Skocz do zawartości

Zdjęcie
- - - - -

Niemoralna propozycja

niemoralna propozycja

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
65 odpowiedzi w tym temacie

#1 MoniQa

MoniQa

Użytkownik

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 126 postów
Reputacja: 211
Bardzo dobra

Napisano 16 sierpień 2008 - 04:24

Dołączona grafika

Nie ma chyba nic gorszego niż myśl, że twoja kobieta przespała się z innym facetem. Jest to straszne, ale co jeśli zrobiła to za milion dolarów? Otóż w zeszłym roku zrobiono badanie, które miało stwierdzić ile kobiet zgodziłoby się na taki wybryk. Statystyki są nieco przerażające, ponieważ więcej niż 50% kobiet powiedziało – tak, zgodziłabym się na taką propozycję.

Większość facetów jest przeciwna takim zachowaniom, ale są też tacy, którzy „wyrażą przyzwolenie” bez większego zastanawiania się nad tym. Przecież to takie łatwe pieniądze. Jedna noc i znikają problemy finansowe, które rujnują także i wasz związek. Finanse odchodzą na bok, ale czy wasze relacje będą dalej takie same? Czy potrafisz spojrzeć w oczy kobiecie, która jeszcze kilka godzina temu była w objęciach innego?

Najgorszy jest chyba sam fakt, że obcy facet może kupić sobie twoją kobietę. Dla niego to czysta zabawa, gra w której musi wygrać – a dla ciebie? Problem jest jeszcze z tak zwanym „kacem moralnym” który może męczyć was każdego dnia. Przecież trudno wymazać ze swojej pamięci takie myśli.

Nasuwa się jeszcze jedno pytanie - a co jeśli kobieta się nie zgodzi, a ty będziesz na to nalegał? Oczywiście jeśli cię bardzo kocha - to możliwe, że zrobi to, ale nie ma chyba w tym większego sensu. Po pewnym czasie zrozumie przecież swój błąd, a przede wszystkim odkryje, że zrobiła to przez ciebie, a nie dla ciebie...

Jest to temat nad którym można główkować się bardzo długo, a i tak nie poznamy zadowalającej odpowiedzi. Wszystko jednak zależy od waszych relacji, oraz od tego w jaki sposób wszystko zostanie rozegrane.Co Wy na to?
  • 0

#2 Czapek69

Czapek69

Użytkownik

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 244 postów
Reputacja: 246
Bardzo dobra

Napisano 16 sierpień 2008 - 04:35

zalezy jaka byla by moja kobieta :) jakbym ja bardzo kochał to nigdy w zyciu bym sie nie zgodzil :P
  • 0

#3 borksoN

borksoN

Użytkownik

• Validating
  • PipPip
  • 14 postów
Reputacja: 10
Neutralna

Napisano 20 sierpień 2008 - 11:14

zawsze pozostaje Totolotek ;)
  • 0

#4 bacik606

bacik606

Użytkownik

• Użytkownik
  • PipPip
  • 11 postów
Neutralna

Napisano 21 sierpień 2008 - 09:23

Ja bym się nie zgodził za żadną kasę!!!!
  • 0

#5 siepacz86

siepacz86

Świeżak

• Świeżak
  • Pip
  • 7 postów
Neutralna

Napisano 21 sierpień 2008 - 04:52

Jeśli byłbym z nią krótko, zgodziłbym się, później kasa pół na pół i nareczka ;p
  • 0

#6 B@SIA

B@SIA

Użytkowniczka

• Użytkowniczka
  • PipPipPip
  • 88 postów
Reputacja: 95
Dobra

Napisano 21 sierpień 2008 - 09:54

Jeśli byłbym z nią krótko, zgodziłbym się, później kasa pół na pół i nareczka ;p

Ciekawe dlaczego miałaby się z tobą dzielić? Czym byś zasłużył sobie na tę połowę? Sutenerstwem ?

Ja w życiu bym się nie zgodziła.
  • 0

#7 Guest_Kuler_*

Guest_Kuler_*
  • Guests

Napisano 22 sierpień 2008 - 06:28

Ja też bym się nie zgodził ; )
  • 0

#8 kyron

kyron

Użytkownik

• Użytkownik
  • Pip
  • 4 postów
Neutralna

Napisano 22 sierpień 2008 - 06:23

Nie zgodziłbym się,trochę lat już po ślubie jestem,wolę .ebać aż do emerytury.Trudno.Nie ma lekko ciężko żyć.
  • 0

#9 borys_borys

borys_borys

Świeżak

• Świeżak
  • Pip
  • 2 postów
Neutralna

Napisano 23 sierpień 2008 - 05:36

Chyba jednak są gorsze rzeczy...
  • 0

#10 maral

maral

Użytkownik

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 37 postów
Neutralna

Napisano 24 sierpień 2008 - 09:28

"Są rzeczy, których kupić nie można. Za wszystkie inne zapłacisz kartą MC":D

A tak serio - pytanie jest trudne tylko dla ludzi, jak to stwierdził Cejrowski kiedyś, "nieuporządkowanych moralnie". Oczywiście, człowiek o pewnej i silnej osobowości nigdy by się na taką wymianę nie zgodził. Jak czytam, że ktoś by się nad tym zastanawiał, czy zgodził na to - wiem już, że ma problemy z samym sobą i przy okazji ma problemy finansowe.

A tak przy okazji - milion dolarów stał się symbolem nagrody za coś niespotykanego i bardzo nieprzyjemnego - pojawia się bardzo często przy tego typu "wyzwaniach". Teraz jeszcze pozostaje pytanie, ilu mężczyzn zgodziłoby się na to samo za dziesięć milionów? A za sto? A za dożywotnią emeryturę w wysokości stu milionów rocznie?

I ostatnie pytanie: Za ile pieniędzy można Cię kupić?

Tym poważnym pytaniem kończę moją nudną wypowiedź;)
  • 0

#11 Dragoneili

Dragoneili

Świeża Użytkowniczka

• Świeża Użytkowniczka
  • Pip
  • 3 postów
Neutralna

Napisano 24 sierpień 2008 - 11:09

Film interesujący ale pozostańmy przy tym, że jest to tylko film. Bo w rzeczywistości ludzie może i są różni ale ja osobiście cenie sobie dumę.
Zawód prostytutki należy szanować, mimo wszystko... ale być takim (jeśli sytuacja życiowa do tego nie przymusza) nie trzeba, a jak się kochać to za darmo. Może jestem człowiekiem starego pokolenia, w którym normalne jest to, że do łóżka chodzi się tylko z osobą którą się kocha i nie po to by się pieprzyć ale po to by kochać... ale sądzę, że (jeśli o mnie chodzi) to ten temat nawet nie miałby najmniejszego sensu.
  • 0

#12 grabarz

grabarz

Precylowy Weteran

• Emeryt
  • PipPipPip
  • 701 postów
Reputacja: 437
Bardzo dobra

Napisano 26 sierpień 2008 - 06:44

stawiamy sprawe na glowie
sex to tylko sex
bez calej otoczki milosci, czulosci i oddania, normalna potrzeba, normalnych ludzi
  • 0

#13 indywidualista

indywidualista

Użytkownik

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 35 postów
Reputacja: 12
Neutralna

Napisano 30 sierpień 2008 - 12:21

Przytaczając słowa spotu Mastercard... "są rzeczy których kupić nie można..."
słowo "rzeczy" troszkę nie pasuje, aczkolwiek mamy puente :)
  • 0

#14 wild beast

wild beast

Świeżak

• Świeżak
  • Pip
  • 4 postów
Neutralna

Napisano 28 wrzesień 2008 - 02:03

Ja swojej kobiety NIGDY w życiu bym nie oddał - nie jestem osobą co wybiera sobie "dziewczynę na jedną noc". Kocham moja druga połowicę I JESTEM cholernie zazdrosny nawet jak ma zdjęcie swego przyjaciela w portfelu obok mojego.
  • 0

#15 burittos

burittos

Użytkownik

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 32 postów
Reputacja: 12
Neutralna

Napisano 05 październik 2008 - 09:41

uwazam ze wszystko jest kwestia ceny
gdyby do mnie podszedl gej i zapytal czy za milion dolarow spedze z nim noc to mocno bym sie nad tym zastanowil
przeciez to jedna noc bolu dzieki ktorej moge ulozyc sobie fantastycznie zycie
co do kaca moarlnego pewnie bym go mial
ale stac by mnie bylo na psychologa :D
damy rade!
  • 0

#16 adam33501

adam33501

BOB BUDOWNICZY

• Precylek
  • PipPipPip
  • 131 postów
Reputacja: 1137
Świetna

Napisano 07 październik 2008 - 04:26

Tak to raczej prawda każdy ma coś z ................tylko kwestja ceny,a tak wogule to jak by niepatrzec na ten temat to i tak jesteśmy ssakami i wymiana partnerek i partnerów to u ssaków normalne.
  • 0

#17 Misiek43A

Misiek43A

Świeżak

• Świeżak
  • Pip
  • 3 postów
Neutralna

Napisano 17 październik 2008 - 02:29

Podpinam sie całkowicie pod wypowiedzią marala.
  • 0

#18 niebieskooka

niebieskooka

Super Moderator

• VIP
  • PipPipPip
  • 514 postów
Reputacja: 168
Bardzo dobra

Napisano 17 październik 2008 - 02:47

ja bym sie nie zgodzila.... i juz
  • 0

#19 monam

monam

Zbanowany

• Banned Users
  • PipPipPip
  • 513 postów
Reputacja: 1128
Świetna

Napisano 17 październik 2008 - 04:35

Jak to ktos powyżej napisał " nie wszystko da sie kupić" , pieniadze to nie wszystko, ja bym sie nie zgodziła za zadne pieniadze
  • 0

#20 qmpel

qmpel

Świeżak

• Świeżak
  • Pip
  • 3 postów
Neutralna

Napisano 01 listopad 2008 - 10:57

Ci co piszą ze nie zgodziliby sie za "zadne pieniadze" zapewne maja co do garnka wsadzic i na grzbiet przyodziac. Ale jesli by ich sytuacja zmusila zgodziliby sie za znacznie mniejsze pieniadze.
  • 0