Skocz do zawartości

Zdjęcie
- - - - -

Wakacje 2015

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 Samuel_L_Jackson

Samuel_L_Jackson

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 39 postów
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 09 czerwiec 2015 - 02:11

Ma ktoś z was już jakieś swoje wakacyjne plany na ten rok? Zapraszam do dyskusji. 

• 0

#2 sandies

sandies

Świeżak

• Świeżak
  • Pip
  • 9 postów
Reputacja: 10
Neutralna

Napisano 12 lipiec 2015 - 03:55

Jadę do Bułgarii. W tym roku staram się bardzo oszczędnie. Wycieczka zamówiona promocyjnie na portalu turystycznym traveloppa. Hotel (pensjonat) też całkiem tanio. Niedaleko jest do Warny, miejscowość nad samym Morzem Czarnym.

Użytkownik sandies edytował ten post 12 lipiec 2015 - 03:55

• 0

#3 Samuel_L_Jackson

Samuel_L_Jackson

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 39 postów
Neutralna

Napisano 25 lipiec 2015 - 06:32

Mi się podoba wypad do Rosji, bardzo urozmaicony wypad z resztą oferowany z Itaki z no limits. Zawsze mnie kręcił ten kraj. Jakoś tak czuję się z nim związany. 

• 0

#4 izi40

izi40

Świeżak

• Świeżak
  • Pip
  • 1 postów
Reputacja: 10
Neutralna

Napisano 28 luty 2017 - 10:00

Osobiście polecam Jovi Apartaments w Sopocie --> http://joviapartments.com/ 
Dobra lokalizacja - blisko do morza i centrum Sopotu. Jest o wiele lepiej niż w hotelach. Są do wyboru 4 apartamenty a w lato jeszcze jeden dodatkowy dla 6 osób.Warto tam pojechać i zainspirować się ich wnętrzami :)
Rezerwację można dokonać wygodnie poprzez ich stronę internetową.
Obsługa z chęcią pomoże w załatwianiu atrakcji! Można zamówić masaż do apartamentu lub wynająć rowery :)
Ja spędzałam czas w Apartamencie =http://joviapartments.com/pl/apartament/apartamenty/boutique]Boutique <3 Super klimat i wygodne łóżko. Na pewno tam wrócimy z narzeczonym :)

apartamenty-sopot_5.jpg

• 0

#5 barnow1

barnow1

Newbie

• Members
  • Pip
  • 7 postów
Neutralna

Napisano 07 kwiecień 2017 - 08:38

Ja tak szczerze z chęcią wspieram małe mieścinki itd.
Co roku śmigam nad zalew Sielpia
Zbieramy ekipke znajomych i wynajmujemy domki letniskowe. Dość sporo atrakcji jest bo park linowy, kręgielnia, paintball laserowy... także nudzić sie nie da. Ale i tak najlepsze są grille przy domkach a wieczorkiem imprezy przy plaży. 

• 0