Skocz do zawartości




Zdjęcie
- - - - -

Żużel - Ekstraliga


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
84 odpowiedzi w tym temacie

#1 grzes01

grzes01

    Użytkownik

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 118 postów
Reputacja: 174
Bardzo dobra

Napisano 11 maj 2009 - 06:32

Terminarz Ekstraligi Żużlowej

FAZA ZASADNICZA:
1. Kolejka - 5 kwietnia
2. Kolejka - 13 kwietnia
3. Kolejka - 19 kwietnia
4. Kolejka - 3 maja
5. Kolejka - 10 maja
6. Kolejka - 24 maja
7. Kolejka - 31 maja
8. Kolejka - 14 czerwca
9. Kolejka - 21 czerwca
10. Kolejka - 28 czerwca
11. Kolejka - 5 lipca
12. Kolejka - 19 lipca
13. Kolejka - 26 lipca
14. Kolejka - 2 sierpnia
FAZA PLAY-OFF:
15. Kolejka - 16 sierpnia
16. Kolejka - 30 sierpnia
17. Kolejka - 6 września
18. Kolejka - 13 września
Mecz o III miejsce
27 września i 4 października
Mecz o I miejsce
11 i 18 października lub 11 i 25 października(w przypadku udziału Polonii Bydgoszcz)
  • 0

#2 grzes01

grzes01

    Użytkownik

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 118 postów
Reputacja: 174
Bardzo dobra

Napisano 11 maj 2009 - 06:37

Unia Leszno - Caelum Stal Gorzów 61:29
Caelum Stal Gorzów - 29
1. Tomasz Gollob (3,0,0,1,0) 4
2. Rafał Okoniewski (0,1,) 1
3. Peter Karlsson (2,1,0,2,1) 6
4. Matej Zagar (1,2,2,1,1,0) 7
5. Rune Holta (2,2,2,0,0,1) 7
6. Adrian Szewczykowski (1,0) 1
7. Thomas H. Jonasson (2,1,0,0) 3
Unia Leszno - 61
9. Krzysztof Kasprzak (2,1,3,2,3) 1
10. Damian Baliński (1,3,2,1,2) 9
11. Leigh Adams (3,2,3,2,3) 13
12. Adam Shields (0,3,1,3) 7
13. Jarosław Hampel (3,3,3,3,2) 14
14. Sławomir Musielak (u,0,) 0
15. Jurica Pavlic (3,0,1,3) 7
Falubaz Zielona Góra - Włókniarz Częstochowa 59:31
Włókniarz Częstochowa 31
1. Kamil Cieślar NS
2. Sławomir Drabik (2,0,2,0,0) 4
3. Lee Richardson (1,1,1,0,2,3) 8
4. Tomasz Gapiński (d,2,2,1,1,2) 8
5. Michał Szczepaniak (1,3,1,0,1) 6
6. Borys Miturski (0,0,0,) 0
7. Tai Woffinden (2,1,2,0,0) 5
Falubaz Zielona Góra 59
9. Rafał Dobrucki (3,1,3,2,3) 12
10.Niels Kristian Iversen (0,2,1,1) 4
11.Piotr Protasiewicz (2,3,2,2,2) 11
12. Fredrik Lindgren (3,1,3,3,0) 10
13. Grzegorz Walasek (2,3,3,3,1) 12
14. Grzegorz Zengota (3,3,0,0,3) 9
15. Artiom Wodjakow (1) 1
Lotos Wybrzeże Gdańsk - Unibax Toruń 41:49
Unibax Toruń 49
1. Chris Holder (3,2,3,3,1) 12
2. Robert Kościecha (2,1,0,1) 4
3. Ryan Sullivan (2,3,3,0,3) 11
4. Adrian Miedziński (3,1,1,0,1) 6
5. Wiesław Jaguś (2,2,3,3,3) 13
6. Mateusz Lampkowski (1,0,) 1
7. Matej Kus (2,0,0,0) 2
Lotos Wybrzeże Gdańsk 41
9. Magnus Zetterstroem (1,3,0,2,2,2) 10
10. Adam Skórnicki (0,1,) 1
11. Kenneth Bjerre (1,3,1,2,2) 9
12. Renat Gafurov (0,0,1,0) 1
13. Hans Andersen (3,2,2,2,3,0) 12
14. Martin Vaculik (3,1,0,1,2,1) 8
15. Damian Sperz (0) 0
Polonia Bydgoszcz - Atlas Wrocław 47:43
Atlas Wrocław 43
1. Davey Watt (2,3,0,1,) 6
2. Daniel Jeleniewski (0,0,) 0
3. Tomasz Jędrzejak (2,1,1,3,2) 9
4. Scott Nicholls (3,2,2,0,0) 7
5. Jason Crump (0,3,3,1,3) 10
6. Maciej Janowski (2,1,0,0) 3
7. Ben Barker (3,1,2,2,0) 8
Polonia Bydgoszcz 47
9. Andreas Jonsson (1,2,3,2,1) 9
10. Jonas Davidsson (3,0,0,0) 3
11. Antonio Lindback (0,1,2,2,3) 8
12. Krzysztof Buczkowski (1,2,1,3,2) 9
13. Tomasz Chrzanowski (3,0,1,1,1) 6
14. Emil Sajfutdinow (0,2,3,3,3) 11
15. Mikołaj Curyło (1)
  • 0

#3 grzes01

grzes01

    Użytkownik

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 118 postów
Reputacja: 174
Bardzo dobra

Napisano 11 maj 2009 - 06:41

Włókniarz Częstochowa - Unia Leszno 45:45
Unia Leszno 45
1. Leigh Adams (3,3,3,3,3) 15
2. Adam Shields (2,0,1,2,1) 6
3. Krzysztof Kasprzak (3,2,2,1,1) 9
4. Troy Batchelor (0,1,0,) 1
5. Jarosław Hampel (1,0,2,3,3) 9
6. Sławomir Musielak (1,2,0) 3
7. Jurica Pavlic (0,2,0,0) 2
Włókniarz Częstochowa 45
9. Tomasz Gapiński (1,1,1,1) 4
10. Sławomir Drabik (0,3,3,0,0) 6
11. Lee Richardson (1,2,3,2,0) 8
12. Michał Szczepaniak (2,1,1,2,2) 8
13. Greg Hancock (3,3,2,3,2) 13
14. Borys Miturski (2,0,) 2
15. Tai Woffinden (3,0,0,1) 4
Atlas Wrocław - Wybrzeże Gdańsk 49:31
Wybrzeże Gdańsk 41
1. Magnus Zetterstroem (3,0,0,1,0) 4
2. Adam Skórnicki (2,2,2,1,0) 7
3. Kenneth Bjerre (0,2,3,2,1) 8
4. Tobias Kroner (3,0,2,0) 5
5. Hans Andersen (2,1,1,1,2) 7
6. Martin Vaculik (3,0,3,0,3) 9
7. Andriej Kobrin (1) 1
Atlas Wrocław 49
9. Davey Watt (1,2,0,3,3) 9
10. Daniel Jeleniewski (0,0,0,) 0
11. Tomasz Jędrzejak (2,1,3,2,1) 9
12. Scott Nicholls (1,3,2,2,2) 10
13. Jason Crump (3,3,3,3,3) 15
14. Maciej Janowski (2,1,1,1,0) 5
15. Ben Barker (0,1,0) 1
Caelum Stal Gorzów - Polonia Bydgoszcz 59:31
Polonia Bydgoszcz 31
1. Andreas Jonsson (2,1,2,2,1,2) 10
2. Jonas Davidsson (0,0,0,) 0
3. Antonio Lindbaeck (0,2,1,u,2,1) 6
4. Krzysztof Buczkowski (1,0,1,1,0) 3
5. Tomasz Chrzanowski (0,d,0) 0
6. Mikołaj Curyło (0) 0
7. Emil Sajfutdinov (2,3,1,1,2,3) 12
Caelum Stal Gorzów 59
9. Tomasz Gollob (3,3,3,3,) 12
10. Rafał Okoniewski (1,2,2,1) 6
11. Peter Karlsson (2,2,0,3,2) 9
12. Matej Zagar (3,3,3,2,3) 14
13. Rune Holta (2,3,3,3,1) 12
14. Adrian Szewczykowski (1,0) 1
15. Thomas H. Jonasson (3,1,1,0,0) 5
Toruń - Zielona Góra - przełożony na 17 maja
  • 0

#4 grzes01

grzes01

    Użytkownik

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 118 postów
Reputacja: 174
Bardzo dobra

Napisano 11 maj 2009 - 06:45

Unia Leszno - Falubaz Zielona Góra 47:43
Falubaz Zielona Góra 43
1. Rafał Dobrucki (0,3,0,0) 3
2. Fredrik Lindgren (1,0,3,0,) 4
3. Piotr Protasiewicz (2,3,2,2,3,3) 15
4. Niels Kristian Iversen (0,0,3,1) 4
5. Grzegorz Walasek (3,0,2,2,1,0) 8
6. Grzegorz Zengota (3,1,3,0,2) 9
7. Artiom Wodjakow (0,0) 0
Unia Leszno 47
9. Krzysztof Kasprzak (3,1,0,3,0) 7
10. Damian Baliński (2,2,1,1,2) 8
11. Leigh Adams (3,2,3,3,2) 13
12. Adam Shields (1,1,1,) 3
13. Jarosław Hampel (2,2,2,3,1) 10
14. Sławomir Musielak (2,0,) 2
15. Jurica Pavlic (1,1,1,1,0) 4
Atlas Wrocław - Włókniarz Częstochowa 43:45
Atlas Wrocław43
9. Scott Nicholls (0,1,1,0) 2
10. Daniel Jeleniewski (3,2,2,3,0) 10
11. Tomasz Jędrzejak (0,2,1,2,1) 6
12. Davey Watt (1,0,2,2,2) 7
13. Jason Crump (3,3,0,2,3) 11
14. Maciej Janowski (1,0,3,1) 5
15. Ben Barker (2,0) 2
Włókniarz Częstochowa 45
1. Nicki Pedersen (2,3,0,3,3) 11
2. Sławomir Drabik (1,1,2,0) 4
3. Lee Richardson (3,1,3,1,2) 10
4. Michał Szczepaniak (2,2,0,1,0) 5
5. Greg Hancock (2,3,3,3,1) 12
6. Borys Miturski (0,0,0) 0
7. Lewis Bridger (3,0,0) 3
Lotos Wybrzeże Gdańsk - Caelum Stal Gorzów 44:46
Lotos Wybrzeże Gdańsk 44
9. Magnus Zetterstroem (1,2,0,2,2) 7
10. Adam Skórnicki (2,3,1,2,1) 9
11. Kenneth Bjerre (2,2,2,3,1) 10
12. Tobias Kroner (0,1,0) 1
13. Hans Andersen (1,2,2,3,3,0) 11
14. Martin Vaculik (3,2,0,0,1) 6
15. Damian Sperz (0) 0
Caelum Stal Gorzów 46
1. Tomasz Gollob (3,3,3,2,2) 13
2. Rafał Okoniewski (0,0,1,0) 1
3. Matej Zagar (3,1,2,1,3) 10
4. Peter Karlsson (1,3,3,3,3) 13
5. Rune Holta (3,1,1,1,0) 6
6. Adrian Szewczykowski (1,0) 1
7. Thomas H. Jonasson (2,0,0) 2
Polonia Bydgoszcz - Unibax Toruń 39:51
Unibax Toruń 51
1. Chris Holder (2,2,2,1,2) 9
2. Robert Kościecha (1,3,0,2,1) 7
3. Ryan Sullivan (3,3,2,3,0) 11
4. Adrian Miedziński (1,1,1,1) 4
5. Wiesław Jaguś (2,3,3,2,2) 12
6. Mateusz Lampkowski (1) 1
7. Darcy Ward (2,1,0,1,3) 7
Polonia Bydgoszcz 39
9. Andreas Jonsson (3,1,3) 7
10. Jonas Davidsson (0,2,0,0) 2
11. Antonio Lindbaeck (0,0,1,2,0,3) 6
12. Krzysztof Buczkowski (2,1,0,1,3,1) 8
13. Tomasz Chrzanowski (0,0,0) 0
14. Mikołaj Curyło (0) 0
15. Emil Saifutdinov (3,3,2,3,2,3) 16
  • 0

#5 grzes01

grzes01

    Użytkownik

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 118 postów
Reputacja: 174
Bardzo dobra

Napisano 11 maj 2009 - 06:49

Unibax Toruń - Unia Leszno 48:42
Unia Leszno 42
1. Leigh Adams (3,3,2,2,3,3) 16
2. Adam Shields (0,0,1) 1
3. Damian Baliński (0,1,0) 1
4. Krzysztof Kasprzak (1,2,2,1,1,2) 9
5. Jarosław Hampel (3,1,1,3,0,2) 10
6. Przemysław Pawlicki (2,0,0,d) 2
7. Jurica Pavlic (3,0,0) 3
Unibax Toruń 48
9. Ryan Sullivan (2,3,1,0) 6
10. Adrian Miedziński (1,2,3,3,0) 9
11. Chris Holder (3,2,3,2,1) 11
12. Robert Kościecha (2,1,2,2,1) 8
13. Wiesław Jaguś (2,3,3,0,3) 11
14. Mateusz Lampkowski (1,1,0,0,1) 3
15. Matej Kus (0)
Falubaz Zielona Góra - Lotos Wybrzeże Gdańsk 58:32
Lotos Wybrzeże Gdańsk 32
1. Kenneth Bjerre (2,2,2,3,3,2) 14
2. Renat Gafurov (1,0,1,0) 2
3. Magnus Zetterstroem (0,0,2,1,0) 3
4. Hans Andersen (1,1,1,0) 3
5. Adam Skórnicki (0,1,1,0) 2
6. Martin Vaculik (2,3,0,1,1,1) 8
7. Andriej Kobrin (0) 0
Falubaz Zielona Góra 58
9. Fredrik Lindgren (0,2,3,3,1) 9
10. Rafał Dobrucki (3,3,0,2,2) 10
11. Piotr Protasiewicz (2,3,2,2,3) 12
12. Niels Kristian Iversen (3,1,0,2) 6
13. Grzegorz Walasek (1,2,0,3,3) 9
14. Patryk Dudek (1) 1
15. Grzegorz Zengota (3,2,3,3,0) 11
Włókniarz Częstochowa - Polonia Bydgoszcz 50:40
Polonia Bydgoszcz 40
1. Andreas Jonsson (2,3,2,3,3,2) 15
2. Tomasz Chrzanowski (1,0,0) 1
3. Antonio Lindbaeck (3,1,3,0,1,1) 9
4. Krzysztof Buczkowski (0,2,0,1) 3
5. Jonas Davidsson (1,0,2,0) 3
6. Damian Adamczak (0) 0
7. Emil Sajfutdinow (2,2,1,1,1,2) 9
Włókniarz Częstochowa 50
9. Tomasz Gapiński (3,2,1,3,0) 9
10. Sławomir Drabik (0,3,2,1) 6
11. Lee Richardson (2,1,2,2,3) 10
12. Michał Szczepaniak (1,2,0,2,0) 5
13. Greg Hancock (3,3,3,3,3) 15
14. Borys Miturski (1,0,) 1
15. Tai Woffinden (3,0,1,0) 4
Caelum Stal,Gorzów - Atlas Wrocław 52:38
Atlas Wrocław 38
1. Scott Nicholls (0,1,1,3,1,0) 6
2. Daniel Jeleniewski (1,0,2) 3
3. Tomasz Jędrzejak (0,0,2,0) 2
4. Davey Watt (1,2,0,1,2) 6
5. Jason Crump (3,3,2,3,3,3) 17
6. Dennis Andersson (0,0) 0
7. Maciej Janowski (3,0,0,0,1) 4
Caelum Stal Gorzów 52
9. Tomasz Gollob (2,1,3,2,3) 11
10. David Ruud (3,2,1,1,0) 7
11. Peter Karlsson (3,3,1,2,1) 10
12. Matej Zagar (2,2,2,0) 6
13. Rune Holta (2,3,3,3,2) 13
14. Paweł Zmarzlik (2,1,1,0,0) 4
15.Adrian Szewczykowski (1) 1
  • 0

#6 grzes01

grzes01

    Użytkownik

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 118 postów
Reputacja: 174
Bardzo dobra

Napisano 11 maj 2009 - 06:52

Gdańsk - Leszno - mecz przełożony z powodu opadów deszczu (17.05 godz.19)
Caelum Stal Gorzów - Włókniarz Częstochowa 39:51
Włókniarz Częstochowa 51
1. Lee Richardson (2,0,3,1,3) 9
2. Michał Szczepaniak (0,1,2,2,0) 5
3. Tomasz Gapiński (0,1,0) 1
4. Nicki Pedersen (3,3,3,3,3) 15
5. Greg Hancock (3,3,3,2,2) 13
6. Borys Miturski (1,,0,0,0) 1
7. Lewis Bridger (3,1,1,1,1) 7
Caelum Stal Gorzów 39
9. Tomasz Gollob (3,1,0,3,0,0) 7
10. David Ruud (1,2,2) 5
11. Peter Karlsson (2,2,1,2,1) 8
12. Matej Zagar (0,3,2,1,1) 7
13. Rune Holta (2,2,0,d,2) 6
14. Paweł Zmarzlik (0,0) 0
15. Thomas Jonasson (2,0,1,3) 6
Atlas Wrocław - Unibax Toruń 44:46
Unibax Toruń 46
1. Chris Holder (2,1,3,3,3,1) 13
2. Martin Smolinski (1,0) 1
3. Ryan Sullivan (3,3,0,0,3,3) 12
4. Adrian Miedziński (0,3,2,3,2,3) 13
5. Wiesław Jaguś (1,1,0) 2
6. Mateusz Lampkowski (0,) 0
7. Darcy Ward (1,0,0,1,2,1) 5
Atlas Wrocław 44
9. Scott Nicholls (0,2,1,1,2) 6
10. Daniel Jeleniewski (3,3,2,1,0) 9
11. Tomasz Jędrzejak (2,2,2,1) 7
12. Davey Watt (1,0,3,0) 4
13. Jason Crump (3,2,1,2,2) 10
14. Leon Madsen (2,0,) 2
15. Maciej Janowski (3,2,1,0,0) 6
Polonia Bydgoszcz - Falubaz Zielona Góra 47:43

Falubaz Zielona Góra 43
1. Piotr Protasiewicz (0,0,2,2,2) 6
2. Niels Kristian Iversen (1,1,0) 2
3. Fredrik Lindgren (3,1,0,1) 5
4. Rafał Dobrucki (1,2,3,2,3,2) 13
5. Grzegorz Walasek (2,2,2,1,1) 8
6. Patryk Dudek (2) 2
7. Grzegorz Zengota (1,1 ,3,1,0,1) 7
Polonia Bydgoszcz 47
9. Andreas Jonsson (3,1,2,3,3) 12
10. Tomasz Chrzanowski (2,0,1,2,1) 6
11. Antonio Lindback (0,3,0,0) 3
12. Krzysztof Buczkowski (2,2,3,0,0) 7
13. Jonas Davidsson (0,0,3,3,0) 6
14. Mikołaj Curyło (0) 0
15. Emil Sajfutdinow (3,3,3,1,3) 13Caelum Stal

Tabela Ekstraligi

Drużyna...........................M-PKT- Z - R - P/ +/-
1.Unibax Toruń................ 4 - 8 - 4 - 0 - 0 /+28
2.Włókniarz Częstochowa....5 - 7 - 3 - 1 - 1 /-4
3.Caelum Stal Gorzów........ 5 - 6 - 3 - 0 - 2 / 0
4.Unia Leszno..................4 - 5 - 2 - 1 - 1 /+30
5.Polonia Bydgoszcz.......... 5 - 4 - 2 - 0 - 3 /-42
6.Falubaz Zielona Góra.......4 - 4 - 2 - 0 - 2 /+46
7.Atlas Wrocław...............5 - 2 - 1 - 0 - 4 / -14
8.Lotos Wybrzeże Gdańsk...4 - 0 - 0 - 0 - 4 /-44
  • 0

#7 grzes01

grzes01

    Użytkownik

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 118 postów
Reputacja: 174
Bardzo dobra

Napisano 25 marzec 2010 - 07:15

Terminarz rozgrywek w sezonie 2010

2 runda: 11.04.2010
16:00 Polonia Bydgoszcz - Tauron Azoty Tarnów (mecz w TVP Sport na żywo)
18.00 Unia Leszno – Unibax Toruń - godz. (mecz w TVP Sport na żywo)
Betard WTS Wrocław – Caelum Stal Gorzów – mecz przełożony na 25 kwietnia 2010 (niedziela) - godz. 18.00 (mecz w TVP Sport na żywo)
Falubaz Zielona Góra – CKM Włókniarz Częstochowa SA – mecz przełożony na 13 czerwca 2010

3 runda: 18.04.2010
Wrocław - Leszno
16:00 Częstochowa - Tarnów (mecz w TVP Sport na żywo)
Gorzów - Bydgoszcz
18:00 Toruń - Zielona Góra (mecz w TVP Sport na żywo)

4 runda: 2.05.2010
16:00 Tarnów - Gorzów (mecz w TVP Sport na żywo)
Leszno - Częstochowa
Zielona Góra - Wrocław
18:00 Bydgoszcz - Toruń (mecz w TVP Sport na żywo)

5 runda: 9.05.2010
16:00 Leszno - Zielona Góra (mecz w TVP Sport na żywo)
18:00 Wrocław - Bydgoszcz (mecz w TVP Sport na żywo)
Gorzów - Częstochowa
Toruń - Tarnów

6 runda: 16.05.2010
16:00 Tarnów - Wrocław (mecz w TVP Sport na żywo)
Częstochowa - Toruń
18:00 Zielona Góra - Gorzów (mecz w TVP Sport na żywo)
Bydgoszcz - Leszno

7 runda: 23.05.2010
16:00 Toruń - Gorzów (mecz w TVP Sport na żywo)
18:00 Wrocław - Częstochowa (mecz w TVP Sport na żywo)
Leszno - Tarnów
Zielona Góra - Bydgoszcz

8 runda: 30.05.2010
Tarnów - Leszno
Częstochowa - Wrocław
Gorzów - Toruń
Bydgoszcz - Zielona Góra

9 runda: 6.06.2010
Wrocław - Tarnów 27.06
Leszno - Bydgoszcz
Gorzów - Zielona Góra
Toruń - Częstochowa

10 runda: 20.06.2010
Tarnów - Toruń
Częstochowa - Gorzów
Zielona Góra - Leszno
Bydgoszcz - Wrocław

11 runda: 4.07.2010
Wrocław - Zielona Góra
Częstochowa - Leszno
Gorzów - Tarnów
Toruń - Bydgoszcz

12 runda: 11.07.2010
Tarnów - Częstochowa
Leszno - Wrocław
Zielona Góra - Toruń
Bydgoszcz - Gorzów

13 runda: 18.07.2010
Tarnów - Bydgoszcz
Częstochowa - Zielona Góra
Gorzów - Wrocław
Toruń - Leszno

14 runda: 1.08.2010
Wrocław - Toruń
Leszno - Gorzów
Zielona Góra - Tarnów
Bydgoszcz - Częstochowa

Daty rund finałowych:

15 runda: 15.08.2010

16 runda: 22.08.2010

17 runda: 29.08.2010

18 runda: 5.09.2010

19 runda: 19.09.2010

20 runda: 26.09.2010
  • 0

#8 grzes01

grzes01

    Użytkownik

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 118 postów
Reputacja: 174
Bardzo dobra

Napisano 03 kwiecień 2010 - 12:52

Tauron Azoty Tarnów - Falubaz Zielona Góra 50:28
Falubaz Zielona Góra
1. Greg Hancock (3,1,0,2) 6
2. Grzegorz Zengota (0,0,0) 0
3. Rafał Dobrucki (2,1,0,2) 5
4. Fredrik Lindgren (1,2,2,2,2) 9
5. Piotr Protasiewicz (1,1,2,1) 5
6. Patryk Dudek (2,0,1) 3
7. Aleksandr Loktajew (0,0,0) 0
Tauron Azoty Tarnów
9. Marcin Rempała (1,2,1,0) 4
10. Bjarne Pedersen (2,3,3,1) 9
11. Sebastian Ułamek (3,3,3,3) 12
12. Jesper B. Monberg (0,2,0,3) 5
13. Krzysztof Kasprzak (2,0,1,3) 6
14. Szymon Kiełbasa (1,3,1) 5
15. Martin Vaculik (3,3,3,0) 9

Bieg po biegu:
1. Vaculik, Dudek, Kiełbasa, Loktajew 4-2
2. Hancock, Pedersen, Rempała, Zengota 3-3 (7-5)
3. Ułamek, Dobrucki, Lindgren, Monberg 3-3 (10-8)
4. Vaculik, Kasprzak, Protasiewicz, Dudek (d4) 5-1 (15-9)
5. Ułamek, Monberg, Hancock, Zengota (5-1) (20-10)
6. Vaculik, Lindgren, Dobrucki, Kasprzak 3-3 (23-13)
7. Pedersen, Rempała, Protasiewicz, Loktajew 5-1 (28-14)
8. Kiełbasa, Lindgren, Kasprzak, Hancock 4-2 (32-16)
9. Pedersen, Lindgren, Rempała, Dobrucki 4-2 (36-18)
10. Ułamek, Protasiewicz, Dudek, Vaculik (w/2min) (Monberg t) 3-3 (39-21)
11. Kasprzak, Dobrucki, Pedersen, Zengota 4-2 (43-23)
12. Ułamek, Hancock, Kiełbasa, Loktajew 4-2 (47-25)
13. Monberg, Lindgren, Protasiewicz, Rempała 3-3 (50-28)

Mecz zakończony po 13 biegach

Unibax Toruń - Betard WTS Wrocław 52:38
Betard WTS Wrocław:
1. Kenneth Bjerre (1,0,2,0,0) 3
2. Daniel Jeleniewski (0,1,0) 1
3. Piotr Świderski (1,1,1,2,1) 6
4. Leon Madsen (0,3,0,0) 3
5. Jason Crump (2,1,1,3,2,2) 11
6. Maciej Janowski (3,3,2,3,0,3) 14
7. Dennis Andersson 0
Unibax Toruń:
9. Chris Holder (3,0,3,2,0) 8
10. Hans Andersen (2,3,2,1,1) 9
11. Ryan Sullivan (2,3,3,2,3) 13
12. Adrian Miedziński (3,2,2,1,3) 11
13. Wiesław Jaguś (0,2,1,3) 6
14. Darcy Ward (2,1,0,0,1) 4
15. Kamil Pulczyński (1) 1

Bieg po biegu:
1. Janowski, Ward, Pulczyński, Andersson (w/su) 3:3
2. Holder, Andersen, Bjerre, Jeleniewski 5:1 (8:4)
3. Miedziński, Sullivan, Świderski, Madsen 5:1 (13:5)
4. Janowski, Crump, Ward, Jaguś 1:5 (14:10)
5. Sullivan, Miedziński, Jeleniewski, Bjerre 5:1 (19:11)
6. Madsen, Jaguś, Świderski, Ward 2:4 (21:15)
7. Andersen, Janowski, Crump, Holder 3:3 (24:18)
8. Janowski, Bjerre, Jaguś, Ward 1:5 (25:23)
9. Holder, Andersen, Świderski, Madsen 5:1 (30:24)
10. Sullivan, Miedziński, Crump, Jeleniewski 5:1 (35:25)
11. Jaguś, Świderski, Andersen, Bjerre 4:2 (39:27)
12. Janowski, Sullivan, Ward, Bjerre 3:3 (42:30)
13. Crump, Holder, Miedziński, Madsen 3:3 (45:33)
14. Miedziński, Crump, Andersen, Jeleniewski 4:2 (49:35)
15. Sullivan, Crump, Świderski, Holder 3:3 (52:38)

Caelum Stal Gorzów - Unia Leszno 47:43
Unia Leszno
1. Leigh Adams (2,2,2,3,0) 9
2. Troy Batchelor (1,1,1,0) 3
3. Janusz Kołodziej (1,1,1,2,1) 6
4. Damian Baliński (2,2,3,1,1) 9
5. Jarosław Hampel (1,2,1,2,0) 6
6. Sławomir Musielak (0) 0
7. Jurica Pavlic (3,2,3,0,2) 10
Caelum Stal Gorzów
9. Nicki Pedersen (3,1,2,3,3) 12
10. David Ruud (u,0,0,1) 1
11. Matej Zagar (3,3,2,0,3) 11
12. Tomasz Gapiński (0,0,0,2) 2
13. Tomasz Gollob (3,3,3,3,3,2) 17
14. Paweł Zmarzlik (1,0,1) 2
15. Simon Gustafsson (2,0,0) 2

Bieg po biegu:
1. Pavlic, Gustafsson, Zmarzlik, Musielak 3-3
2. Pedersen, Adams, Batchelor, Ruud (u) 3-3 (6-6)
3. Zagar, Baliński, Kołodziej, Gapiński 3-3 (9-9)
4. Gollob, Pavlic, Hampel, Gustafsson 3-3 (12-12)
5. Zagar, Adams, Batchelor, Gapiński 3-3 (15-15)
6. Gollob, Baliński, Kołodziej, Zmarzlik 3-3 (18-18)
7. Pavlic, Hampel, Pedersen, Ruud 1-5 (19-23)
8. Gollob, Adams, Batchelor, Gustafsson 3-3 (22-26)
9. Baliński, Pedersen, Kołodziej, Ruud 2-4 (24-30)
10. Gollob, Zagar, Hampel, Pavlic 5-1 (29-31)
11. Gollob, Kołodziej, Ruud, Batchelor 4-2 (33-33)
12. Adams, Pavlic, Zmarzlik, Zagar (u/w) 1-5 (34-38)
13. Pedersen, Hampel, Baliński, Gapiński 3-3 (37-41)
14. Zagar, Gapiński, Kołodziej, Hampel 5-1 (42-42)
15. Pedersen, Gollob, Baliński, Adams 5-1 (47-43)

Włókniarz Częstochowa - Polonia Bydgoszcz 44:43
Polonia Bydgoszcz
1. Grzegorz Walasek (3,3,3,3,3) 15
2. Robert Kościecha (2,2,1,2,1) 8
3. Antonio Lindbaeck (0,0,2,0) 2
4. Denis Gizatullin (1,0,0,1) 2
5. Andreas Jonsson (1,3,2,3,0) 9
6. Szymon Woźniak (0,0) 0
7. Emil Sajfutdinow (3,3,1,0,0) 7
Włókniarz Częstochowa
9. Rune Holta (1,2,3,0,3) 9
10. Sławomir Drabik (0,0) 0
11. Jonas Davidsson (2,0,3,2,2) 9
12. Lewis Bridger (3,1,0,2,2) 8
13. Peter Karlsson (2,3,2,3,0) 10
14. Borys Miturski (1,0,1) 2
15. Tai Woffinden (2,2,0,1,1) 6
Bieg po biegu:
1. Sajfutdinow, Woffinden, Miturski, Woźniak 3:3
2. Walasek, Kościecha, Holta, Drabik 1:5 (4:8)
3. Bridger, Davidsson, Gizatullin, Lindbaeck 5:1 (9:9)
4. Sajfutdinow, Karlsson, Jonsson, Miturski 2:4 (11:13)
5. Walasek, Kościecha, Bridger, Davidsson 1:5 (12:18)
6. Karlsson, Woffinden, Lindbaeck (u/w), Gizatullin (u/w) 5:0 (17:18)
7. Jonsson, Holta, Sajfutdinow, Drabik 2:4 (19:22)
8. Walasek, Karlsson, Kościecha, Woffinden 2:4 (21:26)
9. Holta, Lindbaeck, Woffinden, Gizatullin (d) 4:2 (25:28)
10. Davidsson, Jonsson, Bridger (u), Sajfutdinow (u/w) 3:2 (28:30)
11. Karlsson, Kościecha, Woffinden, Lindbaeck 4:2 (32:32)
12. Walasek, Davidsson, Miturski, Woźniak 3:3 (35:35)
13. Jonsson, Bridger, Gizatullin, Holta (u/w) 2:4 (37:39)
14. Holta, Bridger, Kościecha, Sajfutdinow (d4) 5:1 (42:40)
15. Walasek, Davidsson, Jonsson (t), Karlsson (w) 2:3 (44:43)
  • 0

#9 Panzer

Panzer

    Przyjaciel Precyl.pl

  • Precylek
  • PipPipPip
  • 7329 postów
Reputacja: 874
Bardzo dobra

Napisano 06 kwiecień 2010 - 11:07

W Tarnowie spora niespodzianka na początek nowego sezonu w ekstralidze.
  • 0

#10 grzes01

grzes01

    Użytkownik

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 118 postów
Reputacja: 174
Bardzo dobra

Napisano 09 kwiecień 2010 - 03:18

Betard WTS Wrocław - Caelum Stal Gorzów 45:45
Caelum Stal Gorzów:
1. Tomasz Gollob (3,3,3,3,1) 13
2. David Ruud (2,0,0,3,2) 7
3. Matej Zagar (2,3,1,0) 6
4. Tomasz Gapiński (1,0,0,3,1) 5
5. Nicki Pedersen (3,2,2,1,3) 11
6. Paweł Zmarzlik (1,1,0,0) 2
7. Simon Gustafsson (0,1) 1
Betard WTS Wrocław:
9. Kenneth Bjerre (1,3,2,0,2) 8
10. Leon Madsen (0,1,3,1,3) 8
11. Piotr Świderski (3,1) 4
12. Daniel Jeleniewski (0,2,0,2,0) 4
13. Jason Crump (2,1,2,2,0) 7
14. Dennis Andersson (3,0,2) 5
15. Maciej Janowski (2,2,1,3,1) 9
Bieg po biegu:
1. Andersson, Janowski, Zmarzlik. Gustafsson 5:1
2. Gollob, Ruud, Bjerre, Madsen 1:5 (6:6)
3. Świderski, Zagar, Gapiński, Jeleniewski 3:3 (9:9)
4. Pedersen, Crump, Zmarzlik, Andersson 2:4 (11:13)
5. Gollob, Jeleniewski, Świderski, Ruud 3:3 (14:16)
6. Zagar, Janowski, Crump, Gapiński 3:3 (17:19)
7. Bjerre, Pedersen, Madsen, Zmarzlik 4:2 (21:21)
8. Gollob, Crump, Janowski, Ruud 3:3 (24:24)
9. Madsen, Bjerre, Zagar, Gapiński 5:1 (29:25)
10. Janowski, Pedersen, Gustafsson, Jeleniewski (w/su) 3:3 (32:28)
11. Ruud, Crump, Madsen, Zagar 3:3 (35:31)
12. Gollob, Andersson, Janowski, Zmarzlik 3:3 (38:34)
13. Gapiński, Jeleniewski, Pedersen, Bjerre 2:4 (40:38)
14. Madsen, Ruud, Gapiński, Jeleniewski 3:3 (43:31)
15. Pedersen, Bjerre, Gollob, Crump 2:4 (45:45)


Unia Leszno - Unibax Toruń 63:27
Unibax Toruń:
1. Adrian Miedziński (1,0,0) 1
2. Chris Holder (0,1,2,3,0,2) 8
3. Ryan Sullivan (2,0,2,0,1) 5
4. Hans Andersen (1,1,1,0) 3
5. Wiesław Jaguś (0,2,0,1,0) 3
6. Darcy Ward (2,1,0,1,2,1) 7
7. Emil Pulczyński (0,0) 0
Unia Leszno:
9. Jarosław Hampel (3,3,3,2,3) 14
10. Troy Batcholer (2,1,0,1,3) 7
11. Janusz Kołodziej (0,2,3,3,2) 10
12. Damian Baliński (3,3,2,3) 11
13. Leigh Adams (3,3,3,2,0) 11
14. Jurica Pavlic (3,2,2,1,1) 9
15. Sławomir Musielak (1) 1
Bieg po biegu:
1. Pavlić, Ward, Musielak, Pulczyński 4:2
2. Hampel, Batcholer, Miedziński, Batcholer 5:1 (9:3)
3. Baliński, Sullivan, Andersen, Kołodziej (D/3) 3:3 (12:6)
4. Adams, Pavlić, Ward, Jaguś 5:1 (17:7)
5. Baliński, Kołodziej, Holder, Miedziński 5:1 (22:8)
6. Adams, Pavlić, Andersen, Pulczyński (Sullivan T) 5:1 (27:9)
7. Hampel, Jaguś, Batcholer, Ward 4:2 (31:11)
8. Adams, Holder, Pavlić, Miedziński 4:2 (35:13)
9. Hampel, Sullivan, Andersen, Batcholer 3:3 (38:16)
10. Kołodziej, Baliński, Ward, Jaguś (D/4) 5:1 (43:17)
11. Holder, Adams, Batcholer, Sullivan 3:3 (46:20)
12. Kołodziej, Ward, Pavlić, Holder 4:2 (50:22)
13. Baliński, Hampel, Jaguś, Andersen 5:1 (55:23)
14. Batcholer, Kołodziej, Ward, Jaguś 5:1 (60:24)
15. Hampel, Holder, Sullivan, Adams 3:3 (63:27)

Falubaz Zielona Góra - Włókniarz Częstochowa 54:36
Włókniarz Częstochowa
1. Peter Karlsson (1,1,1,1) 4
2. Rafał Szombierski (0,0,2,1,0) 3
3. Jonas Davidsson (2,3,3,3,3,3) 17
4. Tai Woffinden (0,1,1) 2
5. Rune Holta (2,0,2,2,2,0) 8
6. Borys Miturski (0,1,0) 1
7. Lewis Bridger (1,0,0) 1
Falubaz Zielona Góra
9. Greg Hancock (3,0) 3
10. Rafał Dobrucki (2,3,2,1,1) 9
11. Piotr Protasiewicz (3,2,3,3,2) 13
12. Grzegorz Zengota (1,3,1,3,3) 11
13. Fredrik Lindgren (1,0,0,0,1) 2
14. Patryk Dudek (2,3,2,0,2) 9
15. Aleksandr Loktajew (3,2,2,0,0) 7
Bieg po biegu:
1. Loktajew, Dudek, Bridger, Miturski 5:1
2. Hancock, Dobrucki, Karlsson, Szombierski 5:1 (10:2)
3. Protasiewicz, Davidsson, Zengota, Woffinden 4:2 (14:4)
4. Dudek, Holta, Lindgren, Bridger 4:2 (18:6)
5. Zengota, Protasiewicz, Karlsson, Szombierski 5:1 (23:7)
6. Davidsson, Dudek, Woffinden, Lindgren 2:4 (25:11)
7. Dobrucki, Loktajew, Miturski, Holta (W), Hancock (U/-) 5:1 (30:12)
8. Davidssson, Loktajew, Karlsson, Dudek, Lindgren (T) 2:4 (32:16)
9. Davidsson, Dobrucki, Woffinden, Loktajew 2:4 (34:20)
10. Protasiewicz, Holta, Zengota, Bridger 4:2 (38:22)
11. Davidsson, Szombierski, Dobrucki, Lindgren 1:5 (39:27)
12. Protasiewicz, Dudek, Karlsson, Miturski 5:1 (44:28)
13. Zengota, Holta, Szombierski, Loktajew 3:3 (47:31)
14. Zengota, Holta, Lindgren, Szombierski 4:2 (51:33)
15. Davidsson, Protasiewicz, Dobrucki, Holta 3:3 (54:36)

Polonia Bydgoszcz Tauron - Azoty Tarnów 48:42
Polonia Bydgoszcz
Antonio Lindbaeck (2,3,3,3,0) 11
Denis Gizatullin (1,2,1,1,0) 5
Grzegorz Walasek (2,3,2,1,2) 10
Robert Kościecha (1,1,1,0) 3
Andreas Jonsson (3,3,2,3,3) 14
Szymon Woźniak (3,1,1,0,0) 5
Mikołaj Curyło (0) 0
Tauron Azoty Tarnów
Sebastian Ułamek (3,2,1,0,3,2) 11
Marcin Rempała (0,0) 0
Bjarne Pedersen (3,2,2,0,2,1) 10
Patrick Hougaard (0,0) 0
Krzysztof Kasprzak (2,0,3,2,1,1) 9
Szymon Kiełbasa (1,0) 1
Martin Vaculik (2,1,3,0,2,3) 11
Bieg po biegu
1.Woźniak,Vaculik,Kiełbasa,Curyło 3:3 (3:3)
2.Ułamek,Lindbaeck,Gizatullin,Rempała 3:3 (6:6)
3.Pedersen,Walasek,Kościecha,Hougaard 3:3 (9:9)
4.Jonsson,Kasprzak,Woźniak,Kiełbasa (U) 4:2 (13:11)
5.Walasek,Ułamek,Kościecha,Rempała 4:2 (17:13)
6.Jonsson,Pedersen,Woźniak,Hougaard (D) 4:2 (21:15)
7.Lindbaeck,Gizatullin,Vaculik,Kasprzak 5:1 (26:16)
8.Vaculik,Jonsson,Ułamek,Woźniak 2:4 (28:20)
9.Lindbaeck,Pedersen,Gizatullin,Ułamek 4:2 (32:22)
10.Kasprzak,Walasek,Kościecha,Vaculik 3:3 (35:25)
11.Jonsson,Kasprzak,Gizatullin,Pedersen 4:2 (39:27)
12.Ułamek,Vaculik,Walasek,Woźniak 1:5 (40:32)
13.Lindbaeck,Pedersen,Kasprzak,Kościecha 3:3 (43:35)
14.Vaculik,Walasek,Kasprzak,Gizatullin 2:4 (45:39)
  • 0

#11 grzes01

grzes01

    Użytkownik

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 118 postów
Reputacja: 174
Bardzo dobra

Napisano 13 kwiecień 2010 - 03:37

Unibax Toruń - Falubaz Zielona Góra 47:42
Falubaz Zielona Góra
1. Greg Hancock (2,3,0,3,3,3) 14
2. Niels K. Iversen (0,1) 1
3. Rafał Dobrucki (2,0,2,2,3) 9
4. Fredrik Lindgren (0,3,3,0,1,1) 8
5. Piotr Protasiewicz (1,2,3,0,0) 6
6. Patryk Dudek (3,0,0,1) 4
7. Aleksandr Loktajew (0,0) 0
Unibax Toruń
9. Wiesław Jaguś (3,1,1,2,2) 9
10. Hans Andersen (1,3,3,0,1 ) 8
11. Ryan Sullivan (1,2,1,2) 6
12. Adrian Miedziński (3,0,2,3,2) 10
13. Chris Holder (3,2,1,1,0) 7
14. Darcy Ward (2,2,1,2,0) 7
15. Emil Pulczyński (0) 0
Bieg po biegu:
1. Dudek, Ward, Loktajew (w/su), Pulczyński (w/su) 2:3
2. Jaguś, Hancock, Andersen, Iversen 4:2 (6:5)
3. Miedziński, Dobrucki, Sullivan, Lindgren 4:2 (10:7)
4. Holder, Ward, Protasiewicz, Dudek 5:1 (15:8)
5. Hancock, Sullivan, Iversen, Miedziński 2:4 (17:12)
6. Lindgren, Holder, Ward, Dobrucki 3:3 (20:15)
7. Andersen, Protasiewicz, Jaguś, Loktajew 4:2 (24:17)
8. Lindgren, Ward, Holder, Hancock 3:3 (27:20)
9. Andersen, Dobrucki, Jaguś, Lindgren 4:2 (31:22)
10. Protasiewicz, Miedziński, Sullivan, Dudek 3:3 (34:25)
11. Hancock, Dobrucki, Holder, Andersen 1:5 (35:30)
12. Hancock, Sullivan, Dudek, Ward 2:4 (37:34)
13. Miedziński, Jaguś, Lindgren, Protasiewicz 5:1 (42:35)
14. Dobrucki, Jaguś, Andersen, Protasiewicz 3:3 (45:38)
15. Hancock, Miedziński, Lindgren, Holder 2:4 (47:42)

Betard WTS Wrocław - Unia Leszno 35:54
Unia Leszno
1. Jarosław Hampel (3,3,2,3,3) 14
2. Troy Batchelor (2,2,0,3,3) 10
3. Janusz Kołodziej (1,3,2,2,2) 10
4. Damian Baliński (0,0,3,2,2) 7
5. Leigh Adams (3,2,1,0) 6
6. Sławomir Musielak (2,0) 2
7. Jurica Pavlic (1,0,2,2) 5
Betard WTS Wrocław
9. Kenneth Bjerre (1,2,3,0,3,0,1) 10
10. Daniel Jeleniewski (0,1,1,1) 3
11. Jason Crump (2,1,1,3,0,1,0) 8
12. Leon Madsen (3,0,3,0,1 ) 7
13. Piotr Świderski - ZZ
14. Maciej Janowski (3,1,2,0,0,1) 7
15. Lasse Bjerre (0) 0
Bieg po biegu:
1. Janowski, Musielak, Pavlic, L.Bjerre 3:3
2. Hampel, Batchelor, K.Bjerre, Jeleniewski 1:5 (4:8)
3. Madsen, Crump, Kołodziej, Baliński (w/2min) 5:1 (9:9)
4. Adams, K.Bjerre, Janowski, Musielak 3:3 (12:12)
5. Hampel, Batchelor, Crump, Madsen 1:5 (13:17)
6. Kołodziej, Janowski, Crump, Baliński 3:3 (16:20)
7. K.Bjerre, Adams, Jeleniewski, Pavlic 4:2 (20:22)
8. Madsen, Hampel, Janowski (u/w), Batchelor (u/w) 3:2 (23:24)
9. Baliński, Kołodziej, Jeleniewski, Bjerre 1:5 (24:29)
10. Crump, Pavlic, Adams, Madsen 3:3 (27:32)
11. Batchelor, Kołodziej, Jeleniewski, Janowski 1:5 (28:37)
12. Hampel, Pavlic, Janowski, Crump 1:5 (29:42)
13. K.Bjerre, Baliński, Madsen, Adams 4:2 (33:44)
14. Batchelor, Baliński, Crump, K.Bjerre 1:5 (34:49)
15. Hampel, Kołodziej, K.Bjerre, Crump 1:5 (35:54)

Włókniarz Częstochowa - Tauron Azoty Tarnów 38:28
Tauron Azoty Tarnów
Krzysztof Kasprzak (3,3,0,1) 7
Tomasz Jędrzejak (0,1,1,1) 3
Bjarne Pedersen (2,1,,2) 5
Jesper Monberg (3,0,0) 3
Sebastian Ułamek (2,2,3) 7
Szymon Kiełbasa (1,1,1,0) 3
Jakub Jamróg (0) 0
Włókniarz Częstochowa
Peter Karlsson (2,0,2) 4
Rafał Szombierski (1,3,3,0) 7
Jonas Davidsson (0,2,1) 3
Sławomir Drabik (1,0) 1
Rune Holta (3,2,2,3) 10
Borys Miturski (2) 2
Tai Woffinden (3,0,3,3,2) 11
Bieg po biegu:
1. Woffinden, Miturski, Kiełbasa, Jamróg (U) 5:1
2. Kasprzak, Karlsson, Szombierski, Jędrzejak 3:3 (8:4)
3. Monberg, Pedersen, Drabik, Davidsson 1:5 (9:9)
4. Holta, Ułamek, Kiełbasa, Woffinden 3:3 (12:12)
5. Kasprzak, Davidsson, Jędrzejak, Drabik (D/2) 2:4 (14:16)
6. Woffinden, Holta, Pedersen, Monberg (U) 5:1 (19:17)
7. Szombierski, Ułamek, Kiełbasa, Karlsson 3:3 (22:20)
8. Woffinden, Holta, Jędrzejak, Kasprzak 5:1 (27:21)
9. Szombierski, Karlsson, Kasprzak, Monberg 5:1 (32:22)
10. Ułamek, Woffinden, Davidsson, Kiełbasa 3:3 (35:25)
11. Holta, Pedersen, Jędrzejak, Szombierski (D) 3:3 (38:28)

Mecz przerwany po 11 biegach

Caelum Stal Gorzów - Polonia Bydgoszcz 63:27
Caelum Stal Gorzów
T. Gapiński (3,3,2,2,3) 13
D. Ruud (2,2,3,2) 9
N. Pedersen (3,2,3,3,2) 13
M. Zagar (0,0,1,1) 2
T. Gollob (3,3,3,3,3) 15
P. Zmarzlik (3,0,1,0) 4
P. Pawlicki (2,3,0,2) 7
Polonia Bydgoszcz
A. Lindbaeck (1,0,1,1,0) 3
D. Gizatullin (0,1,2,1) 4
G. Walasek (2,2,1,0,1) 6
R. Kościecha (1,0,0,0) 1
A. Jonsson (2,1,2,3,2,0) 10
Sz. Woźniak (1,1,0,0) 2
D. Adamczak (0,1,0) 1
Bieg po biegu
1.Zmarzlik,Pawlicki,Woźniak,Adamczak 5:1 (5:1)
2.Gapiński,Ruud,Lindbaeck,Gizatullin 5:1 (10:2)
3.Pedersen,Walasek,Kościecha,Zagar 3:3 (13:5)
4.Gollob,Jonsson,Woźniak,Zmarzlik (D) 3:3 (16:8)
5.Pawlicki,Pedersen,Gizatullin,Lindbaeck 5:1 (21:9)
6.Gollob,Walasek,Zmarzlik,Kościecha 4:2 (25:11)
7.Gapiński,Ruud,Jonsson,Woźniak 5:1 (30:12)
8.Gollob,Gizatullin,Lindbaeck,Zmarzlik 3:3 (33:15)
9.Ruud,Gapiński,Walasek,Kościecha 5:1 (38:16)
10.Pedersen,Jonsson,Adamczak,Pawlicki(T) 3:3 (41:19)
11.Adamczak,Gollob,Ruud,Gizatullin 5:1 (46:20)
12.Pedersen,Pawlicki,Lindbaeck,Woźniak 5:1 (51:21)
13.Jonsson,Gapiński,Zagar,Kościecha 3:3 (54:24)
14.Gapiński,Jonsson,Zagar,Lindbaeck 4:2 (58:26)
15.Gollob,Pedersen,Walasek,Jonsson 5:1 (63:27)
  • 0

#12 grzes01

grzes01

    Użytkownik

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 118 postów
Reputacja: 174
Bardzo dobra

Napisano 22 kwiecień 2010 - 06:35

Unibax Toruń - Falubaz Zielona Góra 47:42
Falubaz Zielona Góra
1. Greg Hancock (2,3,0,3,3,3) 14
2. Niels K. Iversen (0,1) 1
3. Rafał Dobrucki (2,0,2,2,3) 9
4. Fredrik Lindgren (0,3,3,0,1,1) 8
5. Piotr Protasiewicz (1,2,3,0,0) 6
6. Patryk Dudek (3,0,0,1) 4
7. Aleksandr Loktajew (0,0) 0
Unibax Toruń
9. Wiesław Jaguś (3,1,1,2,2) 9
10. Hans Andersen (1,3,3,0,1 ) 8
11. Ryan Sullivan (1,2,1,2) 6
12. Adrian Miedziński (3,0,2,3,2) 10
13. Chris Holder (3,2,1,1,0) 7
14. Darcy Ward (2,2,1,2,0) 7
15. Emil Pulczyński (0) 0
Bieg po biegu:
1. Dudek, Ward, Loktajew (w/su), Pulczyński (w/su) 2:3
2. Jaguś, Hancock, Andersen, Iversen 4:2 (6:5)
3. Miedziński, Dobrucki, Sullivan, Lindgren 4:2 (10:7)
4. Holder, Ward, Protasiewicz, Dudek 5:1 (15:8)
5. Hancock, Sullivan, Iversen, Miedziński 2:4 (17:12)
6. Lindgren, Holder, Ward, Dobrucki 3:3 (20:15)
7. Andersen, Protasiewicz, Jaguś, Loktajew 4:2 (24:17)
8. Lindgren, Ward, Holder, Hancock 3:3 (27:20)
9. Andersen, Dobrucki, Jaguś, Lindgren 4:2 (31:22)
10. Protasiewicz, Miedziński, Sullivan, Dudek 3:3 (34:25)
11. Hancock, Dobrucki, Holder, Andersen 1:5 (35:30)
12. Hancock, Sullivan, Dudek, Ward 2:4 (37:34)
13. Miedziński, Jaguś, Lindgren, Protasiewicz 5:1 (42:35)
14. Dobrucki, Jaguś, Andersen, Protasiewicz 3:3 (45:38)
15. Hancock, Miedziński, Lindgren, Holder 2:4 (47:42)

Włókniarz Częstochowa - Polonia Bydgoszcz 44:43
Polonia Bydgoszcz
1. Grzegorz Walasek (3,3,3,3,3) 15
2. Robert Kościecha (2,2,1,2,1) 8
3. Antonio Lindbaeck (0,0,2,0) 2
4. Denis Gizatullin (1,0,0,1,) 2
5. Andreas Jonsson (1,3,2,3,0) 9
6. Szymon Woźniak (0,0) 0
7. Emil Sajfutdinow (3,3,1,0,0) 7
Włókniarz Częstochowa
9. Rune Holta (1,2,3,0,3) 9
10. Sławomir Drabik (0,0) 0
11. Jonas Davidsson (2,0,3,2,2) 9
12. Lewis Bridger (3,1,0,2,2 ) 8
13. Peter Karlsson (2,3,2,3,0) 10
14. Borys Miturski (1 ,0, 1 ) 2
15. Tai Woffinden (2,2,0,1,1) 6
Bieg po biegu:
1. Sajfutdinow, Woffinden, Miturski, Woźniak 3:3
2. Walasek, Kościecha, Holta, Drabik 1:5 (4:8)
3. Bridger, Davidsson, Gizatullin, Lindbaeck 5:1 (9:9)
4. Sajfutdinow, Karlsson, Jonsson, Miturski 2:4 (11:13)
5. Walasek, Kościecha, Bridger, Davidsson 1:5 (12:18)
6. Karlsson, Woffinden, Lindbaeck (u/w), Gizatullin (u/w) 5:0 (17:18)
7. Jonsson, Holta, Sajfutdinow, Drabik 2:4 (19:22)
8. Walasek, Karlsson, Kościecha, Woffinden 2:4 (21:26)
9. Holta, Lindbaeck, Woffinden, Gizatullin (d) 4:2 (25:28)
10. Davidsson, Jonsson, Bridger (u), Sajfutdinow (u/w) 3:2 (28:30)
11. Karlsson, Kościecha, Woffinden, Lindbaeck 4:2 (32:32)
12. Walasek, Davidsson, Miturski, Woźniak 3:3 (35:35)
13. Jonsson, Bridger, Gizatullin, Holta (u/w) 2:4 (37:39)
14. Holta, Bridger, Kościecha, Sajfutdinow (d4) 5:1 (42:40)
15. Walasek, Davidsson, Jonsson (t), Karlsson (w) 2:3 (44:43)

Betard WTS Wrocław - Caelum Stal Gorzów 45:45
Caelum Stal Gorzów:
1. Tomasz Gollob (3,3,3,3,1) 13
2. David Ruud (2,0,0,3,2) 7
3. Matej Zagar (2,3,1,0) 6
4. Tomasz Gapiński (1,0,0,3,1) 5
5. Nicki Pedersen (3,2,2,1,3) 11
6. Paweł Zmarzlik (1,1,0,0) 2
7. Simon Gustafsson (0,1) 1
Betard WTS Wrocław:
9. Kenneth Bjerre (1,3,2,0,2) 8
10. Leon Madsen (0,1,3,1,3) 8
11. Piotr Świderski (3,1) 4
12. Daniel Jeleniewski (0,2,0,2,0) 4
13. Jason Crump (2,1,2,2,0) 7
14. Dennis Andersson (3,0,2) 5
15. Maciej Janowski (2,2,1,3,1) 9
Bieg po biegu:
1. Andersson, Janowski, Zmarzlik. Gustafsson 5:1
2. Gollob, Ruud, Bjerre, Madsen 1:5 (6:6)
3. Świderski, Zagar, Gapiński, Jeleniewski 3:3 (9:9)
4. Pedersen, Crump, Zmarzlik, Andersson 2:4 (11:13)
5. Gollob, Jeleniewski, Świderski, Ruud 3:3 (14:16)
6. Zagar, Janowski, Crump, Gapiński 3:3 (17:19)
7. Bjerre, Pedersen, Madsen, Zmarzlik 4:2 (21:21)
8. Gollob, Crump, Janowski, Ruud 3:3 (24:24)
9. Madsen, Bjerre, Zagar, Gapiński 5:1 (29:25)
10. Janowski, Pedersen, Gustafsson, Jeleniewski (w/su) 3:3 (32:28)
11. Ruud, Crump, Madsen, Zagar 3:3 (35:31)
12. Gollob, Andersson, Janowski, Zmarzlik 3:3 (38:34)
13. Gapiński, Jeleniewski, Pedersen, Bjerre 2:4 (40:38)
14. Madsen, Ruud, Gapiński, Jeleniewski 3:3 (43:31)
15. Pedersen, Bjerre, Gollob, Crump 2:4 (45:45)

Betard WTS Wrocław - Unia Leszno 35:54
Unia Leszno
1. Jarosław Hampel (3,3,2,3,3) 14
2. Troy Batchelor (2,2,0,3,3) 10
3. Janusz Kołodziej (1,3,2,2,2) 10
4. Damian Baliński (0,0,3,2,2) 7
5. Leigh Adams (3,2,1,0) 6
6. Sławomir Musielak (2,0) 2
7. Jurica Pavlic (1,0,2,2) 5
Betard WTS Wrocław
9. Kenneth Bjerre (1,2,3,0,3,0,1) 10
10. Daniel Jeleniewski (0,1,1,1) 3
11. Jason Crump (2,1,1,3,0,1,0) 8
12. Leon Madsen (3,0,3,0,1 ) 7
13. Piotr Świderski - ZZ
14. Maciej Janowski (3,1,2,0,0,1) 7
15. Lasse Bjerre (0) 0
Bieg po biegu:
1. Janowski, Musielak, Pavlic, L.Bjerre 3:3
2. Hampel, Batchelor, K.Bjerre, Jeleniewski 1:5 (4:8)
3. Madsen, Crump, Kołodziej, Baliński (w/2min) 5:1 (9:9)
4. Adams, K.Bjerre, Janowski, Musielak 3:3 (12:12)
5. Hampel, Batchelor, Crump, Madsen 1:5 (13:17)
6. Kołodziej, Janowski, Crump, Baliński 3:3 (16:20)
7. K.Bjerre, Adams, Jeleniewski, Pavlic 4:2 (20:22)
8. Madsen, Hampel, Janowski (u/w), Batchelor (u/w) 3:2 (23:24)
9. Baliński, Kołodziej, Jeleniewski, Bjerre 1:5 (24:29)
10. Crump, Pavlic, Adams, Madsen 3:3 (27:32)
11. Batchelor, Kołodziej, Jeleniewski, Janowski 1:5 (28:37)
12. Hampel, Pavlic, Janowski, Crump 1:5 (29:42)
13. K.Bjerre, Baliński, Madsen, Adams 4:2 (33:44)
14. Batchelor, Baliński, Crump, K.Bjerre 1:5 (34:49)
15. Hampel, Kołodziej, K.Bjerre, Crump 1:5 (35:54)
  • 0

#13 grzes01

grzes01

    Użytkownik

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 118 postów
Reputacja: 174
Bardzo dobra

Napisano 30 kwiecień 2010 - 03:33

Tauron Azoty Tarnów - Caelum Stal Gorzów 43:46
Caelum Stal Gorzów
1. Tomasz Gollob (3,2,3,3,3) 14
2. David Ruud (0,0,1,1) 2
3. Tomasz Gapiński (2,3,0,0,1) 6
4. Matej Zagar (1,2,2,2,2) 9
5. Nicki Pedersen (3,3,3,3,2) 14
6. Paweł Zmarzlik (0,0) 0
7. Przemysław Pawlicki (1,0,0,0) 1
Tauron Azoty Tarnów
9. Marcin Rempała (2,2,1,0) 5
10. Bjarne Pedersen (1,1,3,2,0) 7
11. Sebastian Ułamek (3,1,2,1,0) 7
12. Tomasz Jędrzejak (0,3,1,1) 5
13. Krzysztof Kasprzak (2,1,2,3,1) 9
14. Szymon Kiełbasa (2,0) 2
15. Martin Vaculik (3,0,0,2,3) 8
Bieg po biegu:
1. Vaculik, Kiełbasa, Pawlicki, Zmarzlik 5:1
2. Gollob, Rempała, B. Pedersen, Ruud 3:3 (8:4)
3. Ułamek, Gapiński, Zagar, Jędrzejak 3:3 (11:7)
4. N. Pedersen, Kasprzak, Pawlicki (w), Vaculik (w) 2:3 (13:10)
5. Jędrzejak, Gollob, Ułamek, Ruud (w) 4:2 (17:12)
6. Gapiński, Zagar, Kasprzak, Vaculik (d) 1:5 (18:17)
7. N. Pedersen, Rempała, B. Pedersen, Pawlicki 3:3 (21:20)
8. Gollob, Kasprzak, Ruud, Kiełbasa 2:4 (23:24)
9. B. Pedersen, Zagar, Rempała, Gapiński 4:2 (27:26)
10. N. Pedersen, Ułamek, Jędrzejak, Pawlicki 3:3 (30:29)
11. Kasprzak, B. Pedersen, Ruud, Gapiński 5:1 (35:30)
12. Gollob, Vaculik, Ułamek, Zmarzlik 3:3 (38:33)
13. N. Pedersen, Zagar, Jędrzejak, Rempała 1:5 (39:38)
14. Vaculik, Zagar, Gapiński, Ułamek 3:3 (42:41)
15. Gollob, N. Pedersen, Kasprzak, B. Pedersen 1:5 (43:46)

Unia Leszno - Włókniarz Częstochowa 60:30
Włókniarz Częstochowa
1. Rune Holta (1,2,2,2,2,1) 10
2. Sławomir Drabik (0,0) 0
3. Lewis Bridger (1,2,3,1,0,0) 7
4. Peter Karlsson (0,1,0,1,2) 4
5. Jonas Davidsson (2,1,3,0,0) 6
6. Borys Miturski (1,0) 1
7. Tai Woffinden (2,0,0,0) 2
Unia Leszno
9. Jarosław Hampel (3,3,3,3,3) 15
10. Troy Batchelor (2,2,2,1) 7
11. Janusz Kołodziej (2,3,2,3,3) 13
12. Damian Baliński (3,1,1,2,1) 8
13. Leigh Adams (3,3,1,3,2) 12
14. Sławomir Musielak (0,0,) 0
15. Jurica Pavlic (3,1,0,1) 5
Bieg po biegu:
1. Pavlic, Woffinden, Miturski, Musielak 3:3
2. Hampel, Batchelor, Holta, Drabik 5:1 (8:4)
3. Baliński, Kołodziej, Bridger, Karlsson 5:1 (13:5)
4. Adams, Davidsson, Pavlic, Woffinden 4:2 (17:7)
5. Kołodziej, Holta, Baliński, Drabik 4:2 (21:9)
6. Adams, Bridger, Karlsson, Musielak 3:3 (24:12)
7. Hampel, Batchelor, Davidsson, Miturski 5:1 (29:13)
8. Bridger, Holta, Adams, Pavlic 1:5 (30:18)
9. Hampel, Batchelor, Bridger, Karlsson 5:1 (35:19)
10. Davidsson, Kołodziej, Baliński, Woffinden 3:3 (38:22)
11. Adams, Holta, Batchelor, Bridger (d) 4:2 (42:24)
12. Kołodziej, Holta, Pavlic, Woffinden 4:2 (46:26)
13. Hampel, Baliński, Karlsson, Davidsson 5:1 (51:27)
14. Kołodziej, Karlsson, Baliński, Davidsson 4:2 (55:29)
15. Hampel, Adams, Holta, Bridger 5:1 60:30

Polonia Bydgoszcz - Unibax Toruń 58:32
Polonia Bydgoszcz
9. Andreas Jonsson (3,3,3,2,3) 14
10. Denis Gizatullin (0,1,2,3) 6
11. Grzegorz Walasek (3,2,3,2,2) 12
12. Robert Kościecha (1,3,2,1,0) 7
13. Antonio Lindbaeck (1,3,1,0) 5
14. Szymon Woźniak (2,0) 2
15. Emil Sajfutdinow (3,3,1,3,2) 12
Unibax Toruń
1. Wiesław Jaguś (1,0,0) 1
2. Hans Andersen (2,1,2,1,0,1) 7
3. Ryan Sullivan (2,2,1,2,3,0) 10
4. Adrian Miedziński (0,0,0,) 0
5. Chris Holder (2,0,1,3,3,1) 10
6. Darcy Ward (1,0,0,1) 2
7. Emil Pulczyński (0,2,0) 2
Bieg po biegu:
1. Sajfutdinow, Woźniak, Ward, E.Pulczyński 5:1
2. Jonsson, Andersen, Jaguś, Gizatullin 3:3 (8:4)
3. Walasek, Sullivan, Kościecha, Miedziński 4:2 (12:6)
4. Sajfutdinow, Holder, Lindbaeck, Ward 4:2 (16:8)
5. Kościecha, Walasek, Andersen, Jaguś 5:1 (21:9)
6. Lindbaeck, Sullivan, Sajfutdinow, Miedziński 4:2 (25:11)
7. Jonsson, E.Pulczyński, Gizatullin, Holder 4:2 (29:13)
8. Sajfutdinow, Andersen, Lindbaeck, Jagus 4:2 (33:15)
9. Jonsson, Gizatullin, Sullivan, Miedziński 5:1 (38:16)
10. Walasek, Kościecha, Holder, E. Pulczyński 5:1 (43:17)
11. Gizatullin, Sullivan, Andersen, Lindbaeck (u) 3:3 (46:20)
12. Sullivan, Walasek, Ward, Woźniak 2:4 (48:24)
13. Holder, Jonsson, Kościecha, Andersen 3:3 (51:27)
14. Holder, Sajfutdinow, Andersen, Kościecha (d) 2:4 (53:31)
15. Jonsson, Walasek, Holder, Sullivan (w) 5:1 (58:32)

Falubaz Zielona Góra - Betard WTS Wrocław 43:47
Falubaz Zielona Góra
9. R. Dobrucki (2,3,1,1,2) 9
10. G. Zengota (1,0,3,2,2) 8
11. P. Protasiewicz (2,0,2,1,3) 8
12. F. Lindgren (1,2,0) 3
13. G. Hancock (1,3,2,1,2,1) 10
14. P. Dudek (3,2,0,0) 5
15. A. Loktajew (0,0) 0
Betard WTS Wrocław
1. K. Bjerre (3,3,2,3,3,3) 17
2. D. Jeleniewski (0,1,1,0) 2
3. L. Madsen (3,1,0,3,0,0) 7
4. P. Świderski (Z/Z)
5. J. Crump (3,2,2,3,3,0) 13
6. D. Andersson (1,0,1) 2
7. M. Janowski (2,0,1,2,1) 6
Bieg po biegu:
1. P. Dudek, M. Janowski, D. Andersson ,A. Loktajew (D), 3:3 (3:3)
2. K. Bjerre , R. Dobrucki , G. Zengota , D. Jeleniewski 3:3 (6:6)
3. L. Madsen, P. Protasiewicz, F. Lindgren, M. Janowski 3:3 (9:9)
4. J. Crump , P. Dudek, G. Hancock , D. Andersson 3:3 (12:12)
5. K. Bjerre , F. Lindgren, D. Jeleniewski, P. Protasiewicz (W), 2:4 (14:16)
6. G. Hancock , K. Bjerre , L. Madsen, P. Dudek 3:3 (17:19)
7. R. Dobrucki , J. Crump , D. Andersson, G. Zengota 3:3 (20:22)
8. K. Bjerre , G. Hancock , D. Jeleniewski , A. Loktajew 2:4 (22:26)
9. G. Zengota , J. Crump , R. Dobrucki , L. Madsen 4:2 (26:28)
10. J. Crump , P. Protasiewicz, M. Janowski, F. Lindgren 2:4 (28:32)
11. L. Madsen, G. Zengota , G. Hancock , D. Jeleniewski 3:3 (31:35)
12. K. Bjerre , M. Janowski, P. Protasiewicz, P. Dudek 1:5 (32:40)
13. J. Crump , G. Hancock , R. Dobrucki , L. Madsen 3:3 (35:43)
14. P. Protasiewicz, G. Zengota , M. Janowski, L. Madsen 5:1 (40:44)
15. K. Bjerre , R. Dobrucki , G. Hancock , J. Crump (D) 3:3 (43:47)
  • 0

#14 Panzer

Panzer

    Przyjaciel Precyl.pl

  • Precylek
  • PipPipPip
  • 7329 postów
Reputacja: 874
Bardzo dobra

Napisano 03 maj 2010 - 10:40

Mistrz Polski ciągle bez zwycięstwa i bez punktów w nowym sezonie Ekstraligi.
  • 0

#15 grzes01

grzes01

    Użytkownik

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 118 postów
Reputacja: 174
Bardzo dobra

Napisano 07 maj 2010 - 05:47

Unia Leszno - Falubaz Zielona Góra 58:32
Falubaz Zielona Góra
1. Rafał Dobrucki (1,1,1,2,2) 7
2. Fredrik Lindgren (2,0,2,3,2,0) 9
3. Piotr Protasiewicz (1,1,1,1,0) 4
4. Grzegorz Zengota 0 (0,2,1) 3
5. Greg Hancock (0,0,3,1,0) 4
6. Patryk Dudek (3,1,0,0) 4
7. Aleksandr Loktajew (1,0) 1
Unia Leszno
9. Jarosław Hampel (3,2,0,2,3) 10
10. Troy Batchelor (0,1,3,0) 4
11. Janusz Kołodziej (2,3,3,3,3) 14
12. Damian Baliński (3,2,2,3,1) 11
13. Leigh Adams (2,3,3,2,1) 11
14. Sławomir Musielak (0,1) 1
15. Jurica Pavlic (2,3,2,0) 7
Bieg po biegu:
1. Dudek, Pavlic, Loktajew, Musielak (wu) 2:4
2. Hampel, Lindgren, Dobrucki, Batchelor 3:3 (5:7)
3. Baliński, Kołodziej, Protasiewicz, Zengota 5:1 (10:8)
4. Pavlic, Adams, Dudek, Hancock (u) 5:1 (15:9)
5. Kołodziej, Baliński, Dobrucki, Lindgren 5:1 (20:10)
6. Adams, Pavlic, Protasiewicz, Hancock 5:1 (25:11)
7. Hancock, Hampel, Batchelor, Dudek 3:3 (28:14)
8. Adams, Lindgren, Dobrucki, Pavlic 3:3 (31:17)
9. Batchelor, Zengota, Protasiewicz, Hampel (d4) 3:3 (34:20)
10. Kołodziej, Baliński, Hancock, Loktajew 5:1 (39:21)
11. Lindgren, Adams, Protasiewicz, Batchelor 2:4 (41:25)
12. Kołodziej, Dobrucki, Musielak, Dudek 4:2 (45:27)
13. Baliński, Hampel, Zengota, Hancock 5:1 (50:28)
14. Hampel, Lindgren, Adams, Protasiewicz (d4) 4:2 (54:30)
15. Kołodziej, Dobrucki, Baliński, Lindgren (d4) 4:2 (58:32

Caelum Stal Gorzów - Włókniarz Częstochowa 51:39
Włókniarz Częstochowa
1. Rune Holta (2,2,3,0,3,1) 11
2. Krzysztof Słaboń (1,0,0,0) 1
3. Jonas Davidsson (3,2,3,2,1,0) 11
4. Sławomir Drabik (1,0,0) 1
5. Peter Karlsson (3,0,2,0,3) 8
6. Borys Miturski (1,0) 1
7. Lewis Bridger (2,2,1,1) 6
Caelum Stal Gorzów
1. Matej Zagar (0,3,2,2,2) 9
2. Tomasz Gapiński (3,1,1,1,0) 6
3. Nicki Pedersen (2,3,3,3,3) 14
4. Zbigniew Suchecki (0,1,0) 1
5. Tomasz Gollob (2,3,2,3,2) 12
6. Simon Gustafsson (0,2) 2
7. Przemysław Pawlicki (3,1,1,1,1) 7
Bieg po biegu:
1. Pawlicki, Bridger, Miturski, Gustafsson (u) 3:3
2. Gapiński, Holta, Słaboń, Zagar 3:3 (6:6)
3. Davidsson, Pedersen, Drabik, Suchecki 2:4 (8:10)
4. Karlsson, Gollob, Pawlicki, Miturski 3:3 (11:13)
5. Pedersen, Holta, Suchecki, Słaboń 4:2 (15:15)
6. Gollob, Davidsson, Pawlicki, Drabik 4:2 (19:17)
7. Zagar, Bridger, Gapiński, Karlsson 4:2 (23:19)
8. Holta, Gollob, Pawlicki, Słaboń 3:3 (26:22)
9. Davidsson, Zagar, Gapiński, Drabik 3:3 (29:25)
10. Pedersen, Karlsson, Bridger, Suchecki 3:3 (32:28)
11. Gollob, Davidsson, Gapiński, Słaboń 4:2 (36:30)
12. Pedersen, Gustafsson, Bridger, Holta (w) 5:1 (41:31)
13. Holta, Zagar, Pawlicki, Karlsson 3:3 (44:34)
14. Karlsson, Zagar, Davidsson, Gapiński 2:4 (46:38)
15. Pedersen, Gollob, Holta, Davidsson 5:1 (51:39)

Betard WTS Wrocław - Polonia Bydgoszcz 48:42
Polonia Bydgoszcz
1. Andreas Jonsson (3,1,2,1,2,2) 11
2. Antonio Lindbaeck (2,0,0,1,2) 5
3. Grzegorz Walasek (2,1,1,2,3,0) 9
4. Robert Kościecha (0,0,) 0
5. Denis Gizatullin (0,0,0) 0
6. Szymon Woźniak (3,0) 3
7. Emil Sajfutdinow (2,3,2,3,1,3) 14
Betard WTS Wrocław
9. Kenneth Bjerre (1,2,3,2,1,1) 10
10. Daniel Jeleniewski (0,1,0,0) 1
11. Leon Madsen (3,3,3,3,0,1) 13
12. Piotr Świderski (Z/Z)
13. Jason Crump (2,2,3,2,3,3) 15
14. Dennis Andersson (1,1) 2
15. Maciej Janowski (0,1,3,1,2,0) 7
Bieg po biegu
1. Woźniak, Sajfutdinow, Andersson, Janowski (d4) 1:5
2. Jonsson, Lindbaeck, Bjerre, Jeleniewski 1:5 (2:10)
3. Madsen, Walasek, Janowski, Kościecha 4:2 (6:12)
4. Sajfutdinow, Crump, Andersson, Gizatullin 3:3 (9:15)
5. Madsen, Bjerre, Jonsson, Lindbaeck 5:1 (16:14)
6. Janowski, Crump, Walasek, Kościecha 5:1 (19:17)
7. Bjerre, Sajfutdinow, Jeleniewski, Gizatullin 4:2 (23:19)
8. Crump, Jonsson, Janowski, Lindbaeck 4:2 (27:21)
9. Sajfutdinow, Bjerre, Walasek, Jeleniewski (d4) 2:4 (29:25)
10. Madsen, Crump, Sajfutdinow, Gizatullin 5:1 (34:26)
11. Crump, Walasek, Lindbaeck, Jeleniewski 3:3 (37:29)
12. Madsen, Andersson, Jonsson, Woźniak 5:1 (42:30)
13. Walasek, Jonsson, Bjerre, Madsen (d4) 1:5 (43:35)
14. Sajfutdinow, Lindbaeck, Bjerre, Janowski 1:5 (44:40)
15. Crump, Jonsson, Madsen, Walasek 4:2 (48:42)

Unibax Toruń - Tauron Azoty Tarnów 64:26
Tauron Azoty Tarnów
1. Martin Vaculik (0,1,0) 1
2. Bjarne Pedersen (3,0,1,1,0,1) 6
3. Sebastian Ułamek (1,3,1,0,3,2) 10
4. Tomasz Jędrzejak (0,0,0) 0
5. Krzysztof Kasprzak (2,1,1,1,0,0) 5
6. Szymon Kiełbasa (3,0,0) 3
7. Patrick Hougaard (1,0,0) 1
Unibax Toruń
9. Wiesław Jaguś (2,3,2,3) 10
10. Hans Andersen (1,2,3,3,3) 12
11. Chris Holder (2,3,2,2,2) 11
12. Adrian Miedziński (3,2,3,2,1) 11
13. Ryan Sullivan (3,2,3,2,3) 13
14. Michael Jepsen Jensen (2,1,1,2,1) 7
15. Emil Pulczyński 0 (0) 0
Bieg po biegu
1. Kiełbasa, Jensen, Hougaard, Pulczyński 2:4
2. Pedersen, Jaguś, Andersen, Vaculik 3:3 (5:7)
3. Miedziński, Holder, Ułamek, Jędrzejak 5:1 (10:8)
4. Sullivan, Kasprzak, Jensen, Kiełbasa (w) 4:2 (14:10)
5. Holder, Miedziński, Vaculik, Pedersen 5:1 (19:11)
6. Ułamek, Sullivan, Jensen, Jędrzejak 3:3 (22:14)
7. Jaguś, Andersen, Kasprzak, Hougaard 5:1 (27:15)
8. Sullivan, Jensen, Pedersen, Vaculik 5:1 (32:16)
9. Andersen, Jaguś, Ułamek, Jędrzejak 5:1 (37:17)
10. Miedziński, Holder, Kasprzak, Kiełbasa 5:1 (42:18)
11. Andersen, Sullivan, Pedersen, Ułamek 5:1 (47:19)
12. Ułamek, Holder, Jensen, Hougaard 3:3 (50:22)
13. Jaguś, Miedziński, Kasprzak, Pedersen 5:1 (55:23)
14. Andersen, Holder, Pedersen, Kasprzak 5:1 (60:24)
15. Sullivan, Ułamek, Miedziński, Kasprzak 4:2 (64:26)
  • 0

#16 Panzer

Panzer

    Przyjaciel Precyl.pl

  • Precylek
  • PipPipPip
  • 7329 postów
Reputacja: 874
Bardzo dobra

Napisano 09 maj 2010 - 06:51

Mistrz Polski z ubiegłego roku nadal bez zwycięstwa w obecnym sezonie. Tym razem porażka z Unią w Lesznie 32:58.
  • 0

#17 grzes01

grzes01

    Użytkownik

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 118 postów
Reputacja: 174
Bardzo dobra

Napisano 14 maj 2010 - 06:01

Falubaz Zielona Góra – Caelum Stal Gorzów 50:40
Caelum Stal Gorzów
1. Tomasz Gollob (3,2,2,2,0,1) 10
2. David Ruud (0,0,3,1) 4
3. Matej Zagar (0,0,2,0) 2
4. Tomasz Gapiński (1,3,0,1) 5
5. Nicki Pedersen (3,3,0,2,2,2) 12
6. Simon Gustafsson (0) 0
7. Przemysław Pawlicki (1,0,2,1,3,0) 7
Falubaz Zielona Góra
9. Grzegorz Zengota (1,0) 1
10. Greg Hancock (2,2,3,2,0) 9
11. Piotr Protasiewicz (3,1,2,3,3) 12
12. Fredrik Lindgren (2,3,1,3,3) 12
13. Rafał Dobrucki (0,2,1,3,1) 7
14. Patryk Dudek (3,1,1,0,1) 6
15. Aleksandr Loktajew (2,1,0) 3
Bieg po biegu:
1. Dudek, Loktajew, Pawlicki, Gustafsson 5:1
2. Gollob, Hancock, Zengota, Pawlicki, Ruud (T) 3:3 (8:4)
3. Protasiewicz, Lindgren, Gapiński, Zagar (D4) 5:1 (13:5)
4. Pedersen, Pawlicki, Dudek, Dobrucki 1:5 (14:10)
5. Lindgren, Gollob, Protasiewicz, Ruud 4:2 (18:12)
6. Gapiński, Dobrucki, Dudek, Zagar 3:3 (21:15)
7. Pedersen, Hancock, Pawlicki, Zengota (W) 2:4 (23:19)
8. Ruud, Gollob, Dobrucki, Dudek 1:5 (24:24)
9. Hancock, Zagar, Loktajew, Gapiński (W) 4:2 (28:26)
10. Pawlicki, Protasiewicz, Lindgren, Pedersen (D4) 3:3 (31:29)
11. Dobrucki, Hancock, Ruud, Zagar 5:1 (36:30)
12. Protasiewicz, Gollob, Dudek, Pawlicki 4:2 (40:32)
13. Lindgren, Pedersen, Gapiński, Loktajew (W) 3:3 (43:35)
14. Protasiewicz, Pedersen, Dobrucki, Gollob (D4) 4:2 (47:37)
15. Lindgren, Pedersen, Gollob, Hancock 3:3 (50:40)

Tauron Azoty Tarnów - Betard WTS Wrocław 46:44
Betard WTS Wrocław
1. Leon Madsen (3,3,1,3,0,2) 12
2. Daniel Jeleniewski (0,0,2,1) 3
3. Piotr Świderski (0,2,0,0) 2
4. Patryk Malitowski 0
5. Jason Crump (3,2,3,3,3,3) 17
6. Dennis Andersson (0,0,1,0) 1
7. Maciej Janowski (1,1,1,2,2,2) 9
Tauron Azoty Tarnów
9. Krzysztof Kasprzak (2,3,2,1,1) 9
10. Tomasz Jędrzejak (1,0,1,3) 5
11. Sebastian Ułamek (3,1,1,3,0) 8
12. Marcin Rempała (2,2,2,0,0) 6
13. Patrick Hougaard (2,2,1) 5
14. Szymon Kiełbasa (2,0,0) 2
15. Martin Vaculik (3,1,3,1,3) 11
Bieg po biegu:
1. Vaculik, Kiełbasa, Janowski, Andersson 5:1
2. Madsen, Kasprzak, Jędrzejak, Jeleniewski 3:3 (8:4)
3. Ułamek, Rempała, Janowski, Świderski 5:1 (13:5)
4. Crump, Hougaard, Vaculik, Andersson 3:3 (16:8)
5. Madsen, Rempała, Ułamek, Jeleniewski 3:3 (19:11)
6. Vaculik, Świderski, Janowski, Kiełbasa 3:3 (22:14)
7. Kasprzak, Crump, Andersson, Jędrzejak 3:3 (25:17)
8. Crump, Hougaard, Madsen, Kiełbasa 2:4 (27:21)
9. Madsen, Kasprzak, Jędrzejak, Świderski 3:3 (30:24)
10. Crump, Rempała, Ułamek, Andersson 3:3 (33:27)
11. Jędrzejak, Jeleniewski, Hougaard, Świderski 4:2 (37:29)
12. Ułamek, Janowski, Vaculik, Madsen 4:2 (41:31)
13. Crump, Janowski, Kasprzak, Rempała 1:5 (42:36)
14. Vaculik, Janowski, Jeleniewski, Rempała (d) 3:3 (45:39)
15. Crump, Madsen, Kasprzak, Ułamek 1:5 (46:44)

Włókniarz Częstochowa - Unibax Toruń 41:49
Unibax Toruń
Adrian Miedziński (2,1,2,3,1) 9
Chris Holder (3,2,1,0) 6
Ryan Sullivan (2,0,3,3,3) 11
Hans Andersen (1,3,1,2,1) 8
Wiesław Jaguś (2,3,3,3,2) 13
Darcy Ward (0,0,0,0,1) 1
Emil Pulczyński (1) 1
Włókniarz Częstochowa
Peter Karlsson (1,0,2,0) 3
Rafał Szombierski (0,1,2,2,2,0,0) 7
Jonas Davidsson (Z/Z)
Lewis Bridger (0,3,1,2,1) 7
Rune Holta (3,3,2,3,1,2,3) 17
Borys Miturski (2,1,0) 3
15. Tai Woffinden (3,1,0,0) 4
Bieg po biegu
1. Woffinden, Miturski, Pulczyński, Ward (W) 5:1
2. Holder, Miedziński Karlsson, Szombierski 1:5 (6:6)
3. Holta, Sullivan, Andersen, Bridger 3:3 (9:9)
4. Holta, Jaguś, Miturski, Ward 4:2 (13:11)
5. Bridger, Holder, Miedziński, Karlsson 3:3 (16:14)
6. Andersen, Holta, Woffinden, Sullivan (D/3) 3:3 (19:17)
7. Jaguś, Karlsson, Szombierski, Ward (D/3) 3:3 (22:20)
8. Holta, Miedziński, Holder, Woffinden 3:3 (25:23)
9. Sullivan, Szombierski, Andersen, Karlsson 2:4 (27:27)
10. Jaguś, Szombierski, Bridger, Ward 3:3 (30:30)
11. Sullivan, Szombierski, Holta, Holder 3:3 (33:33)
12. Miedziński, Bridger, Ward, Miturski 2:4 (35:37)
13. Jaguś, Andersen, Bridger, Woffinden 1:5 (36:42)
14. Sullivan, Holta, Andersen, Szombierski 2:4 (38:46)
15. Holta, Jaguś, Miedziński, Szombierski 3:3 (41:49)

Polonia Bydgoszcz - Unia Leszno 39:51
Unia Leszno
Jarosław Hampel (2,3,3,3,1) 12
Troy Batchelor (3,0,1,1) 5
Janusz Kołodziej (3,3,3,0,3) 12
Damian Baliński (0,2,0,2,2) 6
Leigh Adams (3,3,2,1,3) 12
Jurica Pavlic (3,0,0,0) 3
Sławomir Musielak (1,0) 1
Polonia Bydgoszcz
Antonio Lindbaeck (1,1,1,3,0) 6
Denis Gizatullin (0,2,2,3,1) 8
Grzegorz Walasek (2,2,3,1,0) 8
Robert Kościecha (1,1,1,0) 3
Andreas Jonsson (2,1,2,2,2) 9
Szymon Woźniak (2,1,0,0,2) 5
Mikołaj Curyło (0) 0
Bieg po biegu
1. Pavlic, Woźniak, Musielak, Curyło 2:4
2. Batchelor, Hampel, Lindbaeck, Gizatullin 1:5 (3:9)
3. Kołodziej, Walasek, Kościecha, Baliński 3:3 (6:12)
4. Adams, Jonsson, Woźniak, Pavlic 3:3 (9:15)
5. Hampel, Walasek, Kościecha, Batchelor 3:3 (12:18)
6. Kołodziej, Baliński, Jonsson, Woźniak 1:5 (13:23)
7. Adams, Gizatullin, Lindbaeck, Pavlic 3:3 (16:26)
8. Hampel, Jonsson, Batchelor, Woźniak 2:4 (18:30)
9. Kołodziej, Gizatullin, Lindbaeck, Baliński 3:3 (21:33)
10. Walasek, Adams, Kościecha, Musielak 4:2 (25:35)
11. Gizatullin, Jonsson, Batchelor, Kołodziej 5:1 (30:36)
12. Hampel, Woźniak, Walasek, Pavlic 3:3 (33:39)
13. Lindbaeck, Baliński, Adams, Kościecha 3:3 (36:42)
14. Kołodziej, Baliński, Gizatullin, Lindbaeck 1:5 (37:47)
15. Adams, Jonsson, Hampel, Walasek 2:4 (39:51)
  • 0

#18 grzes01

grzes01

    Użytkownik

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 118 postów
Reputacja: 174
Bardzo dobra

Napisano 21 maj 2010 - 06:32

Unibax Toruń - Caelum Stal Gorzów 43:47
Caelum Stal Gorzów
1. Nicki Pedersen (3,2,1,0,3,1) - 10
2. Simon Gustafsson (0,0) - 0
3. Matej Zagar (2,0,1,0,3,2) - 8
4. Zbigniew Suchecki (0) - 0
5. Tomasz Gollob (3,3,1,3,2,3) - 15
6. Łukasz Cyran (2,1,0) - 3
7. Przemysław Pawlicki (0,1,3,3,1,3) - 11
Unibax Toruń
9. Wiesław Jaguś (1,1,3,0,1) - 6
10. Hans Andersen (2,2,2,1,0) - 7
11. Chris Holder (1,3,2,2,0) - 8
12. Adrian Miedziński (3,1,0,1) - 5
13. Ryan Sullivan (2,3,0,2,2) - 9
14. Darcy Ward (3,0,2,2,0) - 7
15. Emil Pulczyński (1) - 1

Bieg po biegu:
1. Ward, Cyran, Pulczyński, Pawlicki (W) 4:2
2. Pedersen, Andersen, Jaguś, Gustafsson 3:3 (7:5)
3. Miedziński, Zagar, Holder, Suchecki 4:2 (11:7)
4. Gollob, Sullivan, Cyran, Ward 2:4 (13:11)
5. Holder, Pedersen, Miedziński, Gustafsson 4:2 (17:13)
6. Sullivan, Ward, Pawlicki, Zagar 5:1 (22:14)
7. Gollob, Andersen, Jaguś, Cyran 3:3 (25:17)
8. Pawlicki, Ward, Pedersen, Sullivan 2:4 (27:21)
9. Jaguś, Andersen, Zagar, Pedersen 5:1 (32:22)
10. Pawlicki, Holder, Gollob, Miedziński 2:4 (34:26)
11. Gollob, Sullivan, Andersen, Zagar 3:3 (37:29)
12. Pedersen, Holder, Pawlicki, Ward 2:4 (39:33)
13. Zagar, Gollob, Miedziński, Jaguś 1:5 (40:38)
14. Pawlicki, Zagar, Jaguś, Andersen 1:5 (41:43)
15. Gollob, Sullivan, Pedersen, Holder 2:4 (43:47)

Unia Leszno - Tauron Azoty Tarnów 58:32
Tauron Azoty Tarnów
1. Bjarne Pedersen (0,0,1) - 1
2. Marcin Rempała (3,1,1,T,1) - 6
3. Sebastian Ułamek (2,1,1,2,2,0) - 8
4. Tomasz Jędrzejak (0,2,0,0) - 2
5. Krzysztof Kasprzak (D,2,2,1,1,1) - 7
6. Szymon Kiełbasa (0,1,0,2) - 3
7. Martin Vaculik (3,2) - 5
Unia Leszno
9. Jarosław Hampel (2,3,3,3,3) - 14
10. Adam Shields (1,0,2,1) - 4
11. Damian Baliński (1,3,2,3,3) - 12
12. Troy Batchelor (3,2,3,2,D) - 10
13. Leigh Adams (3,3,3,3,2) - 14
14. Sławomir Musielak (2,0,0) - 2
15. Jurica Pavlic (1,1,0) - 2+1

Bieg po biegu:
1. Vaculik, Musielak, Pavlic, Kiełbasa 3:3
2. Rempała, Hampel, Shields, Pedersen 3:3 (6:6)
3. Batchelor, Ułamek, Baliński, Jędrzejak 4:2 (10:8)
4. Adams, Vaculik, Pavlic, Kasprzak (D/2) 4:2 (14:10)
5. Baliński, Batchelor, Rempała, Pedersen 5:1 (19:11)
6. Adams, Jędrzejak, Ułamek, Musielak 3:3 (22:14)
7. Hampel, Kasprzak, Kiełbasa, Shields 3:3 (25:17)
8. Adams, Kasprzak, Rempała, Pavlic 3:3 (28:20)
9. Hampel, Shields, Ułamek, Jędrzejak 5:1 (33:21)
10. Batchelor, Baliński, Kasprzak, Kiełbasa 5:1 (38:22)
11. Adams, Ułamek, Shields, Rempała (T) 4:2 (42:24)
12. Baliński, Kiełbasa, Pedersen, Musielak 3:3 (45:27)
13. Hampel, Batchelor, Kasprzak, Jędrzejak 5:1 (50:28)
14. Baliński, Ułamek, Rempała, Batchelor (D/4) 3:3 (53:31)
15. Hampel, Adams, Kasprzak, Ułamek 5:1 (58:32)k

Falubaz Zielona Góra - Polonia Bydgoszcz 61:29
Polonia Bydgoszcz
1. Andreas Jonsson (2,1,3,2,2,0) - 10
2. Denis Gizatullin (0,0,0) 0
3. Grzegorz Walasek (2,2,2,0,2,2) - 10
4. Robert Kościecha (t,1*,1,1) - 3
5. Antonio Lindbaeck - 5 (2,1,2,0,0)
6. Damian Adamczak (0,0,0,0) - 0
7. Mikołaj Curyło (1,0,0) - 1
Falubaz Zielona Góra
9. Rafał Dobrucki (1,2,3,2,3)- 11
10. Greg Hancock (3,3,2,1,1) - 10
11. Piotr Protasiewicz (1,2,1,3) - 7
12. Grzegorz Zengota (3,3,3,3,1) - 13
13. Fredrik Lindgren (3,3,1,3,3) - 13
14. Patryk Dudek (2,1,0) - 3
15. Aleksandr Loktajew (3,0,1) - 4

Bieg po biegu:
1. Loktajew, Dudek, Curyło, Adamczak 5:1
2. Hancock, Jonsson, Dobrucki, Gizatullin 4:2 (9:3)
3. Zengota, Walasek, Protasiewicz, Curyło, Kościecha (T) 4:2 (13:5)
4. Lindgren, Lindbaeck, Dudek, Adamczak 4:2 (17:7)
5. Zengota, Protasiewicz, Jonsson, Gizatullin 5:1 (22:8)
6. Lindgren, Walasek, Kościecha, Loktajew 3:3 (25:11)
7. Hancock, Dobrucki, Lindbaeck, Adamczak 5:1 (30:12)
8. Jonsson, Walasek, Lindgren, Dudek 1:5 (31:17)
9. Dobrucki, Hancock, Kościecha, Walasek 5:1 (36:18)
10. Zengota, Lindbaeck, Protasiewicz, Curyło 4:2 (40:20)
11. Lindgren, Walasek, Hancock, Gizatullin 4:2 (44:22)
12. Protasiewicz, Jonsson, Loktajew, Adamczak 4:2 (48:24)
13. Zengota, Dobrucki, Kościecha, Lindbaeck 5:1 (53:25)
14. Dobrucki, Jonsson, Hancock, Lindbaeck 4:2 (57:27)
15. Lindgren, Walasek, Zengota, Jonsson 4:2 (61:29)

Betard WTS Wrocław - Włókniarz Częstochowa 55:35
Betard WTS Wrocław
Kenneth Bjerre (3,2,3,1,2) 11
Daniel Jeleniewsk (0,0,2,1) 3
Piotr Świderski (2,3,0,1,1) 7
Leon Madsen (3,2,3,2,2) 12
Jason Crump (3,3,3,2,0) 11
Maciej Janowsk (2,2,2,2) 8
Lasse Bjerre (3,0) 3
Włókniarz Częstochowa
Peter Karlsson (2,0,1,3,1) 7
Rafał Szombierski (1,1,0,3,3) 8
Sławomir Drabik (0,1,0,0) 1
Krzysztof Słaboń (1,0,1,0) 2
Rune Holta (1,3,2,3,3) 12
Marcin Bubel (1,0) 1
Tai Woffinden (0,0,1,1,2) 4
Bieg po biegu
1.Bjerre,Janowski,Bubel,Woffinden (W) 5:1 (5:1)
2.Bjerre,Karlsson,Szombierski,Jeleniewski 3:3 (8:4)
3.Madsen,Świderski,Słaboń, Drabik 5:1 (13:5)
4.Crump,Janowski,Holta,Woffinden 5:1 (18:6)
5.Świderski,Madsen,Szombierski,Karlsson 5:1 (23:7)
6.Crump,Janowski,Drabik,Słaboń 5:1 (28:8)
7.Holta,Bjerre,Woffinden,Jeleniewski 2:4 (30:12)
8.Crump,Janowski,Karlsson,Szombierski 5:1 (35:13)
9.Bjerre,Jeleniewski,Słaboń,Drabik 5:1 (40:14)
10.Madsen,Holta,Woffinden,Świderski 3:3 (43:17)
11.Szombierski,Crump,Jeleniewski,Drabik 3:3 (46:20)
12.Karlsson,Woffinden,Świderski,Bjerre 1:5 (47:25)
13.Holta,Madsen,Bjerre,Słaboń 3:3 (50:28)
14.Szombierski,Bjerre,Świderski,Bubel 3:3 (53:31)
15.Holta,Madsen,Karlsson,Crump 2:4 (55:35)
  • 0

#19 grzes01

grzes01

    Użytkownik

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 118 postów
Reputacja: 174
Bardzo dobra

Napisano 29 maj 2010 - 08:54

Włókniarz Częstochowa - Betard WTS Wrocław 47:43
Włókniarz Częstochowa
9. R. Holta (0,1,1,2,2) 6
10. R. Szombierski (3,0,3,3,0) 9
11. J. Davidsson (2,2,3,3,1) 11
12. L. Bridger (1,0,1,0) 2
13. P. Karlsson (3,2,3,2,2) 12
14. B. Miturski (2,1,0) 3
15. T. Woffinden (1,1,2) 4
Betard WTS Wrocław
1. P. Malitowski NS
2. D. Jeleniewski (1,3,3,2,1,0) 10
3. L. Madsen (0,0,2,0,3,3) 8
4. P. Świderski (Z/Z)
5. J. Crump (3,2,3,2,1,1,3) 15
6. D. Andersson (0,0,2,0,1) 3
7. M. Janowski (3,2,1,1,0,T) 7
Bieg po biegu:
1. M. Janowski, B. Miturski, T. Woffinden, 3:3 (3:3)
2. R. Szombierski, M. Janowski, D. Jeleniewski, R. Holta (D) 3:3 (6:6)
3. J. Crump, J. Davidsson, L. Bridger, L. Madsen 3:3 (9:9)
4. P. Karlsson, J. Crump, B. Miturski, D. Andersson 4:2 (13:11)
5. D. Jeleniewski, J. Davidsson, M. Janowski, L. Bridger 2:4 (15:15)
6. D. Jeleniewski, P. Karlsson, T. Woffinden, L. Madsen (W) 3:3 (18:18)
7. J. Crump, D. Andersson, R. Holta, R. Szombierski 1:5 (19:23)
8. P. Karlsson, D. Jeleniewski, M. Janowski, B. Miturski 3:3 (22:26)
9. R. Szombierski, L. Madsen, R. Holta, M. Janowski 4:2 (26:28)
10. J. Davidsson, J. Crump, L. Bridger, D. Andersson 4:2 (30:30)
11. R. Szombierski, P. Karlsson, D. Jeleniewski, L. Madsen (T) 5:1 (35:31)
12. J. Davidsson, T. Woffinden, D. Andersson, M. Janowski (T) 5:1 (40:32)
13. L. Madsen, R. Holta, J. Crump, L. Bridger 2:4 (42:36)
14. L. Madsen, R. Holta, J. Crump, R. Szombierski 2:4 (44:40)
15. J. Crump, P. Karlsson, J. Davidsson, D. Jeleniewski 3:3 (47:43)
Punkt bonusowy dla Betard WTS Wrocław

Tauron Azoty Tarnów - Unia Leszno 39:51
Tauron Azoty Tarnów
9. Bjarne Pedersen (1,2,0,1) 4
10. Marcin Rempała (2,1,2,1,0) 6
11. Sebastian Ułamek (2,1,2,3,1,1) 10
12. Patrick Hougaard (0,2,2,2,2,0) 8
13. Krzysztof Kasprzak (0,0,) 0
14. Szymon Kiełbasa (2,0,2) 4
15. Martin Vaculik (1,2,1,3,0) 7
Unia Leszno
1. Jarosław Hampel (3,3,1,0,3) 10
2. Troy Batchelor (0,0,0,2,3) 5
3. Janusz Kołodziej (3,3,3,3,2) 14
4. Damian Baliński (1,2,1,0) 4
5. Leigh Adams (3,0,1,3,1) 8
6. Sławomir Musielak (0) 0
7. Jurica Pavlic (3,1,3,0,3) 10
Bieg po biegu:
1. Pavlic, Kiełbasa, Vaculik, Musielak 3:3
2. Hampel, Rempała, Pedersen, Batchelor 3:3 (6:6)
3. Kołodziej, Ułamek, Baliński, Hougaard 2:4 (8:10)
4. Adams, Vaculik (Kiełbasa -T), Pavlic, Kasprzak 2:4 (10:14)
5. Hampel, Hougaard, Ułamek, Batchelor (U) 3:3 (13:17)
6. Kołodziej, Baliński, Vaculik, Kasprzak 1:5 (14:22)
7. Pavlic, Pedersen, Rempała, Adams 3:3 (17:25)
8. Vaculik, Ułamek, Hampel, Batchelor 5:1 (22:26)
9. Kołodziej, Rempała, Baliński, Pedersen 2:4 (24:30)
10. Ułamek, Hougaard, Adams, Pavlic 5:1 (29:31)
11. Kołodziej, Batchelor, Rempała, Vaculik 1:5 (30:36)
12. Pavlic, Kiełbasa, Ułamek, Hampel(D) 3:3 (33:39)
13. Adams, Hougaard, Pedersen, Baliński 3:3 (36:42)
14. Batchelor, Hougaard, Adams, Rempała (D) (38:46)
15. Hampel, Kołodziej, Ułamek, Hougaard 1:5 (39:51)
Punkt bonusowy dla Unii Leszno

Caelum Stal Gorzów - Unibax Toruń 55:35
Unibax Toruń:
Adrian Miedziński (1,3,2,0,2,2) 10
Chris Holder (3,0,1,1,0) 5
Ryan Sullivan (1,0,0,3) 4
Hans Andersen (0,2,1,3,1) 7
Wiesław Jaguś (1,2,1,0) 4
Michael Jepsen Jensen (3,0,1,0,0) 4
Emil Pulczyński (1) 1
Caelum Stal Gorzów:
Tomasz Gapiński (2,0,2,2,1) 7
David Ruud (0) 0
Nicki Pedersen (2,2,3,3,0) 10
Matej Zagar (3,1,2,1,2) 9
Tomasz Gollob (3,3,3,3,3) 15
Paweł Zmarzlik (2,1,0,1) 4
Przemysław Pawlicki (0,2,3,3,2) 10
Bieg po biegu
1.Jensen, Zmarzlik, Pulczyński, Pawlicki (W) 2:4
2.Holder, Gapiński, Miedziński, Ruud 2:4 (4:8)
3.Zagar, Pedersen, Sullivan, Andersen 5:1 (9:9)
4.Gollob, Pawlicki, Jaguś, Jensen 5:1 (14:10)
5.Miedziński, Pedersen, Zagar, Holder 3:3 (17:13)
6.Gollob, Andersen, Zmarzlik, Sullivan 4:2 (21:15)
7.Pawlicki, Jaguś, Jensen, Gapiński (T) 3:3 (24:18)
8.Gollob, Miedziński, Holder, Zmarzlik 3:3 (27:21)
9.Pawlicki, Gapiński, Andersen Sullivan 5:1 (32:22)
10.Pedersen, Zagar, Jaguś, Jepsen 5:1 (37:23)
11.Gollob, Pawlicki, Holder, Miedziński 5:1 (42:24)
12.Pedersen, Miedziński, Zmarzlik, Jensen 4:2 (46:26)
13.Andersen, Gapiński, Zagar, Jaguś 3:3 (49:29)
14.Sullivan, Zagar, Gapiński, Holder 3:3 (52:32)
15.Gollob, Miedziński, Andersen, Pedersen 3:3 (55:35)
Punkt bonusowy dla Caelum Stal Gorzów

16 lipca
18:00 Polonia Bydgoszcz - Falubaz Zielona Góra - sędzia Wojciech Grodzki
  • 0

#20 grzes01

grzes01

    Użytkownik

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 118 postów
Reputacja: 174
Bardzo dobra

Napisano 05 czerwiec 2010 - 08:49

Caelum Stal Gorzów - Falubaz Zielona Góra 49:39
Falubaz Zielona Góra
1. Rafał Dobrucki ( 0,2,0,-) 2
2. Grzegorz Zengota (2,1,2,1,1) 7
3. Piotr Protasiewicz (1,3,3,2,3,0) 12
4. Fredrik Lindgren (2,2,1,1,2) 8
5. Greg Hancock (2,0,0,2,2) 6
6. Patryk Dudek (0,0,1,1) 2
7. Aleksandr Loktajew (2,0)
Caelum Stal Gorzów
9. Nicki Pedersen (3,3,2,3,3) 14
10. David Ruud (0,2,0,0) 2
11. Matej Zagar (0,0,2,2,0) 4
12. Tomasz Gapiński (3,3,3,0,1) 10
13. Tomasz Gollob (1,0,3,3,3) 10
14. Simon Gustafsson (1 ) 1
15. Przemysław Pawlicki (3,3,1,1,0) 8
Bieg po biegu:
1. Pawlicki, Loktajew, Gustafsson, Dudek (D) 4:2
2. Pedersen, Zengota, Ruud (W), Dobrucki (W) 3:2 (7:4)
3. Gapiński, Lindgren, Protasiewicz, Zagar (D) 3:3 (10:7)
4. Pawlicki, Hancock, Gollob, Dudek (D) 4:2 (14:9)
5. Gapiński, Dobrucki, Zengota, Zagar 3:3 (17:12)
6. Protasiewicz, Lindgren, Pawlicki, Gollob (d2) 1:5 (18:17)
7. Pedersen, Ruud, Hancock (W) Loktajew (W) 5:0 (23:17)
8. Gollob, Zengota, Pawlicki, Dobrucki 4:2 (27:19)
9. Protasiewicz, Pedersen, Lindgren, Ruud 2:4 (29:23)
10. Gapiński, Zagar, Dudek, Hancock (W) 5:1 (34:24)
11. Gollob, Protasiewicz, Zengota, Ruud (W) 3:3 (37:27)
12. Protasiewicz, Zagar, Dudek, Pawlicki 2:4 (39:31)
13. Pedersen, Hancock, Lindgren, Gapiński 3:3 (42:34)
14. Gollob, Hancock, Zengota, Zagar 3:3 (45:37)
15. Pedersen, Lindgren, Gapiński, Protasiewicz 4:2 (49:39)

Żadna z drużyn nie zdobyła punktu bonusowego.

Unia Leszno - Polonia Bydgoszcz 62:28
Polonia Bydgoszcz
1. Antonio Lindbaeck (0,0,0,0) 0
2. Emil Sajfutdinow - ZZ
3. Grzegorz Walasek (2,1,2,1,1,0,2) 9
4. Robert Kościecha (1,3,2,0,1,2) 9
5. Andreas Jonsson (2,2,2,1,1,0,1) 9
6. Damian Adamczak (1,0,0,0,0) 1
7. Mikołaj Curyło (0,0) 0
Unia Leszno
9. Jarosław Hampel (3,3,3,3,3) 15
10. Troy Batchelor (1,0,2,2) 5
11. Janusz Kołodziej (3,3,3,3) 12
12. Damian Baliński (0,2,2,2,1) 7
13. Leigh Adams (3,0,3,3,3) 12
14. Jurica Pavlic (3,1,1,1) 6
15. Sławomir Musielak (2,1,2,0) 5
Bieg po biegu:
1. Pavlic, Musielak, Adamczak, Curyło 5:1
2. Hampel, Jonsson, Batchelor, Lindbaeck 4:2 (9:3)
3. Kołodziej, Walasek, Kościecha, Baliński 3:3 (12:6)
4. Adams, Jonsson, Pavlic, Adamczak (D) 4:2 (16:8)
5. Kołodziej, Baliński, Walasek, Lindbaeck 5:1 (21:9)
6. Kościecha, Walasek, Pavlic, Adams 1:5 (22:14)
7. Hampel, Jonsson, Musielak Batchelor - T, Curyło 4:2 (26:16)
8. Adams, Kościecha, Pavlic, Lindbaeck 4:2 (30:18)
9. Hampel, Batchelor, Walasek, Kościecha 5:1 (35:19)
10. Kołodziej, Baliński, Jonsson, Adamczak 5:1 (40:20)
11. Adams, Batchelor, Walasek, Lindbaeck 5:1 (45:21)
12. Kołodziej, Musielak, Jonsson, Adamczak 5:1 (50:22)
13. Hampel, Baliński, Kościecha, Jonsson 5:1 (55:23)
14. Adams, Kościecha, Baliński, Walasek 4:2 (59:25)
15. Hampel, Walasek, Jonsson, Musielak 3:3 (62:28)

Punkt bonusowy dla Uni Leszno

Unibax Toruń - Włókniarz Częstochowa 60:30
Włókniarz Częstochowa
1. Peter Karlsson (3,1,0,0,0) 4
2. Rafał Szombierski (0,0,0) 0
3. Jonas Davidsson (2,1,0,1,0) 4
4. Lewis Bridger (0,0,1,0) 1
5. Rune Holta (3,3,1,3,2,2) 14
6. Borys Miturski (3,0,1,1) 5
7. Tai Woffinden (2,0,0) 2
Unibax Toruń
9. Ryan Sullivan (2,2,3,1) 8
10. Hans Andersen (1,1,2,3,3) 10
11. Adrian Miedziński (3,2,2,3,3) 13
12. Chris Holder (1,3,1,3,2) 10
13. Wiesław Jaguś (2,3,3,2,1) 11
14. Jepsen Jensen (0,1,2,2,2) 7
15. Emil Pulczyński (1) 1
Bieg po biegu:
1. Miturski, Woffinden, Pulczyński, Jensen (T) 1:5
2. Karlsson, Sullivan, Andersen, Szombierski 3:3 (4:8)
3. Miedziński, Davidsson, Holder, Bridger 4:2 (8:10)
4. Holta, Jaguś, Jensen, Miturski 3:3 (11:13)
5. Holder, Miedziński, Karlsson, Szombierski 5:1 (16:14)
6. Jaguś, Jensen, Davidsson, Bridger (W) 5:1 (21:15)
7. Holta, Sullivan, Andersen, Woffinden 3:3 (24:18)
8. Jaguś, Jensen, Holta, Karlsson 5:1 (29:19)
9. Sullivan, Andersen, Bridger, Davidsson 5:1 (34:20)
10. Holta, Miedziński, Holder, Woffinden 3:3 (37:23)
11. Andersen, Jaguś, Davidsson, Szombierski 4:2 (42:24)
12. Miedziński, Jensen, Miturski, Karlsson (W) 5:1 (47:25)
13. Holder, Holta, Sullivan, Bridger 4:2 (51:27)
14. Andersen, Holder, Miturski, Davidsson (D/1) 5:1 (56:28)
15. Miedziński, Holta, Jaguś, Karlsson 4:2 (60:30)

Punkt bonusowy dla Unibaxu Toruń

Betard WTS Wrocław - Tauron Azoty Tarnów 59:31
Betard WTS Wrocław
Kenneth Bjerre (3,2,3,1,2) 11
Daniel Jeleniewski (0,3,2,2) 7
Piotr Świderski (1,2,1,1) 5
Leon Madsen (3,3,2,2,3) 13
Jason Crump (3,1,3,0,3) 10
Dennis Andersson (3,2,0) 5
Maciej Janowski (1,2,3,2) 8
Tauron Azoty Tarnów
Krzysztof Kasprzak (1,1,1,2,1) 6
Marcin Rempała (2,0,0,0) 2
Bjarne Pedersen (2,3,1,1,0,0) 7
Jesper B. Monberg (0,0) 0
Sebastian Ułamek (0,1,3,3,3,1) 11
Szymon Kiełbasa (2,1,0,0,0) 3
Patrick Hougaard (0,2,0) 2
Bieg po biegu
1.Andersson,Kiełbasa,Janowski,Hougaard 4:2 (4:2)
2.Bjerre,Rempała,Kasprzak,Jeleniewski (D) 3:3 (7:5)
3.Madsen,Pedersen,Świderski,Monberg 4:2 (11:7)
4.Crump,Andersson,Kiełbasa,Ułamek 5:1 (16:8)
5.Madsen,Świderski,Kasprzak,Rempała 5:1 (21:9)
6.Pedersen,Janowski,Crump,Monberg 3:3 (24:12)
7.Jeleniewski,Bjerre,Ułamek,Kiełbasa 5:1 (29:13)
8.Hougaard,Crump,Kasprzak,Andersson 3:3 (32:16)
9.Bjerre,Jeleniewski,Pedersen,Hougaard 5:1 (37:17)
10.Ułamek,Madsen,Świderski,Kiełbasa 3:3 (40:20)
11.Ułamek,Jeleniewski,Pedersen,Crump 2:4 (42:24)
12.Janowski,Kasprzak,Świderski,Kiełbasa 4:2 (46:26)
13.Ułamek,Madsen,Bjerre,Pedersen 3:3 (49:29)
14.Crump,Janowski,Kasprzak,Rempała 5:1 (54:30)
15.Madsen,Bjerre,Ułamek,Pedersen 5:1 (59:31)

Punkt bonusowy dla Betard WTS Wrocław
  • 0