Skocz do zawartości

Zdjęcie
- - - - -

gdzie najlepiej na wakacje

najlepiej wakacje

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
66 odpowiedzi w tym temacie

#41 monikaderc

monikaderc

Użytkowniczka

• Użytkowniczka
  • PipPipPip
  • 74 postów
Reputacja: 28
Dobra

Napisano 24 sierpień 2011 - 11:45

A może na sylwestra tam pojedźcie. Będzie niezapomniana impreza :D
  • 0

#42 mroźnydziad

mroźnydziad

Użytkownik

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 114 postów
Reputacja: 12
Neutralna

Napisano 31 sierpień 2011 - 10:27

W Polsce moim zdaniem świetna jest Jastrzębia Góra :D, a szczególnie hotel Primavera tam. Bardzo fajne miejsce dla wszystkich osób, które określają się mianem aktywnych lub wręcz sportowców :). Mają siłke (nieźle wyposażoną), spory basen, saunę, boiska, kort tenisowy, blisko plaży więc przy dobrej pogodzie można pływać albo biegać :). Naprawdę przyjemne miejsce, mają też ofertę masaży (czekoladowy, cytrusowy, cynamonowy i wiele innych), fajne bonusy można tak powiedzieć:)
  • 0

#43 monikaderc

monikaderc

Użytkowniczka

• Użytkowniczka
  • PipPipPip
  • 74 postów
Dobra

Napisano 31 sierpień 2011 - 03:07

te masaże to bardziej dla mnie, bo sportowiec ze mnie żaden, no chyba, że basen ;)
  • 0

#44 KarenBlixen

KarenBlixen

Użytkownik

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 78 postów
Reputacja: 10
Neutralna

Napisano 01 wrzesień 2011 - 09:07

Jastrzębia Góra fajna, nie tylko oczywiście ten hotel, :), ale klify, Lisi Jar, stare domki - bardzo urokliwe, no i Gwiazda Północy, jesli będziecie w okolicach koniecznie zajrzyjcie.
  • 0

#45 oczekiwator

oczekiwator

Użytkownik

• Użytkownik
  • PipPip
  • 13 postów
Neutralna

Napisano 01 wrzesień 2011 - 01:53

wow! Fajna wyprawa. A co do ludzi zgadzam się. To wręcz gwarancja udanego wyjazdu :D

Wiem, staraliśmy się wszystko porezerwować- wiesz jak w Zakopanem ciężko jest cokolwiek zarezerwować na sylwestra :) Sierpień to była ostatnia pora. Teraz zobaczymy, jeżeli nic nie wypadnie to pojedziemy :)
  • 0

#46 monikaderc

monikaderc

Użytkowniczka

• Użytkowniczka
  • PipPipPip
  • 74 postów
Dobra

Napisano 01 wrzesień 2011 - 02:19

Nigdy nie byłam w Zakopcu na Sylwestra, ale domyślam się, że jest ciężko :/ ale jak się teraz zbierzecie to może Wam się uda.
  • 0

#47 Slawek-ch

Slawek-ch

Użytkownik

• Użytkownik
  • PipPip
  • 14 postów
Neutralna

Napisano 01 wrzesień 2011 - 06:09

Ja osobiście polecam nasze ukochane Kaszuby. Ciekawym miejscem na odpoczynek nad jeziorem to Charzykowy, Swornegacie. Polecam
  • 0

#48 oticzek

oticzek

Użytkownik

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 247 postów
Reputacja: 115
Dobra

Napisano 01 wrzesień 2011 - 06:18

Jesli w Polsce to Pieniny a konkretnie Niedzica,bylem wszedzie jesli chodzi o Polskie Gory ale tam jest najladniej,najwiecej atrakcji i niedrogie noclegi z wyzywieniem.Wrocilem tydzien temu i jestem bardzo zadowolony.
  • 0

#49 oczekiwator

oczekiwator

Użytkownik

• Użytkownik
  • PipPip
  • 13 postów
Neutralna

Napisano 02 wrzesień 2011 - 08:00

Nigdy nie byłam w Zakopcu na Sylwestra, ale domyślam się, że jest ciężko :/ ale jak się teraz zbierzecie to może Wam się uda.

W tygodniu się dowiem czy na sto procent pojedziemy tam na sylwestra, jeżeli się skład nie rozsypie to nic nie powinno stanąć nam na przeszkodzie, a jeżeli nie to pojedziemy po sesji:)
  • 0

#50 szmatysuki

szmatysuki

Użytkownik

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 132 postów
Reputacja: 15
Neutralna

Napisano 28 październik 2011 - 08:41

Ja byłem w Hiszpanii i nie załuję, a nawet polecam :P
  • 0

#51 monikaderc

monikaderc

Użytkowniczka

• Użytkowniczka
  • PipPipPip
  • 74 postów
Dobra

Napisano 08 listopad 2011 - 01:36

Tez bym chciała do Hiszpanii, ale na razie kasy nie mam :(. Gdzie byłeś dokładnie?
  • 0

#52 berbell

berbell

Użytkownik

• Użytkownik
  • Pip
  • 2 postów
Neutralna

Napisano 08 grudzień 2011 - 10:21

jak nie ma kasy zbyt wiele to Czarnogóra, Chorwacja tam są najtańsze
ja do Czarnogóry autobusem pojechałem na tydzień za jakieś 800zł a naprawde jest ładniej niz w Chorwacji budva jest prze kozak! mały minus bo dużo ruskich;p
  • 0

#53 monikaderc

monikaderc

Użytkowniczka

• Użytkowniczka
  • PipPipPip
  • 74 postów
Dobra

Napisano 12 grudzień 2011 - 10:29

ile się jedzie autokarem?
  • 0

#54 Guest_pultorakh_*

Guest_pultorakh_*
  • Guests

Napisano 23 grudzień 2011 - 10:36

Z Europy polecam Węgry, Rumunię i byłą Jugosławię (Słowenia, Serbia, BiH). Są "swojskie", nie ma tyle komerchy są we Włoszech czy we Francji, zabytków sporo, kuchnia wyśmienita (szczególnie w Rumunii). Nie byłem niestety w Serbii i BiH, ale chcę pojechać jak będę miał możliwość. Z krajów zachodnich, polecam prowincję w Niemczech, Francji czy Włoszech (na północy, bo na południu to "bieda i mafia"). Małe miasteczka i wsie mają jednak ciekawszy klimat niż duże miasta.
A poza Europą, jak już kto ma więcej pieniędzy to Kanada, bo wiz nie trzeba jak do USA. No, ale trzeba mieć przynajmniej 5 tysięcy, z czego 2 tys. na samolot.
  • 0

#55 bimbru

bimbru

Świeżak

• Świeżak
  • Pip
  • 6 postów
Neutralna

Napisano 30 styczeń 2012 - 05:09

Ukraina!!
Tanio, fajnie, klimatycznie.
Dla imprezowiczów: Lwów, blisko naszej granicy, piękne KONTAKTOWE dziewczyny i wspaniałe POLSKIE zabytki.
  • 0

#56 Al Yazzir

Al Yazzir

Moderator

• VIP
  • PipPipPip
  • 197 postów
Reputacja: 381
Bardzo dobra

Napisano 30 styczeń 2012 - 07:20

Ja tam polecam słynną Chorwację, byłem już 5 razy.
1 raz odwiedziłem Umag
2 razy odwiedziłem Pag.
2 razy Omiś.

Polecam wszystkim, choć w tym roku niestety się tam nie wybiorę bo jadę do rodziny do Anglii i po 'drodze' do Paryża :)
  • 0

#57 Elixia

Elixia

Użytkownik

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 166 postów
Reputacja: 131
Dobra

Napisano 30 styczeń 2012 - 07:51

Hiszpania mmm gorąco polecam jest świetnie! ;) Włochy też fajnie i Francja;) Byłam na wakacjach w tych miejscach i jak najbardziej polecam;) Ciekawe jeszcze jest Monako ale nie za wielkie państwo;P Ale Monako w nocy to muszę powiedzieć, że jest pięknie!;)
  • 0

#58 gregor87gg

gregor87gg

Precylowicz

• Precylowicz
  • PipPipPip
  • 573 postów
Reputacja: 53
Dobra

Napisano 02 luty 2012 - 04:13

Ja planuję może kiedyś pojechać do Rzymu i Paryża, może kiedyś, bo jak na razie nie ma zbytnio czasu. Ciągle praca i praca.
Ale trzeba kiedyś gdzieś pojechać prawie dwa lata temu byłem w Lublinie, fajne i ciekawe miasto i wiele do zwiedzania. Polecam:P
  • 0

#59 gregor87gg

gregor87gg

Precylowicz

• Precylowicz
  • PipPipPip
  • 573 postów
Reputacja: 53
Dobra

Napisano 09 luty 2012 - 04:17

Do Hiszpanii, Barcelona, Madryt hmmmmmmmmmmmmmmmm;)
  • 0

#60 Kaseciarz

Kaseciarz

Użytkownik

• Użytkownik
  • PipPip
  • 10 postów
Reputacja: 12
Neutralna

Napisano 10 luty 2012 - 03:23

Witajcie , w Polsce polecam miasto uzdrowiskowe Kołobrzeg . Polecam także Szklarską Porębę . A co do zagranicznych krajów to na pewno nie do Grecji :) , lecz do Włoch bądź Hiszpanii .
  • 0