Skocz do zawartości

Zdjęcie
- - - - -

Otyłe kobiety mają gorzej

gorzej kobiety otyłe

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
69 odpowiedzi w tym temacie

#61 safi222

safi222

Użytkowniczka

• Użytkowniczka
  • PipPip
  • 27 postów
Reputacja: 10
Neutralna

Napisano 01 sierpień 2011 - 08:05

Czasem jest tak, że pomimo zdrowego odżywiania się, ruchu (który jednak nie nadwyręża, już i tak nadwyrężonych stawów), waga wciąż stoi w miejscu.
O mnie mówią "duża", lub "kawał baby". Noszę ciuchy +44 i już nie raz starałam się coś zrzucić. Czasem się udawało, czasem nie. Zależy.
Jednak społeczeństwo postrzega nas, większych, otyłych, cały czas tak samo - człowiek większy na pewno "wpier**** jak dzika świnia", "jak można było się tak spaść", etc. Oni tego nie mówią na głos, wystarczy, że się patrzą, jak jesz (nawet głupią sałatkę).
  • 0

#62 Zuzanka

Zuzanka

Przyjaciółka Precyla

• Precylek
  • PipPipPip
  • 1800 postów
Reputacja: 1254
Świetna

Napisano 01 sierpień 2011 - 03:09

nooo,nie zgadzam się z poprzedniczką,nie można ludzi oceniać przez pryzmat wyglądu,przecież liczy się Człowiek ,świat byłby nudny gdyby wszystko było perfekt,zresztą kryteria się zmieniają ,raz modne to,raz to.Często osoba 'pulchna'jest tak sympatyczna ,przyciąga ludzi,że malowane lale do pięt jej nie dorastają;)
  • 0

#63 Sebol20

Sebol20

Aktywny Precylowicz

• Aktywny Precylowicz
  • PipPipPip
  • 2827 postów
Reputacja: 590
Bardzo dobra

Napisano 01 sierpień 2011 - 05:32

Nie można oceniać ludzi po wyglądzie, ale niestety tak jest.
  • 0

#64 xsior

xsior

Precylowicz

• Precylowicz
  • PipPipPip
  • 532 postów
Reputacja: 379
Bardzo dobra

Napisano 04 sierpień 2011 - 08:22

świat byłby nudny gdyby wszystko było perfekt

z tym to się zupełnie nie zgadzam.Skąd wiesz że było by nudno?A może żylibyśmy w prawdziwym raju !!!

wielu ludzi otyłych ma źle i tych nadmiernie chudych, ja bym tam wolał żeby świat był perfekt;) nie ma co, bez dwóch zdań.
  • 0

#65 Sebol20

Sebol20

Aktywny Precylowicz

• Aktywny Precylowicz
  • PipPipPip
  • 2827 postów
Reputacja: 590
Bardzo dobra

Napisano 04 sierpień 2011 - 10:45

Ja też niech wszyscy mają dobrze i wszyscy są dobrzy, a żyło by się lepiej i nuda nie byłaby problemem.
  • 0

#66 Elixia

Elixia

Użytkownik

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 166 postów
Reputacja: 131
Dobra

Napisano 16 styczeń 2012 - 08:21

Wiadomo, że otyłe kobiety mają gorzej. Chociażby te głupie spojrzenia, ciche komentarze. Taka kobieta może czuć się gorsza, odrzucona przez społeczeństwo. Owszem czasem ze swojej winy, ale często przez jakąś chorobę, źle dobrane tabletki antykoncepcyjne etc. Czasem to jest po prostu przykre. Wiadomo, że człowiek jest też wzrokowcem i również zwraca uwagę na wygląd. Nie zawsze w tak dużym stopniu, ale jednak. Każdego bardziej "ciągnie" do osoby, która po prostu wygląda ładnie. Nie można powiedzieć, że ludzie nie patrzą na wygląd, bo to nie prawda. Wiadomo charakter jest najważniejszy, ale do wyglądu też przywiązujemy dużą wagę. Tak więc zgodzę się otyłe kobiety mają zdecydowanie gorzej...
  • 0

#67 anisocoria

anisocoria

Użytkownik

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 228 postów
Reputacja: 89
Dobra

Napisano 20 styczeń 2012 - 11:22

świat byłby nudny gdyby wszystko było perfekt

Tak się łatwo mówi, jeśli nie dotyczy to nas.. świat byłby nudny bez ułomności? Byle by ta ułomność nie dotknęła nas, czyż nie..?

Popieram xsior'a, też bym wolała, żeby wszystko było perfekt, a bynajmniej na tyle perfekt, by każdy czuł się dobrze i swobodnie;)
  • 0

#68 GbLoad

GbLoad

Użytkownik

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 31 postów
Reputacja: 10
Neutralna

Napisano 21 styczeń 2012 - 09:57

Niestety kobiety od zawsze miały gorzej i chyba tak pozostanie ;/ większośc facetów woli kobiety z pism oraz wybiegów, a tam ukazywane są tzw "wieszaki" . Uważam, że rozmiar 34 wcale nie jest sexy... Lepiej wygląda się w 38-42 !:) ;P
  • 0

#69 Kamilla36

Kamilla36

Newbie

• Members
  • Pip
  • 4 postów
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 25 grudzień 2018 - 07:27

O ile niewielkie tycie to nic takiego, o tyle nadwaga stanowi już ryzyko dla zdrowia. Dlatego najlepiej pilnować odpowiedniej wagi. Jeśli jednak straci się panowanie nad tyciem, warto coś z tym zrobić. Polecam zapoznać się z metodami ze strony: https://osmelhores-suplementos.com.br , które świetnie się sprawdzą w takiej sytuacji.

• 0

#70 anita.maciak

anita.maciak

Member

• Members
  • PipPip
  • 11 postów
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 31 lipiec 2019 - 08:36

Nadwaga? dodatkowe kilogramy? Boczki? Fałdki? Znam to, ale da się to pokonać. Nie jestem nastolatką, mam dzieci, prace, kłopoty, brak czasu, ale nie trzeba wcale być przy kości i winę za swoje sadło zwalać na cały świat... tak tak warto zadbać o siebie i czuć się super. Warto zacząć, nie załamywać się i trwać w postanowieniu na początek zrezygnować ze słodyczy, cukru i może smażenia, na konto gotowanego jedzenia lub duszonego, efekt murowany... Dodatkowo trochę poczytałam, popytałam i zdecydowałam sie na polecany wśród forumowiczek - Biphasic Slim. Jest to środek, który w znaczny sposób tłumi odczucie głodu i ułatwia w ten sposób ograniczenie jedzenia, a tym samym likwiduje zwiększone odkładanie tłuszczu. Pozwala on po prostu przestać myśleć o jedzeniu, oszukać organizm,który myśli że jest najedzony. Dla mnie to najskuteczniejsze rozwiązanie w walce z dodatkowymi kilogramami. Co ważne nie powoduje żadnego dyskomfortu tj zgagi, suchości czy biegunek. Zamawiałam od polecanej dziewczyny z forum - Moniki (kom.517 906 693) i szczerze moge polecic ten kontakt. Wszystko poszło szybko, łatwo i przyjemnie. Warto spróbować.

• 0