Skocz do zawartości

Zdjęcie
- - - - -

TR3B nad Polską

polską tr3b

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 kosimazakii

kosimazakii

Świeżak

• Świeżak
  • Pip
  • 2 postów
Reputacja: 10
Neutralna

Napisano 10 listopad 2013 - 10:13

czy ktoś z was widział obiekt zwany TR3B nad naszym krajem? jeśli tak to jakie zjawiska w tym czasie zaobserwowaliście?
  • 0

#2 BODEKI

BODEKI

Użytkownik

• Użytkownik
  • PipPip
  • 24 postów
Reputacja: 10
Neutralna

Napisano 03 grudzień 2013 - 07:58

Elo generalnie to ufo i duchy itp w/g mnie to jest to samo jakaś forma działania czegoś na kształt cywilizacji która nie chce być "stwierdzona" że jest .Z tąd przy egzorcyzmach znikamy bo robi się głośno ufo tez ma swoje interesy czy powody .

Teoretycznie gdyby istniała gzdieś wyspa neardelczyków [ taki park jurajski] to przyglądali byśmy się im z boku ,po oglądnięciu ich brutalnej wojny [skalpy ,kanibalizm ,zjadanie wyrwanych i bijących serc... gwałtów na wrogach...} czy nie woleli byśmy patrzeć z bezpiecznego dystansu.

Zestawmy teraz porywnych i nieobliczalnych neardeltalczyków z plemieniem spokojnych indian rolników nie szukających zwady z nikim żyjących w oparach fajki pokoju z uśmiechem i radością że wstał nowy dzień .Szanują oni każdą formę życia ,odmienność nawet seksualna są wyrozumiali razem pracują jedzą i żyją są szczęśliwi z tego co mają .Czy takie pokojowe plemie chciało by jakich kolwiek kontaktów z babarzyńcami?

Człowiek jako istota jest głupi i ciekawski a nade wszystko chciwy i samolubny a przez to nieobliczalny np.USA ,korea ,o alkaida jest najlepszym przykładem czy ktoś ''normalny'' się z nią utożsamia?Można częściowo starać się zrozumieć ale bezpieczniej jest unikać lub uciekać.

Tak sobie myślę.

Realia też miewają w sobie zjawiska paranormalne tzn.nie pojete, a więc ciągle jesteśmy ich świadkami.

Zjawiska chmmmm? :ph34r:  chemtrail notorycznie ,dług {nie wydaję tyle co mam długu publicznego}

Użytkownik BODEKI edytował ten post 03 grudzień 2013 - 08:02

• 0