Skocz do zawartości

Zdjęcie
- - - - -

Mężczyźni-piękna płeć.

mężczyźnipiękna płeć

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
45 odpowiedzi w tym temacie

#1 crocco

crocco

Super Precylowicz

• Super Precylowicz
  • PipPipPip
  • 3614 postów
Reputacja: 979
Bardzo dobra

Napisano 23 październik 2009 - 09:06

Bo to prawda panowie.Czy my musimy się malować ,stroić?Nie! My już jesteśmy piękni.Co wy na to?
  • 0

#2 Plastusiowaty

Plastusiowaty

They don't understad me

• Precylek
  • PipPipPip
  • 670 postów
Reputacja: 158
Bardzo dobra

Napisano 23 październik 2009 - 10:04

*liczy się piękno wewnętrzne :)

a tak na serio to zależy, bo my też się stroimy, kupujemy "fajne" ciuchy, dbamy o siebie, chodzimy na siłownie - staramy się wyglądać jak najatrakcyjniej dla kobiet. nawiązując do chrześcijaństwa - Bóg stworzył mężczyznę, a z mężczyzny kobietę - mężczyzna jest doskonalszy od kobiety :P
  • 0

#3 Vi Vi

Vi Vi

Świeżak

• Świeżak
  • Pip
  • 6 postów
Reputacja: 10
Neutralna

Napisano 24 październik 2009 - 09:49

a tak na serio to zależy, bo my też się stroimy, kupujemy "fajne" ciuchy, dbamy o siebie, chodzimy na siłownie - staramy się wyglądać jak najatrakcyjniej dla kobiet. nawiązując do chrześcijaństwa - Bóg stworzył mężczyznę, a z mężczyzny kobietę - mężczyzna jest doskonalszy od kobiety :P

Trochę zakrawa mi to na ideologie Adolfa,no ale whatever

Szczerze,nigdy nad tym nie myślałem.No,ale zauważcie,że kobieta MUSI odwiedzić fryzjera/kosmetyczke.Wiem po swojej kobiecie.
Nie wiem,ja zostane przy tym,że to kobieta jest płcią piękną
  • 0

#4 marihua

marihua

Użytkownik

• Użytkownik
  • PipPip
  • 27 postów
Neutralna

Napisano 24 październik 2009 - 11:44

Zgadzam się z Wami panowie jesteście piękni pod warunkiem że jesteście męscy i nie malujecie się i stroicie jak geje ;)
  • 0

#5 Czaku141

Czaku141

Świeżak

• Świeżak
  • Pip
  • 8 postów
Neutralna

Napisano 03 listopad 2009 - 05:21

ale też np(ja przynajmniej): częściej się strzyżemy, golimy lub strzyżemy zarost, dbamy o paznokcie itp. To, że nie depilujemy nóg czy nie nakładamy makijażu wcale nie znaczy, że nie stosujemy jakichś zabiegów upiększających :P
  • 0

#6 Misi19

Misi19

Świeżak

• Świeżak
  • Pip
  • 6 postów
Neutralna

Napisano 03 listopad 2009 - 05:29

Wydaje mi się, że męskość to nie tylko wygląd.
Owszem ma to znaczenie, ale większe ma np to czy facet jest prawdziwym facetem. Takim na którym Kobieta może polegać, jest bezpieczna, który jest odpowiedzialny i dotrzymuje danego słowa ; i jak to powiedział Don Corleone - Mężczyzna, który nie spędza czasu z rodziną, nie jest prawdziwym mężczyzną ;] Ciekawe czy popieracie moje zdanie. Pozdrawiam ciepło z Kielc :)
  • 0

#7 niebieskooka

niebieskooka

Super Moderator

• VIP
  • PipPipPip
  • 514 postów
Reputacja: 168
Bardzo dobra

Napisano 06 listopad 2009 - 08:55

same narcyzy;) a piękna płeć to kobiety...
  • 0

#8 takjakby

takjakby

Aktywny Użytkownik

• Aktywny Użytkownik
  • PipPipPip
  • 361 postów
Reputacja: 75
Dobra

Napisano 09 listopad 2009 - 03:25

Mężczyźni-piękna płeć, bo to prawda panowie.Czy my musimy się malować ,stroić?Nie! My już jesteśmy piękni.Co wy na to?

Nie zgadzam się z tym, a już samo powiedzenie "Mężczyźni-piękna płeć" razi w oczy i bez urazy ale gejowsko brzmi. :eek:
Facet może być co najwyżej przystojny ale nigdy piękny..
  • 0

#9 crocco

crocco

Super Precylowicz

• Super Precylowicz
  • PipPipPip
  • 3614 postów
Bardzo dobra

Napisano 09 listopad 2009 - 05:37

Prawdziwy mężczyzna nie maluje się,nie przebiera się ciągle w nowe ciuszki,może niektórzy farbują włosy żeby przykryć siwiznę ale tacy co to robią ciągle to zwykłe cioty.Prawdziwy mężczyzna-przystojny czy piękny-jest sobą a nie stroi się w inne piórka!
  • 0

#10 Muchachoo

Muchachoo

Użytkownik

• Użytkownik
  • PipPip
  • 29 postów
Reputacja: 32
Dobra

Napisano 10 listopad 2009 - 11:48

Bo to prawda panowie.Czy my musimy się malować ,stroić?Nie! My już jesteśmy piękni.Co wy na to?

Niby wcale nieistotne pytanie...:kto powiedział, że mężczyźni są piękni?
Mogę się założyć, że nie pomylę się, jeżeli każdy facet odpowie:kobieta. I nie dlatego, żeby nie obarczać naszej płci nie do końca jednoznacznym stwierdzeniem pod względem jego wymowy seksualnej(bo z tym nam się to kojarzy), ale po prostu taka jest prawda. Ewa do Węża: ale on jest piękny...i pyk, jabłko, wygnanie, dupa zbita i pa pa drogi Ogrodzie. Kobieta nas wkopała. I tu się dzieje tak samo. To poważny problem z tym "pięknym". Dwie kobiety powiedziały do dwóch facetów, że są piękni i później oni przez przypadek się zgadali i co...znowu dupa zbita(niech każdy rozumie to jak chce), ale naród męski stacza się w przepaść. Panowie, my nie jesteśmy od bycia pięknymi(wyobraźcie sobie akty męskie-nie bardzo jest co podziwiać), my jesteśmy od bycia(możemy być sobie dobrze zbudowani et caetera, ale to kobiety są od bycia piękną). Sorry, dość jednoznaczny pkt. widzenia, ale tak to widzę. Żadna piękna płeć.
  • 1

#11 m_art

m_art

Świeżak

• Świeżak
  • Pip
  • 7 postów
Neutralna

Napisano 24 listopad 2009 - 07:48

Będąc kiedyś na jednej dyskotece w Anglii usłyszałem od koleżanki "najładniejsi faceci to zazwyczaj geje", i wiecie, że tam to właśnie tak wygląda. Nie będę się w ten temat zagłębiał...
  • 0

#12 Jones U-One

Jones U-One

Użytkownik

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 131 postów
Reputacja: 116
Dobra

Napisano 07 grudzień 2009 - 02:30

Bóg stworzył mężczyznę,wszystko elegancko.Potem stworzył kobietę,eee... ty to będziesz musiała się malować :)
A tak poważnie to w moim odczuciu jednak kobiety są płcią piękną.Ale my mężczyźni też jesteśmy piękni,w oczach kobiet oczywiście
  • 0

#13 Babcia Stasia

Babcia Stasia

Zbanowany

• Banned Users
  • PipPipPip
  • 1013 postów
Reputacja: 587
Bardzo dobra

Napisano 07 grudzień 2009 - 02:37

Wszyscy jesteśmy piękni... w jakiś sposób..
  • 0

#14 Niqus

Niqus

Użytkownik

• Użytkownik
  • PipPip
  • 19 postów
Neutralna

Napisano 07 grudzień 2009 - 02:53

cóż, może tylko mnie się przytrafiło, że gdy użyłam w jednym zdaniu rzeczownika 'mężczyzna' i przymiotnika 'piękny' to ludzie na mnie dziwnie patrzyli xD

nie twierdzę przez to, że nie ma pięknych mężczyzn - wręcz przeciwnie, jednak zdaje mi się, że to częściej o kobietach pisze się 'piękna' bo ta płeć posiada wrodzoną delikatność, która jest bliższa temu stwierdzeniu
mężczyźni mogą być przystojni, zadbani, eleganccy...

również kłóciłabym się co do stwierdzenia, że mężczyźni nie muszą się malować ;)
w telewizji przeciętny reporter/prowadzący/uczestnik programu ma tyle makijażu, co jego koleżanka z planu.
mężczyźni również robią sobie operacje plastyczne.
sama spotkałam kilku facetów, którzy albo używali korektorów, by ukryć zniszczoną cerę, albo prostowali sobie włosy (a spośród nich tylko jeden nie był hetero ;) )
  • 0

#15 crocco

crocco

Super Precylowicz

• Super Precylowicz
  • PipPipPip
  • 3614 postów
Bardzo dobra

Napisano 07 grudzień 2009 - 03:09

Nie sądziłem ,zakładając temat ,że zajdziemy na tematy gejowskie.Życie płata figle. Piękny mężczyzna- to mocne stwierdzenie.Wiadomo,że piękne są kobiety,mężczyźni są co najwyżej przystojni,chociaż są i tacy.Chodziło mi w temacie o stwierdzenie,że mężczyźni zazwyczaj są sobą ,nie wstydzą się siebie i akceptują siebie takimi jakimi są ,nie muszą się ciągle zmieniać ,przebierać, upiększać twarzy.
  • 0

#16 Babcia Stasia

Babcia Stasia

Zbanowany

• Banned Users
  • PipPipPip
  • 1013 postów
Reputacja: 587
Bardzo dobra

Napisano 07 grudzień 2009 - 03:13

Kobieta się przebiera i zmienia bo Wy mężczyźni od nas tego oczekujecie. Przynajmniej nam kobietom się tak wydaje..
  • 0

#17 Niqus

Niqus

Użytkownik

• Użytkownik
  • PipPip
  • 19 postów
Neutralna

Napisano 07 grudzień 2009 - 03:15

mężczyźni zazwyczaj są sobą ,nie wstydzą się siebie i akceptują siebie takimi jakimi są ,nie muszą się ciągle zmieniać ,przebierać, upiększać twarzy.

zależy od charakteru człowieka.

moim zdaniem kobiety odczuwają potrzebę upiększania się, ze względu na własną wrażliwość, która sprawia że bardziej przejmują się zdaniem innych ludzi na swój temat

poza tym, częściej to dla mężczyzn czas jest łaskawy ;)

Kobieta się przebiera i zmienia bo Wy mężczyźni od nas tego oczekujecie. Przynajmniej nam kobietom się tak wydaje..

jakiś czas temu czytałam, że kobiety lubią się stroić nie tylko dla mężczyzn, lecz również 'dla innych kobiet'. znaczyło to tyle, że kobiety lubią współzawodnictwo, choćby na przestrzeni wyglądu
  • 0

#18 crocco

crocco

Super Precylowicz

• Super Precylowicz
  • PipPipPip
  • 3614 postów
Bardzo dobra

Napisano 09 grudzień 2009 - 01:28

Ktoś kiedyś powiedział:mężczyźni starzeją się godnie a kobiety szybko.Niestety to prawda.Kobieta chce być piękna zawsze-to rozumiem ,niestety nastki są piękne z natury a tapicerują się na stare k...wiszony,po co?czyżby brak pewności siebie co do własnej urody, powabu? czy tylko próżność bo inne też się malują i ona nie może być gorsza?
  • 0

#19 NieWeszles

NieWeszles

Aktywny Użytkownik

• Aktywny Użytkownik
  • PipPipPip
  • 376 postów
Reputacja: 175
Bardzo dobra

Napisano 13 marzec 2010 - 10:10

Zgadzam się z Wami panowie jesteście piękni pod warunkiem że jesteście męscy i nie malujecie się i stroicie jak geje ;)

A w czym Ci wadzą geje?

Niby nie. Natomiast pasowałoby niektórym powiedzieć, żeby o siebie dbali..
  • 0

#20 Guest_Luka Wars_*

Guest_Luka Wars_*
  • Guests

Napisano 15 marzec 2010 - 12:28

Czytasz nam w myślach.

Czego kobiety oczekują od nas. To dopiero zagadka. My jesteśmy prości co jest zaletą, a każda kobieta ma swój typ. Nie wiem czy jestem piękny (brzmi zbyt kobieco), ale zamiast się malować poprostu uprawiam sport i nadrabiam charakterem. Miło gdy słyszę jak koleżanki przy mojej dziewczynie mówią jakie mam mięśnie i jaki jestem przystojny xD No i facet przede wszystkim musi o siebie dbać. A nie być szkolną łajzą, krzywo ogoloną i śliniącą się na widok każdej dziewczyny.
  • 0