Skocz do zawartości

Zdjęcie
- - - - -

Wiatrówki na prezent

prezent wiatrówki

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
30 odpowiedzi w tym temacie

#1 dzialeczka99

dzialeczka99

Świeżak

• Świeżak
  • Pip
  • 3 postów
Reputacja: 10
Neutralna

Napisano 21 grudzień 2011 - 05:26

Chcę kupić na prezent zabawkę tego typu. Boję się tylko cen świątecznych a trzeba działać szybko. Może podać ktoś linki do wiatrówek albo innych podobnych zabawek w możliwie niskiej cenie?
  • 0

#2 Ramiko

Ramiko

Użytkownik

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 163 postów
Reputacja: 101
Dobra

Napisano 19 luty 2012 - 12:46

Wiatrówka jako prezent? Słaby pomysł, chyba, ze bardzo dobrze znasz osobę, którą chcesz obdarować i wiesz, że jest to osoba odpowiedzialna i nie wpadnie na pomysł strzelania do ludzi, ptaków i innych zwierząt. W dodatku szukasz tanizny, czyli jakiegoś chińskiego wyrobu wiatrówko podobnego, który będzie awaryjny, niecelny ale za to tani i z true glo.
Na początek polecam SLAVIĘ- koszt koło 500 zł, albo pistolet Crosman 2240 (240 -250 zł). Crosmana warto poszukać po forach wiatrówkowych, szczególnie gdy jest przerobiony na kaliber 4,5.
  • 0

#3 xslim94x

xslim94x

Precylowy Weteran

• Emeryt
  • PipPipPip
  • 216 postów
Reputacja: 112
Dobra

Napisano 03 marzec 2012 - 01:42

Dokładnie jeśli znasz tą osobę której chcesz kupić wiatrówkę na prezent i ona interesuje się takimi zabawkami ;) to jak najbardziej
Koszty są różne najtańszą masz z łamaną lufą - sprężynowa np z firmy lider, ja osobiście w tym momencie preferuje wiatróweczkę firmy crossman na kapsułkę Co2 kaliber 5.5 mm i się sprawdza :) jeżeli chodzi o stronkę z wiatrówkami to polecam
www.militaria.pl

• 0

#4 Roseel

Roseel

Użytkownik

• Użytkownik
  • Pip
  • 9 postów
Neutralna

Napisano 03 marzec 2012 - 05:21

To zależy co ta osoba lubi , jak interesuje się bronią to jakąś replikę lepiej by było kupić. Lepszy prezent , bardziej się spodoba lepszej frajdy narobisz. ;)
  • 0

#5 Ramiko

Ramiko

Użytkownik

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 163 postów
Reputacja: 101
Dobra

Napisano 04 marzec 2012 - 02:38

Koszty są różne najtańszą masz z łamaną lufą - sprężynowa np z firmy lider,

Tylko, że "lider" to najtańszy wyrób wiatrówko podobny. Ktoś, kto ma zostać "obdarowany" takim cudem chińskiej myśli technicznej może trwale zrazić się do wiatrówkowego hobby.
  • 0

#6 mildret

mildret

Użytkownik

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 39 postów
Neutralna

Napisano 13 styczeń 2013 - 05:50

cześć ja również chciałabym kupić wiatrówkę na prezent... znam osobę której chcę to kupić. wiem że o tym marzy... mam 300 zł i to najwięcej tylko teraz pytanie jaką... chce żeby była fajna i celna długa. te krótkie wiatrówki mu nie odpowiadają tylko czy powinnam brać lunetę no i jakie są ceny... czy możecie mi coś fajnego polecić?
  • 0

#7 Oulalilol

Oulalilol

Użytkownik

• Użytkownik
  • PipPip
  • 29 postów
Neutralna

Napisano 23 maj 2013 - 10:25

Za 300zł wiatrówke dobra z lunetą to dość ciężko. Nawet jak już będzie to luneta też nie będzie jakaś wspaniała. Crosmana są dobre tanie modele.
  • 0

#8 Serotonina

Serotonina

Użytkownik

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 128 postów
Reputacja: 80
Dobra

Napisano 26 maj 2013 - 09:59

ja miałem wiatrówkę kupioną na ryskim targu za 100 i dobra byla :D Strzelać nie umiecie :D Nie ważne za ile wiatrowka ważne są umiejętności. Mozna wydawać ponad 500 zl za wiatrówkę, ale jednak wydaje mi się ze dla początkowych amatorów tego typu sportu lepiej kupić sobie coś tańszego i wtedy spróbować czy to się w ogóle spodoba. Widziałem wiatrowki z lunetą za 200 trzeba dobrze szukać. To że wiatrowka tansza nie znaczy ze gorsza. Patrzycie sie na marki ulegacie w tym momencue chwytą marketingowym i przeplacacie.
  • 0

#9 mildret

mildret

Użytkownik

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 39 postów
Neutralna

Napisano 30 maj 2013 - 11:16

a ja słyszałam że jak kupujesz te najtańsze to one mogą skręcać na którąś ze stron ...
  • 0

#10 Oulalilol

Oulalilol

Użytkownik

• Użytkownik
  • PipPip
  • 29 postów
Neutralna

Napisano 02 czerwiec 2013 - 09:33

To, że ma lunete nie znaczy, że będzie tak samo się strzelało jak z wiatrówki za 500zł. Oddasz 50 strzałów i już będzie ci ściągać na boki.
  • 0

#11 mildret

mildret

Użytkownik

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 39 postów
Neutralna

Napisano 05 czerwiec 2013 - 08:05

już po 50 -ciu strzałach ?
  • 0

#12 Oulalilol

Oulalilol

Użytkownik

• Użytkownik
  • PipPip
  • 29 postów
Neutralna

Napisano 06 czerwiec 2013 - 05:16

Od chińskich badziewi za 100zł nie ma co więcej wymagać. Z kolei za niewiele więcej można kupić markową wiatrówke, która i będzie miała gwarancje i się nie będzie tak psuć.
  • 0

#13 mildret

mildret

Użytkownik

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 39 postów
Neutralna

Napisano 12 czerwiec 2013 - 08:52

co znaczy niewiele więcej?
  • 0

#14 Oulalilol

Oulalilol

Użytkownik

• Użytkownik
  • PipPip
  • 29 postów
Neutralna

Napisano 13 czerwiec 2013 - 12:19

No tak powyżej 200 już coś znajdziesz fajnego. Takie coś znalazłem na promocji, ale to wiatrówka łamana
WiatrĂłwka Crosman 760 Pumpmaster | Militaria.pl
  • 0

#15 wiktorek67

wiktorek67

Precylowicz

• Precylowicz
  • PipPipPip
  • 534 postów
Reputacja: 44
Dobra

Napisano 13 czerwiec 2013 - 01:54

Czy to jest warte swojej ceny? W roli prezentu - Strzelanie z broni bojowej - Prezent Marzeń ?
  • 0

#16 Precelka55

Precelka55

Użytkownik

• Użytkownik
  • PipPip
  • 28 postów
Neutralna

Napisano 14 czerwiec 2013 - 05:00

Pewnie, że tak. Jeśli jeszcze gościu, który ma to dostać jest pasjonatem tematu, to tym bardziej ;-)
  • 0

#17 wiktorek67

wiktorek67

Precylowicz

• Precylowicz
  • PipPipPip
  • 534 postów
Dobra

Napisano 17 czerwiec 2013 - 01:42

Długo się zastanawiałem nad tym co wybrać, ale chyba to jedyny sensowny pomysł - kiedyś strzelał z wiatrówki, chyba nawet przez kilka lat się tym jarał, ale później przyszły poważniejsze sprawy ;-) No to przynajmniej będzie mieć z tego krótką przygodę ;-)
  • 0

#18 Precelka55

Precelka55

Użytkownik

• Użytkownik
  • PipPip
  • 28 postów
Neutralna

Napisano 19 czerwiec 2013 - 07:57

Prezenty trzeba kupować takie, które pozytywnie zaskoczą i będą interesowały tą osobę, co nie?
Bo kolejne skarpetki, koszula, krawat itp. to już raczej zbyt dobrym pomysłem nie są ;-)
  • 0

#19 wiktorek67

wiktorek67

Precylowicz

• Precylowicz
  • PipPipPip
  • 534 postów
Dobra

Napisano 19 czerwiec 2013 - 01:38

Tak z czystej ciekawości - jaki jest najlepszy prezent jaki dostałaś w swoim życiu? ;-)
  • 0

#20 Oulalilol

Oulalilol

Użytkownik

• Użytkownik
  • PipPip
  • 29 postów
Neutralna

Napisano 21 lipiec 2013 - 08:27

I co? Kupiłeś to strzelanie/wiatrówke?
  • 0