Skocz do zawartości

Zdjęcie
- - - - -

Na jaki tekst podrywacie dziewczyny?

dziewczyny podrywacie tekst

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
23 odpowiedzi w tym temacie

#1 kalatan

kalatan

Użytkownik

• Użytkownik
  • PipPip
  • 23 postów
Reputacja: 10
Neutralna

Napisano 06 grudzień 2011 - 01:20

zauważyłam ostatnio że mój kumpel ma jeden stały tekst który puszcza każdej dziewczynie nowo poznanej o tym czy ją bolało jak spadała z nieba. Macie jakieś takie swoje teksty? czy może do każdej dziewczyny podchodzicie indywidualnie z nowym pomysłem na poderwanie?
  • 0

#2 Benjamin22

Benjamin22

Użytkownik

• Użytkownik
  • PipPip
  • 25 postów
Neutralna

Napisano 06 grudzień 2011 - 08:21

Hehe dobre, ja nie muszę się silić na takie teksty, laski same kleją się do mnie i to częściej ja jestem podrywany, w czepku urodzony po prostu ;P
  • 0

#3 pajacyk6

pajacyk6

Użytkownik

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 96 postów
Neutralna

Napisano 06 grudzień 2011 - 09:44

Hej, byłaś kiedyś w buszu? Nie? To schyl się , to ci pokażę jak wygląda ;)
  • 0

#4 Benjamin22

Benjamin22

Użytkownik

• Użytkownik
  • PipPip
  • 25 postów
Neutralna

Napisano 07 grudzień 2011 - 11:56

Hej, byłaś kiedyś w buszu? Nie? To schyl się , to ci pokażę jak wygląda ;)

Jak trafisz na jakąś mało rozgarniętą, to sie może skusi:D, bo w przeciwnym wypadku zarobisz z placka;P
  • 0

#5 krystiano100

krystiano100

Świeżak

• Świeżak
  • Pip
  • 7 postów
Neutralna

Napisano 07 grudzień 2011 - 04:52

Tekstów jest wiele.Może:jesteś najpiękniejszą kobietą na ziemi,masz taki błysk w oczach,przyciągnęły od razu moją uwagę.Może to banały,ale czasem działają!Zależy jaki typ kobiety,ale warto próbować.Faceci mądre z Nas istoty,więc damy radę!!
  • 0

#6 uglytruth22

uglytruth22

Użytkownik

• Użytkownik
  • PipPip
  • 21 postów
Neutralna

Napisano 07 grudzień 2011 - 07:20

hahahaha, dobre było to z buszem !! ja osobiście takich tekstów nie znam, ale jak w piszesz w google coś takiego, to znajdziesz tego na pewno mnóstwo :D
  • 0

#7 znisia

znisia

Świeżak

• Świeżak
  • Pip
  • 2 postów
Neutralna

Napisano 07 grudzień 2011 - 11:53

No nie, z buszem to bym coś chamskiego napewno odpaliła. A jeśli chodzi o jakieś teksty to mój co chwile mi słodzi, zawsze jakiś nowy..np.że wyglądam jak aniołek, że drapie go pazurkami jak kocica, albo o poranku wyglądam tak naturalnie.. Z tym upadaniem anioła to z jakiegoś filmu kojarzę, ale tego mi nikt nie powiedział.
  • 0

#8 uglytruth22

uglytruth22

Użytkownik

• Użytkownik
  • PipPip
  • 21 postów
Neutralna

Napisano 08 grudzień 2011 - 12:24

ja nie ogarniam tych tekstow, niektore sa takie prostackie, ze szok... kiedys koles w klubie podszedl do mojej kolezanki i powiedzial taki znany tekst dosyc, ale wydawalo mi sie, ze nikt juz nie stosuje takich prostackich tekstow, a mianowicie: mam na imie olek, zapamietaj to imie, bo za godzine bedziesz je krzyczec... haha, debile :D
  • 0

#9 znisia

znisia

Świeżak

• Świeżak
  • Pip
  • 2 postów
Neutralna

Napisano 08 grudzień 2011 - 09:13

Mnie się przypomniało jak moja kuzynka na dyskotece chciała pójść do toalety a tam koleś stoi przy damskich drzwiach i do niej odpala : " hey mała! może ja Cię dzisiaj popilnuje w kabinie? " Haha ona się w tej łazience na cztery spusty zamknęła. ;D Później jeszcze do niej na parkiecie zagadaływał i nie mógł się odczepić a ona w końcu nie wytrzymała i chyba nadepnęła mu szpilką na stopę. I dobrze mu tak.. ;P
  • 0

#10 Illusionist

Illusionist

Świeżak

• Świeżak
  • Pip
  • 2 postów
Neutralna

Napisano 08 grudzień 2011 - 10:31

Tak... tandetne hasła są najlepsze... Ale czytałem kiedyś w Focusie że działają, o ile potrafisz je rozwinąć dalej ;) jeśli oczywiście nie jest hamskie tylko poprostu zabawne. Ludzki organizm podczas śmiechu wydziela dużo endorfiny i masz z górki :)
  • 0

#11 uglytruth22

uglytruth22

Użytkownik

• Użytkownik
  • PipPip
  • 21 postów
Neutralna

Napisano 08 grudzień 2011 - 11:32

na mnie by nie podzialal taki tekst nawet jakby koles potem dobrze to rozwinal... kurde, jakos mnie odrzuca od takich ludzi. zarty zartami, ale jakos mnie to nie przekonuje
  • 0

#12 Illusionist

Illusionist

Świeżak

• Świeżak
  • Pip
  • 2 postów
Neutralna

Napisano 08 grudzień 2011 - 11:53

Ale mi nie chodzi o hamski tekst tylko o coś lekkiego :D na niektóre to działa, ale wtedy trzeba być stanowczym i nie przestawać na tym tylko odrazu nawiązać do tematu i mówić dalej.
  • 0

#13 krupnik123

krupnik123

Świeżak

• Świeżak
  • Pip
  • 4 postów
Neutralna

Napisano 07 styczeń 2012 - 05:39

Kiedyś w podobnym wątku na uwo.pl widziałem tekst:
-Hej piękna.
- Mam chłopaka.
- A ja psa możemy kiedyś iść z nimi na spacer to się wybiegają razem.

ponoć zadziałało, bo laska blefowała. Czytałem kiedyś że najprostsze kawały, gadki są najskuteczniejsze, powinny być zabawne, tym hasełkiem możesz nie trafić w odpowiednią dziewczynę i dostaniesz klapsa w twarz :D
  • 0

#14 EnergyLinks

EnergyLinks

Precylowicz

• Precylowicz
  • PipPipPip
  • 1292 postów
Reputacja: 62
Dobra

Napisano 09 styczeń 2012 - 10:59

Najlepiej to podejść i gadać bez żadnego nauczonego tekstu:P wyczujesz moment i wchodzisz do akcji, byle nie jak nie wyżyty goryl. Kultura musi być no i żart. Do tępej laski to z najgłupszym tekstem podejdziesz i będzie cieszyła ryja xD A trzeba szukać dziewczyn wartych uwagi :P
"Bo puknąć pustą laskę to jak zwalić sobie konia" W jakimś filmie chyba tak było :D

Pozdro i życzę udanych łowów?
  • 0

#15 kalatan

kalatan

Użytkownik

• Użytkownik
  • PipPip
  • 23 postów
Neutralna

Napisano 11 styczeń 2012 - 01:01

no ale mimo wszystko jakiś tekst w zanadrzu warto mieć, żeby się poratować jak będzie zbliżała się klapa. Hehe, fajny ten tekst z uwo.pl, w sumie nigdy nie zaglądałem tam, a może warto :)
  • 0

#16 xslim94x

xslim94x

Precylowy Weteran

• Emeryt
  • PipPipPip
  • 216 postów
Reputacja: 112
Dobra

Napisano 11 styczeń 2012 - 01:16

-bolą cię nogi ?
-nie...
-bo tańczyłaś w moim śnie ;)
  • 0

#17 Benjamin22

Benjamin22

Użytkownik

• Użytkownik
  • PipPip
  • 25 postów
Neutralna

Napisano 12 styczeń 2012 - 06:44

Krupnik, ten tekst mnie powalił, muszę kiedyś wypróbować haha, najwyżej po gębie dostanę:lol:
Czytałem ostatnio na tym uwo.pl o technikach uwodzenia, interesująca lektura.
  • 0

#18 DWMT

DWMT

Precylowy Weteran

• Emeryt
  • PipPipPip
  • 202 postów
Reputacja: 75
Dobra

Napisano 14 styczeń 2012 - 11:18

Nie ma tekstu na podryw. Nie istnieje takie coś :)
  • 0

#19 pear1210

pear1210

Użytkownik

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 83 postów
Reputacja: 17
Neutralna

Napisano 15 styczeń 2012 - 08:58

Hehe dobre, ja nie muszę się silić na takie teksty, laski same kleją się do mnie i to częściej ja jestem podrywany, w czepku urodzony po prostu ;P

mam to samo :D
  • 0

#20 YamadE

YamadE

Użytkownik

• Użytkownik
  • PipPip
  • 19 postów
Neutralna

Napisano 11 luty 2012 - 11:55

Na żaden (może czasami jakieś dwuznaczne podteksty w trakcie rozmowy) ale tak to staram się z nią jakoś zapoznać i po krótkiej rozmowie wychodzi, że albo wychodzimy razem, albo mam numer albo wychodzę sam.. cóż, grunt to działać.. kto nie ryzykuje ten wiecie ;)
  • 0