Skocz do zawartości

Zdjęcie
- - - - -

Koneserzy win

koneserzy

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 someonexxx1

someonexxx1

Świeżak

• Świeżak
  • Pip
  • 1 postów
Reputacja: 10
Neutralna

Napisano 17 grudzień 2010 - 10:01

Podzielcie się swoimi uwagami i doznaniami np. jaki jest wasz ulubiony gatunek tego szlachetnego trunku i dlaczego...
  • 0

#2 th10

th10

Świeżak

• Świeżak
  • Pip
  • 7 postów
Neutralna

Napisano 24 grudzień 2010 - 01:01

Dla mnie wytrawne. probuje wszystko. Z ostatnich - polecam Bordeaux z Lidla. 14 zł a jest naprawde swietne. U nas wino za 14 zl kojarozne jest ze slaba jakoscia. Ale np. w niemczech za 2 euro mozna kupic naprawde dobre wino, ktore u nas kosztuje 30 zl,
  • 0

#3 NataliW

NataliW

Świeżak

• Świeżak
  • Pip
  • 2 postów
Neutralna

Napisano 19 czerwiec 2013 - 11:46

Ja uwielbiam dobrą kuchnię i dobre wino. Moim ulubionym jest Estrella, wszystkie rodzaje, a szczególnie: Estrella DE MURVIEDRO VINO DULCE ROSADO zakupiona w Euro-wino.
Ma po prostu cudowny smak. Czy ktoś też lubi podobne wina?
  • 0

#4 sempay

sempay

Precylowicz

• Precylowicz
  • PipPipPip
  • 1372 postów
Reputacja: 944
Bardzo dobra

Napisano 19 czerwiec 2013 - 02:44

Moim ulubionym winem jest papieskie czy wigilijne jak kto woli Châteauneuf-du-Pape, a w zimowe chłodne wieczory polecam mulled wine bo jest jak poezja dla ciała.
Ogólnie rzecz biorąc uwielbiam hiszpańskie wina, lecz problem polega na tym, że Hiszpanie tylko sprzedają kiepskie wina na eksport a te najlepsze zostają zawsze w domu. Podobnie zresztą jest z innymi markami win więc aby ich skosztować najlepiej pojechać tam gdzie go produkują.
  • 0

#5 BODEKI

BODEKI

Użytkownik

• Użytkownik
  • PipPip
  • 24 postów
Neutralna

Napisano 30 listopad 2013 - 11:04

Stary  temat odświerzę, mi smakuje moje własne wino z winogronek na własnym miodzie z własnej pasieki.

• 0