Skocz do zawartości

- - - - -

Serwery do Gier

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
213 odpowiedzi w tym temacie

#161 CanibalCorpse

CanibalCorpse

Użytkownik

• Użytkownik
  • PipPip
  • 11 postów
Reputacja: -11
Kiepska

Napisano 23 grudzień 2010 - 06:04

Polecam servery CS GameManiak, aktualnie gram na paru, i smigaja plynnie, i atmosfra zawsze fajna ;)
  • 0

#162 menzur

menzur

Użytkownik

• Użytkownik
  • Pip
  • 7 postów
Reputacja: 10
Neutralna

Napisano 24 grudzień 2010 - 08:53

ładnie zrobiona reklama
  • 0

#163 Dwaarf

Dwaarf

Świeżak

• Świeżak
  • Pip
  • 1 postów
Neutralna

Napisano 26 grudzień 2010 - 12:40

Polecam cały serwis. Bogaty wybór serwerów CS oraz serwery Bad Company 2 i CoD:BO. Dodatkowo posiadamy portal o grach i trwa ciągły nabór osób chętnych do pisania materiałów. Zapraszamy :)
  • 0

#164 jakistam200

jakistam200

Świeżak

• Świeżak
  • Pip
  • 1 postów
Neutralna

Napisano 29 grudzień 2010 - 12:27

[B]Las Venturas Live Role Play zaprasza![/B]

Masz już dość nudnych Role Play w Los Santos? Masz dość dzieciaków grających NON-RP i psujących całą zabawę? Mamy coś dla Ciebie! Las Venturas Live Role Play to jedyny tak dobrze zapowiadający się polski serwer Role Play w Las Venturas!

O serwerze

Pracujemy nad innowacyjnymi rozwiązaniami, które będą nas wyróżniały spośród innych serwerów Role Play. Chcemy zagwarantować Wam porządną dawkę oryginalnej rozrywki na serwerze. Chcecie wiedzieć coś więcej?

-  Jednym z naszych założeń jest nierozdrabnianie frakcji - nie dzielimy frakcji takich jak pd na pd, fbi, swat, czy ng. Wychodzimy z założenia że w kupie tkwi siła (kupe nikt nie ruszy bo śmierdzi)

-  Oryginalny pomysł na frakcje przestępcze - istnieje tylko jedna handlująca bronią, postanowiliśmy wkorzystać nagromadzenie kasyn w Las Venturas i.. wszystkie mafie będą powiązane z jakimś kasynem!

-  Cech uje nas otwartość na graczy - to gracze ustalają zasady, zakładają nowe frakcje i rzucają pomysłami na prawo i lewo

Upominki dla graczy

W ramach za razem reklamy oraz podziękowań dla graczy, serwer Las Venturas Live sponsoruje małe upominki w postaci smyczy, koszulek, kubków itp. Wszystko to można wygrać w konkursach, zawodach itp organizowanych przez Administrację. Śledź na bieżąco forum oraz stronę serwera, a będziesz wiedział co jest do wygrania oraz na jakich zasadach.

Administracja

Czymże były serwer bez porządnej Administracji? U nas nie znajdziesz Administratora, który nie zna zasad Role Play. Każdy z Administratorów ma wieloletni staż oraz doświadczenie. Wszyscy Administratorzy znają się osobiście, więc na pewno nie dojdzie do głupich kłótni i sytuacji między nimi.

Grono Administracyjne:

-Marco Geraghty - 2000 adm lvl - założyciel, mapper, head admin

-Max Blue - 1336 adm lvl - pomocnik mappera, vice head admin

-Axel Iommi - 1336 adm lvl

-Sophie Hagstorm - 4 adm lvl - liderka działu support dla newbie role paly

-Michael Taylor - 4 adm lvl

Krótko o niektórych Administratorach

Marco Geraghty - Head Admin, założyciel

Mam na imię Antek i mam 17 lat, urodziłem się w Atenach (Grecja), przyjechałem do Polski w wieku 3 lat. Mieszkam w niewielkiej miejscowości Busko-Zdrój, oddalonej o około 60km od Kielc. Uczęszczam do I LO im Tadeusza Kościuszki. Od czterech lat zajmuję się programowaniem (PHP, C), a od około roku programowaniem PAWN. Jako Head Administrator oraz założyciel serwera zajmuję się mapą serwera oraz aplikacjami (o frakcje, o liderów, o unban, skargi etc). Staram się być dla Was jak najwięcej dostępny i otwarty na Wasze propozycje. Mile widziany jest kontakt email: [EMAIL="mcartick@gmail.com"]mcartick@gmail.com[/EMAIL], email sprawdzam codziennie rano i wieczorem, oraz niekiedy popołudniami. Drugą drogą kontaktu ze mną jest skype: AlluHanzo, niestety, nieczęsto można mnie spotkać na skype. Ewentualnym kontaktem ze mną jest forum - PW, odwiedzam forum regularnie. Nie jestem zwolennikiem komunikacji z graczami za pomocą Gadu-Gadu. GG używam do rozmów ze znajomymi w czasie wolnym i nie lubię gdy podczas zajmowania się nauką lub rozmową z moimi znajomymi ktoś mi pisze o serwerze. Jeśli sam nie dostałeś ode mnie mojegu numeru GG to go nie używaj, a jak już go dostałeś to czuj się zaszczycony i nie podawaj go nikomu. Bardzo cenie sobie kulturę osobistą, (nie licz na to, że odpiszę na tekty typu "siemanko, jest sprawa") nie mówię tu, że macie zwracać się do mnie "Proszę Pana", ale wypada zachować takie standardy jak przed rozpoczęciem rozmowy - przedstawić się i zapytać czy możesz zająć chwilkę (oczywiście nie dotyczy to email'a oraz PW bo odpisze kiedy będę miał czas i tak i tak). Interesuje się informatyką, w wolnym czasie grywam na gitarze, gram w koszykówkę, biegam i tak dalej.. Mam nadzieje, że fajnie będzie się nam grało. ;)

Axel Iommi- Administrator serwera

Nazywam się Michał, mam 16 lat, pochodzę ze Szczecina, a w wieku 3-4 lat przeprowadziłem się do Łodzi.

Interesuję się chemią, uczęszczam na laboratoria na politechnice łódzkiej, oprócz tego interesuje mnie muzyka. 

Od jakiegoś roku gram na gitarze elektro-akustycznej, a od miesiąca na gitarze elektrycznej ( Less Paul 100  ). Od paru ładnych lat uczęszczam również do SKS "Start" do sekcji koszykówki. Z charakteru jestem miłym człowiekiem, trudno mnie wyprowadzić z równowagi, wielce sumiennym oraz otwartym na propozycje. Lubię pomagać i uszczęśliwiać ludzi ale tylko tych, którzy na to zasługują. Staram się nie mieć wrogów, aby każdego równo traktować. Oprócz tego lubię się kłócić z innymi ( w pozytywnym znaczeniu), tzn. zawzięcie dyskutować. Z góry podaję kontakt ze mną przez GG (5666170) oraz Skype (mkcafe9261) i ostrzegam/przestrzegam, żeby komuś czasem na myśl nie przyszło, że jestem po to aby słuchać waszych problemów osobistych, jeżeli zobaczę, że ktoś z grona lvl-rp zacznie mi smęcić o tym jakie to on ma straszne życie, bądź ktoś zacznie mi żalić się na inną osobę o jakąś akcje IC, najpierw taką osobę oleję ale następnym razem zablokuję i stracę na jej temat neutralne narazie zdanie, natomiast lubię kiedy od czasu do czasu ktoś popisze ze mną na jakiś temat, który mnie interesuje (kto znajdzie taki temat ma u mnie wielkiego "+"). Staram się być systematycznie na gg co wieczór. Co do szacunku, jeżeli ktoś pisze do mnie pierwszy raz, należałoby aby mi się przedstawił. Lubię od czasu do czasu odegrać jakieś fajne akcje IC. Dostępny na kompie jestem cały tydzień od godziny 17-19 do 22-24 ( w zależności od dnia), w weekendy trochę dłużej. Piątki i soboty sobie rezerwuję na imprezy no i dni po imprezach (wiecie o co mi chodzi chyba ;P)

Liczę na wyrozumiałość z waszej strony, a także na fajną grę i zabawę.

Administrator lvl-rp:

Michał

Bym zapomniał, nie piszcie do mnie na gg czy forum, czy gdziekolwiek Alexie Iommi, nie lubię tego

Systemy na serwerze

Jak już wcześnie wspomniałem, mam kilka oryginalnych pomysłów, oto nasz systemy:

-System wypadków - gdy walniemy z pewną prędkością w ścianę dostajemy freeze i nasze losy są w rękach Boga (serwera), możemy przeżyć, umrzeć, lub otrzymać pomoc od SAM-ERS'u

-System BW - podczas śmierci musisz odczekać 5 minut przed respawnem

-System Supportu  - każdy newbie uczący się podstaw znajdzie coś dla siebie (polecamy kanał /support który umożliwia czat z Administracją oraz członkami grupy support role play)

-System chorób powiązany z codziennością - paląc papierosa możemy dostać raka i tym podobne

-Ponad 100 domów z możliwością dodania kolejnych - każdy wie o co chodzi

-System biznesów - każdy wie o co chodzi

-System aut - każdy wie o co chodzi

-System automatycznych zdarzeń - na przykład będąc strażakiem w każdej chwili może dość do wybuchu pożaru

-System przedmiotów - prosty system jedzenia batonów itp

-System respektu - za grę otrzymujemy kolejne punkty respektu, a za /aj /warn itp je tracimy, jest to doskonały sygnalizator dla Administracji o poziomie gracza

-System zapisu uszkodzeń każdego auta - koniec z czekaniem na respawn, od teraz każdy pojazd musi być naprawiony przez sanitary andreas

-System zgłoszeń OSP - podczas wypadków z udziałem strażaków każdy może podjechać pod remizę strażacką i zapisać się na akcję ochotniczej straży pożarnej

Systemy serwer-strona

Każdy z graczy może śledzić swoje konto oraz swoich znajomych z pozycji strony www. System jest co prawda w budowie ale już kilka ciekawych informacji można wyczytać ze stronki. Na stronie będą pojawiały się też ankiety, aktualności, info o administracji, liderach, frakcjach, słowniki role play oraz wiele innych.

Sprawdź na mapie[/url] (remiza jest oznaczona jako punkt 13. FDSA i inne budynki)

Do zobaczenia na serwerze!

[quote]HostName: Las Venturas Live Role Play @OG-Servers.net

Address:  91.204.163.125:7823

Players:  ~ / 50

Ping:     ~niski~

Mode:     Las Venturas Live Role Play RP

Map:      San Andreas[/quote]Address:  91.204.163.125:7823

Internet: [URL="http://lvl-rp.pl/"]lvl-rp.pl[/URL]

• 0

#165 Traider

Traider

Użytkownik

• Użytkownik
  • PipPip
  • 12 postów
Neutralna

Napisano 29 grudzień 2010 - 12:37

Dołączona grafika
Od, dłuższego czasu zastanawiałem się nad przywróceniem, jednego z największych serwerów Typu Wiejskiego.
Mowa tutaj o Wind City/Country RP, jak wielu z was widziało upadki, oraz wznowienia tego acz serwera to tym razem ta Reaktywacja,
będzie zmuszeniem do dalszego działania. Ekipa została dopasowana, lecz starej ekipy serwera nie mogłem znaleść.

Opowiem wam teraz Historie serwera...
Na początku był jeden wielki chaos, który zamienił się w totalną rozróbę. Przez tydzień działania serwera okazało się że skrypt miał, wiele
błędów które zostały szybko zneutralizowane i podczas wielu potyczek związanych z częstymi restartami serwera Administracja doszła do wniosku,
że serwer potrzebuje czegoś nowego. Lecz podczas pisania nowego skryptu nastąpił błąd, który zablokował skrypt i nie mogliśmy go poprawić.
Serwer padł!
Następnego razu serwer wstał na nogi, lecz tym razem skrypt był już bardziej zmodyfikowany nie był z błędami.
Trzymaliśmy serwer pod kontrolą do puki nie doszły nas słuchy o ataku Hakerskim, forum zostało zhakowane i mieliśmy wiele problemów z naprawą.
Podczas naprawy zostały usunięte wszystkie posty, oraz tematy na forum. Cała ekipa się zdenerwowała i postanowiła zamknąć projekt.

Teraz gdy jesteśmy na nowych możliwościach i działamy na najnowszym SA-MP 0.3c, będziemy mieli wiele nowości do pokazania jak i będziemy musieli
wytrwale pracować nad skryptem.

Dołączona grafika

Skrypt z lekka będzie przypominał nam The Godfather, dla czego? Ponieważ chcemy zastosować ich stare działanie w całkiem nowym skrypcie pisanym od zera,
przez Auriego. Mapa będzie działać w pełni dynamicznie, oraz wszystkie dostępne komendy z The Godfather znajdą się w owej mapie. Nie muszę opowiadać wam,
o działaniu różnych systemów bo każdy je zna.

A więc napisze jakie się będą znajdować:
Zapalanie i gaszenie światła
Po uderzeniu/postrzale upadamy i robi się obraz czerwony
System Biznesów
System Domów
System Salonu Samochodowego
System Przedmiotów
Pełna Dynamika
System nawigacji
System wypadków
Zebrane najciekawsze, rzeczy ze starej Mapy Wind City Role Play...

No i jeżeli brak wam innowacji to na razie będzie wam ich brak ponieważ nie potrzebne są nowe rzeczy do zaśmiecania, można je dodać przecież po starcie...

Dołączona grafika

Symbolicznie w Administracji znajduje się osoba, która zapoczątkowała ten serwer jest to Traider/Auri "Kamil Najdecki". Jest to osoba która zadziwiła
a zarazem zdenerwowała wiele osób.
Osoba, ta się zmieniła nie patrzymy tutaj na jego pisownie czy coś w tym stylu, patrzymy tu na jego zaangażowanie. Jest on już dobrym skrypterem który napisał,
takie projekty jak początek Inspiration RP, Country RP, Wind City, CL-RP. Projektów było dużo lecz z każdych Auri odszedł, lecz czy ten projekt będzie już jego pasją? Zobaczymy.

W Ekipie nie zabrakło, osób które napracowały się przy rozwinięciu starego PC-RP chodzi mi tutaj o:
Przekozaka, oraz Tadeo, którzy nadal są u nas w ekipie i starają się rozwinąć nowy projekt który powstanie, z działalnością administracji oraz czasem rozbuduje się klimat potencjalnego serwera Role Play.

Dołączona grafika
Kontakt z najważniejszymi osobami w projekcie znajduje się na forum, oraz na Skype.

Auri - Główny Administrator Projektu, Skrypter.
Skype - traiderkutno
E-Mail - k.najdecki@gmail.com
Solis - Skrypter, Główny Administrator.
Kamil(Miki) - Osoba która dołaczyła podczas Fuzji, Ogólne Zarządzanie forum, główny admin
Skype - miki9629
E-Mail - Miki134@interia.eu

Reszta Administracja to Vice Head Admini, którzy mogą robić podobne rzeczy do Założycieli.

Nasz skrypt będzie również, posiadał wiele upojnych Pluginów które urozmaicą nam grę, chodzi mi tutaj o taki AudioPlugin, który umożliwi nam słyszeć dźwięki takie jak:
Alarm Samochodowy - (pik pik) (łiju łiju)
Radio MP3 - Czyli po prostu radio bez pośrednio z internetu.
I wiele innych.
Plugin MySQL umożliwi nam połączenie kont graczy z bazą danych, przez co konto będzie szybciej działać i stabilniej, tak samo jeżeli chodzi o pojazdy i inne rzeczy z tym związane.
Używamy Pluginu SSCANF, który umożliwia szybszy zapis danych.

Dołączona grafika
Planuje również stworzyć prawdziwego AntyCheat, który umożliwi nam zablokowanie gry Oszustom, nie chodzi mi tu o Banowanie gracza za Haki i tak dalej, chodzi mi tutaj o wrzuceniu gracza do AdminJaila na określony czas gry.
Również chciałbym powiedzieć wam o bardzo dobrym działaniu blokady biegania dla sprinterów, dla graczy którzy robią Ninja Jacket jest blokada wchodzenia do Auta, oraz blokada używania broni, która służy dla zablokowania DeathMach'u w grze.

Dołączona grafika
Chciałbym również powiedzieć o naszym forum na, które działa na płatnym systemie VBulletin na który mamy Zezwolenie Licencyjne, koszt takiej licencji to 480zł (Wersja Dożywotnia). Miło na takim forum pracować ponieważ ładnie wygląda, oraz jest obszerne i wygodne. Przez jakiś czas będziemy działać bez panelu Admina, który nie długo zaczniemy pisać.
Forum jest już dość rozbudowane i ustawione do waszego, użytku lecz nie jest do końca spolszczone z prostego powodu, aktualne spolszczenie nie jest pełne.

Zapraszamy na nasze forum.

Country Role Play

• 0

#166 gogoza

gogoza

Super Precylowicz

• Super Precylowicz
  • PipPipPip
  • 4632 postów
Reputacja: 34
Dobra

Napisano 05 styczeń 2011 - 09:12

Zapraszam wszystkich na nową grę przeglądarkową
"http://www.mojamafia.pl/Moja-Mafia/"]

W grze wcielamy się w mafioze a co za tym idzie chyba każdy wie :)
Zostań najlepszym mafiozo w mieście oraz państwach i poprowadź swoją mafię na szczyt.

Nie czekaj, wejdź do tego niesamowitego miasta już teraz.

Sprawdź swoją siłę w starciach z graczami.
Nie daj się złapać psą i posłać za kraty.
Kradnij samochody i inne drogocenne przedmioty.
Spędzaj całe wieczory w kasynie.
Lataj po całym świecie prywatnymi samolotami.
Załatwiaj dziewczynki dla papieża.
Szmugluj żółtków do Europy.
I poprowadź swoją mafijną rodzinę do podboju wszystkich krajów.

To tylko kilka rzeczy które będziesz robił w mieście.

Moja-Mafia

zapraszam ponownie
  • 0

#167 gogoza

gogoza

Super Precylowicz

• Super Precylowicz
  • PipPipPip
  • 4632 postów
Dobra

Napisano 05 styczeń 2011 - 04:26

Zapraszam wszystkich na nową grę przeglądarkową
Moja-Mafia

W grze wcielamy się w mafioze a co za tym idzie chyba każdy wie :)
Zostań najlepszym mafiozo w mieście oraz państwach i poprowadź swoją mafię na szczyt.

Nie czekaj, wejdź do tego niesamowitego miasta już teraz.

Sprawdź swoją siłę w starciach z graczami.
Kradnij samochody i inne drogocenne przedmioty.
Spędzaj całe wieczory w kasynie.
Lataj po całym świecie prywatnymi samolotami.
Załatwiaj dziewczynki.
Szmugluj żółtków do Europy.
I poprowadź swoją mafijną rodzinę do podboju wszystkich krajów.

To tylko kilka rzeczy które będziesz robił w mieście.

Moja-Mafia
  • 0

#168 DeSanQ

DeSanQ

Świeżak

• Świeżak
  • Pip
  • 1 postów
Neutralna

Napisano 08 styczeń 2011 - 10:03

Dołączona grafika

91.203.223.75:7855

Polskie Życie :: Strona Główna

Witamy was serdecznie ! Pragnę wszystkim przedstawić serwer sa:mp typu Role Play o nazwie Polskie Życie Role Play

Dołączona grafika

Serwer posiada dużo frakcji publicznych. Dzięki naszemu mapper'owi na prośbę graczy robione są nowości (w miarę możliwości).
Serwer ma 32 sloty. Na dobrym hoscie, co zapewnia nam przyjemną grę bez lagów.

Tryb rozgrywki
- Ciekawy gamemod,
- Dopracowany system pojazdów,
- System biznesów,
- System domów,
- AntyCheat,
- Rejestracja w GUI dostępna z poziomu serwera,
- Wiele animacji,
- Dodatek dla pojazdów, zawierający: prędkość, ilość paliwa, stan pojazdu oraz markę auta,
- Duża ilość komend,
- Kilka drobnych unowocześnień

Dołączona grafika

Na naszym serwerze akcja toczy się w Los Santos ,gdzie jest miło i przyjemnie. Jest to najpowszechniejsze miejsce w rozgrywce RP tak więc i my zostaliśmy w tym mieście.
Na naszej mapie są wspaniale zrobione miejsca min. takie jak: Bary, Kluby, Restauracje , Biznesy, Sklepy Spożywcze oraz Monopolowe, Kasyna i wiele, wiele innych.
Na mapie znajdują się pięknie zaprojektowane frakcje min. takie jak: Policja ,Urząd ,Taxi ,San News , Nie CZEKAJ! Po prostu zagraj!

Dołączona grafika

Stróże prawa:

LSPD - to właśnie oni dbają o bezpieczeństwo mieszkańców miasta. Jeśli widzisz jakieś niebezpieczne zdarzenie, zadzwoń na numer 911 (/911) a na pewno w mgnieniu oka zjawią się z pomocą

San News-
to oni dostarczają informacji na temat wydarzeń z naszego miasta, z pod ich pióra można przeczytać wiele ciekawych rzeczy.

FBI - Specjalnie wyszkoleni agenci, to oni mają najniebezpieczniejsze zadania.

Państwo:

SAMERS - W tym miejscu pracują ludzie, dbający o nasze zdrowie. Są to najwyższej klasy specjaliści posiadający najlepszy sprzęt medyczny

Departament of Motor Vehicle - To właśnie tam wyrobisz wszystkie potrzebne licencje, takie jak prawo jazdy, czy kartę rybacką.

Taxi - Firma taksówkarska działająca na terenie całego miasta. Zawiozą cię wszędzie gdzie chcesz.

Government of Los Santos - Rząd miasta. To tutaj pracują najważniejsze osoby w mieście na czele z gubernatorem, oni decydują o losach Los Santos.

San News
- Dziennikarze relacjonujący dla mieszkańców miasta wszyskie najwazniejsze informacje.

Organizacje przestępcze

Vagos - Gang uliczny z Los Santos składający się z osób narodowości hiszpańskiej

Groove Street - Czarni gangsterzy zamieszkujący jedną z najniebezpieczniejszych dzielnic w mieście, czyli Ganton.

Ballas
- Najwięksi wrogowie gangu "zielonych" czyli Groove, ich siedziba jest Glen Park.

Chicanos Ponder - Gang uliczny pochodzenia meksykańskiego. Członków tego gangu można spotkać na dzielnicy El Corona

Yakuza - Japońscy mafiozi, którzy swoich ludzi maja porozstawianych po całym mieście

LCN
- Właściwie nic o nich nie wiadomo, jedynie tyle, że są z Włoszech i lepiej nie wchodzić im w drogę, bo źle się to może skończyć.

Gang motocyklowy - Poruszają się oni na harleyach a zamieszkuja dzielnicę zwaną Sevilla.

Dołączona grafika

Na razie mamy kilku administratorów którzy rządzą serwerem ! Są oni bardzo mili i w każdej sprawie starają się pomóc. Głównie na forum widać aktywność Kizarri Yaroko. Lecz inni także się udzielają. Mamy skryptera na dobrym poziomie, dzięki czemu nasz gamemod jest cały czas udoskonalany.

ZAPRASZAMY

HostName: Polskie Zycie wszystko naprawione
Address: 91.203.223.75:7855
Players: 16 / 32
Ping: 99
Mode: Blank Script
Map: San Andreas

************Kliknij aby zagrać![/size]

• 0

#169 Szymer0081

Szymer0081

Użytkownik

• Użytkownik
  • PipPip
  • 16 postów
Neutralna

Napisano 16 styczeń 2011 - 01:21

Nawet fajna gra.
  • 0

#170 sebus73

sebus73

Świeżak

• Świeżak
  • Pip
  • 1 postów
Neutralna

Napisano 20 styczeń 2011 - 02:12

Start serwera 19.01.2010r o godzinie 19:00.Zapraszamy!.Można się rejestrować i pobierać patcha.Serwer został stworzony z dużym naciskiem na czystą zabawę jaką jest PvP.Na serwerze nie powinno być większych problemów ze zdobyciem itemów.Ero,Nightmare,Rączki,Kundun,Dark Elf i Balgass - wszystkie te moby mają takie same staty.Myślę że po stronie klienta pozbyliśmy się nie potrzebnych hacków...który mogłyby popsuć zabawę.Jeszcze raz serdecznie zapraszam.

---------------------------------------------------------------------------------------
INFO
---------------------------------------------------------------------------------------
Nazwa Servera:PvP
Wersja:1.02c
Max il. Graczy Online:200
Godziny działania:24/7
Serwer dedykowany:Nie

Stronka: >>>

[URL="http://pvps2.orgs.pl/"]WWW[/URL]
<<<

KONFIGURACJA
Exp:5000x
Drop:80%
HP Mobów:100%
Reset:BRAK , Serwer PvP
Gildia:200lvl
MG:220
DL:250
Max level Itemka:+13+16
Kasowanie Postaci: Do 400lvl
PUNKTY ZA LVL
DK:5/6
DW:5/6
Elf:5/6
MG:7
DL:7

JEWEL SUCCES RATE
Bless:100%
Soul:95%
Soul + luck:100%
Life:100%

CHAOS MACHINE
+10 - 75% / 100%
+11 - 70% / 95%
+12 - 65% / 90%
+13 - 60% / 85%

INWAZJE
WYŁĄCZONE - Drop Excellent itemów tylko z mobów - Duży Drop
SPOTY

Dodane moby w Devias, Atlans, Tarkan , Icarus, LostTower,Kanturu

SKLEPY (POBIEŻNA ZAWARTOŚĆ, CO MOŻEMY TAM ZNALEŹĆ)
Poty HP:
-Małe:10x
-Średnie:5x
-Duże:3x

Poty MP:
-Małe:20x
-Średnie:10x
-Duże:5x

Soczki , Imp , Angel , Skile , Scrolle , Zaproszenia BC,DS,CC , hrs ,ww ring , joh
EVENTY
BC:1h
DS:2h
CC:1h
CS:Co tydzień
WW:1h

Drop
Kamienie:
-Bless , Soul - Devias od Yeti , Elite Yeti
-Chaos , JoL - Devias od Worm , Assasin , Ice Monster
-JoG - Hell Maine Aida2
Wypadajki:
Firecracker , Hear Of Love , Silver Medal : Kamienie typu: Bless, Soul, JoL , Chaos
Gold Medal: Itemy Typu Dragon , Legendary , Guardian , Storm Crow , Adamantine +9/11

Piórko/Crest:
Piórko: Icarus Phoenix
Crest: Sklep

Itemy 380lvl:
Łapki, Buty - Kanturu3 / Kalima7
Hełm , Spodenki , Armor : Kalima7
Bronie: Schriker

NM:
Knight Blade , Arrow Viper Bow , Kundun Staff , Great Lord Scepter , Dark Reign Blade

Rączki:
Dark Phoenix , Red Spirit , Dark Soul , Dark Master , Hurricane

Drop z dark elfów(CW event): Dark Phoenix , Red Spirit , Dark Soul , Dark Master , Hurricane
Balgass:Knight Blade , Arrow Viper Bow , Kundun Staff , Great Lord Scepter , Dark Reign Blade

Kundun:Knight Blade , Arrow Viper Bow , Kundun Staff , Great Lord Scepter , Dark Reign Blade + ancienty

Ero:Knight Blade , Arrow Viper Bow , Kundun Staff , Great Lord Scepter , Dark Reign Blade

• 0

#171 Doza-Dawid

Doza-Dawid

Użytkownik

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 109 postów
Neutralna

Napisano 21 styczeń 2011 - 12:31

Zapraszam wszystkich do mojej sieci hamachi by zagrać w grę Call of Duty 2 (na patchu 1.3).ID sieci: Call of Duty 2 LAN Hasło: 123 :cool: Będziemy grali TDM,DM,S&D itd. :D zapraszam
  • 0

#172 goker123

goker123

Użytkownik

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 163 postów
Reputacja: 13
Neutralna

Napisano 21 styczeń 2011 - 04:34

O co chodzi z tym "hamachi" ? Chętnie bym dołączył bo codzik na półce stoi i się kurzy :)
  • 0

#173 Doza-Dawid

Doza-Dawid

Użytkownik

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 109 postów
Neutralna

Napisano 21 styczeń 2011 - 05:26

[URL="http://pl.wikipedia.org/wiki/Hamachi"]Hamachi[/URL]
tu masz co to hamachi przeczytaj pobierz i dołącz do mojej sieci :D co sobie zagramy na LAN :cool:
  • 0

#174 kaj1997

kaj1997

Świeżak

• Świeżak
  • Pip
  • 1 postów
Neutralna

Napisano 22 styczeń 2011 - 11:20

Drodzy forumowicze!

Pragnę przedstawić Wam nowy serwer typu RolePlay, True Life in Los Santos. Jak sama nazwa wskazuje, akcja gry toczy się w mieście Los Santos. Na serwerze jest wiele frakcji, jednak potrzebujemy liderów, zatem zapraszam graczy do odwiedzenia forum i zapoznania się z odpowiednimi tematami i napisania podania. Wspomnę, że jest otwarta rekrutacja na administratorów serwera. Wolne są 2 stanowiska.

Dołączona grafika

Frakcje na serwerze:

Los Santos Police Deparament [LSPD]
Federal Bureau of Investigations [FBI]
National Guard [NG]
Department of Motor Vehicles [DMV]
Los Santos Medical Center [LS-MC]
Rząd Los Santos [RLS]
Taxi Cab Company [TCC]
Los Santos News [LSN]
Yakuza [YKZ]
La Cosa Nostra [LCN]
Ruska Mafia [RM]
East Side Grove's [ESG]
West Side Purp'z [WSP]
Los Colinas Family [LCF]
Los Chicanos Poder x3 [LCP x3]
Seville Family [SF]
Rodeo Family [RF]

Systemy:

- System aut
- System chorób
- System domów
- System biznesów

Forum serwera:

[b]http://www.truelifeinlossantos.cba.pl[/b]

Informacje o serwerze:
HostName: True Life in Los Santos [PL] @ ServerProject.pl
Address: 91.204.162.80:5504
Players: X / 60
Ping: X
Mode: TLILS RP
Map: Los Santos

Dodam, iż jeśli serwer będzie popularniejszy i będzie brakować na nim miejsca dokupimy więcej slotów. Także w niedalekiej przyszłości serwer przeniesiemy na płatny hosting i zmienimy domenę.

Pozdrawiam i serdecznie zapraszam do gry!

• 0

#175 kurson124

kurson124

Użytkownik

• Użytkownik
  • PipPip
  • 14 postów
Neutralna

Napisano 24 styczeń 2011 - 02:03

Dołączona grafika

Witam wszystkich użytkowników tego forum, chciałbym Wam przedstawić nowy projekt RolePlay który już niebawem wystartuje! Start 'Good Site RP' przewidywany jest na 29 stycznia 2011 roku. U nas najważniejsze jest zdanie gracza, nasza administracja o tym dobrze wie i starać będzie się zadowolić każdego gracza, aby grało mu się dobrze i w spokoju bez żadnych przeszkód. Przede wszystkim liczymy na dobry kontakt z graczami, stawiamy na dobrą atmosferę i od nas jako administracji możesz się tego jak najbardziej spodziewać. Ponadto liczymy także na Waszą pomoc, chodzi mi tu o kulturę osobistą i atmosferę jako razem możemy stworzyć, dzięki czemu możemy liczyć na rozwój serwera, ale przede wszystkim liczycie się Wy, gracze!

Dołączona grafika

Administracja u nas na serwerze jest doświadczona, wyrozumiała jak i surowa i stanowcza w swoich decyzjach. Choć wiadomo iż każdy z nas się może pomylić, dlatego też nasi admini potrafią się przyznać do winy, lecz naprawdę to doświadczeni administratorzy którym rzadko się to zdarza.
Ekipa jest bardzo zgrana i przede wszystkim znająca się na rzeczy, chodzi o to iż mamy mappera, webmastera a i z pieniążkami nie będzie problemu, ponieważ jest sponsor. Więc mogę powiedzieć że mamy naprawdę ekipę dobrą, która już ze sobą pracuje dłuższy czas.

Dołączona grafika

• Rozbudowany System Aut
  • System Wynajmowania Motorów i Aut
  • Dynamiczny System Frakcji/Biznesów
  • Dynamiczny System Drzwi
  • Dynamiczny System Interiorów
  • System Przypisywania aut do frakcji
  • System Przedmiotów
  • System Chodzenia (/stylchodzenia i /idz)
  • Zapis broni, skinu
  • Logowanie/Rejestracja w GUI
  • System GUI
  • Możliwość kupna legalnie broni w ammunation
  • Nowe możliwości z SA-MP'a 0.3c (neony, migające światła pojazdów, tablice aut)
  • Możliwość kupna maski w 24/7, gdy zakładamy maskę jest np. nieznajomy123

Dołączona grafika

• Los Santos Police Department
  • Federal Bureau of Investigation
  • Rząd Los Santos
  • Department of Motor Vehicles
  • San Andreas Main Emergency System
  • Taxi Cab Company
  • San News
  • Fire Department (straż)
  • Department Real Estate (sprzedaż nieruchomości)
Co do frakcji przestępczych oraz biznesów to istnieje ciągle możliwość napisania aplikacji.

Dołączona grafika

Tutaj znajduje się nasze forum, co do IP serwera zostanie podane tuż przez startem.

(Nasz adres to chwilowo NLiLS-RP.pl ponieważ dopiero co zmieniliśmy nazwę, nowa domena zostanie wykupiona wkrótce;) )

Zapraszamy do rejestracji, bądźcie z nami!
Pozdrawiamy, administracja Good Site RolePlay

• 0

#176 tomjar23

tomjar23

Świeżak

• Świeżak
  • Pip
  • 1 postów
Neutralna

Napisano 24 styczeń 2011 - 03:25

Witam chciałem wam przedstawić nowo powstały serwer Rp serwer startuje w tym tygodniu dużo wolnych liderrów a oto kilka informacji:

Gra toczy się w czterech małych miasteczkach. Istnieje urząd skarbowy i wiele innych nowych dodatków.
Frakcje publiczne:-Urząd Gminy (DMV) a w nim Urząd skarbowy i administracja
-Komenda Policji
-Redakcja Montgomery (radio)
-Przychodnia Montgomery
-FoxyCompany (firma zajmujaca sie naprawa wozów inaczej warsztat)
Organizacje przestępcze
-Bar Hell Angels
-Hooligans
-Fabryka "MoreCorporation"

Dużo liderów frakcji jest wolne

Na forum można napisać propozycje nowych skryptów będą one napewno rozpatrzane, a jeśli będzie to dobry pomysł wgramy go.

Serdecznie Zapraszam do gry

IP sewera:91.204.163.105:8089
Forum:
www.more-rp.xaa.pl

• 0

#177 KinGofJudah

KinGofJudah

Aktywny Użytkownik

• Aktywny Użytkownik
  • PipPipPip
  • 288 postów
Reputacja: 66
Dobra

Napisano 24 styczeń 2011 - 05:24

Szkoda, że nie na patch 1.0 :P Można by poszaleć na bugach i by było ciekawie :D
  • 0

#178 gogoza

gogoza

Super Precylowicz

• Super Precylowicz
  • PipPipPip
  • 4632 postów
Dobra

Napisano 28 styczeń 2011 - 11:14

Zapraszam wszystkich miłośników gier przeglądarkowych do zagrania
w nową, wspaniałą grę jaką jest
[URL="http://www.mafia-city.pl"]Gra przeglądarkowa mafia-city.pl[/URL]
W grze wcielamy się w mafioso i zaczynamy nowe kryminalne życie.
Załóż mafię z którą opanujesz cały świat i zlikwidujesz konkurencje za pomocą sprytu,
pieniędzy, członków mafijnej rodziny, większości ziem posiadanych przez twoją mafię,
i wielu innych czynników.

Gra oferuję ogromną ilość dostępnych opcji z których może korzystać każdy
zarejestrowany gracz. To kilka przykładów :

- Załóż mafię (rodzinę)
- Kradnij, zatrudniaj prostytutki, popełniaj przestępstwa dzięki którym się wzbogacisz
- Graj w kasynie
- Lataj do innych państw
- Zostań posiadaczem kasyna, fabryki amunicji itp.
(dzięki nim będziesz zarabiał więcej pieniędzy)
- Pracuj

To tylko kilka opcji które znajdują się w grze.

Dołącz do tego kryminalnego świata już teraz. Co jakiś czas są organizowane konkursy
w których można wygrać ciekawe nagrody.

Gra przeglądarkowa mafia-city.pl

• 0

#179 siemanoobie

siemanoobie

Użytkownik

• Użytkownik
  • PipPip
  • 14 postów
Neutralna

Napisano 28 styczeń 2011 - 01:57

************http://m-samp.pl/s.php?i=91.203.223.75&p=7982&t=b&k=238.0.0

Serdecznie wszystkich zapraszamy na nowy serwer SA-MP![/size]

Z nami na pewno będziesz się dobrze bawił!

IP Serwera: 91.203.223.75:7982

Typ: Truck

Ilość slotów: 25

Wersja: 0.3c

Strona serwera: [URL="http://ptklimatu.xaa.pl/"]Klik[/URL]   [/size]

************Administratorzy:
[PTK]MittQ
Chester_J[/size]

************Uwaga! Trwa nabór na Admina na serwerze, wystarczy złożyć podanie a my je rozpatrzymy![/size]

************Serdecznie zaprasza Administracja[/size]

• 0

#180 kafera97

kafera97

Świeżak

• Świeżak
  • Pip
  • 1 postów
Neutralna

Napisano 28 styczeń 2011 - 11:47

Dołączona grafika