Skocz do zawartości

Zdjęcie
- - - - -

Malowanie ścian w łazience

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 wiktorek67

wiktorek67

Precylowicz

• Precylowicz
  • PipPipPip
  • 534 postów
Reputacja: 44
Dobra

Napisano 08 czerwiec 2017 - 01:52

Czy malowanie ścian w łazience jest waszym zdaniem rozsądnym pomysłem? Bo właśnie taki powstał. Mnie się wydaje, że to średnio dobra opcja, ale może się nie znam? Czy z takiej ściany nie będzie wszystko odpadać?

• 0

#2 Ekspert_Dekoral

Ekspert_Dekoral

Newbie

• Members
  • Pip
  • 1 postów
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 08 czerwiec 2017 - 04:18

Witaj,

podział ściany w łazience czy toalecie na dwie przestrzenie - dolną, z płytkami, oraz górną, pomalowaną farbą, zyskuje coraz większe rzesze sympatyków. Dzięki takiemu rozwiązaniu, pomieszczenie zyskuje optycznie więcej przestrzeni - z kolei płytki po sam sufit, szczególnie, jeśli są w ciemniejszych kolorach, mogą dać przytłaczający efekt. Nic nie stoi jednak na przeszkodzie, aby w miejscach najbardziej newralgicznych płytki zastosować po całej wysokości. Możemy wydzielić w ten sposób przestrzeń funkcjonalną w pomieszczeniu - przykładowo, ścianę za umywalką oraz za prysznicem wyłożyć płytkami w kolorze i strukturze naturalnego drewna, pozostałe ściany np. płytkami beżowymi, bądź białymi, do połowy długości. W kwestii wilgotności - dostępne są na rynku produkty specjalnie dedykowane do pomieszczeń o podwyższonej wilgotności, takim produktem jest Dekoral Lazienka&Kuchnia. 

Więcej informacji można znaleźć na stronie: http://www.dekoral.p...ienka-i-Kuchnia

Pozdrawiam serdecznie

Ekspert Dekoral

• 0

#3 beatalisek

beatalisek

Newbie

• Members
  • Pip
  • 3 postów
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 16 sierpień 2018 - 07:40

Bardzo podoba mi się nowy trend, jakim jest malowanie ścian w łazience. Super, że powstały do tego specjalne farby! U mnie takie rozwiązanie sprawdza się bardzo dobrze. Dodatkowo dobrałam wiszące meble, co ułatwia sprzątanie łazienki w trudno dostępnych miejscach. Piękne meble do łazienki możecie kupić na https://www.mirjan24.pl/20-lazienka

• 0