Skocz do zawartości

Zdjęcie
* * * * * 1 głosy

Sen tajemnica! Poszukiwane informacje.

senparanormalne dusze arkadiusze guma dziewczyna tajemnica

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 Chrupeksmacznytak

Chrupeksmacznytak

Newbie

• Members
  • Pip
  • 1 postów
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 04 maj 2017 - 09:03

Ostatnio przyśnił mi się dość długi sen. Był dziwny, ale to u mnie normalne. ;)

Pomijając wiele, pierwsze co dało się zapamiętać to "6", która wyskoczyła na tablicy w pewnej firmie przy sprzedaży moich (niestety używanych) mebli.

Z tego co pamiętam była to niby cena jednego z nich, chyba krzesła. Wcześniej, przy licytowanej szafie wyskoczyła liczba 3-cyfrowa (zapomniałem). Zbuntowałem się wtedy i razem z pewną grupką nieznanych mi tylko w rzeczywistości osób zaczęliśmy latać po budynku i nawet w pewnej sytuacji gdy próbowali nas zalać w pewnym pokoju- pływać. Jak się okazało potrafiliśmy oddychać pod wodą. I tu z kolei dowiedziałem się że była to sprawka jakiejś magicznej gumy do żucia, która była w posiadaniu pewnej dziewczyny z naszej grupy (cały czas chowała się pod kapturem). :ph34r:

Pod koniec snu gdy dzieliłem się tą wspomnianą gumą z roślinkami, usłyszałem jak ktoś mi powiedział:

-Ona jest MAGANURI.

Chodziło oczywiście o tą dziewczynę z magiczną gumą.

Gdy się obudziłem wpisałem to nazwisko (jeszcze nie wiedząc że to nazwisko) w wyszukiwarkę i otrzymałem pewne informacje.

Wcześniej oczywiście trafił mi się niezły paraliż, jakby kto na mnie siedział.

W przybliżeniu ok. 6 osób nosi to nazwisko. Najbardziej powszechne jest w Indiach.

Rzadkość i występowanie tego nazwiska podpowiada mi że dziewczyna z magiczną gumą może istnieć naprawdę.

Jeśli posiadacie informacje na ten temat ( choćby w postaci waszego snu) albo i swoje zdanie na ten temat to zachęcam do podzielenia się tą informacją. Każdy kto się udzieli, po odnalezieniu tajemniczej kobiety na pewno dostanie chociaż kawałek tego niezwykłego słodycza. :) 

• 0