Skocz do zawartości

- - - - -

Jak uniknąć wojska

uniknąć wojska

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
105 odpowiedzi w tym temacie

#21 Dragonzil

Dragonzil

Użytkownik

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 37 postów
Reputacja: 10
Neutralna

Napisano 06 listopad 2008 - 09:27

Hehe prze akcja xD To mnie rozwaliło :D Dobra a teraz tak na poważnie to ja bym chciał iść do wojska :) Fajnie tak wstawać wcześnie rano , ciągle jakieś cwiczenia z pistoletu bym sobie postrzelał granatami porzucał i w ogole pewnie fajnie tam jest :D
  • 0

#22 Dragonzil

Dragonzil

Użytkownik

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 37 postów
Neutralna

Napisano 06 listopad 2008 - 09:30

Hehe prze akcja xD To mnie rozwaliło :D Dobra a teraz tak na poważnie to ja bym chciał iść do wojska :) Fajnie tak wstawać wcześnie rano , ciągle jakieś cwiczenia z pistoletu bym sobie postrzelał granatami porzucał i w ogole pewnie fajnie tam jest :D Nie wiem czego wy sie tak boicie :P
  • 0

#23 odin

odin

Świeżak

• Świeżak
  • Pip
  • 7 postów
Neutralna

Napisano 07 listopad 2008 - 11:57

hahha ok rano wstajesz przez jakieś 3 miesiące później wedle uznania czy chcesz iść na śniadanie ;) jeżeli nie to spisz dalej !! postrzelać sobie?? no pre razy będziesz miał okazje ale co do granatów to mi sie raz zdarzyło , dla mnie to była strata czasu jedynie tyle ze sobie prawko na kat C zrobiłem za darmo!!
  • 0

#24 Galactik

Galactik

Użytkownik

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 63 postów
Reputacja: 11
Neutralna

Napisano 08 listopad 2008 - 12:12

Przyjść z własną głową w ręku, metoda sprawdzi się w 100% :)
  • 0

#25 Almar

Almar

Użytkownik

• Użytkownik
  • PipPip
  • 27 postów
Neutralna

Napisano 16 listopad 2008 - 01:44

Mnie sprawa wojska już nie dotyczy. :) Swego czasu też się interesowałem tym tematem. Komisję trudno oszukać. Oni znają te wszystkie sztuczki. Najlepszym pomysłem, o jakim słyszałem jest symulowanie kłopotów ze wzrokiem. Wiadomo, żołnierz musi umieć wycelować broń. ;)
  • 0

#26 WegeSzmok

WegeSzmok

Świeżak

• Świeżak
  • Pip
  • 1 postów
Neutralna

Napisano 16 listopad 2008 - 04:54

Witam. Pisaliście ze do woja nie biorą młodszych roszników niż 89.. Prawda to? bo mój rocznik to 90 a i tak dostałem wezwanie do rejestracji... i mówili ze w marcu (chyba) będzie trzeba sie zgłosić do poboru.. to jak to wkoncu jest?
  • 0

#27 piter184

piter184

Świeżak

• Świeżak
  • Pip
  • 1 postów
Neutralna

Napisano 17 listopad 2008 - 03:15

Wojsko uczy, bawi, wychowuje hehe:D Wyjedz na Kube, tam interpol nie ma podpisanej umowy z Rządem na ekstradycje osoby która umywa ręce od zasadniczej służby wojskowej (a taką się stajesz w momencie gdy nie zgłosisz na WKU swojego wyjazdu poza granice panstwa). Wymeldowanie nic Ci nie da poniewaz ZW ma swoje sposoby by Cię ściągnąc, kiedy juz dostaniesz powolanie. Pamietaj, uciekanie od wojska wiąże sie z sankcją do 2 lat pozbawienia wolnosci. Lepiej juz zapisac sie gdzies do szkoly. Nawet w srodku semestru moze sie to udac. Ja przerabialem wszystkie opcje, ale "polecony" mialem juz w kieszeni wiec poswiecilem kilka miesiecy zycia(nie polecam). Ostatecznie mozesz napisac petycje po Ministra MON jak tez ja uczynilem (musisz miec dostateczne powody!). W rezultacie 2 miesiace czekalem na odpowiedz, ktora byla pozytywna. P.S. nie radze skladac wniosku-petycjii droga nieformalna tj. bezposrednio do MON droga cywilna poniewaz jest pewnosc ze odrzuca. Podanie najlepiej skladac po uplywie 1/2 odsluzonej sluzby, jesli bedzie to wczesniej mozesz dostac odroczenie sluzby. Pozdrawiam
  • 0

#28 Filiposki

Filiposki

Użytkownik

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 57 postów
Neutralna

Napisano 17 listopad 2008 - 03:52

Dziś było o tym że mogą nie wyrobić z tym wojskiem zawodowym do 2010r. Ale się nie martwię bo będę
nosić okulary poza tym jestem bardzo chudy(chociaż lubię dużo zjeść). A postrzelać to mogę
na działce z wiatrówki(może to nie to samo ale mi to nie przeszkadza).:D
  • 0

#29 vanvasyl

vanvasyl

Świeżak

• Świeżak
  • Pip
  • 1 postów
Neutralna

Napisano 29 grudzień 2008 - 08:40

zawsze można iść do więzienia, stamtąd nie biorą :)
  • 0

#30 bubugt

bubugt

Użytkownik

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 66 postów
Neutralna

Napisano 29 grudzień 2008 - 08:43

wymeldowanie to prawda szkoła rownież ale co stego skoro zawodowe schodzi od stycznia:P
  • 0

#31 Lunco

Lunco

Użytkownik

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 42 postów
Reputacja: 13
Neutralna

Napisano 04 styczeń 2009 - 11:50

Dziś było o tym że mogą nie wyrobić z tym wojskiem zawodowym do 2010r. Ale się nie martwię bo będę
nosić okulary poza tym jestem bardzo chudy(chociaż lubię dużo zjeść). A postrzelać to mogę
na działce z wiatrówki(może to nie to samo ale mi to nie przeszkadza).:D

Okulary nic nie pomogą :P

Pakiet: okulary (astygmatyzm + wada minusowa dość spora) + krzywy kręgosłup + waga i dalej mam A :P
Pakiet kolegi: Duży wzrost + krzywy kręgosłup -> dostał B...
Pakiet inny: Tatuaż na łydce (taki zajebieszcze duży - od rzepki do prawie stopy) -> B od razu jak zobaczyli ;p

inna sprawa, że jak masz wadę wzroku i po wzięciu już do woja zaczniesz mówić, że nie widzisz do czego masz strzelać, to odeślą cię ze służby dość szybko ;p
  • 0

#32 pablojuankarlo

pablojuankarlo

Użytkownik

• Użytkownik
  • PipPip
  • 10 postów
Neutralna

Napisano 05 styczeń 2009 - 12:14

A po co??? Już nie ma naborów :P
  • 0

#33 Lunco

Lunco

Użytkownik

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 42 postów
Reputacja: 13
Neutralna

Napisano 05 styczeń 2009 - 12:25

tak? serio? gdzie to przeczytałeś?.... czy wierzysz w to co w mediach gadają? Polecam lekturę ów rozporządzenia czy tam ustawy czy co to tam było... możesz się zdziwić ;]
  • 0

#34 Seba629

Seba629

Użytkownik

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 131 postów
Reputacja: 12
Neutralna

Napisano 05 styczeń 2009 - 01:42

Szkoła,jakaś instytucja lub uraz.
  • 0

#35 Seba629

Seba629

Użytkownik

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 131 postów
Reputacja: 12
Neutralna

Napisano 05 styczeń 2009 - 01:47

Ja sam uciekałem przez 3 lata,a teraz wiem,że byłem głupi...Trzeba było iść odpukać swoje.Obecnie mam brata w wojsku,niedługo wychodzi i wiem,że 2010 wojsko zmnieni sie z tego powodu,że nie trzeba będzie odbyć służby wojskowej.A kto chcę,to pójdzie.
  • 0

#36 yogmean

yogmean

Użytkownik

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 32 postów
Reputacja: 22
Dobra

Napisano 11 styczeń 2009 - 02:22

wiec jest sposób padaczka jednak to wymaga przygotowania po pierwsze świadek i tak musisz się trzepać przy swiadku niestety trzeba też się zmoczyć w gacie i wezwać pogotowie gdy przyjedzie lekarz zbada cię możesz być normalny już bo padaczka przychodzi nie wiadomo skąd i znika niewiadomo gdzie no i dostajesz zaświadczonko kture cię ratuje to jedyny i skuteczny sposub :D
  • 0

#37 yendrek73

yendrek73

Użytkownik

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 254 postów
Reputacja: 362
Bardzo dobra

Napisano 06 marzec 2009 - 09:19

wiec jest sposób padaczka jednak to wymaga przygotowania po pierwsze świadek i tak musisz się trzepać przy swiadku niestety trzeba też się zmoczyć w gacie i wezwać pogotowie gdy przyjedzie lekarz zbada cię możesz być normalny już bo padaczka przychodzi nie wiadomo skąd i znika niewiadomo gdzie no i dostajesz zaświadczonko kture cię ratuje to jedyny i skuteczny sposub :D

Zgadza się.Tyle,że biorą cię na badania na neurologię.Oczywiście nic nie wyjdzie ale trzeba to ze 2 razy powtórzyć.Mój brat tak się wymiksował.Ja nie miałem tyle szczęścia i nie znałem tego patentu:(
  • 0

#38 Guest_Luka Wars_*

Guest_Luka Wars_*
  • Guests

Napisano 08 marzec 2009 - 08:56

Naiwniacy, nie chcę was rozczarować ale zawodowe wojsko to fikcja, MON bankrutuje, a w maju planowany jest następny pobór :) Ja swoje odpukam i może (dzięki nowemu poborowi) wyjdę 2 miesiące wcześniej. A wy jak uciekaliście tak sobie zwaliliście sprawę. A co do bawienia się z komisją lekarską, ona da wam B12 i co z tego? Po 12 miesiącach i tak dostaniecie wezwanie i pójdziecie do wojska (a przy okazji nabrudzicie sobie w papierach, bo te z wojska są aktualne też po wyjściu do cywila). Najlepiej uregulować stosunek do służby wojskowej w młodości, a nie potem jako żonaty facet po 30-tce. Wojsko i tak was dopadnie. Nie ma fali, o przepustki łatwo, służba trwa tylko 9 miesięcy. Nazwijmy rzecz po imieniu. Ten kto miga się od wojska jest po prostu tchórzem. No cóż, ja wiem że mężczyźni jałowieją, ale naprawdę zachowajcie trochę powagi. Niektórzy z was zachowują się jak dzieci.
  • 0

#39 Nemesis9

Nemesis9

Użytkownik

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 269 postów
Reputacja: 77
Dobra

Napisano 09 marzec 2009 - 12:04

Luka, sam jesteś jak dziecko i na dodatek gadasz głupoty. Nazywasz ludzi tchórzami a nawet nie wiesz czemu niektórzy nie chcą iść do wojska. Zastanów się najpierw zanim coś napiszesz. Uważasz, że ludziom nie wolno mieć innych przekonań albo planów w życiu? Może niektórych nie interesuje zabawa w żołnierzyki, nie pomyślałeś o tym? Do wojska można iść pod warunkiem, że coś się tam nauczysz. A czego można się nauczyć w polskiej armii jak brakuje im na wszystko kasy? Iść do woja żeby sobie pobiegać i posłuchać jak przełożony rzuca ch...ami i k...ami? Dla niektórych może to być tylko strata czasu.
  • 0

#40 Śliwa

Śliwa

Użytkownik

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 66 postów
Reputacja: 205
Bardzo dobra

Napisano 09 marzec 2009 - 12:13

kumpel zapłacił 2 tysie i lekarz mu coś wynalazł i do wojska nie poszedł może taka opcja.
  • 0