Skocz do zawartości

Zdjęcie
- - - - -

nauka jezyków - kursy językowe

jezyków językowe kursy nauka

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
25 odpowiedzi w tym temacie

#1 Karina Marta

Karina Marta

Świeżak

• Świeżak
  • Pip
  • 2 postów
Reputacja: 10
Neutralna

Napisano 30 wrzesień 2010 - 12:13

Co myślicie o nauce języków przez kursy np. SITA? MM Warszawa zamieściło artykuł dotyczący tego tematu, przy okazji organizowało konkurs w którym do wygrania były kursy językowe. Ktoś wie jak to działa i czy działa????????????
  • 0

#2 Hint

Hint

Użytkownik

• Użytkownik
  • PipPip
  • 23 postów
Reputacja: 9
Neutralna

Napisano 09 październik 2010 - 10:40

Zakładasz takie okularki na oczy, sluchaweczki na uszy i sie relaksujesz. Cały bajer ma polegać na tym, że wiedza sama wchodzi ci do glowy. Opinie są różne. Samą scieżkę dzwiekowa sity znajdziesz w internecie.
Jaka jest skutecznosc? Nie mam pojęcia ale nie wierzyłbym raczej w te bajki ze zapamietasz wszystko za pierwszym razem. Mysle ze caly myk polega na tym ze zarzucasz sobie to np. w nocy czy na wieczor i jak nastepnego dnia siadasz do tej normalnej formy nauki to lepiej ci to idzie bo juz to jakby przerobiles.

Zorientuj sie czy nie masz gdzies w okolicy punktu sprzedazy tego sprzetu i zorientuj sie czy nie moglbys przetestowac.
  • 0

#3 Zuzanka

Zuzanka

Przyjaciółka Precyla

• Precylek
  • PipPipPip
  • 1800 postów
Reputacja: 1254
Świetna

Napisano 06 styczeń 2011 - 08:05

działa,działa tylko trzeba chcieć i konsekwentnie z uporem dążyć do celu,nie wiem czy na ściągniętym da się .Ja odżałowałam 50 zeta kupiłam sobie kurs z trenerem wymowy,poprawia mi akcent mogę się uczyć do woli,bez wychodzenia z domu
  • 0

#4 Rom50rom

Rom50rom

Użytkownik

• Użytkownik
  • PipPip
  • 16 postów
Neutralna

Napisano 17 styczeń 2011 - 06:59

Jest bardzo dobra opcja nauki języka obcego na SupermemoNet.pl. Gramatyka jest tam za darmo i wiele innych też.
  • 0

#5 dstr8

dstr8

Użytkownik

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 70 postów
Neutralna

Napisano 12 kwiecień 2011 - 12:35

Ja tam mieszkam w londynie od 7 lat i jeszcze sie taki " sita " uczen nie znalazl ktory by mi jezykiem dorownal
Ja ucze jezyka w 3 miesiace
Tanio i skutecznie
Piszcie na pw
  • 0

#6 RadzikowskiRadzik

RadzikowskiRadzik

Użytkownik

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 119 postów
Reputacja: 66
Dobra

Napisano 03 czerwiec 2011 - 02:25

HeH, ja tam uczę się niemieckiego sam. Nie potrzebuję żadnych korepetytorów czy innych rzeczy do nauki. Potrzebuje tylko dwóch książek do gramatyki i do pisowni oraz zeszyt. Czasem pomaga mi kumpel. :)
  • 0

#7 mariolka6

mariolka6

Użytkownik

• Użytkownik
  • PipPip
  • 15 postów
Neutralna

Napisano 28 lipiec 2011 - 07:38

Kursów typu SITA nie znam :) Angielskiego dobrze nauczyłam się dzięki kursyjezyki.pl :)
  • 0

#8 Amikar

Amikar

Użytkownik

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 30 postów
Neutralna

Napisano 17 listopad 2011 - 07:05

Odwiedź stronę Na Językach - szkoły językowe, kursy językowe, korepetycje językowe, tłumaczenia, język angielski,hiszpański, niemiecki. Baza korepetytorów, fora dyskusyjne, blogi językowe. - Powinnaś tam znaleźć wszelkie odpowiedzi na twoje pytania :)
  • 0

#9 mroźnydziad

mroźnydziad

Użytkownik

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 114 postów
Reputacja: 12
Neutralna

Napisano 20 grudzień 2011 - 01:34

Nie słyszałem o tych kursach, więc nie mogę się wypowiedzieć na temat ich skuteczności. Dla mnie najbardziej skuteczne są stacjonarne kursy, gdzie masz do czynienia z ludźmi na Twoim poziomie językowym i porządnymi lektorami. Tutaj mógłbym szczerze polecić Axon, mają placówki w Krakowie, Wieliczce, Tarnowie, Olkuszu i Oświęcimiu, organizują kursy w małych grupach, kładą nacisk na komunikację, a to moim zdaniem jest najważniejsze.
  • 0

#10 KuleczkaIKropeczka

KuleczkaIKropeczka

Świeżak

• Świeżak
  • Pip
  • 1 postów
Neutralna

Napisano 10 styczeń 2012 - 01:03

O Sita słyszałam, ale jakoś trudno mi się przekonać co do tej metody - nauka poprzez relaks w okularach? No, ale nie próbowałam, więc się nie wypowiem. Za to jestem zadowolona po zrobieniu tego szkolenia z angielskiego: Angielski on-line z lektorem - wersja standard - Jzyki - E-learning - Edustacja.pl Różne poziomy zaawansowania, osobisty lektor, no i myślę nad TELCem. A pomyśleć, że jakiś czas temu byłam angielska noga :D
  • 0

#11 mateuszxd406

mateuszxd406

Użytkownik

• Użytkownik
  • PipPip
  • 23 postów
Neutralna

Napisano 29 styczeń 2012 - 09:25

Ja tam się uczę sam. Lepiej jak wiedzę sami przyswoimy a za jakiś czas to utrwalimy i znów to pamiętamy. Nawet stres nie przeszkodzi nam na kartkówce sprawdzianie. Co prawda trzeba się trochę poświęcić ale beż tego w życiu nie osiągniemy nic. Po co man jakieś kursy które kosztują niektóre kosmiczne ceny ?? Nie lepiej wziąsć słownik książkę od języka i samemu sie pouczyć ?? Lepiej sie dobrze zastanowić co my woogle robimy z kasą.
  • 0

#12 pgalko

pgalko

Aktywny Precylowicz

• Aktywny Precylowicz
  • PipPipPip
  • 2188 postów
Reputacja: 497
Bardzo dobra

Napisano 20 czerwiec 2013 - 11:25

CALAN method

sa nawet szkoly Calana w Londynie i Cambridge, skad z uniwersytetu w tym miescie ta metoda pochodzi
wiem bo sam sie jej uczylem przed wyjazdem do Anglii i nie zaluje. bardzo pomaga w przyswajaniu jezyka i to bez wysilku, po prostu naturalna metoda, jaka uczy to najlepsza i najszybsza metoda, niz klasyczna ktorej w ogole nie potrafilem sie uczyc i zaraz szybko zapominalem.
na prawde, najlepsza moim zdaniem prosta metoda nauki :)
  • 0

#13 KurierWAW

KurierWAW

Świeżak

• Świeżak
  • PipPip
  • 25 postów
Neutralna

Napisano 11 grudzień 2013 - 11:39

Przed Tobą możliwość wzięcia udziału w internetowym kursie języka niemieckiego i angielskiego na poziomie podstawowym.
Zawiera 15 lekcji bogatych w obrazki, nagrania, teksty, ćwiczenia, przypomnienia i ściągę.
Zamawiając kurs otrzymujesz natychmiastowy dostęp do wszystkich lekcji

Niemiecki w 15 dni- kurs języka niemieckiego Deutsch Positiv
Angielski w 15 dni- metodą Simple Perfect English

Angielski

http://vnx.pl/yn3iu8

Niemiecki
http://vnx.pl/1swa4d

• 0

#14 KurierWAW

KurierWAW

Świeżak

• Świeżak
  • PipPip
  • 25 postów
Neutralna

Napisano 11 grudzień 2013 - 11:42

600 słów w 60 minut

Użyteczny poradnik szybkiej nauki języka angielskiego

http://vnx.pl/eabbd3

• 0

#15 winacy

winacy

Świeżak

• Świeżak
  • PipPip
  • 11 postów
Neutralna

Napisano 27 styczeń 2014 - 01:07

Jakoś nie chce mi się wierzyć w takie tempo nauki. Ja tam póki co zadowolona ze speak up jestem i nie zmieniam :)

• 0

#16 andarynka

andarynka

Użytkownik

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 31 postów
Neutralna

Napisano 16 listopad 2014 - 05:34

Ja się uczę języków online. Lubię kursy e-learningowe. 

• 0

#17 AnkaNius

AnkaNius

Member

• Members
  • PipPip
  • 12 postów
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 27 listopad 2014 - 06:49

Ja akurat o wiele bardziej wolę kursy w szkole językowej i żywy kontakt z lektorem. Jakoś nie potrafiłam się nigdy zmotywować do nauki przez kursy komputerowej. Teraz za to jak od jakiegoś czasu chodzę do szkoły językowej Supermemo, to widze spore postępy. Ani na studiach ani w szkole nie moglam sie przelamać w mówieniu po angielsku, a u nich jest bardzo dużo konwersacji. Można się umawiać z lektorem poza samymi zajęciami na takie rozmowy. Wszystko jest oczywiście już w cenie. dla mnie to duży plus, bo gramatyki można się nauczyć samemu, ale już rozmawiania to już nie tak bardzo.

• 0

#18 andarynka

andarynka

Użytkownik

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 31 postów
Neutralna

Napisano 11 styczeń 2015 - 02:30

Piszesz, że nie umiesz się zmotywować sama do nauki, a zaraz piszesz, że jednak uczysz się sama.... tak...

• 0

#19 bacardo

bacardo

Użytkownik

• Użytkownik
  • PipPip
  • 28 postów
Reputacja: 60
Dobra

Napisano 11 styczeń 2015 - 09:21

Piszesz, że nie umiesz się zmotywować sama do nauki, a zaraz piszesz, że jednak uczysz się sama.... tak...

czyli co polecasz?

• 0

#20 rekininternetu

rekininternetu

Świeżak

• Świeżak
  • PipPipPip
  • 60 postów
Neutralna

Napisano 11 styczeń 2015 - 09:57

Lepiej kurs z profesjonalną kadrą. Jak zapłacisz to przynajmniej wiesz, że lepiej coś z tego wynieść bo szkoda pieniędzy by było.

• 0