Skocz do zawartości

Zdjęcie
- - - - -

Kobieta a zakupy

kobieta zakupy

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
29 odpowiedzi w tym temacie

#1 faza650

faza650

Użytkownik

• Użytkownik
  • PipPip
  • 21 postów
Reputacja: 10
Neutralna

Napisano 21 październik 2009 - 07:35

Potrafi mi ktoś racjonalnie wytłumaczyć, dlaczego dziewczyny chodzą na zakupy nie dlatego, że coś potrzebują, ale po to, żeby coś kupić tylko po to, żeby to kupić? A do tego wyciągają nas pod podobnym pretekstem (na zakupy dla rozrywki)? Mój ojciec zawsze mówił: "synku, nie próbuj zrozumieć kobiet". Co nie znaczy, ze nie mozna próbować:) Jakieś teorie, panowie?
  • 0

#2 Plastusiowaty

Plastusiowaty

They don't understad me

• Precylek
  • PipPipPip
  • 670 postów
Reputacja: 158
Bardzo dobra

Napisano 22 październik 2009 - 05:44

dziewczyny lubią przymierzać ciuchy - znam np. dziewczynę, która przebiera się po 3-4 razy dziennie czego całkowicie nie rozumiem (tak, tak... my faceci jesteśmy prostolinijni i najchętniej byśmy chodzili w jednej koszulce przez tydzień... x_X)
  • 0

#3 faza650

faza650

Użytkownik

• Użytkownik
  • PipPip
  • 21 postów
Neutralna

Napisano 22 październik 2009 - 07:39

Ja tam ku utrapieniu mojej ukochanej mam od paru lat dwie pary spodni, niewiele wiecej bluz, pare koszul i koszulek i czuję się rześko. A to ciągle: cos se kup w końcu i coś se kup :D
  • 0

#4 donmasino

donmasino

Użytkownik

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 109 postów
Neutralna

Napisano 22 październik 2009 - 07:43

wydaje mi sie ze to im poprawia humor albo cos
  • 0

#5 faza650

faza650

Użytkownik

• Użytkownik
  • PipPip
  • 21 postów
Neutralna

Napisano 22 październik 2009 - 07:46

To na pewno, łatwo zaobserwować, sęk w tym że za cholerę nie rozumiem dlaczego:)
  • 0

#6 Guest_blue velvet_*

Guest_blue velvet_*
  • Guests

Napisano 22 październik 2009 - 08:55

kobiety chodza na zakupy,by poprawic sobie humor,gdy maja chandre;D

Ja tam ku utrapieniu mojej ukochanej mam od paru lat dwie pary spodni, niewiele wiecej bluz, pare koszul i koszulek i czuję się rześko. A to ciągle: cos se kup w końcu i coś se kup :D

no to ty tak jak moj maz,jego garderoba zajmuje tak malo miejsca:P
  • 0

#7 Sephinorth

Sephinorth

Zbanowany

• Banned Users
  • PipPipPip
  • 138 postów
Reputacja: 12
Neutralna

Napisano 23 październik 2009 - 08:35

ja zwykle chodzę na zakupy by sobie humor poprawić, albo jak stwierdzę że nie mam w czym chodzić:P albo po prostu czasami gdzieś idę z koleżanką i coś kupię przy okazji:P
  • 0

#8 faza650

faza650

Użytkownik

• Użytkownik
  • PipPip
  • 21 postów
Neutralna

Napisano 23 październik 2009 - 08:54

jak stwierdzę że nie mam w czym chodzić:P

- moja dziewczyna też tak uważa, a tymczasem trzeba wykonać niezłą ekwilibrystykę, żeby podczas otwierania jej szafy nie poniesc uszczerbku na życiu, albo nawet zdrowiu:)
  • 0

#9 Plastusiowaty

Plastusiowaty

They don't understad me

• Precylek
  • PipPipPip
  • 670 postów
Reputacja: 158
Bardzo dobra

Napisano 23 październik 2009 - 10:06

albo jak stwierdzę że nie mam w czym chodzić:P

ta... moja mama ciągle twierdzi, że nie ma żadnych butów (ja mam 4 pary, tata 4 pary - mama 25) :>
wy ciągle twierdzicie, że nie macie w czym chodzić...
  • 0

#10 Sephinorth

Sephinorth

Zbanowany

• Banned Users
  • PipPipPip
  • 138 postów
Reputacja: 12
Neutralna

Napisano 23 październik 2009 - 11:15

no garderoba trochę zajmuje (aż wstyd się przyznać), a co do butów to samo też ich się kupuje dużo:P Ale no już tak mamy :P Kobieta zmienną jest:D
  • 0

#11 Vi Vi

Vi Vi

Świeżak

• Świeżak
  • Pip
  • 6 postów
Neutralna

Napisano 24 październik 2009 - 09:45

Nie ma psychologicznego wytłumaczenia dlaczego kobiety łażą na zakupy.Zapewne,żeby sobie poprawić humor.A kobiete da się zrozumieć.Może nie w 100%-ach,ale można ogarnąć dlaczego się na ciebie focha ^^
  • 0

#12 Muchachoo

Muchachoo

Użytkownik

• Użytkownik
  • PipPip
  • 29 postów
Reputacja: 32
Dobra

Napisano 11 listopad 2009 - 12:25

Racjonalne wytłumaczenie jest pewnie powiązane z powstaniem supermarketu.. A takim pierwszym supermarketem byliśmy my, panowie. Kto zabijał zwierzynę, żeby robić sobie skóry na tzw. wierzchnie odzienie? My, rzecz jasna. A jak my sobie, to i kobietom, bo przecież nie wypada, żeby marzły. I teraz tak:jesteśmy my i jest supermarket.. Biorąc pod uwagę teorię ewolucjonizmu Darwina, co większe, to lepsze. Ale one, mądralińskie, myślą, że ten supermarket da im to samo, co my. Tą samą skórę, co kiedyś, ale jej nie znajdą(oto dlaczego kupują, żeby kupić i żeby jeszcze później nosiły-ale gdzie tam...). Wydają pieniądze, na które polują Ale w czym rzecz i jaka jest pointa? Pytanie:
co sprawi im większą przyjemność:jak my zapolujemy raz na pół roku na tą "skórkę" w supermarkecie i przyniesiemy im, dajmy na to:pierścionek, kolczyki, wisiorek, futerko, inny niezły ciuch lub coś trafionego, wartościowego, urzekającego, czy są jednak bardziej zaspokojone jak kupują, żeby kupić?
Supermarket to ściema, zakupy to ściema, jesteśmy my, one, sex, drugs & rock'n'roll. Pzdr. :)
  • 0

#13 Misio_Aloha

Misio_Aloha

Precylowicz

• Precylowicz
  • PipPipPip
  • 773 postów
Reputacja: 80
Dobra

Napisano 11 listopad 2009 - 09:03

Znam kobiety, które idą na zakupy, zachowują się zupełnie jak my. To znaczy, idą w konkretne miejsce, po konkretną rzecz, przymierzają i wychodzą. Z takimi osobami lubię chodzić na zakupy dlatego że nie spędzam wtedy w sklepie 3 godziny a wychodzę z jedną rzeczą, bo to właśnie mnie najbardziej denerwuję. Lubie chodzić na zakupy ze swoją kobietą i doradzać jej i tylko w tym wypadku szlak mnie nie trafia bo 3 godzinach oglądania.
  • 0

#14 YaZhen

YaZhen

Świeżak

• Świeżak
  • Pip
  • 2 postów
Neutralna

Napisano 12 listopad 2009 - 02:30

wydaje mi sie ze to im poprawia humor albo cos

Zgadzam się w pełni xD moja eks tak miała. . .jak miała popsuty humor a ja w porę się nie zorientowałem to i 5 h p sklepach chodziliśmy :confused:
  • 0

#15 patinka 1985

patinka 1985

Świeżak

• Świeżak
  • Pip
  • 4 postów
Reputacja: 11
Neutralna

Napisano 12 listopad 2009 - 05:59

hmmm w sumie to racja ze chodzimy na zakupy po to zeby sobie poprawic humor, albo jak jestesmy przy wiekszej gotowce wymyslamy ze "musimy to miec " ale z mojego doswiadczenia to kupuje tylko jakis ciuch jesli jest okazja i chce wygladac inaczej niz wciaz w tej samej sukience no ale jak sukienka to i buty. no ale takie juz sa kobiety i nikt tego nie zmieni.poza tym kobiety chca sie podobac mezczyznom a mezczyzni nie zwracaja zbyt duzej uwagi co do ubioru byleby dobrze wygladac.
  • 1

#16 macieslav

macieslav

Świeżak

• Świeżak
  • Pip
  • 5 postów
Reputacja: 11
Neutralna

Napisano 12 listopad 2009 - 10:05

Sami sobie zgotowaliśmy ten los panowie. Zgadzam się z wypowiedzią muchachoo. Gdyby nie nasza dobroć to zakupów takich długich by nie było. Można to spokojnie wytłumaczyć. Gdy zauważywszy ze kobiety strasznie szaleją za zakupami postąpiliśmy bardzo racjonalnie i ekonomicznie. Stworzyliśmy sklepy. Oczywiście z wielkiej chęci zysku. I było to dobrym pomysłem dopóki to nie obróciło się przeciwko nam. Gdy kobieta nie powiedziała "kup mi to". I tak zamiast zarabiać, tracimy na tym. Oczywiście jedynie co nam zostaje i liczy się dla nas to wartość duchowa. Zawsze milo popatrzeć na dobrze wyglądająca kobietę:)
  • 0

#17 kana0

kana0

Użytkownik

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 81 postów
Neutralna

Napisano 05 grudzień 2009 - 12:45

Wlasnie dlatego w kazdym sklepie z ciuchami powinny byc wygodne kanapy dla panow, jakis telewizor i najlepiej ps3 zeby obie strony sie relaksowaly
  • 0

#18 Talib

Talib

Świeżak

• Świeżak
  • Pip
  • 9 postów
Neutralna

Napisano 06 grudzień 2009 - 10:56

Wlasnie dlatego w kazdym sklepie z ciuchami powinny byc wygodne kanapy dla panow, jakis telewizor i najlepiej ps3 zeby obie strony sie relaksowaly

Alleluja mam nadziej, że kiedyś wykorzystają ten pomysł :D
  • 0

#19 buczek77

buczek77

Analityk, Haker, Gangster

• VIP
  • PipPipPip
  • 497 postów
Reputacja: 612
Bardzo dobra

Napisano 07 grudzień 2009 - 11:50

W centrach handlowych są kąciki gdzie można zostawić dzieci, powinny też być takie miejsca dla "dużych dzieci". Nisza rynkowa? :cool:
  • 0

#20 Jones U-One

Jones U-One

Użytkownik

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 131 postów
Reputacja: 116
Dobra

Napisano 07 grudzień 2009 - 01:40

Pomysł naprawdę trafiony.Spotykając się z dziewczyną trzeba pamiętać żeby nie ubierać się w te same rzeczy co ostatnio.Chyba nie rozumieją pojęcia ulubionej bluzy.Mówi ci:no kupiłbyś sobie coś nowego.To fakt że zakupy poprawiają im humor ale w tym musi być coś jeszcze.Kiedyś poszedłem z dziewczyną na zakupy(dla mnie) i nie życze tego nikomu.4 godziny,"w tym będziesz fajnie wyglądał".Skończyło się na tym że kupiłem spodnie i koszulkę a ona 2 bluzki,spódniczkę i arafatkę a wcale nie miała w planie cokolwiek kupować,hehe
  • 0