Skocz do zawartości

Zdjęcie
- - - - -

Niemoralna propozycja

niemoralna propozycja

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
65 odpowiedzi w tym temacie

#41 Guest_Karola1803_*

Guest_Karola1803_*
  • Guests

Napisano 02 lipiec 2009 - 09:22

:)

Użytkownik Karola1803 edytował ten post 02 lipiec 2015 - 05:28

• -1

#42 mati7777

mati7777

Użytkownik

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 171 postów
Reputacja: 1315
Świetna

Napisano 02 lipiec 2009 - 10:23

Ten temat jest tak trudny ze az prosty... Jesli kobieta mowi ci ze dostala propozycje przespania sie z kims za 1 mln to juz jest cos na rzeczy ze bardziej kocha pieniadze niz ciebie...
Natomiast jesli ty jej mowisz zeby sie z kims za banke przespala to wychodzi na to ze jej nie kochasz i jej nie szanujesz...

Jesli para naprawde sie kocha to zadnemu z nich nie przyszlo by do glowy podjecie sie takiej akcji..

Tyle odemnie w tym temacie...
  • 0

#43 Lord_Kowal

Lord_Kowal

Przyjaciel Wszystkich ;)

• Emeryt
  • PipPipPip
  • 9568 postów
Reputacja: 1006
Świetna

Napisano 02 lipiec 2009 - 12:15

Nic dodać nic ująć. Wypowiedz mati7777 jest jak najbardziej trafna.
Ale jak wiadomo wyjątki się zdarzają gdzie w związku liczy się tylko kasa a nie miłość.
  • 0

#44 Guest_Karola1803_*

Guest_Karola1803_*
  • Guests

Napisano 02 lipiec 2009 - 12:50

:)

Użytkownik Karola1803 edytował ten post 02 lipiec 2015 - 05:28

• 0

#45 Promil1

Promil1

Użytkownik

• Użytkownik
  • PipPip
  • 13 postów
Reputacja: 10
Neutralna

Napisano 17 lipiec 2009 - 09:36

zalezy czy NAPRAWDE potrzebowalbym tych pieniedzy...
  • 0

#46 ptasiq

ptasiq

Użytkownik

• Użytkownik
  • PipPip
  • 24 postów
Neutralna

Napisano 27 lipiec 2009 - 05:14

nie nie nie .... na siano nie polece:D
  • 0

#47 etman

etman

Użytkownik

• Użytkownik
  • PipPip
  • 26 postów
Neutralna

Napisano 01 sierpień 2009 - 12:54

hehe. za 1 mln nikt nie poleci owszem ale za sto milionow dolarow juz byla by inna gadka. zresztą nie wieze ze nawet jesli kobieta lub facet by sie nie zgodzili bo sie tak kochaja to minute po podjeciu decyzji kazde z nich by mialo w glowie mysl ze przepuscili zyciowa szanse na godne zycie w sensie materialnym oczywiscie.
Druga sprawa jest taka ze jesli para nawet sie kocha a lacznie zarabiaja po 5OOzł i toną w długach a w drodze dziecko i zerio pomocy od najbliższych to tak trudna sytuacja moze doprowadzic do "sprzedania" sie wzamian za kase za ktora rodzina bedzie miec godziwe zycie. tak wiec imho temat to typowe gdybanie i zarzekanie sie, a i tak nikt nie jak by postapil przed konkretnym wyborem. No chyba ze w tej chwili ma kaske i wie ze 1mln to dla niego nic. pzdr
  • 0

#48 akilegna88

akilegna88

Użytkowniczka

• Użytkowniczka
  • PipPip
  • 14 postów
Reputacja: 18
Neutralna

Napisano 01 sierpień 2009 - 02:04

ogladałam ten film ;) jesli chcecie poznac odpowiedz na zadane pytanie musicie obejrzeć go. Wtedy zobaczycie jak bohaterowie postapili z tym samym pytaniem i czy pozniej tego nie załowali. Ogolnie polecam ;)

Ps. Ja ogolnie nie zgodziłabym sie. Pieniadze w zyciu nie sa najwazniejsze ;P
  • 0

#49 etman

etman

Użytkownik

• Użytkownik
  • PipPip
  • 26 postów
Neutralna

Napisano 01 sierpień 2009 - 03:37

Ps. Ja ogolnie nie zgodziłabym sie. Pieniadze w zyciu nie sa najwazniejsze ;P

oczywiscie... najwazniejsi sa bliscy i zdrowie oraz pokoj na ziemi. Wyborcy tez zawsze chca jak najleiej dla Polski i potem nasz kraj wygląda tak jak wygląda. Wcale nie robia tego dla pienędzy..... hehehe przejrzyjmy na oczy :D
  • 0

#50 lonely99

lonely99

Użytkownik

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 38 postów
Neutralna

Napisano 01 sierpień 2009 - 04:10

Dla mnie takie coś to juz jest nieszanowaniem samego siebie.... Nasuwa się pytanie za ile można Cie kupić?? czy pieniądze na prawde są az takie ważne?? Owszem niezbędne ale nie aż do tego stopnia żeby pójść pier***** się z innym za milion czy jakąs inną sumę....
  • 0

#51 xiron

xiron

Użytkownik

• Użytkownik
  • PipPip
  • 19 postów
Neutralna

Napisano 01 sierpień 2009 - 04:22

A ja tam kasę bym wziął ale kobiety bym nie oddał. Nawet nie ma takiej opcji. Jak chce to niech sobie poszuka gdzie indziej a nawet mógł by ode mnie za pieniądze w pape dostać. Ot co.
  • 0

#52 kamil5491

kamil5491

Użytkownik

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 84 postów
Neutralna

Napisano 01 sierpień 2009 - 04:42

Dla mnie to chore. Gdyby moja żona/dziewczyna zrobiła by coś takiego to nasz związek napewno by długo nie potrwał... Takie zachowanie mógłbym bez żadnych skrupułów porownać do kur*stwa. Oczywiście według mnie. Dla mnie pieniądze to nie wszystko ( ale jak wiadomo że: wszystko bez pieniędzy to ch*j ;P ). Dlatego zależy to od woli, wartości i potrzeb człowieka. Wiadomo przecież że każda szanująca się i ustatkowana mężatka nie "zdradziła" by swojego kochanego męża dla pieniędzy, a taka dziewczyna z miasta ciężko pracująca mieszkająca w 24 metrach kwadratowych z mężem alkoholikiem i dwojgiem dzieci zrobiła by to bez zgody swojego męża myśląc tylko jaką mogłaby zapewnić piękną przyszłość sobie i swoim dziecią z takimi pieniędzmi. Takie jest zdanie wg mnie.
  • 0

#53 vericris

vericris

Użytkownik

• Użytkownik
  • PipPip
  • 11 postów
Neutralna

Napisano 01 sierpień 2009 - 08:41

ponad 50% strasznie dużo o.o
  • 0

#54 etman

etman

Użytkownik

• Użytkownik
  • PipPip
  • 26 postów
Neutralna

Napisano 02 sierpień 2009 - 09:16

, a taka dziewczyna z miasta ciężko pracująca mieszkająca w 24 metrach kwadratowych z mężem alkoholikiem i dwojgiem dzieci zrobiła by to bez zgody swojego męża myśląc tylko jaką mogłaby zapewnić piękną przyszłość sobie i swoim dziecią z takimi pieniędzmi. Takie jest zdanie wg mnie.

dokłądnie to napisałęm stronę wcześniej;)
  • 0

#55 ciseq

ciseq

Precylowicz

• Precylowicz
  • PipPipPip
  • 498 postów
Neutralna

Napisano 28 luty 2010 - 04:57

ciekawy temat, aczkolwiek jest proste rozwiązanie - jak już laska się zgodziła, to wtedy szybko ślub cywilny i niech robi co chce, bo wartości ona nie ma, a zawsze przy rozwodzie byłby jakiś zysk dla nas jakby dostała już ten jeden mln :P
  • 0

#56 luk193

luk193

Użytkownik

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 167 postów
Neutralna

Napisano 01 marzec 2010 - 05:28

pieniądze nie są w życiu najważniejsze zawsze jakoś tak czy inaczej będzie ale liczą się naprawdę relacje międzyludzkie, dla tego warto żyć dla pieniędzy to strata czasu :)
  • 0

#57 lylka

lylka

Przyjaciel Precyl.pl

• Precylek
  • PipPipPip
  • 329 postów
Reputacja: 160
Bardzo dobra

Napisano 22 maj 2010 - 05:35

Mówicie "zależy..." albo "gdyby..." ...dziwnie to brzmi. Ja wolałabym klepać "słodką biedę" przy boku kogoś, komu nie przyszłoby na myśl mnie sprzedać niż pławić się w milionach i zastanawiać się do końca życia czy mój facet jest ze mną faktycznie bo mnie kocha czy może dla tych brudnych pieniędzy. Nie zgodziłabym się. Powiedzmy sobie otwarcie, że jest to normalne "dawanie d... za pieniądze" i tyle. Może stąd taka moja decyzja bo sama nie chciałabym myśleć o tym że np mój facet mógłby się przespać z inną, nawet dla samych pieniędzy. Seks to zawsze seks.
  • 1

#58 Guest_Charming_*

Guest_Charming_*
  • Guests

Napisano 22 maj 2010 - 08:27

niektórzy tak tu rozprawiają o honorze i godności ale tak naprawde pewnie żadne z was nie ma partnera alkoholika, nie ma katastrofalnej sytuacji finansowej, ma co na siebie włożyć i nie jest bezdomnym ;]

co kobiecie po honorze skoro nie ma warunków żeby godnie żyć?
  • 0

#59 Pawełłłł

Pawełłłł

Aktywny Precylowicz

• Aktywny Precylowicz
  • PipPipPip
  • 2790 postów
Reputacja: 678
Bardzo dobra

Napisano 28 maj 2011 - 11:16

Za żadną kasę bym się nie zgodzi!
  • 0

#60 janektrader1

janektrader1

Świeżak

• Świeżak
  • Pip
  • 5 postów
Neutralna

Napisano 07 październik 2011 - 02:25

Chrzanicie, na pewno każdy by się zgodził/zgodziła.
Wszystko zależy jak bardzo potrzebowalibyśmy takiej kasy, gdyby ktoś miał chore dziecko i operacja za kasę zagranicą to długo by się nie zastanawiał/a nad wyrażeniem zgody,
Może mniej byłoby chętnych gdyby kto miał rozpoczętą budowę domu i kupę kredytu do spłacenia, ale też dużo.
Jak w przysłowiu: Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia.
  • 0