Skocz do zawartości

Zdjęcie
- - - - -

Góry

góry

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
42 odpowiedzi w tym temacie

#21 Spirit5000

Spirit5000

Świeża Użytkowniczka

• Świeża Użytkowniczka
  • Pip
  • 6 postów
Reputacja: 12
Neutralna

Napisano 07 marzec 2011 - 08:38

Lipa tam Tatry, jak góry to tylko Sudety, zwłaszcza KARKONOSZE, najpięknięjsze góry świata i basta.Bywam w Sudetach prawie co miesiąc, a w Karkonoszach kilka razy w roku.
  • 0

#22 xymekk

xymekk

Użytkownik

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 55 postów
Reputacja: 10
Neutralna

Napisano 04 kwiecień 2011 - 09:02

W ten weekend byłem w bieszczadach, konkretnie to spałem w Rzepedzi i wychodziłem wraz ze znajomymi na górę Rzepedkę. Polecam gorąco ponieważ są tam przepiękne połoniny z których są niesamowite widoki na bieszczady.
  • 0

#23 Tomatine

Tomatine

Świeżak

• Świeżak
  • Pip
  • 5 postów
Neutralna

Napisano 07 lipiec 2011 - 02:19

Popieram opinie o Bieszczadach! : ) Niestety z roku na rok więcej tam pseudoturystów a ogólny rozwój regionu ma dobre i złe strony bo jakkolwiek coraz łatwiej się tam dotransportować i dotrzeć do sklepu a do najbliższej stacji benzynowej jest mniej niż 60 km (tak jak ja to pamiętam) to jak już wspomniano, coraz mniej tam dzikości która przecież tworzy 90% tamtejszego klimatu. A zobaczyć bym chciała wreszcie Góry Sowie i Stołowe.

Zgadzam się! JA najbardziej kocham Bieszczady :) Kiedyś zrobiliśmy sobie wycieczkę po bieszczadzkich Cerkwiach - niesamowite wrażenia :) Polecam odwiedzić Skansen w Sanoku.
Następnymi górami, które lubię są Pieniny oraz Góry Stołowe.
Tatry są piękne, ale odstrasza mnie liczba ludzi.
  • 0

#24 mrzysty

mrzysty

Użytkownik

• Użytkownik
  • PipPip
  • 28 postów
Neutralna

Napisano 12 lipiec 2011 - 05:01

Tylko unikajcie Kromaneiros - schroniska na szlaku w Ustrzykach, za nic nie mozna się z nimi dogadać, no i jedzenie to koszmar.
  • 0

#25 anisocoria

anisocoria

Użytkownik

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 228 postów
Reputacja: 89
Dobra

Napisano 12 lipiec 2011 - 09:22

Polecam zaglądnięcie do Jaskini Mroźnej :D

Jaskinia Mroźna piękna, ale brak w niej dzikości, polecam dla ludzi ceniących sobie bezpieczeństwo.

Dla ludzi poszukujących wrażeń, polecam Jaskinię Mylną, hehe. PS. weźcie ze sobą latarki, w połowie drogi można wpaść do [nie groźniej] dziury. :P

Pozdrawiam wszystkich miłośników TATR :) Jak dla mnie najpiękniejsze polskie góry. A co do tłumów - wybiera się słabo uczęszczane szlaki i jest spokój. Jak wszyscy czekają godzinami do kolejki na Kasprowy, to my śmigamy opuszczonym szlakiem dookoła i podziwiamy piękno natury :)
  • 0

#26 YELON

YELON

Użytkownik

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 45 postów
Reputacja: 76
Dobra

Napisano 27 wrzesień 2011 - 10:05

W tym roku udało się być dwa razy w Świętokrzyskich:Jaskinia Raj,Jaskinia Pieklo,skansen w Tokarni i parę jeszcze atrakcji m.in pogodowych.
Latem Karkonosze wejścia do starych kopalni.Nie polecam tego robić samemu
  • 0

#27 wojoi

wojoi

Użytkownik

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 69 postów
Reputacja: 15
Neutralna

Napisano 28 wrzesień 2011 - 11:30

Ile osób , tyle opinii . Jako wrocławianin polecam Sudety . Wiadomo że góry są najpiękniejsze jesienią choć w przeciwieństwie do morza o każdej porze roku możemy się tam wybrać i odkryć ich uroki . Polecam wszystkim obejrzenie : Jaskini Niedźwiedziej , sztolni w Złotym Stoku , Twierdzy kłodzkiej , podziemna trasa turystyczna w Kłodzku , sztolnie i podziemne fabryki w Walimiu , Osówce , Włodarz . Wrażenia są niezapomniane , zwłaszcza gdy po zalanych sztolniach pływamy łodzią . Wstęp oczywiście tylko z przewodnikiem . Do tego jeszcze warto zobaczyć sztolnie w Kowarach i Nowej Rudzie .
  • 0

#28 Wielokolorowa

Wielokolorowa

Użytkownik

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 60 postów
Reputacja: 16
Neutralna

Napisano 03 październik 2011 - 02:00

A które góry polecacie jeśli szukam miejsca odludnego? Byłam w Tatrach i Bieszczadach, góry śliczne, tylko te tłumy turystów...
  • 0

#29 YELON

YELON

Użytkownik

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 45 postów
Dobra

Napisano 04 październik 2011 - 08:39

Polecam Góry Izerskie
  • 0

#30 kacezet

kacezet

Użytkownik

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 36 postów
Neutralna

Napisano 08 październik 2011 - 09:39

Bieszczady polecam.
  • 0

#31 YELON

YELON

Użytkownik

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 45 postów
Dobra

Napisano 10 październik 2011 - 03:59

Pięknymi górami są Rudawy Janowickie i Góry Kaczawskie.Zdaje mi się,że nie są one zadeptywane tak jak Tatry czy choćby Karkonosze
  • 1

#32 vitam

vitam

Użytkownik

• Użytkownik
  • PipPip
  • 10 postów
Neutralna

Napisano 27 październik 2011 - 06:09

Polecam przejechać się rowerem po okolicy w której mieszkacie, napewno sami nie zdajecie sobie sprawy ile ciekawych miejsc znajdziecie
  • 0

#33 Wielokolorowa

Wielokolorowa

Użytkownik

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 60 postów
Reputacja: 16
Neutralna

Napisano 17 listopad 2011 - 04:26

Po mojej okolicy bym się nie przejeżdżała, Śródmieście jest średnio urokliwe dla miłośników przyrody.
  • 0

#34 jonstark

jonstark

Świeżak

• Świeżak
  • Pip
  • 7 postów
Neutralna

Napisano 22 listopad 2011 - 10:30

Mamy te możliwość u nas w kraju że gdziekolwiek się nie udamy tam jest pięknie! Osobiście polecam Mazury Garbate, które są praktycznie nieznane z turystyki a naprawdę piękne no i góry oczywiście. Tu nie ma co się zastanawiać, które lepsze...wszystkie są ekstra!
  • 0

#35 bevil

bevil

Użytkownik

• Użytkownik
  • PipPip
  • 21 postów
Reputacja: 23
Dobra

Napisano 23 listopad 2011 - 11:47

uwielbiam Tatry :) poza tym najczęściej bywam w Sudetach i górach Stołowych. i może to dziwne ale jeszcze nigdy nie byłem w Bieszczadach - strasznie daleko... ale chciałbym się wybrać, może w przyszłym roku się uda :)
  • 0

#36 amsterdamka

amsterdamka

Świeżak

• Świeżak
  • Pip
  • 6 postów
Neutralna

Napisano 19 styczeń 2012 - 05:33

Karkonosze i Bieszczady uwielbiam, tak tam cicho i spokojnie, szczególnie poza sezonem...
  • 0

#37 xsior

xsior

Precylowicz

• Precylowicz
  • PipPipPip
  • 532 postów
Reputacja: 379
Bardzo dobra

Napisano 18 marzec 2012 - 08:02

Bardzo chętnie pojechałbym w góry Stołowe, podobno przepiękne są w nich wąwozy, przez które trzeba się czasami przeciskać bo takie wąskie ;P
  • 0

#38 Spirit5000

Spirit5000

Świeża Użytkowniczka

• Świeża Użytkowniczka
  • Pip
  • 6 postów
Reputacja: 12
Neutralna

Napisano 25 kwiecień 2012 - 11:25

Jeśli lubicie dzikie tereny i brak tłumów to polecam Góry Bialskie, to takie "sudeckie Bieszczady", tłumów tam się nie uświadczy, wokół tylko las, las, las......
  • 0

#39 Cytryna.

Cytryna.

Użytkowniczka

• Użytkowniczka
  • PipPip
  • 10 postów
Neutralna

Napisano 21 maj 2012 - 10:31

Lubię, bywam i to nie raz. W tym roku mam zamiar zaliczyć Karkonosze. Fajna sprawa. (:
Lubię takie widoki, wolę góry niż morze. (:
  • 0

#40 Karoolcia-reinkarnacja

Karoolcia-reinkarnacja

Użytkownik

• Użytkownik
  • PipPip
  • 12 postów
Neutralna

Napisano 05 czerwiec 2012 - 11:17

Bieszczady najpiękniejsze ;] Dzikie a dzikość nie jest mi obca :D