Skocz do zawartości

Zdjęcie
- - - - -

Biuro podrózy godne polecenia

biuro godne podrózy polecenia

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 niebieskooka

niebieskooka

Super Moderator

• VIP
  • PipPipPip
  • 514 postów
Reputacja: 168
Bardzo dobra

Napisano 15 styczeń 2013 - 02:59

Czy korzystaliście kiedyś z usług jakiegoś biura podróży? Jeżeli tak to podzielcie sie swoja opinia:)

Osobiście polecam bo korzystałam z usług biura podróży Rainbow Tours. Bardzo dobra oferta. Zawsze byłam zadowolona. Z chęcią też doradzę jaki hotel z ich oferty wybrać lub która wycieczka jest godna polecenia:)
A to strona z ich obecnymi ofertami
http://rainbowtours.pl

• 0

#2 Wikus2323a

Wikus2323a

Newbie

• Members
  • Pip
  • 0 postów
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 27 listopad 2013 - 01:33

Ja korzystam od kilku sezonów z biura podróży ITAKA. I według mnie ono jest nr 1 na polskim rynku :)

Znakomite wszechstronne oferty, dobra orgnizacja, wysokie ubezpieczenie i wg, Klub przyjaciół Itaki, które zapewnia atrakcje dla całej rodzinki, tak aby wszyscy byli zadowoleni ;)

• 0

#3 Guno

Guno

Użytkownik

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 32 postów
Reputacja: 10
Neutralna

Napisano 19 listopad 2014 - 03:30

Ja od paru sezonów korzystam z usług BFC (z Polski), które sobie bardzo cenię. Mają urozmaiconą ofertę narciarską, też dla rodzin. Starannie dobierają hotele, które leżą przy stoku i mają bardzo dobre SPA. Rok temu na feriach we Włoszech hotel był zaledwie sto metrów od tras zjazdowych.

• 0

#4 Samuel_L_Jackson

Samuel_L_Jackson

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 39 postów
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 26 marzec 2015 - 07:24

Ja generalnie też korzystam(jak już) z Itaki, oferty mają ciekawe, cenowo również OK. Nie przejechałem się jeszcze na tym biurze. 

• 0

#5 wiktorek67

wiktorek67

Precylowicz

• Precylowicz
  • PipPipPip
  • 534 postów
Reputacja: 44
Dobra

Napisano 01 grudzień 2017 - 06:48

Zasada jest dosyć prosta... Nie biuro podróż, tylko hotel. Szukasz danego hotelu po najniższej cenie. Nie interesuje cię to, kto jest organizatorem. Szukałem przez Travelplanet, bo oni mają wszystkie biura podróży i dają w cenie wyjazdu ubezpieczenie na wypadek bankructwa BP. I dam ci przykład. Jungle Aquapark do którego lecimy w przyszłym roku był w ofercie zdaje się 10 biur podróży. Wybraliśmy to, które było najtańsze. Nie interesuje nas organizator, bo on i tak nie ma specjalnego wpływu na zepsucie nam wakacji ;-) Hotele wybieramy rozsądnie ;-) 

• 0