Skocz do zawartości

Zdjęcie
- - - - -

Co myślicie o Airsofcie?

airsofcie myślicie

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
72 odpowiedzi w tym temacie

#41 Sebi933

Sebi933

Świeżak

• Świeżak
  • Pip
  • 7 postów
Reputacja: 10
Neutralna

Napisano 15 luty 2009 - 01:43

ASG - świetna sprawa. Super do rozluźnienia się po całym tygodniu ciężkiej pracy
  • 0

#42 ehugo1

ehugo1

Świeżak

• Świeżak
  • Pip
  • 2 postów
Neutralna

Napisano 20 luty 2009 - 09:52

ASG jes super ;] polecam szczegolnie jak masz gdzies niedaleko jakies fajne srodowisko asg ... u nas czasami na zwykla strzelanke 80 osob przyjezdza z okolic i jest super atmosferka ... zapraszam na zlot w lubuskim ma byc 200-400 osob i fajne akcje ponoc beda ;)
  • 0

#43 rbo

rbo

Użytkownik

• Użytkownik
  • PipPip
  • 19 postów
Reputacja: 169
Bardzo dobra

Napisano 26 marzec 2009 - 12:34

ASG najlepiej bawić się w lesie 2 ekipy po 3 osoby zrobić bunkry jakieś schronienia i ekstra super zabawa POLECAM
  • 0

#44 miszczu8989

miszczu8989

Użytkownik

• Użytkownik
  • Pip
  • 3 postów
Neutralna

Napisano 31 maj 2009 - 06:29

To jest najlepsza zabawa na którą mogłem wpaść :-D. Polecam KAŻDEMU, młodemu i staremu :))
  • 0

#45 fender123

fender123

Świeżak

• Świeżak
  • Pip
  • 1 postów
Neutralna

Napisano 01 lipiec 2009 - 02:07

Ja też ostatnio kupiłem mp5-j po pszecenie ponad 100 złotych taniej niż w sklepie polecam tą broń :)

PS: A co do tych bunkrów to ja z kolegą w jednym team jesteśmy i zrobiliśmy takie "kołdry" z gałęzi i gałęzi sosny jest bosko.
  • 0

#46 fisz7

fisz7

Użytkownik

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 57 postów
Reputacja: 110
Dobra

Napisano 05 lipiec 2009 - 03:50

Kup sobie replikę M4A1 :)
Polecam!
  • 0

#47 vincenzo_pl

vincenzo_pl

Świeżak

• Świeżak
  • Pip
  • 1 postów
Neutralna

Napisano 13 lipiec 2009 - 08:23

Co kto lubi. Ja z moim teamem lubimy chodzić na opuszczone budynki i tam sie strzelać - między sobą lub na większym strzelaniu- około 60 osób. I jest baja.

Tak jak przedmówcy polecam na sam początek sprężyne. niekoniecznie długą. Sam teraz latam z MP5SD6 ICSa, ale mam boczniaka springa Bete TM- i też z nią daje rade. Wydaje mi sie że fajnie jest kupić sobie na początku jakąś solidną, sprężynową klamkę. Klamki są bardzo wygodne. A jak sie wciągniesz to zbierasz na AEGa i klamke zostawiasz jako broń boczną.

Pozdrawiam wszystkich maniaków ; )
  • 0

#48 Mrogosz

Mrogosz

Świeżak

• Świeżak
  • Pip
  • 9 postów
Neutralna

Napisano 16 lipiec 2009 - 10:43

Jeszcze 2-3 lata temu mało kto słyszał o ASG. Teraz dzięki informatyzacji oraz większej promocji ASG i ASG-podobnych rzeczy ludzie coraz częściej kiwają głową ze zrozumieniem, jak z nimi rozmawiam.
Co do replik - te poniżej 100, ba - 350zł (mowa o elektrycznych giwerkach) są baaardzo awaryjne, mają słaby zasięg (względem tych droższych i automatycznie lepszych), szybko się psują. Wiem, bo sam użytkowałem repliki z wielu kategorii cenowych.
Dla początkujących polecam WMASG oraz Warrior.pl - chociaż czasem robi się tam już śmietnik. Warto czasami przeczesywać tematy w poszukiwaniach opinii o replikach.

Pozdrawiam
  • 0

#49 Seryjniak

Seryjniak

Użytkownik

• Użytkownik
  • PipPip
  • 11 postów
Neutralna

Napisano 29 lipiec 2009 - 12:13

Airsoft - jest wspaniały ale zupełnie inny niż paintball. Można go uprawiać na dwa sposoby.

1. Paintball dla ubogich - czyli nie stać mnie na kulki + marker więc strzelam z asg i chodzę na "strzelanki" bez ładu składu i pomysłu.

2 Symulacyjna gra taktyczna - paintball albo mi się znudził albo mnie nie kręci zamiast bezsensownie młucić serią po krzakach wole się poskradać pochodzić po lesie na kompas itd - ogólnie poczuć się jak prawdziwy komandos a nie CS na żywo.

Ja akurat celuje w ten 2 model. Bo 1 zdominowała uboga dzieciarnia dla której terminatorzenie co 2 respawn to zupełny standard.
  • 0

#50 Rezter

Rezter

Świeżak

• Świeżak
  • Pip
  • 2 postów
Neutralna

Napisano 05 listopad 2009 - 04:54

Swietna zabawa.
Bawie sie w to juz 5 lat.
Jako rzetelne info polecam wmasg.pl
Co do sklepow tanszych to chyba tylko taiwangun. Airsoftguns ma zla opinie i zlewaja czesto ludzi i gwarancje, a taniemilitaria to juz wogole smiech na sali
  • 0

#51 przemo14521

przemo14521

Użytkownik

• Użytkownik
  • PipPip
  • 11 postów
Neutralna

Napisano 15 listopad 2009 - 06:10

tak A.S.G. jest bardzo przednią zabawą ;) sam kiedyś się strzelałem, miałem AK-47 z malowaniem "Desert" pojemność magazynka to 600 kulek, miałem oczywiście cały strój w malowaniu "Flectarn", kask oraz okulary ochronne, to tak w skrócie mój były sprzęcik :D wszystko opchnąłem bo prawdę mówiąc ten sport nie jest tani, a to styki nie działają (wymiana co najmniej 60 - 70pln) a to znowu kulki trzeba kupić, no ale cóż nie żałuję, takie cos dostarcza wiele emocji :) polecam strony dobrych sklepów z takim sprzętem oraz z fajnymi naszywkami :) Naszywki A.S.G., TaiwanGun, Spec Shop

P.S.
Jeśli pomogłem, proszę przyznaj mi pkt. reputacji ;)
  • -1

#52 PronPenguin

PronPenguin

Świeżak

• Świeżak
  • Pip
  • 5 postów
Neutralna

Napisano 16 listopad 2009 - 11:05

ASG to ogólnie świetny sposób na spędzanie czasu : D w strzelance Airsoftowej brałam raz udział jeśli chodzi o strzelenie, ale ogólnie jestem fotografem Grudziądzkiej grupy ASG ; ) no i przyznam że panowie mnie nieźle w to wkręcili :D
  • 0

#53 Robsno

Robsno

Użytkownik

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 32 postów
Reputacja: 44
Dobra

Napisano 19 listopad 2009 - 08:38

Coraz więcej ludzi zaczyna się w to wkręcać..:-D a tak poza tym to jest to 100 razy bardziej "przystępne" niż PaintBall.
  • 0

#54 DJdawcio

DJdawcio

Użytkownik

• Użytkownik
  • Pip
  • 9 postów
Neutralna

Napisano 25 listopad 2009 - 03:55

ja zamierzam się bawić w asg lub paintball ale nie wiem co i dlaczego lepsze plis powiedźcie i podajcie mi jakiś dobry sklep i tani internetowy gdzie kupię albo takie albo takie bronie
  • 0

#55 PronPenguin

PronPenguin

Świeżak

• Świeżak
  • Pip
  • 5 postów
Neutralna

Napisano 25 listopad 2009 - 06:43

ja bym zdecydowanie wybrała asg :D ze względu na militaria ; ) całe odwzorowanie walk, mundury repliki i te sprawy ;p zawsze mnie kręcił PaintBall do czasu, kiedy usłyszałam o ASG ;D aaa w sobotę strzelamy ; > [upust emocji xd]
  • 0

#56 Greggg

Greggg

Świeżak

• Świeżak
  • Pip
  • 4 postów
Neutralna

Napisano 10 grudzień 2009 - 12:27

Ja zacząłem się bawić w ASG kilka lat temu, kiedy nawet pospolite sprężynki kosztowały swoje, a o AEG można było pomarzyć... ASG to świetna rzecz; wpływa na kondycję, rozwija taktyczne myślenie i jest dobrym sposobem "wypoczynku" na łonie natury. na samym początku trzeba zainwestować z porządny pistolet(póki co) i oczywiście amunicję (do sprężyn najlepiej 0.2g a do AEG-ow odpowiednio cięższe), później jak połkniemy bakcyla to się będzie inwestowało dalej np. obowiązkowy kamuflaż, materiały pirotechniczne, lepszą broń itp. Informacja dla początkujących: "walka" broniom ASG różni się od "walki" AEG-ami szybkościom walki i oczywiście ilością wystrzelanej amunicji... następną rzeczą jest zasada raz wystrzelona kulka nie wraca do magazynka pod warunkiem, że ktoś ma dużo kasy na ewentualną naprawę lub w najgorszym wypadku na nową giwerę
  • 0

#57 Bloodhaste

Bloodhaste

Użytkownik

• Użytkownik
  • PipPip
  • 11 postów
Neutralna

Napisano 23 grudzień 2009 - 09:35

Sam się w to w swoim czasie bawiłem i polecam.
Jak się ma grupkę minimum z 10 osób i dobry "poligon" (drzewa, jakieś ruinki, wzniesienia)
to emocje niezapomniane ;)

Teraz miałem kilka lat przerwy, ale okazało się, że jest w moim mieście ekipa paintballowa.
Wiadomo, paintball lepszy, jedyna wada to, że droższy, no i broń nie przypomina "prawdziwej".

Ale dobre ASG/AEG też mają spory zasięg i można się fajnie postrzelać.

Pewnie sam bym w to twardo inwestował dalej, ale nie ma do kogo strzelać ;)
  • 0

#58 KKaluza

KKaluza

Zbanowany

• Banned Users
  • Pip
  • 9 postów
Neutralna

Napisano 28 lipiec 2010 - 03:35

super nie ma co :D
  • 0

#59 sinnerboy

sinnerboy

Precylowicz

• Precylowicz
  • PipPipPip
  • 570 postów
Reputacja: 23
Dobra

Napisano 30 lipiec 2010 - 12:43

Osobiscie duzo bardziej wolalem paintball, szybszy bardziej dynamiczny
  • 0

#60 prokurator

prokurator

Użytkownik

• Użytkownik
  • Pip
  • 6 postów
Neutralna

Napisano 22 listopad 2010 - 06:15

Jak czytam posty typu: powiedzcie, co lepsze, ASG czy PB ? To mi się zbiera na wymioty.
Dziecko, polecam ci zabawę świeżym gównem, miękkie ciepłe.

A na serio, poczytaj, dowiedz się czegos na temat PB i ASG. Może blisko jest ekipa to poproś o możliwość przebywania podczas rozgrywek, obejrzyj "broń", postrzelaj, a potem SAM stwierdź co CI się bardziej podoba. Nie pytaj się na forum, SAM SPRAWDŹ. Ja osobiście wolę kobiety, ale ktoś ci może polecać facetów, tez mu uwierzysz ?
Pozdr
  • 0