Skocz do zawartości

Zdjęcie
- - - - -

GG czy jakas alternatywa?

alternatywa jakas

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
248 odpowiedzi w tym temacie

#1 MildMan

MildMan

Aktywny Użytkownik

• Aktywny Użytkownik
  • PipPipPip
  • 355 postów
Reputacja: 346
Bardzo dobra

Napisano 27 maj 2008 - 08:34

Uzywacie gg czy czy jakiejś alternatywy? Jeśli tak to co wg Was lepsze?
By the way własnie ściągnąłem sobie aqq, bo gg mnie wkur**ać zaczęło. No i dodam jeszcze, że bardzo się mi spodobało, że jak piszę do kogoś na gg to widać mój stary numer gg... Czekam na Wasze odpowiedzi
  • 0

#2 ember

ember

VIP

• VIP
  • PipPipPip
  • 294 postów
Reputacja: 246
Bardzo dobra

Napisano 27 maj 2008 - 08:37

ja używam Konnekta ;) i jestem bardzo zadowolony ;]
  • 0

#3 eolc

eolc

Świeżak

• Świeżak
  • Pip
  • 4 postów
Reputacja: 10
Neutralna

Napisano 27 maj 2008 - 08:57

Ja mam Tlena ;] Jestem zadowolony ;] Ma dużo więcej plug-inów
  • 0

#4 MildMan

MildMan

Aktywny Użytkownik

• Aktywny Użytkownik
  • PipPipPip
  • 355 postów
Bardzo dobra

Napisano 28 maj 2008 - 11:59

Ja mam Tlena ;]

Ja tez chciałem go najpierw zainstalować, ale ja zobaczyłem, że musze mieć konto na tlen.pl to odrazu mi się odechciało...
  • 0

#5 Crabler.com

Crabler.com

Precylowy Weteran

• Emeryt
  • PipPipPip
  • 328 postów
Reputacja: 815
Bardzo dobra

Napisano 28 maj 2008 - 05:00

AQQ
Stefan
miranda
Jabber
Hapi
  • 0

#6 MildMan

MildMan

Aktywny Użytkownik

• Aktywny Użytkownik
  • PipPipPip
  • 355 postów
Bardzo dobra

Napisano 29 maj 2008 - 12:51

Nie kazałem wymieniać jakie są komunikatory oprócz gg tylko chciałem wiedziec czy Wy używacie gg czy moze jakiegoś innego i co o nim myślicie...
  • 0

#7 Exip♫

Exip♫

Przyjaciel Precyl.pl

• Precylek
  • PipPipPip
  • 2316 postów
Reputacja: 793
Bardzo dobra

Napisano 29 maj 2008 - 06:19

Kiedyś używałem stefana i aQQ, ale gg ma najprostszy interfejs, tamte mnie wkurzały, i numer miały inny itd...byłem np. nie dostępny dla innych itp.
  • 0

#8 Czereś

Czereś

Zbanowany

• Banned Users
  • PipPipPip
  • 480 postów
Reputacja: 116
Dobra

Napisano 29 maj 2008 - 07:06

Ja używam Tlena ;]. Jest naprawdę dużo wygodniejszy - na przykład konto email w komunikatorze.
  • 0

#9 Guest_Kuler_*

Guest_Kuler_*
  • Guests

Napisano 29 maj 2008 - 07:54

Ja używałem Tlena , póki co nadal korzystam z gg , wiem o tym doskonale że gg to jedna wielka dziura ale ma prosty interfejs , ale Tlena nie usuwałem nadal go mam ponieważ skyrznka pocztowa 10 GB zawsze się przyda :)
  • 0

#10 Guest_free25_*

Guest_free25_*
  • Guests

Napisano 04 czerwiec 2008 - 09:36

Konta mam na gg,tlenie, icq, skypie,jabberze, i paru innych. I do obsługi tego wszystkiego używam Mirandy. Troszkę czasu schodzi na doprowadzenie do używalności ale za to jaki efekt :D

Ładne skórki, częste aktualizacje wtyczek i super możliwości dostosowania do własnych potrzeb. Mirka rządzi :)

GG używałem aż 2 dni, tlena parę godzin, aqq za kwadratowe dla mnie. Na Spiku byłem chyba tydzień czy dwa ale za mało wyjść.
  • 0

#11 Hefa

Hefa

Użytkownik

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 182 postów
Reputacja: 113
Dobra

Napisano 04 czerwiec 2008 - 10:23

ja mam gg
ostatnio działa mi ok
a jak nie działa
to odpalam aqq ;)
  • 0

#12 Zodiac

Zodiac

Hurdy Gurdy Man

• Emeryt
  • PipPipPip
  • 195 postów
Reputacja: 106
Dobra

Napisano 04 czerwiec 2008 - 10:35

Za bardzo przyzwyczaiłem sie do gg, miałem już tlena i aqq, ale jakoś nie pasowały mi i wróciłem do zwykłego gg :)
  • 0

#13 GosiQ

GosiQ

VIP

• VIP
  • PipPipPip
  • 186 postów
Reputacja: 406
Bardzo dobra

Napisano 05 czerwiec 2008 - 10:17

Zawsze miałam gadu... od jakiegos czasu nie chcialo mi si e łączyć dobrze wiec zainstalowałam tlena a potem AQQ.... teraz korzystam zazwyczaj z AQQ jak mi sie zawiesza to włączam tlena :D
  • 0

#14 cisuwa

cisuwa

Świeżak

• Świeżak
  • Pip
  • 6 postów
Neutralna

Napisano 07 lipiec 2008 - 06:59

Jak dla mnie gg jest najlepsze, używałem aqq (ma fajne emotki), tlena i innych kilku, ale gg jest najlepsze. Wygląd, funkcjonalność i zapewne przyzwyczajenie. Nie używam nic innego bo gg jest najlepsze
  • 0

#15 frosty

frosty

Świeżak

• Świeżak
  • Pip
  • 7 postów
Neutralna

Napisano 13 lipiec 2008 - 11:58

Hej jestem nowy tutaj uzywam jednak komputera i internetu jakis czas(marynarz)w celach zawodowych i po angielsku(tak zaczalem i kontynuuje),mam doswiadczenia w anglojezycznych portalach,ten jest moim pierwszym polskim.Uzywalem GG,pozniej STEFANa,teraz jednak spersonalizowalem strone google jako glowna(uzywam firefox3-ke),tam jest odrazu poczta(G-mail) i czat(chyba bezpieczniejszy),.na jednej stronie moge przechodzic do czatu i z e-maila do niego lub odwrotnie widzac caly czas wszystko. frosty
  • 0

#16 tigesso

tigesso

Użytkownik

• Użytkownik
  • PipPip
  • 28 postów
Reputacja: 41
Dobra

Napisano 13 lipiec 2008 - 09:00

Ja używam AQQ, przełączam czasami na gg jeżeli ktoś kto posiada program gg chce mi jakiś plik przesłać, a tak to normalnie aqq.
Ja problemów z aqq nie miałem żadnych. Nie interesuja mnie emotk, ze lepsze czy jak bo i tak mam wyłączone :) Oraz znalazłem kilka fajnych pluginów do aqq, których w gg nie ma (albo po prostu nie umiem szukać)
  • 0

#17 nekrav

nekrav

Świeżak

• Świeżak
  • Pip
  • 2 postów
Neutralna

Napisano 21 lipiec 2008 - 11:49

Obecnie używam mirandy, zajmuje chwilę żeby skonfigurować do swoich potrzeb ale funkcjonalność rewelacyjna... Obsługuje gg, skype i kilka innych protokołów (poprzez pluginy), sporo ciekawych dodatków (np. powiadomienia o e-mailach) ... Oprócz tego dostępna wersja przenośna np. dla pendrive (miranda portable)... czegoż chcieć więcej? dla mnie najlepszy komunikator, a kilka już używałem...
  • 0

#18 Errores

Errores

Użytkownik

• Użytkownik
  • PipPip
  • 18 postów
Neutralna

Napisano 22 lipiec 2008 - 02:44

Zamiana gg na inny komunikator ma sens. I to nie tylko dlatego, że gdzie indziej są fajne ikonki, czy inne bajery, ale dla bezpieczeństwa. GG jest po prostu dziurawe. Z drugiej strony, jak się przesiadać, to na taki, który protokół gadulca obsługuje. Ja bym polecił mirandę.
  • 0

#19 Ponury93

Ponury93

Taki Sobie Precylek

• Precylek
  • PipPipPip
  • 356 postów
Reputacja: 488
Bardzo dobra

Napisano 26 lipiec 2008 - 07:38

ja obecnie gg i skype
  • 0