11
Neutralna

Napisano 10 maj 2011 - 08:50

nie do końca tak jest, że ładne plaże są tylko za granicą. Ale to kwestia gustu :) W kazdym razie, znam wiele osób, które spędziły czas nad Bałtykiem i nie były rozczarowane. Nie zawsze urlop to tylko leżenie na plaży. Nad Bałtykiem jest dość sporo atrakcji dla tych, którzy chcą zrobić coś wiecej. Chcą aktywnosci. Nie wszystkie zagraniczne plaże mają tak różnorodną ofertę.
  • 0

#5 still87

still87

Użytkownik

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 89 postów
Reputacja: 22
Dobra

Napisano 10 maj 2011 - 10:22

Ostatnio często bywam w Krynicy Morskiej i choć to mała mieścina to nawet całkiem klimatycznie. Zwłaszcza woda z obu stron :) Co do Bałtyku to jak dla mnie zbyt zimna woda, wychowałem się wśród licznych ciepłych jezior (z tym, że nie na Mazurach), więc to może dlatego. Wybrałbym się do Chorwacji lub na jakieś wyspy, ale jak wiadomo, jak nie pieniądze to czas nie pozwala...
  • 0

#6 nabierzkolorow

nabierzkolorow

Użytkownik

• Użytkownik
  • PipPip
  • 23 postów
Neutralna

Napisano 12 maj 2011 - 08:33

Fakt, w Krynica Morska ma swój urok :) still87, a o jakich ciepłych jeziorach mówisz?? i btw.. masz bardzo dobry opis do postów! :)
  • 0

#7 galeriawdzieku

galeriawdzieku

Świeżak

• Świeżak
  • Pip
  • 9 postów
Reputacja: 10
Neutralna

Napisano 23 maj 2011 - 10:53

ja to wolę za granicą te same ceny, a jakość wyższa...
  • 0

#8 nabierzkolorow

nabierzkolorow

Użytkownik

• Użytkownik
  • PipPip
  • 23 postów
Neutralna

Napisano 01 czerwiec 2011 - 06:23

nie zgodzę się z tym, że za granicą ceny te same, a jakość wyższa. To zbytnie uogólnienie, które jest pewnego rodzaju stereotypem :/ moim zdaniem zarówno w np. pomorskim jak za granica można spędzić wspaniałe wakacje. Wiem, bo próbowałem wielu wakacyjnych destynacji. Po prostu ważne jest nastawienie i nie powinniśmy czesto wychwalać zagranicznych plaż, bo czesto swoje zbyt słabo znamy.
  • 1

#9 waitforme

waitforme

Użytkowniczka

• Użytkowniczka
  • PipPip
  • 22 postów
Reputacja: 93
Dobra

Napisano 05 czerwiec 2011 - 08:08

Uwielbiam Łebę. Dla mnie jest tam wszystko czego potrzebuję podczas wypoczynku. W ogóle kocham morze, już nie mogę się doczekać kiedy znów tam pojadę! :D W tym roku planuję pojechać pod namiot, taka awangarda :lol: Macie może jakieś sprawdzone pola namiotowe?
  • 0

#10 Ellander

Ellander

Trial Moderator

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 163 postów
Reputacja: 115
Dobra

Napisano 05 czerwiec 2011 - 08:46

A ja uwielbiam :) Kołobrzeg piękne miasto.. Super klimat, restauracje i ludzie..
  • 0

#11 mroźnydziad

mroźnydziad

Użytkownik

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 114 postów
Reputacja: 12
Neutralna

Napisano 09 czerwiec 2011 - 11:17

Jastrzębia Góra, upodobałem sobie tam hotel Primavera, polecam to miejsce wszystkim lubiącym aktywnie i sportowo spędzać wakacje. Można u nich zrobić formę na lato, mają siłownię i basen, do tego zadbać o to, by ciało odpowiednio wypoczęło i zregenerowało siły. Spa, masaże, sauna, wczasy odchudzające, spacery po plaży (w moim przypadku bieganie po plaży i trenowanie muay thai gdzieś na uboczu :) )
  • 0

#12 nabierzkolorow

nabierzkolorow

Użytkownik

• Użytkownik
  • PipPip
  • 23 postów
Neutralna

Napisano 03 lipiec 2011 - 03:08

tak patrzac po wpisach to do pomorskiego to mozna przyjechac nie tylko na wakacjach, tylko jest to bardzo dobre miejsce o kazdej porze roku. Dobra alternatywa np. dla zatłoczonych gór w czasie zimy. Tak mi sie wydaje..
  • 0

#13 mroźnydziad

mroźnydziad

Użytkownik

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 114 postów
Reputacja: 12
Neutralna

Napisano 12 lipiec 2011 - 12:01

No tak, w tym hotelu, o którym wspominałem mają ofertę cały rok, warto tam wpaść nawet na weekend i skorzystać z oferty odnowy biologicznej. Mają fajne masaże, np. przy pomocy czekolady lub chyba nawet cynamonu, ponoć zbawiennie wpływa na kondycję skóry.
  • 0

#14 wladyslawowonocleg.pl

wladyslawowonocleg.pl

Newbie

• Members
  • Pip
  • 4 postów
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 18 kwiecień 2018 - 10:22

Wladyslawowo noclegi to serwis który zawiera wszystkie sprawdzone obiekty noclegowe z Władysławowa,Chłapowa,Jastrzębiej Góry.Noclegi Wladyslawowo to również interaktywna mapa,na której łatwo wyszukać domek blisko morza,pokoje gościnne,apartamenty,hotele,ośrodki spa i inne.Zapraszamy 

• 0