Skocz do zawartości

Zdjęcie
- - - - -

książki, które kształotowały Wasze wyobrażenia/fantazje o seksie?

książki kształotowały seksie

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
12 odpowiedzi w tym temacie

#1 kombatantka

kombatantka

Użytkownik

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 92 postów
Reputacja: 22
Dobra

Napisano 12 sierpień 2013 - 12:29

Czy są jakieś takie książki, które kształotowały Wasze wyobrażenia/fantazje o seksie?
U mnie w pewnym stopniu była taką "Lolita".
  • 0

#2 Wajnda

Wajnda

Świeżak

• Świeżak
  • Pip
  • 8 postów
Reputacja: 10
Neutralna

Napisano 14 sierpień 2013 - 12:55

Książki na pewno w jakimś stopniu otwierają światopogląd, ale to, że przeczytałam "50 twarzy Greya" nie oznacza, że nagle polubię sadystyczne zabawy - pomimo, iż tam zostały przedstawione jako bardzo przyjemne. Myślę, że można się przy takiej książce dowiedzieć więcej na temat seksu z innego punktu widzenia - bo nie zawsze ludzie, tak szczerze i szczegółowo opisują własny. Jeśli interesuję Cię jakąś ciekawa książka w gatunku to sprawdź SEKRET, Marie Adeline. Wyszła całkiem niedawno, a jest dosyć łagodna, w przeciwieństwie do wcześniej wymienionego Greya.
  • 0

#3 Lenuszka

Lenuszka

Świeżak

• Świeżak
  • PipPip
  • 20 postów
Neutralna

Napisano 16 sierpień 2013 - 01:02

Ja dorastalam wlasnie na "Lolicie" i "Pamietniku Nimfomanki", Grey mi natomiast jakos nie podpasowal- zbyt obcesowy. Widzialam te ksiazke "SEKRET" e empiku, ale nie sadzilam , ze to "taka" ksiazka:) Wajnda czytasz ja? warto?
  • 0

#4 Wajnda

Wajnda

Świeżak

• Świeżak
  • Pip
  • 8 postów
Neutralna

Napisano 19 sierpień 2013 - 12:12

Przeczytałam ją w dwa wieczory :D Także moja odpowiedź na Twoje pytanie jest oczywista: Tak, warto. Czekam teraz na drugą część.. pewnie będzie w przyszłym roku dopiero;/
  • 0

#5 somni

somni

Użytkownik

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 38 postów
Neutralna

Napisano 22 sierpień 2013 - 01:30

Przeczytałam ją w dwa wieczory :D Także moja odpowiedź na Twoje pytanie jest oczywista: Tak, warto. Czekam teraz na drugą część.. pewnie będzie w przyszłym roku dopiero;/

Potwierdzam S.E.K.R.E.T bardzo wciąga i trzeba sobie zarezerwować od razu więcej czasu na czytanie bo nie można się od niej porostu oderwać :) A będzie druga część? To super mam nadzieję, że autorka nie straci inspiracji i fantazję z książki będą równie ciekawe :)
  • 0

#6 Lenuszka

Lenuszka

Świeżak

• Świeżak
  • PipPip
  • 20 postów
Neutralna

Napisano 10 marzec 2016 - 08:21

No wlasnie, trafilam tu znow, bo jestem ciekawa czy cos jeszcze Was zainspirowalo ostatnio? ktos, cos?

• 0

#7 Izabela111

Izabela111

Użytkownik

• Użytkownik
  • PipPip
  • 29 postów
Neutralna

Napisano 13 marzec 2016 - 07:50

Z książek średnio. Ostatnio czytam trochę inną literaturę. Jeśli chodzi o teksty o zabarwieniu erotycznym, to mają one formę wiadomości i są wysyłane do mnie systematycznie za pośrednictwem aplikacji. A tak od czasu do czasu, żeby się zainspirować. Nawet mój mężczyzna zauważył, że się zrobiłam ostatnio bardziej..romantyczna. ;) 

Nie wiem sama czy to kwestia czasu, czy zwykłej wygody. Jednak ta nowoczesność zaczyna mi się coraz bardziej podobać. :)

• 0

#8 Lenuszka

Lenuszka

Świeżak

• Świeżak
  • PipPip
  • 20 postów
Neutralna

Napisano 03 kwiecień 2016 - 09:03

Z książek średnio. Ostatnio czytam trochę inną literaturę. Jeśli chodzi o teksty o zabarwieniu erotycznym, to mają one formę wiadomości i są wysyłane do mnie systematycznie za pośrednictwem aplikacji. A tak od czasu do czasu, żeby się zainspirować. Nawet mój mężczyzna zauważył, że się zrobiłam ostatnio bardziej..romantyczna. ;)

Nie wiem sama czy to kwestia czasu, czy zwykłej wygody. Jednak ta nowoczesność zaczyna mi się coraz bardziej podobać. :)

nic nie slyszalam, co to takiego? 

• 0

#9 Izabela111

Izabela111

Użytkownik

• Użytkownik
  • PipPip
  • 29 postów
Neutralna

Napisano 07 kwiecień 2016 - 10:36

Zależy czy pytasz mnie o coś bardziej konkretnego niż nazwa? Aplikacja nazywa się Twój Sekret. Jest darmowa więc możesz sama sprawdzić. Chyba, że masz jakieś pytania, to wal śmiało! :P

• 0

#10 Lenuszka

Lenuszka

Świeżak

• Świeżak
  • PipPip
  • 20 postów
Neutralna

Napisano 14 kwiecień 2016 - 07:38

Izabela111 dzieki. Sprawdze. Technologia sie jednak czasem przydaje.

• 0

#11 Izabela111

Izabela111

Użytkownik

• Użytkownik
  • PipPip
  • 29 postów
Neutralna

Napisano 17 kwiecień 2016 - 08:27

Może jestem młodsza, ale ja już czuję się wręcz uzależniona od niej. ;) Może inaczej, nie wyobrażam sobie, żebym miała dłużej niż przez wyjazd z niej nie korzystać. Pomaga w samoorganizacji, dostarcza rozrywki, umożliwia natychmiastowy kontakt. Wygoda w czystej postaci. 

• 0

#12 Lenuszka

Lenuszka

Świeżak

• Świeżak
  • PipPip
  • 20 postów
Neutralna

Napisano 25 kwiecień 2016 - 07:59

Może jestem młodsza, ale ja już czuję się wręcz uzależniona od niej. ;) Może inaczej, nie wyobrażam sobie, żebym miała dłużej niż przez wyjazd z niej nie korzystać. Pomaga w samoorganizacji, dostarcza rozrywki, umożliwia natychmiastowy kontakt. Wygoda w czystej postaci. 

no wlasnie, oby sie  tylko od tej  technologii nie uzaleznic:) a tak na powaznie, to apka rewelacja:) bardzo pobudza zmysly...

• 0

#13 Izabela111

Izabela111

Użytkownik

• Użytkownik
  • PipPip
  • 29 postów
Neutralna

Napisano 06 maj 2016 - 06:18

Od wszystkiego można się uzależnić, dlatego wszystko powinno być z umiarem. :) Lubię mieć przy sobie telefon, lubię korzystać z niego w wolnej chwili. Nie wiem czy to już uzależnienie czy nie. Na pewno duża wygoda. :)

Cieszę się, że aplikacja się spodobała. Miło z rana przeczytać taką słodką wiadomość. :)

• 0