Skocz do zawartości

Zdjęcie
- - - - -

Autostopem przez świat

autostopem świat

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
10 odpowiedzi w tym temacie

#1 jasnabdn

jasnabdn

Użytkownik

• Użytkownik
  • PipPip
  • 13 postów
Reputacja: 43
Dobra

Napisano 21 luty 2011 - 09:18

Jeździliście?
Stopowaliście w Polsce, za granicą?
Ja jeździłam stopem głównie po Rumunii, dawno nie poznałam tylu wspaniałych i chętnych do pomocy ludzi :)
Chciałabym się w wakacje wybrać na stopa po całej Europie, więc jeśli stopowaliście, podzielcie się wspomnieniami. Każda rada jest cenna :)
  • 0

#2 mystha

mystha

Użytkowniczka

• Użytkowniczka
  • PipPipPip
  • 193 postów
Reputacja: 23
Dobra

Napisano 18 marzec 2011 - 05:26

Kiedyś w Bieszczadach. Była to jedna z tych szalonych przygód - gdzie nas oczy poniosą.
  • 0

#3 notocoko

notocoko

Świeżak

• Świeżak
  • Pip
  • 2 postów
Reputacja: 10
Neutralna

Napisano 26 maj 2011 - 12:36

A po co autostopem, skoro teraz można podróżować po świecie i jeszcze zarabiać pieniądze. Wystarczy tylko zostać ambasadorem fabryki przyjemności Wedel, aby przez 3 miesiące jeździć po świecie promując ich słodycze i zarabiać 10 tyś. zł. miesięcznie. Informacji szukajcie na
http://www.ambasador.wedel.pl

• 0

#4 Altres

Altres

Użytkownik

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 167 postów
Neutralna

Napisano 28 czerwiec 2011 - 04:35

Mam zamiar się tak wybrać kiedyś gdzie mnie nogi poniosą a jak będzie to się okaże.
  • 0

#5 jasnabdn

jasnabdn

Użytkownik

• Użytkownik
  • PipPip
  • 13 postów
Reputacja: 43
Dobra

Napisano 04 lipiec 2011 - 09:12

Ja się właśnie wybieram na podróż po południowo-wschodniej europie ;)
Macie do polecenia jakieś miejsca warte obejrzenia w rumunii (oprócz bukaresztu, sigishoary, braszowa), bułgarii (prócz sofi, varny) i serbi?
Właśnie planujemy podróż, będzie super! ;)
Może ktoś ma się ochotę dołączyć?
  • 0

#6 komputerek23

komputerek23

Aktywny Użytkownik

• Aktywny Użytkownik
  • PipPipPip
  • 318 postów
Reputacja: 16
Neutralna

Napisano 06 lipiec 2011 - 11:10

Mój najdłuższy autostop: ze Szwajcarii do Węgier. Wysiadka o północy na autostradzie i 20-sto kilometrowy marsz do Bratysławy. Pić się chciało jak ch....., a nigdzie, ani żywej duszy.
  • 0

#7 Tomatine

Tomatine

Świeżak

• Świeżak
  • Pip
  • 5 postów
Neutralna

Napisano 07 lipiec 2011 - 02:13

Tylko po Polsce, w sumie wiele razy. Raz nawet stop ocalił nas od noclegu pod chmurką. Nic już nie jeździło z Ustronia, a musieliśmy być na rano w domu, więc długo nie myśląc na drogę i łapiemy.. Oczywiście w zasadzie nie było kogo łapać, bo i ruch na drodze słaby. Cudem jakimś zatrzymał się facet, który zawiózł nas do samych Katowic, dzięki czemu zdążyliśmy :)

Stop to niesamowita okazja do poznania ludzi, których prawdopodobnie nigdy byśmy nie spotkali :) Polecam!
  • 0

#8 darko_n

darko_n

Świeżak

• Świeżak
  • Pip
  • 9 postów
Neutralna

Napisano 07 lipiec 2011 - 09:27

Pozazdrościć przygód:-) ja osobiście podróżuje pociągami. Również udaje mi się poznać naprawdę ciekawych ludzi ich historie itp. Praktycznie każda podróż to nowa niezapomniana przygoda.
  • 0

#9 Elixia

Elixia

Użytkownik

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 166 postów
Reputacja: 131
Dobra

Napisano 19 styczeń 2012 - 06:29

Zawsze chciałam podróżować autostopem, fajnie by tak było sobie zwiedzić Europę na stopie. Może być ciekawa przygoda:) Ale przyznam szczerze, że trochę się boję bo nie wiadomo jakich ludzi spotkam.. Sama w taką podróż to raczej bym się nie wybrała może jak już coś to z przyjaciółmi , albo chłopakiem. :D Myślę, że można przeżyć niesamowitą przygodę podróżując w taki sposób :)
  • 0

#10 analfabeta11

analfabeta11

Użytkownik

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 267 postów
Reputacja: 101
Dobra

Napisano 20 styczeń 2012 - 12:39

Witam!
Ja stopem jeździłem raczej na mniejsze odległości, ale zawsze ciekawie rozmawiało się z ludźmi w tych samochodach. Zazwyczaj bardzo mili itp. Sporo można się dowiedzieć ;) W te wakacje planuję zrobić sobie taką wycieczkę dookoła Polski.
  • 0

#11 Karoolcia-reinkarnacja

Karoolcia-reinkarnacja

Użytkownik

• Użytkownik
  • PipPip
  • 12 postów
Neutralna

Napisano 05 czerwiec 2012 - 11:19

Yyyy eee... autostopem przez Włochy :D a w Polsce o tak od czasu do czasu się zdarzy ;]
  • 0