Skocz do zawartości

Zdjęcie
- - - - -

Diablo chciał popełnić samobójstwo! Co wy na to?

chciał diablo popełnić samobójstwo

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
10 odpowiedzi w tym temacie

#1 Sebol20

Sebol20

Aktywny Precylowicz

• Aktywny Precylowicz
  • PipPipPip
  • 2827 postów
Reputacja: 590
Bardzo dobra

Napisano 22 lipiec 2011 - 08:27

Co wy o tym sądzicie? Miał powody? Dlaczego? itp.

Jak dla mnie to wielki zaskoczenie i noe spodziewałem się że bokser może mieć, aż tak słabą psychikę. Jeśli chodzi o powody to jakie by one nie były, nikt nie ma prawa odbierać sobie życia.
  • 0

#2 Pawełłłł

Pawełłłł

Aktywny Precylowicz

• Aktywny Precylowicz
  • PipPipPip
  • 2790 postów
Reputacja: 678
Bardzo dobra

Napisano 26 lipiec 2011 - 05:52

Masz racje odebranie sobie życia to grzech. Co pomyśli jego rodzina jak umrze ?
  • 0

#3 Welliver

Welliver

Użytkownik

• Użytkownik
  • PipPip
  • 26 postów
Reputacja: 10
Neutralna

Napisano 26 lipiec 2011 - 10:35

Niby szkoda go jako człowieka, ale nikt go do tego nie zmuszał..
Tak na marginesie chciałbym zwrócić uwagę na osoby, które wprost go nienawidziły (szczególnie po "wałku z Palaciosem). Po tym jak ukazały się informacje o jego pobycie w szpitalu - nagle coś ich olśniło i oczywiście Włodarczyk stał się super mistrzem.

Osobiście go nie lubię, jego walki są strasznie nudne, zazwyczaj "przychylnie(dla Krzysztofa)" punktowane
  • 0

#4 So Mar

So Mar

Użytkownik

• Użytkownik
  • PipPip
  • 16 postów
Neutralna

Napisano 05 sierpień 2011 - 02:05

Wpisać do konstytucji zakaz samobójstw?
Boks to duże pieniądze,jak każdy sport pokazywany w TV.Mają być igrzyska,chleb dla tłumu.Sama walka jest o tyle ważna ile na niej można zarobić.
Mam wrażenie że gdzieś zgubiliśmy sens sportu.
  • 0

#5 mroźnydziad

mroźnydziad

Użytkownik

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 114 postów
Reputacja: 12
Neutralna

Napisano 05 sierpień 2011 - 09:14

Nie ogarniam tego szczerze mówiąc. Chłop ma wszystko, rodzinę, hajs, karierę, sukcesy i ma taką słabą psychikę? Rozumiem, że presja, że może i stres związany ze sławą, ale żeby popełniać samobójstwo. Nie rozumiem tego
  • 0

#6 Sebol20

Sebol20

Aktywny Precylowicz

• Aktywny Precylowicz
  • PipPipPip
  • 2827 postów
Bardzo dobra

Napisano 05 sierpień 2011 - 10:16

Ma wszystko rodzinę...? Właśnie ponoć z tym były kłopoty. Jakie dokładnie oczywiście nie ujawniono. Ale mimo wszystko jedno drugiego nie tłumaczy. Dla mnie bokser czy inny zawodnik sztuk walki powinien być twardy, nie do złamania ( także psychicznie). A jak się okazuje idzie tam każdy bo kasa nie zła.
  • 0

#7 100dolarow

100dolarow

Użytkownik

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 56 postów
Neutralna

Napisano 15 sierpień 2011 - 12:48

Dla mnie to parodia, co ten gość wyprawia. Walczyć nie potrafi- jest takim przyszywanym mistrzem, chrzani na ringu takie farmazony typu "jeden za wszystkich..." O jakiej próbie samobójstwa my tu mówimy? Przecież to tchórz, wziął prochy i od razu to oznajmił kolegom, którzy u niego wtedy byli. Wiedział, że nic mu się nie stanie, bo natychmiast się nim zajmą. Chciał popełnić samobójstwo? Nie. Zrobił coś pod publikę, raczej po to by mu zaczęto współczuć i żeby żona z nim była...
  • 0

#8 Sebol20

Sebol20

Aktywny Precylowicz

• Aktywny Precylowicz
  • PipPipPip
  • 2827 postów
Bardzo dobra

Napisano 15 sierpień 2011 - 01:13

No to ja tu się nowych rzeczy dowiaduję. Jeśli tak było to koleś gorzej na tym wyjdzie i straci w moich oczach. A już napewno nie będe mu współczół lecz, aby się ośmieszył i pokazał, że jest słaby.
  • 0

#9 luki29

luki29

Użytkownik

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 40 postów
Neutralna

Napisano 29 sierpień 2011 - 08:23

na poczatku wszyscy psioczyli że to przez jego żone, że go dobiła itd, a potem coś gdzieś czytałem że to może coś na odwrót

A co do sportu, że to dla silnych z psychiką, może to nie w tą strone?

A może on jej rogi doprawił i go to przybiło?
  • 0

#10 Pawełłłł

Pawełłłł

Aktywny Precylowicz

• Aktywny Precylowicz
  • PipPipPip
  • 2790 postów
Reputacja: 678
Bardzo dobra

Napisano 30 sierpień 2011 - 06:54

Dla mnie to parodia, co ten gość wyprawia. Walczyć nie potrafi- jest takim przyszywanym mistrzem, chrzani na ringu takie farmazony typu "jeden za wszystkich..." O jakiej próbie samobójstwa my tu mówimy? Przecież to tchórz, wziął prochy i od razu to oznajmił kolegom, którzy u niego wtedy byli. Wiedział, że nic mu się nie stanie, bo natychmiast się nim zajmą. Chciał popełnić samobójstwo? Nie. Zrobił coś pod publikę, raczej po to by mu zaczęto współczuć i żeby żona z nim była...

Czyli koleś jest słaby i głupi jeśli myśli że udając próbę samobójstwa zyska fanów i będą mu współczuć wyszło na jak i tylko się upokorzył.
  • 0

#11 Fiklop

Fiklop

Użytkownik

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 204 postów
Reputacja: 98
Dobra

Napisano 04 wrzesień 2011 - 08:58

Nie, Diablo to nie jest osoba, która chciałaby w ten sposób odbić się i w pewien sposób na tym zarobić. Każdy może mieć czasem takie myśli, a na pewno teraz - musi czuć się obrzydliwie, bo ja osobiście wstydziłbym się spojrzeć swojej rodzinie w twarz, w końcu miałbym ich opuścić z jakiś tam powodów. Na pewno nie odkryjemy co było tego powodem, ale po pewnym czasie, tj. jego zachowaniu, wywiadach i podobnych temu wydarzeniach wyrobimy sobie o nim jakieś zdanie, tymczasem zbyt pochopnie go nie szufladkujcie.
  • 0