Skocz do zawartości

Zdjęcie
- - - - -

Banners Broker - zarabianie w sieci

banners broker sieci zarabianie

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
9 odpowiedzi w tym temacie

#1 djdanto

djdanto

Aktywny Użytkownik

• Aktywny Użytkownik
  • PipPipPip
  • 300 postów
Reputacja: 10
Neutralna

Napisano 15 luty 2013 - 10:40

Siemacie ludzie!
Nie wiem czy znacie taką firmę która zajmuje się wynajmem powierzchni pod reklamy internetowe ale jest to firma w której właśnie możemy osiągnąć przyzwoity dochód pasywny.
Nie chce tutaj za dużo żeby mnie nie wywalili przewrażliwieni admini z czata chociaż nic nie zamierzam tutaj reklamować ani do niczego zachęcać a informacje są ogólno dostępne w necie na ten temat.

A więc krótko na ten temat:

Banners Broker jest Kanadyjską firmą działającą na rynku reklamy internetowej posiadającą swoje bióra w Stanach Zjednoczonych,Europie oraz Azji.Firma skupia reklamodawców oraz właścicieli stron internetowych z całęgo świata. Inwestowanie w firmie Banners Broker które polega na kupnie paneli reklamowych wyświetlanych przez firmę Banners Broker generujących dla nas przychód to świetny zarobek dla każdego.Nie potrzebujemy żadnej specjalistycznej wiedzy na temat branży reklamowej,sprzedaży ani też marketingu by zarabiać w firmie.Nie potrzebujemy żadnych własnych produktów które będą reklamowane,nie trzeba nam też strony internetowej...
Brzmi dziwnie?
Zadajesz sobie w tej chwili pytanie - A więc jak to się dzieje że zarabiamy?Na czym dokładnie polega działanie firmy?
Odpowiedz jest prosta:
Całym procesem pomiędzy klientem szukającym reklamy a reklamowadcą oraz umieszczeniem reklamy w internecie zajmuje się właśnie ta firma!My jedynie dzierżawimy miejsce pod reklamę.
Firma jest naprawdę olbrzymim hurtownikiem w temacie reklamy.

Ile można zarobić?To zależy na jaki wejdziemy pakiet
Dołączona grafika

Gdyby ktoś potrzebował wsparcia jak wejść w ten biznes to zapraszam do kontaktu wszystko wytłumaczę jak również do zadawania pytań.Kto pyta nie błądzi.
Myślę że wytworzy się jakaś normalna dyskusja na ten temat a nie tylko troling :)
  • 0

#2 SATAN

SATAN

Precylowy Weteran

• Emeryt
  • PipPipPip
  • 1016 postów
Reputacja: 659
Bardzo dobra

Napisano 15 luty 2013 - 11:00

wystarczy wpisac w google banners broker i wyskoczy strona dotyczaca tego, sa tam ludzie ktorzy pomoga zaczac i wyjasnia wszystko, tutaj naprawde mozna trzepac spora kase tylko trzeba sporo zainwestowac i nie trzeba miec refow zeby zarabiac :)

ps. tak samo dziala profitclicking
  • 0

#3 djdanto

djdanto

Aktywny Użytkownik

• Aktywny Użytkownik
  • PipPipPip
  • 300 postów
Neutralna

Napisano 15 luty 2013 - 11:15

Ja też chętnie pomogę zacząć :)
  • 0

#4 SATAN

SATAN

Precylowy Weteran

• Emeryt
  • PipPipPip
  • 1016 postów
Bardzo dobra

Napisano 15 luty 2013 - 11:20

I co wazne na tym nikt nie wyjdzie na minusie w najgorszym wypadku wyjdzie na 0, najlepiej zainwestowac od razu wieksza sume niz co jakis czas po malych sumach. Tylko nie wiem czy tam sa restarty jak w przypadku profitclicking

Użytkownik SATAN edytował ten post 15 luty 2013 - 11:22

• 0

#5 djdanto

djdanto

Aktywny Użytkownik

• Aktywny Użytkownik
  • PipPipPip
  • 300 postów
Neutralna

Napisano 15 luty 2013 - 11:36

SATAN masz zupełną rację.Jest to biznes w którym nie można stracić zainwestowanej gotówki :) Biznes działa na tej zasadzie że jedyne co wkładamy w dalszy rozwój bierzemy z puli którą zarobiły dla nas poprzednie panele.Liczy się indywidualne dobranie odpowiedniej strategii dla każdego nowego tzn. najpierw trzeba na samym początku zadać sobie pytanie jakie oczekiwane chcemy mieć dochody po kilku miesiącach.

Użytkownik djdanto edytował ten post 15 luty 2013 - 11:39

• 0

#6 SATAN

SATAN

Precylowy Weteran

• Emeryt
  • PipPipPip
  • 1016 postów
Bardzo dobra

Napisano 15 luty 2013 - 12:06

masz moze juz wyplaty z tego?
  • 0

#7 djdanto

djdanto

Aktywny Użytkownik

• Aktywny Użytkownik
  • PipPipPip
  • 300 postów
Neutralna

Napisano 15 luty 2013 - 12:09

Karta do wypłat jest już w drodze a jeśli chodzi o wypłaty to firma jest jak najbardziej wypłacalna osoba która mnie zaprosiła kilka miesięcy temu ma już wypłaty.Z wypłatami nie ma się co spieszyć,jeśli jesteś zbyt pazerny i zaczynasz zbyt szybko wypłacać zamiast reinwestować to powiedzmy że możesz tak robić juz po kilku pierwszych cyklach obrotu paneli ale zarzynasz swój własny biznes od samego początku.

Użytkownik djdanto edytował ten post 15 luty 2013 - 12:13

• 0

#8 SATAN

SATAN

Precylowy Weteran

• Emeryt
  • PipPipPip
  • 1016 postów
Bardzo dobra

Napisano 15 luty 2013 - 12:23

z tego co widzialem jeden koles po 4 miesiacach wyplacil 8600$ tylko ciekawe ile zainwestowal, napewno spora sumke, jesli nie ma restartow to mysle ze tak z rok reinwestowac i wtedy zgarniac hajs dobry :)

aaa i czy to prawda ze trzeba im przedstwic swoj dowod?

Użytkownik SATAN edytował ten post 15 luty 2013 - 12:37

• 0

#9 Lilo92

Lilo92

Świeżak

• Świeżak
  • Pip
  • 1 postów
Neutralna

Napisano 09 czerwiec 2013 - 04:55

Ciekawy jestem czy to naprawdę działa ?
  • 0

#10 wiktorek67

wiktorek67

Precylowicz

• Precylowicz
  • PipPipPip
  • 533 postów
Reputacja: 44
Dobra

Napisano 30 lipiec 2013 - 12:49

Na takich programach nie da się zarobić normalnych pieniędzy, wiem coś o tym, nie jednym pp już się bawiłem.
Dużo teraz się zarabia na pożyczkowych programach partnerskich, ja na ProfiCredit. Niby tylko 2% prowizji, a realnie wyciągam 800-1500 złotych na miesiąc.
Mam swoją stronę o tematyce pożyczkowej, ale klientów znajduję nawet na żywo ;-)
  • 0