Skocz do zawartości

Zdjęcie
- - - - -

Wymarzona podróż

podróż wymarzona

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
82 odpowiedzi w tym temacie

#41 marblecake

marblecake

Świeżak

• Świeżak
  • Pip
  • 5 postów
Reputacja: 10
Neutralna

Napisano 27 marzec 2011 - 12:38

mi zawsze marzyły się Indie oraz USA ;-) Wenecję jak najbardziej mogę wszystkim polecić! to naprawdę urocze miejsce :-) a od roku jestem zakochana w ciepłych krajach, bo miałam okazję spędzić wakacje w Grecji (wybrałam się z funclubem) i w tym roku chciałabym koniecznie pojechać albo do Hiszpanii, albo do Chorwacji :-) do tej pory nie miałam okazji, aby gdzieś pojechać, więc większość europejskich krajów stoi przede mną otworem ;-)
  • 0

#42 deborah83

deborah83

Użytkownik

• Użytkownik
  • PipPip
  • 12 postów
Neutralna

Napisano 13 kwiecień 2011 - 10:17

Moje najbardziej wymarzone miejsce to Australia. Ale takie wakacje to chyba raz w zyciu bede mogla przezyc i jeszcze musze poczekac. ;) Do tej pory tez marzyla mi sie Grecja i to marzenie juz latwiej spelnic. Jedziemy wlasnie w tym roku z Funclubem. :)
  • 0

#43 Zboj

Zboj

Leśne bydle

• VIP
  • PipPipPip
  • 1602 postów
Reputacja: 1716
Świetna

Napisano 13 kwiecień 2011 - 10:37

i w tym roku chciałabym koniecznie pojechać albo do Hiszpanii, albo do Chorwacji :-) do tej pory nie miałam okazji, aby gdzieś pojechać, więc większość europejskich krajów stoi przede mną otworem ;-)

Byłem, serdecznie polecam. W zależności od peferencji - Chorwacja bardziej ukierunkowana na wypoczynek, czystą wodę, mniej ludzi, piękne widoki; Hiszpania bardziej energiczny kraj:D
  • 0

#44 safi222

safi222

Użytkowniczka

• Użytkowniczka
  • PipPip
  • 27 postów
Neutralna

Napisano 29 kwiecień 2011 - 08:19

w tym roku spęłnię swoje marzenie kolejny raz. Wracam do Grecji po raz czwarty ;)
  • 0

#45 sophie83

sophie83

Użytkowniczka

• Użytkowniczka
  • PipPip
  • 14 postów
Neutralna

Napisano 23 maj 2011 - 09:16

Moja wymarzona podróż hmmm... szczerze mówiąc to jest tyle miejsc, które chciałabym zobaczyć, że nie wiem, od którego zacząć. Na pewno Meksyk, Brazylia, Australia, Nowa Zelandia, Seszele, Bali... W Europie to z pewnością Skandynawia, Włochy (Rzym, Florencja, Toskania), Grecja(Santorini, Mykonos).... długo mogłabym wymieniać :)
  • 0

#46 mroźnydziad

mroźnydziad

Użytkownik

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 114 postów
Reputacja: 12
Neutralna

Napisano 15 lipiec 2011 - 10:07

Mi się marzy Tajlandia od dawien dawna :), niestety w tym roku już urlopu raczej nie dostanę. Znalazłem fajną ofertę Tajlandii na allinclusive.com.pl i właśnie bym z niej z chęcią skorzystał, bo wydaje się atrakcyjna
  • 0

#47 aurora24

aurora24

Użytkowniczka

• Użytkowniczka
  • PipPip
  • 15 postów
Reputacja: 15
Neutralna

Napisano 22 wrzesień 2011 - 08:56

Mi się marzy Afryka:). Od dzieciństwa jakoś miałam do niej słabość. Na razie porobiłam większość szczepień, w tym na żółtą febrę i upatrzyłam sobie część sprzętu (plecak, śpiwór, namiot). Jeżeli się nie uda w najbliższym roku, to zamierzam wybrać się do Azji, bo tanio i sporo można zobaczyć.
Pozdrawiam!!
  • 0

#48 bevil

bevil

Użytkownik

• Użytkownik
  • PipPip
  • 21 postów
Reputacja: 23
Dobra

Napisano 23 listopad 2011 - 12:03

a mnie się marzy taka klasyczna podróż dookoła świata :D
  • 0

#49 kkraik

kkraik

Użytkownik

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 108 postów
Neutralna

Napisano 23 listopad 2011 - 09:17

a mi kosmos, a z takich naziemnych rejonów to może jamajka ale prywatnie nie jakaś wycieczka do hotelu bo szczerze mówiąc tymi hotelami to już rzygam...
  • 0

#50 Golonnn

Golonnn

Użytkownik

• Użytkownik
  • PipPip
  • 21 postów
Neutralna

Napisano 30 listopad 2011 - 09:23

Zdecydowanie Cappadocia w Turcji :D Coś niesamowitego !
  • 0

#51 renia12113

renia12113

Świeżak

• Świeżak
  • Pip
  • 9 postów
Reputacja: 67
Dobra

Napisano 10 styczeń 2012 - 10:33

mi się marzy wyjazd do Nowej Zelandii... :rolleyes: te widoki mmm aż się rozmarzyłam ;) niestety to na drugim końcu świata więc szanse na moją podróż są nikłe jak na razie.. ale może kiedyś tak mam taką wielką nadzieję ;)
  • 0

#52 Elixia

Elixia

Użytkownik

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 166 postów
Reputacja: 131
Dobra

Napisano 11 styczeń 2012 - 08:23

mogłoby być fajnie ;) co prawda daleko ale jak się czegoś naprawdę baaaardzo chce to można osiągnąć cel;) i pojechać nawet na drugi koniec świata:) ale zgodzę się tam to bardzo pięknie jest. Ja bym chciała podróżować po najdalszych zakątkach świata. Amerykę Południową, Północną, Australię, Azję ;p Europę w sumie też lubię podróżować. Kocham odkrywać;) Zycie może być dużo ciekawsze w podróży. Nawet na bieguny bym pojechała... :eek: ale trzeba na to sobie zapracować żeby móc tak podróżować.. Dalekoo. Ale kiedyś pojadę. Na koniec świata i jeszcze dalej!! :)
  • 0

#53 EnergyLinks

EnergyLinks

Precylowicz

• Precylowicz
  • PipPipPip
  • 1292 postów
Reputacja: 62
Dobra

Napisano 12 styczeń 2012 - 06:35

Ja bardzo chciałbym pojechać do Australii i przejechać ja wzdłuż i wszerz. Podobno są tam niesamowite widoki, niesamowite zwierzęta i niesamowici ludzie. Uwielbiam oglądać faunę na żywo. Na pewno tam kiedyś polecę, może nie teraz ale za kilka lat.
  • 0

#54 Zuzanka

Zuzanka

Przyjaciółka Precyla

• Precylek
  • PipPipPip
  • 1800 postów
Reputacja: 1254
Świetna

Napisano 12 styczeń 2012 - 07:24

moje marzenia są bardziej 'przyziemne'na początek wycieczka samolotem do Paryża by wystarczyła:goth:
  • 0

#55 SATAN

SATAN

Precylowy Weteran

• Emeryt
  • PipPipPip
  • 1016 postów
Reputacja: 659
Bardzo dobra

Napisano 19 styczeń 2012 - 12:59

pojechal bym se na Malediwy i najchetniej tam zostal :cool:
  • 0

#56 amsterdamka

amsterdamka

Świeżak

• Świeżak
  • Pip
  • 6 postów
Neutralna

Napisano 19 styczeń 2012 - 05:32

Zjechałam już Malezję, Mongolię, Chiny, Kambodżę,Laos, Filipiny. Teraz marzy mi się Nepal...
  • 0

#57 naftaw

naftaw

Świeżak

• Świeżak
  • Pip
  • 1 postów
Neutralna

Napisano 21 styczeń 2012 - 09:02

Ja bym chciał pojechać na Kubę .To moje największe marzenie .
  • 0

#58 gromadzia3

gromadzia3

Świeżak

• Świeżak
  • Pip
  • 4 postów
Neutralna

Napisano 18 luty 2012 - 01:10

Mi się marzy podróż do Skandynawii. Moja siostra była tam z funclub - Oslo, Lillehammer, Droga Troli, Flam, Myrdal, Berger, Helsingor, Kopenhaga, cudowne fiordy, widoki jak z filmu "Władca Pierścieni", Muzeum Statków Wikingów i sama jeszcze nie wiem co, tak bogaty jest program zwiedzania. mogę całymi godzinami oglądać fotki z jej podróży. :P
  • 0

#59 Ramiko

Ramiko

Użytkownik

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 163 postów
Reputacja: 101
Dobra

Napisano 23 luty 2012 - 09:05

Japonia...
  • 0

#60 Vetka

Vetka

VIP

• VIP
  • PipPipPip
  • 503 postów
Reputacja: 1501
Świetna

Napisano 05 marzec 2012 - 07:50

Chciałabym przemierzyć Paryż z aparatem w dłoni... Londyn... Wenecja... Zakopane :P
  • 0