Skocz do zawartości

Zdjęcie
- - - - -

pobieraczek a płatność

płatność pobieraczek

• Zamknięty Temat jest zamknięty
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 Zuzanka

Zuzanka

Przyjaciółka Precyla

• Precylek
  • PipPipPip
  • 1800 postów
Reputacja: 1254
Świetna

Napisano 25 maj 2012 - 03:12

mam problem ,i może ktoś pomoże,otóż na gmailu otworzyła mi się reklama z w/wym.stronką 7 dni pobierania za darmo,sprawdż nas'' to się zalogowałam i koniec,nie ściągnęłam żadnego pliku/nawet nie wiem czy potrafię/a teraz wzywają mnie do zapłaty prawie 100 zeta,??grożą windykacją,komornikiem ,podają numer konta,co mam robić ?może ktoś miał podobne kłopoty?help me
  • 0

#2 SATAN

SATAN

Precylowy Weteran

• Emeryt
  • PipPipPip
  • 1018 postów
Reputacja: 659
Bardzo dobra

Napisano 25 maj 2012 - 04:39

nie boj żaby nic Ci nie zrobia :) wlascicielem jest byly windykator wiec wie jak nastraszyc :P to oni wlasnie musieli zaplacic UOKiK-owi kare za to :D strasza ze podaja ludzi do sadu, a policja nie ma nic ze oni kogos skarza, maja za to 1 skarge od klienta :D olej ich, jak widza ze ktos nie chce zaplacic to wkoncu przestaja przysylac ten spam :) ja im wysylalem glupie maile to szybko przestali wysylac spam :green: pozatym w prawie jest 3 miesiace na rezygnajce z takiej uslugi, nie wazne ze se oni napisali tydzien :) no i mam nadzieje ze przy rejestracji nie podalas swoich prawdziwych danych :|
  • 0

#3 Zuzanka

Zuzanka

Przyjaciółka Precyla

• Precylek
  • PipPipPip
  • 1800 postów
Reputacja: 1254
Świetna

Napisano 25 maj 2012 - 07:46

numer IP namierzyli no i adres meilowy, zresztą jakie to ma znaczenie i tak nie zapłacę ,nie ma takiej opcji,ale stres jest
  • 0

#4 Diabeł

Diabeł

VIP

• VIP
  • PipPipPip
  • 501 postów
Reputacja: 1714
Świetna

Napisano 25 maj 2012 - 08:40

Nie przejmuj się*nimi. Oni tylko straszą. Poczytaj ten temat http://precyl.com/ho...eraczek-pl.html
  • 0

#5 Kcurek

Kcurek

Wielki pomocnik :)

• Banned
  • PipPipPip
  • 3255 postów
Reputacja: 1840
Świetna

Napisano 25 maj 2012 - 08:52

Takich wątków było już sporo, zamykam i przenoszę do działu o hostingach.
  • 0