Skocz do zawartości

Zdjęcie
- - - - -

Do czego prowadzą okultyzmy wiara w Boszki i zabobony Diabły

Zjawiska Paranormalne

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

#1 kamilos3210

kamilos3210

Świeżak

• Świeżak
  • Pip
  • 8 postów
Reputacja: 10
Neutralna

Napisano 23 wrzesień 2015 - 05:05

już od dziecka widziałem cienie zmory mnie atakowały  w więzieniu moja przygoda się zaczeła tak na całego w Białym Stoku spotkałem w jednej z cel na którą to mnie ulokowano cela była dwu osobowa ze starszym panem jak się ogoliłm na łytso głowe to uciekał chciał uciekać z celi na znak krzyża wywijał językem na białe żeczy reagował z nienawiścią kradł mi żeczy po jakim czasie siedzenia z nim zaczoł mnie strasznie boleć brzuch ale to taki bul jak by coś się wjercało mi w organizm i nadmuchiwało dotykał moje żeczy np; kapcie gadał do własnego odbicia do klozetu wchodził i rozmawiał z muszlo klozetowo po tym do tej pory mnie strasznie boli do tego swędzi mnie tram gdzie mam włosy ::: Drógi przypadek to spotkałem w Czerwonym Borze 2 kolesia chodził z Biblią i rurzańcem jak weszłem na cele do której mnie przydzielili od razu jak mnie zobaczył pobiegł do klozetu zamknoł się i tak samo mnie zaczeło atakować miał wielu Bogów a chodził z Biblią  potem zaczął nią żucać i rużancem Bibią we mnie i powiedział pierdole takiego Boga a rużańcem o ziemie ja mu powiedziałem jak ty odrzucasz ja przyjmę to mi ją zabrał poleciał do toalety wyszedł i oznajmił że jest święty zmył podłoge i ataki stawały się jeszcze gorsze  już dawno wyszedłem z więzienia i do tej pory mnie atakuje ale w więzieniu byłem za coś czego nie popełniłem W Czerwonym Borze 2 sami oddziałowi robili sztuczki obcinali mi przescieradła skracali żebym miał nogi na materacu kradli mi żeczy żucali moje ręczniki na ziemie pomagali tamtemu co byłem z nim na celi gadali rodzinie coś innego niż jest w rzeczywistości listy które wysyłałem do rodziny nie dochodziły nie wysyłali wybili mi zęba i mazali mnie tuszem skronio uciskali moją uciaskali do żeczy zimnych  na początku jak zobaczyłem że on taki uduchowiony to mu wierzyłem kazał mi przytkąć skronią do sciany ja to zrobiłem a to był mój błąt jak posłuchasz się szarlatana co robi z siebie kogoś kim nie jest to cię opęta a oddziałowym co kazał tak robili ze mną jeden oddziałowy z czerwonego bor 2 miał ksywe Krafmaga , wychowawca  ksywa czerwony . psycholog też robił ze mnie warjata a swoje robili po wyjsciu miałem rezonans głowy żadnego uszczerbku wszystko OK każda choroba psychiczna jest poparta uchybieniem na muzgu i kręgosłupie a u mnie ok w normie

Użytkownik kamilos3210 edytował ten post 23 wrzesień 2015 - 05:27

• 0

#2 kamilos3210

kamilos3210

Świeżak

• Świeżak
  • Pip
  • 8 postów
Reputacja: 10
Neutralna

Napisano 23 wrzesień 2015 - 05:18

:angry: :angry: :angry: :angry: