Skocz do zawartości

Zdjęcie
- - - - -

Mistrzynie-Mistrzowie Masturbacji !!!

masturbacji mistrzyniemistrzowie

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 tyija

tyija

Świeżak

• Świeżak
  • Pip
  • 3 postów
Reputacja: 10
Neutralna

Napisano 29 marzec 2009 - 01:31

Kto się czuje Mistrzynią lub Mistrzem Masturbacji niech da znać !
Temat wstydliwy ale wszyscy to robią (oczywiście oprócz mnie :) max 2x dziennie ) i tu możemy dać na luz - oczywiście jeżeli ktoś się czuje na silach.

Pełny luz ...
  • 0

#2 ngoht

ngoht

Użytkownik

• Użytkownik
  • PipPip
  • 24 postów
Reputacja: 139
Dobra

Napisano 29 marzec 2009 - 01:34

Buehehehehehehehehehehe... Nie no chłopcze, masz wyczucie. :D Sądzę, że takie rzeczy są osobistą sprawą każdego z Nas. Moim zdaniem nie ma się czym chwalić, ale skoro Ty uważasz inaczej, to powodzenia życzę. ;) I daruj sobie ripostę, bo nie piszę tego postu po to by Cię poniżyć. ;) Jak dorośniesz to wtedy pogadamy. ;)
  • 0

#3 tyija

tyija

Świeżak

• Świeżak
  • Pip
  • 3 postów
Reputacja: 10
Neutralna

Napisano 29 marzec 2009 - 01:41

To jest luźny temat a nie ocenianie kogoś w stylu " mocherowych berrrrretów" berreta - fajna zabawka ale my nie o tym.
Jak znam życie to jestem w wieku Twojego taty - już dawno dorosłem
Bez obrazy dla Wszystkich - to luźny całkowicie temat taka odskocznia - chyba że się ktoś boi ....
To Sorry............

Luzik Ludzie - luzik....
  • 0

#4 ngoht

ngoht

Użytkownik

• Użytkownik
  • PipPip
  • 24 postów
Reputacja: 139
Dobra

Napisano 29 marzec 2009 - 01:49

To jest luźny temat a nie ocenianie kogoś w stylu " mocherowych berrrrretów" berreta - fajna zabawka ale my nie o tym.
Jak znam życie to jestem w wieku Twojego taty - już dawno dorosłem
Bez obrazy dla Wszystkich - to luźny całkowicie temat taka odskocznia - chyba że się ktoś boi ....
To Sorry............

Luzik Ludzie - luzik....

Ale ja Cię nie oceniam chłopcze. Wyrażam tylko swoją opinię na ten temat ( bo przecież to luźny temat ;) ) i nie wydaje mi się żebyś był w wieku mojego ojca, ponieważ tacy ludzie nie myślą już o masturbacji, tylko zajmują się bardziej konstruktywnymi rzeczami. I zacznij się zastanawiać nad tym co piszesz, bo jak na razie nie widzę w Twoich wypowiedziach najmniejszego sensu. ;) No i wytłumacz mi o co chodzi w ostatnim zdaniu - "chyba że się ktoś boi", bo nie za bardzo rozumiem. Chcesz kogoś wyzwać na pojedynek w masturbacji? ;) Gratuluję poziomu i dojrzałości. ;)
  • 0