Skocz do zawartości

Zdjęcie
- - - - -

wybór przeglądarki

przeglądarki wybór

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
254 odpowiedzi w tym temacie

#241 Bono9

Bono9

Świeżak

• Świeżak
  • Pip
  • 7 postów
Reputacja: 10
Neutralna

Napisano 08 sierpień 2011 - 09:33

Pod względem szybkości to na pierwszym jest CHROME, druga opera, safari, dopiero FF. Ale pod względem elastyczności to jest tak 1.FF 2.Opera 3. CHROM
Wychodzi na to że Opera daje najwięcej. Najnowszy IE jest nie wspierany w moim Sys więc go nawet nie podaje, ostatnia wersja nie nadaje się do niczego.
Ja używam i polecam CHROM. Mimo że niektórzy uważają że google ZBIERA informację o nas, to robi to masowo, i nie obchodzi go Konkretny kowalski.
Robi to by wiedzieć czego oczekują konsumenci, dzięki czemu zawsze będą do przodu. POLITYKA GOOGLE
  • 0

#242 Guest_pfan_*

Guest_pfan_*
  • Guests

Napisano 13 sierpień 2011 - 02:11

Ja stawiam na Firefoxa. Używam go od początku i cenię go za mnóstwo dodatków dzięki, którym mogę przeglądarkę dostosować do własnych potrzeb oraz zabezpieczyć przed reklamami i niektórymi zagrożeniami.
Testowałem przez jakiś czas Google Chrome. Szybkość tej przeglądarki jest nie do końca taka jak się wydaje. Ładuje szybko ogólny widok strony a reszta zawartości ładuje się w tle wyraźnie wolniej. Nie odradzam jej bo jest całkiem przyjemna, ja jednak wolę Firefoxa za jego dodatki, które powodują że mogę nazwać ją moją osobistą przeglądarką. Jej rzeczywista prędkość użytkowa też nie jest gorsza od Chrome.
  • 0

#243 Vetka

Vetka

VIP

• VIP
  • PipPipPip
  • 503 postów
Reputacja: 1501
Świetna

Napisano 13 sierpień 2011 - 03:59

FF moim zdaniem przez te wszystkie dodatki zaczął bardzo zamulać. A firefox plugin container pożera ogromne ilości energii/pamięci. Ale trzeba sobie z tym radzić, bo póki co jednak dodatki te ułatwiają surfowanie po sieci, a jeszcze nie wszystkie można spotkać w wersji na Operę lub Chrome.
  • 0

#244 Sebol20

Sebol20

Aktywny Precylowicz

• Aktywny Precylowicz
  • PipPipPip
  • 2827 postów
Reputacja: 590
Bardzo dobra

Napisano 13 sierpień 2011 - 07:16

Dlatego polecam operę za równo mobilną jak i zwykłą , która nie przymula.
  • 0

#245 euinna

euinna

Użytkownik

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 33 postów
Reputacja: 12
Neutralna

Napisano 01 wrzesień 2011 - 06:34

Zdecydowanie Mozilla Firefox.
  • 0

#246 w-gaciach

w-gaciach

Świeżak

• Świeżak
  • Pip
  • 2 postów
Neutralna

Napisano 06 listopad 2011 - 11:21

google rządzi światem, wszystko co zrobią jest najlepsze... czyli Chrome, ale jak ktoś ma anarchistyczne usposobienie, boi się monopolizacji Firefox też jest super- ma masę świetnych dodatków
  • 0

#247 fryderr

fryderr

Użytkownik

• Użytkownik
  • PipPip
  • 11 postów
Neutralna

Napisano 12 listopad 2011 - 01:44

To zależy od gustu, ja preferuję Firefoks na komputerze, lecz na moim telefonie Opere już gdzie konkurentem jest Dolphin.
  • 0

#248 cross099

cross099

Moderator

• VIP
  • PipPipPip
  • 2028 postów
Reputacja: 682
Bardzo dobra

Napisano 12 listopad 2011 - 03:09

Ja pod względem szybkosci i dzzialania polecam Google Chrome.
  • 0

#249 -HakerDominik-

-HakerDominik-

Użytkownik

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 134 postów
Reputacja: 39
Dobra

Napisano 12 listopad 2011 - 03:49

Zgadzam się. Pod względem szybkości działania i otwierania stron google chrome jest według mnie najlepszy.
  • 0

#250 Tech31

Tech31

Użytkownik

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 138 postów
Reputacja: 24
Dobra

Napisano 15 listopad 2011 - 03:41

Waterfox - optymalizacja firefoxa pod systemy x64 i procesory intel/amd.
  • 0

#251 XbONX

XbONX

Użytkownik

• Użytkownik
  • PipPip
  • 11 postów
Neutralna

Napisano 29 listopad 2011 - 05:15

ja polecam mozille firefox stara dobra i sprawdzona przegladarka :)
  • 0

#252 pgalko

pgalko

Aktywny Precylowicz

• Aktywny Precylowicz
  • PipPipPip
  • 2188 postów
Reputacja: 497
Bardzo dobra

Napisano 22 grudzień 2011 - 08:10

fajnie jest uzywac Opere, Firefox i nawet najnowsza wersje IE 9 jest calkiem calkiem
niekiedy jednak jestesmy zmuszeni do korzystania z M$ IE, kiedy niektore aplikacje czy gry wymagaja wlasnie tej przegladarki jak to ma miejsce z najnowszymi grami zarzadzanymi przez aplikacje Origin - managera kont i bibliteki gier/aplikacji, ktory do rozruchu gry otwiera wprawdzie domyslnie wybrana przegladarke, np Firefox, ale juz gry jak Battlefield 3 nie da rady uruchomic, bo strona konta uzytkownika na serwerze EA nie obsluguje innych przegladarek, aby uruchomic gre - scislej nie jest kompatybilny instalujacy sie smieszny plugin bez ktorego nie da sie otworzyc profilu uzytkownika i uruchomic gre

:7)
  • 0

#253 pgalko

pgalko

Aktywny Precylowicz

• Aktywny Precylowicz
  • PipPipPip
  • 2188 postów
Reputacja: 497
Bardzo dobra

Napisano 29 kwiecień 2013 - 10:51

fajnie jest uzywac Opere, Firefox i nawet najnowsza wersje IE 9 jest calkiem calkiem
niekiedy jednak jestesmy zmuszeni do korzystania z M$ IE, kiedy niektore aplikacje czy gry wymagaja wlasnie tej przegladarki jak to ma miejsce z najnowszymi grami zarzadzanymi przez aplikacje Origin - managera kont i bibliteki gier/aplikacji, ktory do rozruchu gry otwiera wprawdzie domyslnie wybrana przegladarke, np Firefox, ale juz gry jak Battlefield 3 nie da rady uruchomic, bo strona konta uzytkownika na serwerze EA nie obsluguje innych przegladarek, aby uruchomic gre - scislej nie jest kompatybilny instalujacy sie smieszny plugin bez ktorego nie da sie otworzyc profilu uzytkownika i uruchomic gre

:7)

musze zaktualizowac post o wiadomosc iz, jest ona nie aktualna. Battlefield z Origin moze juz sie uruchamiac takze z firefoxa po zainstalowaniu plugina i byc moze jeszcze z innych przegladarek, nie wiem, mozecie sprawdzic czy Origin ma pluginy do innych takze :)
  • 0

#254 krzykuu

krzykuu

Świeżak

• Świeżak
  • PipPip
  • 14 postów
Neutralna

Napisano 21 grudzień 2013 - 07:07

Mozilla i Chrome, najwięcej CHROME ze względu na przyzwyczajenie się w sumie podczas korzystania

• 0

#255 rekininternetu

rekininternetu

Świeżak

• Świeżak
  • PipPipPip
  • 60 postów
Neutralna

Napisano 29 grudzień 2014 - 12:15

Kto co lubi. Korzystam z Firefoksa i IE 11. Każda ma wady i zalety. :)
  • 0