Skocz do zawartości

Zdjęcie
- - - - -

Dzień Ojca- jaki prezent?

dzień ojca prezent

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
7 odpowiedzi w tym temacie

#1 DamianJastrzab

DamianJastrzab

Świeżak

• Świeżak
  • Pip
  • 3 postów
Reputacja: 10
Neutralna

Napisano 08 czerwiec 2013 - 09:08

Witam,
Szukam ciekawych pomysł na prezent na dzień ojca. Zawsze dawałem zestaw kosmetyków itp. Mój tata nie ma żadnego hobby, lubi praktyczne rzeczy. W tym roku chciałem kupić coś bardziej wyjątkowego.
Będę wdzięczny za wszystkie porady.
Pozdrawiam
  • 0

#2 wiktorek67

wiktorek67

Precylowicz

• Precylowicz
  • PipPipPip
  • 533 postów
Reputacja: 44
Dobra

Napisano 10 czerwiec 2013 - 02:04

Myślę, że optymalny będzie prezent w takich klimatach -
http://prezentmarzen.com/formula-3-przejazdzka-co-drive
Kosmetyki, skarpetki, koszule, krawaty, bielizna - to wszystko jest passe ;-) Szukaj jakiegoś oryginalnego pomysłu ;-)

Użytkownik niebieskooka edytował ten post 05 lipiec 2013 - 01:42
code

• 0

#3 Precelka55

Precelka55

Użytkownik

• Użytkownik
  • PipPip
  • 28 postów
Neutralna

Napisano 11 czerwiec 2013 - 05:54

Ale to najpierw trzeba mieć przyzwoity budżet na taki prezent. Niestety, ale większość ludzi wciąż kupuje głównie skarpety ;P
  • 0

#4 wiktorek67

wiktorek67

Precylowicz

• Precylowicz
  • PipPipPip
  • 533 postów
Reputacja: 44
Dobra

Napisano 12 czerwiec 2013 - 01:53

Ale to dla tego, że wydziwiają. Przecież każdy normalnie pracujący może te pieniądze zaoszczędzić i sprawić komuś przyjemność, tym bardziej jeśli chodzi o rodziców ;-)
  • 0

#5 DamianJastrzab

DamianJastrzab

Świeżak

• Świeżak
  • Pip
  • 3 postów
Neutralna

Napisano 14 czerwiec 2013 - 05:32

Ale to dla tego, że wydziwiają. Przecież każdy normalnie pracujący może te pieniądze zaoszczędzić i sprawić komuś przyjemność, tym bardziej jeśli chodzi o rodziców ;-)

Dziękuję za pomysły. Jednak ten pomysł na pewno nie wchodzi w grę, nie chodzi tu już tylko o cenę, ale mój tata mieszka w małej miejscowości na pewno nie pojechałby do miasta na taką przejażdżkę, raczej taki prezent byłby dla niego kłopotem. Może macie inne pomysły niż ekstremalne prezenty czy skarpetki? Chciałem kupić coś wyjątkowego, ale takiego powszedniego. Nie wiem może dobry alkohol?
  • 0

#6 DamianJastrzab

DamianJastrzab

Świeżak

• Świeżak
  • Pip
  • 3 postów
Neutralna

Napisano 26 czerwiec 2013 - 02:10

Witam, Szkoda, że nie pojawiły się inne pomysły. Zdecydowałem się zakupić w tym roku właśnie alkohol. I była to dobra decyzja. Kupiłem pięknie zapakowane whisky z szklanką. Fakt, że trochę wyszło drożej niż planowałem, ale najważniejsze, że się podobało. Teraz stoi i prezentuje się na kredensie. Jednak czeka na pierwszą lepszą okazję do skosztowania. Może będzie to wskazówka dla innych szukających pomysłu na prezent.
A Wy co kupiliście?
  • 0

#7 Kieruch87

Kieruch87

Użytkownik

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 72 postów
Neutralna

Napisano 19 sierpień 2014 - 10:58

Składamy się na lapka - takiego tańszego z mama, w nierównych proporcjach, ale i jeszcze dlatego, ze jest akurat w gazetce promocyjnej, Cuś takiego. http://okazjum.pl/ga...07-2014,7290/1/ Jemu jednak będzie akurat, bo komputera i tak używa tylko do pracy, zdjęć i przeglądania neta. 

• 0

#8 barber234

barber234

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 38 postów
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 16 styczeń 2017 - 12:34

Mój ma niedługo imininy i kupilem mu trymer babyliss, lubi nosić wąsy i brodę i mysłę że mu to ułatwi sprawę jeśli chodzi o ich przycinanie, bo jednak wcale to nie tak aprosta sztuka, a jak się raz gdzieś źle przytnie t o potem już trzeba jechaćpo całosci

• 0