Skocz do zawartości

Zdjęcie
- - - - -

Wakacje na mazurach

mazurach wakacje

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
9 odpowiedzi w tym temacie

#1 ciriusa

ciriusa

Świeżak

• Świeżak
  • PipPip
  • 12 postów
Reputacja: 10
Neutralna

Napisano 17 maj 2013 - 08:10

Hejka, jedziemy w tym roku na mazury jednak nie wiemy nadal gdzie, a musimy już zarezerwować miejsce, także czasu coraz mniej. Polecicie mi jakieś ciekawe miejsca, najlepiej nie duże miasta, chcemy być raczej na łonie natury i blisko jeziora. No i cena też gra rolę ;)
  • 0

#2 gotenksDBZ

gotenksDBZ

Aktywny Użytkownik

• Aktywny Użytkownik
  • PipPipPip
  • 472 postów
Reputacja: 98
Dobra

Napisano 17 maj 2013 - 02:40

Jako, że mieszkam na mazurach mogę polecieć Ci Mikołajki, Kownatki, fajny hotel w Browinie, Nowa Wieś Ostródzka, Mielno. Większość możesz znaleźć w necie
  • 0

#3 ciriusa

ciriusa

Świeżak

• Świeżak
  • PipPip
  • 12 postów
Neutralna

Napisano 18 maj 2013 - 01:22

gotenksDBZ ładny nick, swego czasu byłam fanką tego anime ;)
Właśnie, że w necie można wszystko znaleźć, ale to jest taki ogrom informacji i często fałszywych, że wolę się bezpośrednio spytać ;) Najlepiej jakby ktoś już był, doświadczył i mógł z czystym sumieniem polecić (albo odradzić) :)
  • 0

#4 anstro

anstro

Świeżak

• Świeżak
  • Pip
  • 1 postów
Neutralna

Napisano 20 maj 2013 - 01:33

Ja również serdecznie polecam , mazury , kocham ich klimat. Mozna wypocząć na łonie natury, pooddychać świerzym powietrzem, popływac na rowerkach itp. Fajne i godne polecenia jest Letnisko Zalesie. Bardzo blisko jeziora tak jak chciałaś , dosłownie kilka kroków od domków. Ja byłam tam już 3 razy i jestem bardzo zadowolona :) Polecam i mam nadzieję ze nie zawiodę :)
  • 0

#5 kobin

kobin

Świeżak

• Świeżak
  • Pip
  • 1 postów
Neutralna

Napisano 20 maj 2013 - 06:29

gotenksDBZ jestem fanem do dzisiaj :D

co do Letniska Zalesie, byłem, zwiedziłem i polecam. Cudowne widoki miejsce z którego jak się raz wyjedzie będzie się chciało zawsze wracać
  • 0

#6 ciriusa

ciriusa

Świeżak

• Świeżak
  • PipPip
  • 12 postów
Neutralna

Napisano 21 maj 2013 - 07:51

Weszłam sobie na stronę tego Letniska i wg zdjęć bardzo atrakcyjnie wygląda to miejsce. Pytanie do osób wyżej polecających ten ośrodek: czy jezioro jest tam czyste? Bo pojedziemy z małym dzieckiem i musi być ładny brzeg i woda czysta ;) Dziękuję Wam bardzo za pomoc i namiary ;)
  • 0

#7 jelly.bean

jelly.bean

Użytkownik

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 47 postów
Neutralna

Napisano 12 czerwiec 2013 - 10:39

Mi bardzo podobało się np. w Starych Juchach, które mają boski camping, naprawdę pierwsza klasa.
  • 0

#8 trener91

trener91

Newbie

• Members
  • Pip
  • 3 postów
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 07 maj 2014 - 10:40

Jeśli chodzi o mazury to w tamtym roku byłem w Starych jabłonkach, cudowne miejsce :) A na dodatek odbywały się wtedy tam MŚ w siaktówce plażowej :) Piękne wakacje były wiec polecam ;)

• 0

#9 P4tryk84

P4tryk84

Użytkownik

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 36 postów
Reputacja: 16
Neutralna

Napisano 10 kwiecień 2015 - 10:39

mikołajki? średnio to widzę (albo to ja preferuję północ mazur). Jak na mazury to moim zdaniem tylko na żeglarstwo (albo rower) (albo jedno i drugie - co często widziałem w postaci rowerów na jachcie.
  • 0

#10 barnow1

barnow1

Newbie

• Members
  • Pip
  • 7 postów
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 07 kwiecień 2017 - 08:39

Troszkę odkopane, ale może się jeszcze komuś przyda.
Jeśli niedaleko zalewu to możecie zerknąć tutaj domki Sielpia.
Mają dość sporą opcje wyboru domków letniskowych. 

• 0