Skocz do zawartości




Zdjęcie
- - - - -

Żużel - Grand Prix

grand prix żużel

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
43 odpowiedzi w tym temacie

#1 grzes01

grzes01

    Użytkownik

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 118 postów
Reputacja: 174
Bardzo dobra

Napisano 11 maj 2009 - 03:42

Terminarz Speedway Grand Prix 2009:
25.04.2009r. - Czechy - Praga
09.05.2009r. - Polska - Leszno
30.05.2009r. - Szwecja - Göteborg
13.06.2009r. - Dania - Kopenhaga
27.06.2009r. - Wielka Brytania - Cardiff
01.08.2009r. - Łotwa - Daugavpils
15.08.2009r. - Szwecja - Malilla
29.08.2009r. - Dania - Vojens
12.09.2009r. - Słowenia - Krsko
26.09.2009r. - Włochy - Terenzano
17.10.2009r. - Polska - Bydgoszcz
  • 1

#2 grzes01

grzes01

    Użytkownik

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 118 postów
Reputacja: 174
Bardzo dobra

Napisano 11 maj 2009 - 03:45

1 Emil Sayfutdinov 17
2 Fredrik Lindgren 19
3 Jason Crump 14
4 Leigh Adams 13
5 Nicki Pedersen 12
6 Andreas Jonsson 11
7 Greg Hancock 10
8 Kenneth Bjerre 10
9 Tomasz Gollob 7
10 Grzegorz Walasek 6
11 Chris Harris 6
12 Hans Andersen 6
13 Sebastian Ulamek 5
14 Scott Nicholls 4
15 Rune Holta 3
16 Matej Kus 1
  • 0

#3 grzes01

grzes01

    Użytkownik

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 118 postów
Reputacja: 174
Bardzo dobra

Napisano 11 maj 2009 - 03:49

1 Jason Crump 22
2 Tomasz Gollob 17
3 Andreas Jonsson 16
4 Greg Hancock 16
5 Nicki Pedersen 9
6 Emil Sayfutdinov 9
7 Jaroslaw Hampel 9
8 Rune Holta 8
9 Sebastian Ulamek 8
10 Hans Andersen 6
11 Leigh Adams 6
12 Chris Harris 5
13 Kenneth Bjerre 5
14 Grzegorz Walasek 5
15 Fredrik Lindgren 2
16 Scott Nicholls 1

KLASYFIKACJA PO 2 TURNIEJACH

01 Jason Crump 36
02 Andreas Jonsson 27
03 Greg Hancock 26
04 Emil Sayfutdinov 26
05 Tomasz Gollob 24
06 Nicki Pedersen 21
07 Fredrik Lindgren 21
08 Leigh Adams 19
09 Kenneth Bjerre 15
10 Sebastian Ulamek 13
11 Hans Andersen 12
12 Rune Holta 11
13 Chris Harris 11
14 Grzegorz Walasek 11
15 Jaroslaw Hampel 9
16 Scott Nicholls 5
  • 0

#4 jony2626

jony2626

    Świeżak

  • Świeżak
  • Pip
  • 1 postów
Reputacja: 10
Neutralna

Napisano 08 czerwiec 2009 - 12:28

masz moze skrót z Pragi???
  • 0

#5 grzes01

grzes01

    Użytkownik

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 118 postów
Reputacja: 174
Bardzo dobra

Napisano 25 marzec 2010 - 07:21

Terminarz Grand Prix 2010

24.04 - Leszno (Polska)
08.05 - Goeteborg (Szwecja)
22.05 - Praga (Czechy)
05.06 - Kopenhaga (Dania)
19.06 - Toruń (Polska)
10.07 - Cardiff (Wielka Brytania)
14.08 - Malilla (Szwecja)
28.08 - Gorican (Chorwacja)
11.09 - Vojens (Dania)
25.09 - Terenzano
09.10 - Bydgoszcz (Polska)
  • 0

#6 grzes01

grzes01

    Użytkownik

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 118 postów
Reputacja: 174
Bardzo dobra

Napisano 23 kwiecień 2010 - 06:17

Grand Prix Europy - LESZNO



1. Jason Crump (Australia) - 19 (3,3,3,1,0,3,6)
2. Jarosław Hampel (Polska) - 18 (3,1,2,2,3,3,4)
3. Emil Sajfutdinow (Rosja) - 14 (3,1,1,3,2,2,2)
4. Janusz Kołodziej (Polska) - 12 (1,3,3,2,1,2,w)
5. Kenneth Bjerre (Dania) - 10 (1,2,2,2,3,0)
6. Rune Holta (Polska) - 10 (2,3,1,1,2,1)
7. Nicki Pedersen (Dania) - 9 (3,2,0,0,3,1)
8. Chris Harris (Wielka Brytania) - 8 (2,3,0,0,3,0)
9. Fredrik Lindgren (Szwecja) - 8 (1,1,3,3,0)
10. Hans Andersen (Szwecja) - 8 (0,2,2,3,1)
11. Chris Holder (Australia) - 8 (2,2,0,2,2)
12. Tomasz Gollob (Polska) - 6 (2,0,2,1,1)
13. Andreas Jonsson (Szwecja) - 5 (d,1,1,1,2)
14. Greg Hancock (USA) - 4 (0,0,3,0,1)
15. Magnus Zetterstroem (Szwecja) - 4 (1,0,0,3,0)
16. Tai Woffinden (Wielka Brytania) - 1 (0,0,1,0,0)

Bieg po biegu:
1. Hampel, Harris, Bjerre, Hancock
2. Pedersen, Holta, Kołodziej, Jonsson (d4)
3. Sajfutdinow, Gollob, Lindgren, Woffinden
4. Crump, Holder, Zetterstroem, Andersen
5. Harris, Pedersen, Lindgren, Zetterstroem
6. Kołodziej, Holder, Hampel, Gollob
7. Crump, Bjerre, Jonsson, Woffinden
8. Holta, Andersen, Sajfutdinow, Hancock
9. Kołodziej, Andersen, Woffinden, Harris
10. Crump, Hampel, Sajfutdinow, Pedersen
11. Lindgren, Bjerre, Holta, Holder
12. Hancock, Gollob, Jonsson, Zetterstroem
13. Sajfutdinow, Holder, Jonsson, Harris
14. Zetterstroem, Hampel, Holta, Woffinden
15. Andersen, Bjerre, Gollob, Pedersen
16. Lindgren, Kołodziej, Crump, Hancock
17. Harris, Holta, Gollob, Crump
18. Hampel, Jonsson, Andersen, Lindgren
19. Bjerre, Sajfutdinow, Kołodziej, Zetterstroem
20. Pedersen, Holder, Hancock, Woffinden

Półfinały
21. Hampel, Kołodziej, Holta, Harris
22. Crump, Sajfutdinow, Pedersen, Bjerre

Finał
23. Crump, Hampel, Sajfutdinow, Kołodziej (w/su)

Widzów: ok. 16000
  • 0

#7 Panzer

Panzer

    Przyjaciel Precyl.pl

  • Precylek
  • PipPipPip
  • 7329 postów
Reputacja: 874
Bardzo dobra

Napisano 28 kwiecień 2010 - 09:11

W tv też nie jest nudny!
  • 0

#8 grzes01

grzes01

    Użytkownik

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 118 postów
Reputacja: 174
Bardzo dobra

Napisano 07 maj 2010 - 05:52

1. Kenneth Bjerre (Dania) (1,3,3,2,2,3,+6) 20 + 1. miejsce w finale
2. Tomasz Gollob (Polska) (1,2,3,1,2,3,+4) 16 + 2. miejsce w finale
3. Andreas Jonsson (Szwecja) (3,0,0,3,2,2,+2) 12 + 3. miejsce w finale
4. Greg Hancock (USA) (3,1,2,3,3,2,+0) 14 + 4. miejsce w finale
5. Chris Holder (Australia) (3,2,1,2,2,1) 11
6. Magnus Zetterstroem (Szwecja) (2,3,3,0,0,1) 9
7. Emil Sajfutdinov (Rosja) (0,3,2,0,3,0) 8
8. Nicki Pedersen (Dania) (0,2,3,2,1,0) 8
9. Hans Andersen (Dania) (3,1,0,3,0) 7
10. Jason Crump (Australia) (1,0,0,3,3) 7
11. Rune Holta (Polska) (2,3,0,1,0) 6
12. Antonio Lindbaeck (Szwecja) (1,1,1,0,3) 6
13. Jarosław Hampel (Polska) (0,2,2,2,0) 6
14. Chris Harris (Wielka Brytania) (2,0,2,1,1) 6
15. Fredrik Lindgren (Szwecja) (2,0,1,0,1) 4
16. Tai Woffinden (Wielka Brytania) (0,1,1,1,1) 4
Bieg po biegu:
1. Andersen, Lindgren, Lindbaeck, Woffinden
2. Hancock, Holta, Bjerre, Hampel
3. Jonsson, Zetterstroem, Crump, Sajfutdinow
4. Holder, Harris, Gollob, Pedersen
5. Holta, Pedersen, Andersen, Crump
6. Bjerre, Gollob, Woffinden, Jonsson
7. Sajfutdinow, Hampel, Lindbaeck, Harris (u)
8. Zetterstroem, Holder, Hancock, Lindgren
9. Bjerre, Sajfutdinow, Holder, Andersen
10. Zetterstroem, Harris, Woffinden, Holta
11. Gollob, Hancock, Lindbaeck, Crump
12. Pedersen, Hampel, Lindgren, Jonsson
13. Andersen, Hampel, Gollob, Zetterstroem
14. Hancock, Pedersen, Woffinden, Sajfutdinow
15. Jonsson, Holder, Holta, Lindbaeck
16. Crump, Bjerre, Harris, Lindgren
17. Hancock, Jonsson, Harris, Andersen (w/u)
18. Crump, Holder, Woffinden, Hampel
19. Lindbaeck, Bjerre, Pedersen, Zetterstroem
20. Sajfutdinow, Gollob, Lindgren, Holta

Półfinały
21. Gollob, Hancock, Zetterstroem, Sajfutdinow
22. Bjerre, Jonsson, Holder, Pedersen (d4)

Finał
23. Bjerre, Gollob, Jonsson, Hancock
  • 0

#9 grzes01

grzes01

    Użytkownik

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 118 postów
Reputacja: 174
Bardzo dobra

Napisano 21 maj 2010 - 06:35

Grand Prix Czech - Praga



1. Tomasz Gollob (Polska) (1,1,3,3,0,3,6) - 17 + 1. miejsce w finale
2. Nicki Pedersen (Dania) (0,3,2,0,3,2,4) - 14 + 2. miejsce w finale
3. Jarosław Hampel (Polska) (2,2,3,3,1,3,2) - 16 + 3. miejsce w finale
4. Magnus Zetterstroem (Szwecja) (2,1,2,2,2,2,0) - 11 + 4. miejsce w finale
5. Andreas Jonsson (Szwecja) (3,2,3,2,3,0) - 13
6. Kenneth Bjerre (Dania) (3,0,3,3,2,1) - 12
7. Hans Andersen (Dania) (2,2,2,1,1,1) - 9
8. Jason Crump (Australia) (0,1,0,3,3,0) - 7
9. Rune Holta (Polska) (0,2,0,2,3) - 7
10. Fredrik Lindgren (Szwecja) (3,0,2,2,0) - 7
11. Chris Holder (Australia) (0,3,1,1,2) - 7
12. Greg Hancock (USA) (1,3,1,1,1) - 7
13. Emil Sajfutdinow (Rosja) (2,3,0,0,-) - 5
14. Tai Woffinden (Wielka Brytania) (3,1,1,0,0) - 5
15. Chris Harris (Wielka Brytania) (1,0,0,1,2) - 4
16. Matej Kus (Czechy) (1,0,1,0,1) - 3
17. Lubos Tomicek (Czechy) (0,0) - 0
18. Zdenek Simota (Czechy) (0) - 0

Bieg po biegu:
1. Woffinden, Andersen, Kus, Crump
2. Jonsson, Hampel, Harris, Holta
3. Bjerre, Zetterstroem, Hancock, Holder
4. Lindgren, Sajfutdinow, Gollob, Pedersen
5. Holder, Andersen, Gollob, Harris (D)
6. Pedersen, Hampel, Zetterstroem, Kus
7. Hancock, Holta, Crump, Lindgren
8. Sajfutdinow, Jonsson, Woffinden, Bjerre
9. Hampel, Andersen, Hancock, Sajfutdinow
10. Bjerre, Lindgren, Kus, Harris
11. Jonsson, Pedersen, Holder, Crump (U)
12. Gollob, Zetterstroem, Woffinden, Holta
13. Bjerre, Holta, Andersen, Tomicek (Pedersen - T)
14. Gollob, Jonsson, Hancock, Kus
15. Crump, Zetterstroem, Harris, Sajfutdinow (W)
16. Hampel, Lindgren, Holder, Woffinden
17. Jonsson, Zetterstroem, Andersen, Simota (Lindgren - T)
18. Holta, Holder, Kus, Tomicek (W)
19. Crump, Bjerre, Hampel, Gollob
20. Pedersen, Harris, Hancock, Woffinden

Półfinały
21. Gollob, Zetterstroem, Andersen, Jonsson (W)
22. Hampel, Pedersen, Bjerre, Crump

Finał
23. Gollob, Pedersen, Hampel, Zetterstroem
  • 0

#10 Panzer

Panzer

    Przyjaciel Precyl.pl

  • Precylek
  • PipPipPip
  • 7329 postów
Reputacja: 874
Bardzo dobra

Napisano 23 maj 2010 - 09:35

Brawa dla Golloba i dla Hampela!
  • 0

#11 grzegorz2112

grzegorz2112

    Precylowicz

  • Precylowicz
  • PipPipPip
  • 543 postów
Reputacja: 142
Dobra

Napisano 23 maj 2010 - 10:41

czy jakas stacja oprocz C+ pokazuje gp??
w zeszlym sezonie tvp info nadawalo w nocy godzinny skrot gp ale w tym roku jeszcze tego nie widzialem
  • 0

#12 Panzer

Panzer

    Przyjaciel Precyl.pl

  • Precylek
  • PipPipPip
  • 7329 postów
Reputacja: 874
Bardzo dobra

Napisano 23 maj 2010 - 10:49

czy jakas stacja oprocz C+ pokazuje gp??


Chyba nie.
  • 0

#13 grzes01

grzes01

    Użytkownik

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 118 postów
Reputacja: 174
Bardzo dobra

Napisano 04 czerwiec 2010 - 01:34

GP Danii - Kopenhaga


1. Jarosław Hampel - 20 (3,2,3,3,0,3,6) + 1. miejsce w finale
2. Tomasz Gollob - 15 (3,1,0,2,3,2,4) + 2. miejsce w finale
3. Chris Harris - 13 (1,3,2,2,1,2,2) + 3. miejsce w finale
4. Hans Andersen - 13 (0,2,3,2,3,3,0) + 4. miejsce w finale
5. Andreas Jonsson (Szwecja) - 13 (3,3,2,3,2,0)
6. Kenneth Bjerre (Dania) - 13 (3,1,2,3,3,1)
7. Jason Crump (Australia) - 10 (1,0,2,3,3,1)
8. Chris Holder (Australia) - 9 (2,3,1,1,2,w)
9. Fredrik Lindgren (Szwecja) - 8 (2,w,3,2,1)
10. Magnus Zetterstroem (Szwecja) - 7 (2,1,3,0,1)
11. Rune Holta (Polska) - 6 (t,2,1,1,2)
12. Tai Woffinden (Wielka Brytania) - 5 (2,3,0,0,w)
13. Nicki Pedersen (Dania) - 5 (0,2,1,0,2)
14. Greg Hancock (USA) - 3 (0,0,1,1,1)
15. Leon Madsen (Dania) - 3 (1,1,0,1,0)
16. Nicolai Klindt (Dania) - 1 (1)
17. Piotr Protasiewicz (Polska) - 0 (0,0,0,0,0)

Bieg po biegu:
1. Hampel, Woffinden, Madsen, Protasiewicz
2. Bjerre, Zetterstroem, Crump, Hancock
3. Jonsson, Holder, Klindt, Pedersen (Holta - t)
4. Gollob, Lindgren, Harris, Andersen
5. Woffinden, Pedersen, Gollob, Crump
6. Harris, Holta, Madsen, Hancock
7. Jonsson, Andersen, Bjerre, Protasiewicz
8. Holder, Hampel, Zetterstroem, Lindgren (w/u)
9. Lindgren, Jonsson, Hancock, Woffinden
10. Andersen, Crump, Holder, Madsen
11. Zetterstroem, Harris, Pedersen, Protasiewicz
12. Hampel, Bjerre, Holta, Gollob
13. Bjerre, Harris, Holder, Woffinden
14. Jonsson, Gollob, Madsen, Zetterstroem
15. Crump, Lindgren, Holta, Protasiewicz
16. Hampel, Andersen, Hancock, Pedersen
17. Andersen, Holta, Zetterstroem, Woffinden (w/u)
18. Bjerre, Pedersen, Lindgren, Madsen
19. Gollob, Holder, Hancock, Protasiewicz
20. Crump, Jonsson, Harris, Hampel

Półfinały
21. Andersen, Harris, Crump, Jonsson
22. Hampel, Gollob, Bjerre, Holder (w/u)

Finał
23. Hampel, Gollob, Harris, Andersen
  • 0

#14 Panzer

Panzer

    Przyjaciel Precyl.pl

  • Precylek
  • PipPipPip
  • 7329 postów
Reputacja: 874
Bardzo dobra

Napisano 07 czerwiec 2010 - 08:49

Piękna jazda i piękny wynik naszych!!! Oby tak dalej; następna okazja już za dwa tygodnie w Toruniu!
  • 0

#15 jason.estrada

jason.estrada

    Użytkownik

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 11 postów
Reputacja: 10
Neutralna

Napisano 07 czerwiec 2010 - 07:18

brawo dla naszych ;) mam nadzieje ze w Toruniu bedzie tak samo ;)
  • 0

#16 grzes01

grzes01

    Użytkownik

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 118 postów
Reputacja: 174
Bardzo dobra

Napisano 18 czerwiec 2010 - 06:03

GP Polski - TORUŃ


1. Tomasz Gollob (Polska) - (3,3,3,3,3,6) 24 + 1 miejsce w finale
2. Rune Holta (Polska) - (3,3,2,3,1,3,4) 19 + 2 miejsce w finale
3. Jarosław Hampel (Polska) - (3,3,1,3,1,2,2) 15 + 3 miejsce w finale
4. Jason Crump (Australia) - (3,2,3,2,3,2,0) 15 + 4 miejsce w finale
5. Hans Andersen (Dania) - (1,2,2,1,2,1) 9
6. Nicki Pedersen (Dania) - (0,1,2,2,1,1,2) 8
7. Tai Woffinden (Anglia) - (2,0,0,3,2,0) 7
8. Adrian Miedziński (Polska) - (2,1,0,,3,0) 6
9. Chris Holder (Australia) - (1,2,3,0,-) 6
10. Magnus Zetterstroem (Szwecja) - (1,0,3,1,1) 6
11. Fredrik Lindgren (Szwecja) - (1,2,1,0,2) 6
12. Greg Hancock (USA) - (2,1,2,1,0) 6
13. Piotr Protasiewicz (Polska) - (0,0,0,2,3) 5
14. Chris Harris (Anglia) - (2,1,0,1,1) 5
15. Kenneth Bjerre (Dania) - (0,3,1,0,0) 4
16. Andreas Jonsson (Szwecja) - (0,0,1,2,0) 3
17. Artur Mroczka (Polska) - (0) 0
18. Maciej Janowski (Polska) - (NS) 0

Bieg po biegu:
1. Holta, Miedziński, Lindgren, Bjerre
2. Gollob, Hancock, Andersen, Pedersen (u/w)
3. Hampel, Harris, Holder, Protasiewicz
4. Crump, Woffinden, Zetterstroem, Jonsson
5. Gollob, Crump, Miedziński, Protasiewicz
6. Holta, Andersen, Harris, Zetterstroem
7. Bjerre, Holder, Pedersen, Woffinden
8. Hampel, Lindgren, Jonsson, Hancock
9. Holder, Andersen, Jonsson, Miedziński
10. Gollob, Holta, Hampel, Woffinden
11. Zetterstroem, Hancock, Bjerre, Protasiewicz
12. Crump, Pedersen, Lindgren, Harris
13. Hampel, Pedersen, Zetterstroem, Miedziński (u/w)
14. Holta, Crump, Hancock, Holder (u/w)
15. Gollob, Jonsson, Harris, Bjerre
16. Woffinden, Protasiewicz, Andersen, Lindgren
17. Miedziński, Woffinden, Harris, Hancock
18. Protasiewicz, Pedersen, Holta, Jonsson
19. Crump, Andersen, Hampel, Bjerre
20. Gollob, Lindgren, Zetterstroem, Mroczka (w/su)

Półfinały:
21. Gollob, Hampel, Pedersen, Woffinden
22. Holta, Crump, Andersen, Miedziński

Finał:
23. Gollob, Holta, Hampel, Crump
  • 0

#17 grzes01

grzes01

    Użytkownik

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 118 postów
Reputacja: 174
Bardzo dobra

Napisano 09 lipiec 2010 - 06:09

GP Wielkiej Brytanii - Cardiff


1. Chris Holder (3,2,2,1,2,3,6) 19 (1 miejsce w finale)
2. Jason Crump (3,3,3,2,0,2,4) 17 (2 miejsce w finale)
3. Jarosław Hampel (3,3,2,3,1,3,2) 17 (3 miejsce w finale)
4. Hans Andersen (1,0,3,1,2,2,0) 9 (4. miejsce w finale)
5. Tomasz Gollob (Polska) (1,3,2,3,3,D/1) 12
6. Fredrik Lindgren (Szwecja) (2,1,3,3,0,1) 10
7. Rune Holta (Polska) (2,2,0,0,3,1) 8
8. Nicki Pedersen (Dania) (0,1,3,2,1,0) 7
9. Kenneth Bjerre (Dania) (0,1,1,2,3) 7
10. Greg Hancock (USA) (3,0,1,2,1) 7
11. Davey Watt (Australia) (0,3,0,3,W) 6
12. Tai Woffinden (Wielka Brytnia) (0,0,2,1,3) 6
13. Chris Harris (Wielka Brytania) (2,2,0,0,2) 6
14. Magnus Zetterstroem (Szwecja) (2,0,1,1,2) 6
15. Scott Nicholls (Wielka Brytania) (1,2,1,0,0) 4
16. Andreas Jonsson (Szwecja) (1,1,0,0,1) 3
Bieg po biegu:
1. Holder, Holta, Gollob, Pedersen
2. Hancock, Zetterstroem, Jonsson, Woffinden
3. Crump, Lindgren, Andersen, Bjerre
4. Hampel, Harris, Nicholls, Watt
5. Watt, Holta, Bjerre, Zetterstroem
6. Hampel, Holder, Lindgren, Woffinden
7. Crump, Harris, Pedersen, Hancock
8. Gollob, Nicholls, Jonsson, Andersen
9. Crump, Woffinden, Nicholls, Holta
10. Andersen, Holder, Zetterstroem, Harris
11. Pedersen, Hampel, Bjerre, Jonsson
12. Lindgren, Gollob, Hancock, Watt
13. Hampel, Hancock, Andersen, Holta
14. Watt, Crump, Holder, Jonsson
15. Lindgren, Pedersen, Zetterstroem, Nicholls
16. Gollob, Bjerre, Woffinden, Harris
17. Holta, Harris, Jonsson, Lindgren
18. Bjerre, Holder, Hancock, Nicholls
19. Woffinden, Andersen, Pedersen, Watt (W/U)
20. Gollob, Zetterstroem, Hampel, Crump
Półfinały
21. Holder, Andersen, Holta, Gollob (D/1)
22. Hampel, Crump, Lindgren, Pedersen
Finał
23. Holder, Crump, Hampel, Andersen
  • 0

#18 Panzer

Panzer

    Przyjaciel Precyl.pl

  • Precylek
  • PipPipPip
  • 7329 postów
Reputacja: 874
Bardzo dobra

Napisano 10 lipiec 2010 - 08:57

Jarek Hampel wygra w Cardiff!
  • 0

#19 grzes01

grzes01

    Użytkownik

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 118 postów
Reputacja: 174
Bardzo dobra

Napisano 13 sierpień 2010 - 10:38

GP Skandynawii - Malilla



1. Rune Holta - 20 (1,3,3,2,2,3,6) + 1 miejsce w finale
2. Jason Crump - 15 (3,2,0,1,3,2,4) + 2 miejsce w finale
3. Tomasz Gollob - 17 (3,3,3,3,0,3,2) + 3 miejsce w finale
4. Fredrik Lindgren - 11 (2,1,1,3,2,2,0,0) + 4 miejsce w finale
5. Greg Hancock (USA) - 12 (3,2,3,3,0,1)
6. Jarosław Hampel (Polska) - 10 (3,1,3,2,0,1)
7. Kenneth Bjerre (Dania) - 9 (2,3,1,0,3,0)
8. Chris Harris (Anglia) - 9 (1,2,2,1,3,0)
9. Thomas Jonasson (Szwecja) - 8 (1,2,2,0,3)
10. Andreas Jonsson (Szwecja) - 7 (2,1,1,1,2)
11. Emil Sajfutdinow (Rosja) - 6 (1,1,2,2,-)
12. Chris Holder (Australia) - 6 (0,0,2,3,1)
13. Hans Andersen (Dania) - 5 (2,0,1,1,1)
14. Magnus Zetterstroem (Szwecja) - 3 (0,3,0,0,0)
15. Tai Woffinden (Anglia) - 3 (0,0,0,2,1)
16. Ludvig Lindgren (Szwecja) - 2 (2)
17. Linus Sundstroem (Szwecja) - 1 (0,1)
18. Nicki Pedersen (Dania) - 0 (0,0,-,-)

Bieg po biegu:
1. Hancock, Bjerre, Holta, Zetterstroem
2. Hampel, Andersen, Sajfutdinow, Pedersen (W)
3. Gollob, Jonsson, Harris, Holder
4. Crump, Lindgren, Jonasson, Woffinden
5. Bjerre, Jonasson, Jonsson, Pedersen (D4)
6. Gollob, Hancock, Hampel, Woffinden
7. Holta, Harris, Lindgren, Andersen
8. Zettetstroem, Crump, Sajfutdinow, Holder
9. Hampel, Harris, Bjerre, Crump
10. Hancock, Holder, Lindgren, Sundstroem
11. Holta, Sajfutdinow, Jonsson, Woffinden
12. Gollob, Jonasson, Andersen, Zetterstroem
13. Holder, Woffinden, Andersen, Bjerre
14. Hancock, Sajfutdinow, Harris, Jonasson (D4)
15. Gollob, Holta, Crump, Lindgren
16. Lindgren, Hampel, Jonsson, Zetterstoem
17. Bjerre, Lindgren, Sundstroem, Gollob (W/SU)
18. Crump, Jonsson, Andersenm, Hancock
19. Jonasson, Holta, Holder, Hampel
20. Harris, Pedersen, Woffinden, Zetterstroem

Półfinały:
21. Gollob, Crump, Hampel, Harris
22. Holta, Lindgren, Hancock, Bjerre

Finał:
23. Holta, Crump, Gollob, Lindgren (d4)

Klasyfikacja generalna Grand Prix 2010
1 Tomasz Gollob Polska - 107
2 Jarosław Hampel Polska - 102
3 Jason Crump Australia - 90
4 Rune Holta Polska - 76
5 Kenneth Bjerre Dania - 75
6 Chris Holder Australia - 66
7 Hans Andersen Dania - 61
8 Andreas Jonsson Szwecja - 55
9 Fredrik Lindgren Szwecja - 54
10 Greg Hancock USA - 53
11 Nicki Pedersen Dania - 51
12 Chris Harris Wielka Brytania - 51
13 Magnus Zetterstroem Szwecja - 46
14 Emil Sajfutdinow Rosja - 33
15 Tai Woffinden Wielka Brytania - 31
16 Janusz Kołodziej Polska - 12
17 Thomas H. Jonasson Szwecja - 8
18 Antonio Lindbaeck Szwecja - 6
19 Adrian Miedziński Polska - 6
20 Davey Watt Australia - 6
21 Piotr Protasiewicz Polska - 5
22 Scott Nicholls Wielka Brytania - 4
23 Matej Kus Czechy - 3
24 Leon Madsen Dania - 3
  • 0

#20 grzes01

grzes01

    Użytkownik

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 118 postów
Reputacja: 174
Bardzo dobra

Napisano 20 sierpień 2010 - 06:50

1. Artiom Łaguta (Rosja) - 12+3 (3,0,3,3,3)
2. Antonio Lindbaeck (Szwecja) - 12+2 (1,3,3,3,2)
3. Fredrik Lindgren (Szwecja) - 11+3 (3,3,2,1,2)
--------------------------------------------
4. Janusz Kołodziej (Polska) - 11+2 (3,3,3,2,0)
5. Magnus Zetterstroem (Szwecja) - 11+1 (2,3,0,3,3)
6. Thomas H. Jonasson (Szwecja) - 9 (2,2,1,1,3)
7. Chris Harris (Wielka Brytania) - 8 (0,1,2,2,3)
8. Niels Kristian Iversen (Dania) - 7 (3,2,1,1,0)
9. Andriej Karpow (Ukraina) - 7 (2,1,2,1,1)
10. Roman Povazhny (Rosja) - 6 (u,2,3,t,1)
11. Grigorij Łaguta (Rosja) - 6 (2,d,2,0,2)
12. Simon Stead (Wielka Brytania) - 6 (1,1,1,2,1)
13. Leon Madsen (Dania) - 5 (0,0,0,3,2)
14. Sebastian Ułamek (Polska) - 4 (1,0,1,2,0)
15. Tomasz Gapiński (Polska) - 3 (0,2,0,0,1)
16. Grzegorz Walasek (Polska) - 2 (1,1,0,0,0)
17. Lukas Dryml (Czechy) - 0 (d)
Bieg po biegu
1. Lindgren, G.Łaguta, Walasek, Gapiński
2. Kołodziej, Zetterstroem, Ułamek, Madsen
3. A.Łaguta, Karpow, Lindbaeck, Harris
4. Iversen, Jonasson, Stead, Povazhny (u4)
5. Zetterstroem, Povazhny, Harris, G.Łaguta (d4)
6. Lindgren, Iversen, Karpow, Madsen
7. Lindbaeck, Jonasson, Walasek, Ułamek
8. Kołodziej, Gapiński, Stead, A.Łaguta
9. Lindbaeck, G.Łaguta, Stead, Madsen
10. A.Łaguta, Lindgren, Jonasson, Zetterstroem
11. Kołodziej, Harris, Iversen, Walasek
12. Povazhny, Karpow, Ułamek, Gapiński
13. A.Łaguta, Ułamek, Iversen, G.Łaguta
14. Lindbaeck, Kołodziej, Lindgren, Dryml (d) (Povazhny - taśma)
15. Zetterstroem, Stead, Karpow, Walasek
16. Madsen, Harris, Jonasson, Gapiński
17. Jonasson, G.Łaguta, Karpow, Kołodziej
18. Harris, Lindgren, Stead, Ułamek
19. A.Łaguta, Madsen, Povazhny, Walasek
20. Zetterstroem, Lindbaeck, Gapiński, Iversen

21. Lindgren, Kołodziej, Zetterstroem
22. A.Łaguta, Lindbaeck
  • 0