Skocz do zawartości

Zdjęcie
- - - - -

Niemoralna propozycja

niemoralna propozycja

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
65 odpowiedzi w tym temacie

#21 kilerek_2007

kilerek_2007

Użytkownik

• Użytkownik
  • Pip
  • 8 postów
Reputacja: 10
Neutralna

Napisano 11 listopad 2008 - 01:22

albo jest tak jak kolega qmpel mówi albo poprostu wszyscy piszą nie a jakby doszło co do czego a w gre wchodziła by taka suma o jakiej wam sie nie sniło to podejrzewam że napewno ktoś by sie zgodził:P ale ogólnie też mówie że nie hehe
  • 0

#22 fallout1982

fallout1982

vide cui fidas

• VIP
  • PipPipPip
  • 4119 postów
Reputacja: 1368
Świetna

Napisano 13 listopad 2008 - 12:23

To może na początek żart zawierający sporo prawdy IMO:)

Wielki bal. Facet tańczy z babka i pyta ją:
- Przespałaby się pani ze mną za 5 milionów dolarów?
Babka oburzona:
- No wie pan!
Facet nie zrażony:
- Proszę pomyśleć: 5 milionów dolarów gotówką!
- Ależ, jak można!
- 5 milionów zielonych, wolne od podatku!
Po chwili kobieta wzrusza ramionami.
- No, ostatecznie...
Facet kiwa głową.
- A za 5 dolarów?
Kobieta znowu oburzona:
- Za kogo pan mnie ma?!
- No, to już ustaliliśmy, teraz się targujemy!

Ogólnie wydaje mi się, że to nie jest kwestia ceny tylko podejścia do tematu, ktoś kto zgodziłby się za milion pewnie drogą negocjacji;) można przekonać Go by zrobił to za mniejsze pieniądze i tak w kółko:(
Wracając do pytania postawionego w pierwszym poście: NIGDY!:D
  • 0

#23 michalwisnia

michalwisnia

Użytkownik

• Użytkownik
  • PipPip
  • 15 postów
Neutralna

Napisano 13 listopad 2008 - 08:46

Hmmm a ile to jest 1 mln $ tak na prawdę?? Trzy dni i po kasie. Za 20 $ można by się zastanowić.
  • 0

#24 el_borbah

el_borbah

Świeżak

• Świeżak
  • Pip
  • 9 postów
Neutralna

Napisano 20 listopad 2008 - 05:39

Nie ma takiej możliwosci. Kasa to nie wszystko. To jest zwykla prostytucja tylko za duza kase.
  • 0

#25 mrczny

mrczny

Użytkownik

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 82 postów
Reputacja: 489
Bardzo dobra

Napisano 21 listopad 2008 - 06:24

Ci co piszą ze nie zgodziliby sie za "zadne pieniadze" zapewne maja co do garnka wsadzic i na grzbiet przyodziac. Ale jesli by ich sytuacja zmusila zgodziliby sie za znacznie mniejsze pieniadze.

Lepiej umrzeć z głodu, niż żyć bez honoru (pojmowanego jako duma).
Częścią prawdziwej dumy jest traktowanie miłości i partnerki jako najważniejszej części swojego życia.
Po co żyć z milionem, czy jakąkolwiek inną sumą, skoro po dokonaniu tak odrażającego moralnie czynu umrze się psychiczne (duchowo) ?
  • 0

#26 adam33501

adam33501

BOB BUDOWNICZY

• Precylek
  • PipPipPip
  • 131 postów
Reputacja: 1137
Świetna

Napisano 15 grudzień 2008 - 02:54

O zdecydowanie NIE a swoją drogą zastanawiam się do czego jeszcze w tej gonitwie po kase ludzie się doprowadzą bo do przodków z palmy mamy już niedaleko chodzi mi o postępowanie i niechciał bym swym słowem urazic normalnych ale prawda jest taka że tych normalnych to jak na lekarstwo.
  • 0

#27 nucha

nucha

Użytkownik

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 36 postów
Neutralna

Napisano 16 grudzień 2008 - 06:00

po kiego się zastanawiać jak i tak raczej nie ma gościa, który zapłaci milion dolarów za seks :P
  • 0

#28 yho79

yho79

Użytkownik

• Użytkownik
  • Pip
  • 9 postów
Neutralna

Napisano 27 grudzień 2008 - 07:54

Jak ktoś powiedział , życie to loteria, więc Orzeł czy Reszka??
  • 0

#29 sslawekk

sslawekk

Świeżak

• Świeżak
  • Pip
  • 4 postów
Neutralna

Napisano 29 grudzień 2008 - 12:59

To jest poprostu chore, nie zycze nikomu takiej laski, ktora by sie na to zgodzila, oraz zadnej lasce nie zycze faceta, ktory by ja do tego probowal przekonac. Sa w zyciu o wiele wazniejsze sprawy niz pieniadze! Ilu jest takich ludzi, ktorzy maja kase na wszystko o czym sobie tylko pomysla, tylko czy te osoby sa naprawde szczesliwe? Z pewnoscia sa wyjatki jak wszedzie, no ale...
  • 0

#30 radar213

radar213

Użytkownik

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 90 postów
Reputacja: 23
Dobra

Napisano 02 styczeń 2009 - 10:46

Nie no to jest troche chore taka kobieta po prostu bedzie zwykla dziwka a jej facet alfonsem
niby to wielka kasa niektorzy pisza ze kwestia moze byc trudna sytuacja finansowa rozumiem to ale wlasnie przez trudna sytuacje od wiekow istnieje prostytucja
i jak pozniej zaufac takiej kobiecie ja za h... bym sie nie zgodzil
  • 0

#31 symon

symon

Zbanowany

• Banned Users
  • PipPipPip
  • 326 postów
Reputacja: 1592
Świetna

Napisano 04 styczeń 2009 - 03:26

Ale zauwazcie ze to jest Twoja dziewczyna(kobieta) a nie pisze ze zona, wiec ja bym sie zgodzil, ale 50% dla mnie :P a jesli nie bedzie chciala tzn ze mnie kocha :) lub ze niechce byc dziwka za okragly milion :P
tak czy siak jestem na plusie :)
  • 0

#32 Lunco

Lunco

Użytkownik

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 42 postów
Reputacja: 13
Neutralna

Napisano 04 styczeń 2009 - 10:56

"Są rzeczy, których kupić nie można. Za wszystkie inne zapłacisz kartą MC":D

A tak serio - pytanie jest trudne tylko dla ludzi, jak to stwierdził Cejrowski kiedyś, "nieuporządkowanych moralnie". Oczywiście, człowiek o pewnej i silnej osobowości nigdy by się na taką wymianę nie zgodził. Jak czytam, że ktoś by się nad tym zastanawiał, czy zgodził na to - wiem już, że ma problemy z samym sobą i przy okazji ma problemy finansowe.

A tak przy okazji - milion dolarów stał się symbolem nagrody za coś niespotykanego i bardzo nieprzyjemnego - pojawia się bardzo często przy tego typu "wyzwaniach". Teraz jeszcze pozostaje pytanie, ilu mężczyzn zgodziłoby się na to samo za dziesięć milionów? A za sto? A za dożywotnią emeryturę w wysokości stu milionów rocznie?

I ostatnie pytanie: Za ile pieniędzy można Cię kupić?

Tym poważnym pytaniem kończę moją nudną wypowiedź;)

Czemu uważasz, że osoba o pewnej i silnej osobowości nigdy by się nie zgodziła? Tak naprawdę to nie jest kwestia tego czy potrzebujemy kasę, bo jak to mówią "kasy nigdy za wiele", to kwestia naszych własnych wartości. Dla jednego ochrona drzewa jest ważna, bo to część natury, dla drugiego ważniejsze jest, że drzewo to stoi na trasie nowej obwodnicy, dzięki której tiry nie będą jeździć przez środek osiedla.
W przeszłości niewolnictwo było czymś powszechnym i akceptowalnym, dziś tak nie jest... to jednak nie znaczy, że kiedyś żyli ludzie bez silnej i pewnej osobowości. Takie wybory to kwestia kultury społeczeństwa i własnych zasad moralnych, a piętnowanie kogoś za wybór jednego czy drugiego jest jedynie przejawem nietolerancji.

Jeśli para zgadza się na taką ofertę to osoba z zewnątrz (spoza tego związku) nie ma prawa ich osądzać, to czemu się zgodzili jest TYLKO ich sprawą. Oczywiście jeśli kobieta nie chce a mężczyzna nalega (bądź odwrotnie) to jest tu już coś nie tak... ale wciąż to pozostaje sprawą TYLKO tego związku.

A Odpowiadając na pytanie czy bym się zgodził na taką ofertę?
Nie zgodziłbym się... nawet jeśli wybranka ma by błagała :P I nie chodzi tu o to, że mężczyzna traktuje kobietę jako własność... po prostu wiedza, że zrobiłaby to z każdym za $$$ jest czymś, co nie pozwala na dalszy związek bez podejrzeń. (Tu są pewne wyjątki, ale nie będę się rozwlekał) :D

Co do tego za ile można mnie kupić.... cóż, to zależy od tego co miałbym zrobić za kaskę.. ;] Bo nie ukrywam w pewnych przypadkach każdy ma swą cenę ;D
  • 0

#33 sven.ksr

sven.ksr

Użytkownik

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 39 postów
Reputacja: 33
Dobra

Napisano 02 luty 2009 - 10:54

zastanowcie sie milion dol. lub koieta ktora kochasz = ja bym sie nie zgodzil czlowieku widzac ta kase sprzedalbys matke ..... ja ten temat przerobilem =mowie o zdradzie ze strony kobiety takze to nie jest zbyt mile
  • 0

#34 rakom

rakom

Aktywny Użytkownik

• Aktywny Użytkownik
  • PipPipPip
  • 369 postów
Reputacja: 162
Bardzo dobra

Napisano 28 luty 2009 - 09:22

Ja bym tego kolesia tak załatwił, że do końca życia nie puknąłby żadnej innej. Nie wyobrażam sobie takiego czegoś za żadne pieniądze. Nic innego jak prostytucja, wrrr
  • 0

#35 mateo1214

mateo1214

Aktywny Użytkownik

• Aktywny Użytkownik
  • PipPipPip
  • 361 postów
Reputacja: 907
Bardzo dobra

Napisano 07 marzec 2009 - 12:46

kto takie składa?
  • 0

#36 tomek-1994

tomek-1994

Użytkownik

• Użytkownik
  • PipPip
  • 24 postów
Reputacja: 110
Dobra

Napisano 04 kwiecień 2009 - 08:33

I ja bym się nie zgodził.
  • 0

#37 Element91

Element91

Użytkownik

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 185 postów
Reputacja: 112
Dobra

Napisano 28 czerwiec 2009 - 04:51

Ja bym tego kolesia tak załatwił, że do końca życia nie puknąłby żadnej innej. Nie wyobrażam sobie takiego czegoś za żadne pieniądze. Nic innego jak prostytucja, wrrr

Tak jak ziom powiedział,takich sie likwiduje..,po prostu nie ma takiej opcji
  • 0

#38 Guest_Karola1803_*

Guest_Karola1803_*
  • Guests

Napisano 30 czerwiec 2009 - 11:16

:)

Użytkownik Karola1803 edytował ten post 02 lipiec 2015 - 05:27

• 0

#39 merciless

merciless

Aktywny Użytkownik

• Aktywny Użytkownik
  • PipPipPip
  • 475 postów
Reputacja: 1098
Świetna

Napisano 30 czerwiec 2009 - 09:50

Jeśli byłbym z nią krótko, zgodziłbym się, później kasa pół na pół i nareczka ;p

i do końca życia byś żył z zasyfionym sumieniem i za te pół miliona byś szukał pocieszenia w objęciach prostytutek;D
  • 0

#40 karo83

karo83

Użytkownik

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 197 postów
Reputacja: 536
Bardzo dobra

Napisano 01 lipiec 2009 - 09:37

Nie sprzedałabym swojego ciała za żadne pieniądze, nawet w obliczu tragedii jaka jest choroba bliskich. Nie starczyło by mi potem na psychiatrę.Facet który się godzi na coś takiego, bez względu na to czy kocha bardziej czy mniej to zwykły dupek. Tu nie ma sie nad czym zastanawiać odpowiedz zawsze powinna brzmieć NIE!
  • 0