Skocz do zawartości

Zdjęcie
- - - - -

Prezentacja na angielski

angielski prezentacja

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
10 odpowiedzi w tym temacie

#1 Patelooo

Patelooo

Użytkownik

• Użytkownik
  • PipPip
  • 12 postów
Reputacja: 10
Neutralna

Napisano 14 październik 2009 - 12:03

Prosił bym o przetłumaczenie tematu mojej prezentacji na angielski i jeżeli ktoś miał podobny temat lub wie co napisać to proszę o pomoc :] Ma byc to krotka prezentacja max 3 min ;D
Temat to : Bring a photo of the gadget that you would like to get. Talk about why you want target in and what it can do.
  • 0

#2 Veran999

Veran999

Zbanowany

• Banned Users
  • PipPip
  • 13 postów
Neutralna

Napisano 14 październik 2009 - 09:59

Przynieś zdjęcie gadżetu/wynalazku który chciałbyś mieć. Powiedz czemu (tutaj nie jestem pewien czy dobrze rozumiem target it, ale przypuszczam że jest dobrze) akurat właśnie ten i co może on zrobić.

Niestety, ja takich nie miałem, więc nic poza przetłumaczeniem nie mogę dla ciebie zrobić.
  • 0

#3 eihpos7771

eihpos7771

Użytkownik

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 35 postów
Neutralna

Napisano 15 październik 2009 - 05:54

Wydaje mi sie ze w tym drugim zdaniu bedzie raczej: 'powiedz dlaczego chcialbys aby obiekt wszedl na rynek' czy cos bardziej w tym znaczeniu. Zaladuj zdejcie jakiegos wynalazku, ktory chcialbys miec, a napisze Ci ta prezentacje, albo jesli chcesz, napisz swoja prezentacje po polsku a ja ja przetlumacze;)
  • 0

#4 Patelooo

Patelooo

Użytkownik

• Użytkownik
  • PipPip
  • 12 postów
Neutralna

Napisano 21 październik 2009 - 07:29

Dzieki ale potrzebowale to na ten sam dzien :D Poradzilem sobie jakos dostalem 8/10 i zajebiscie ^^
  • 0

#5 anull94

anull94

Świeżak

• Świeżak
  • Pip
  • 4 postów
Neutralna

Napisano 04 listopad 2009 - 09:48

Potrzebny mi przykład prezentacji o muzyce krajów anglojęzycznych w języku ang. propozycje proszę o wysłanie na maila piwi94@gmail.com za dobre prace dodam repa
  • 0

#6 kasik xd

kasik xd

Świeżak

• Świeżak
  • Pip
  • 1 postów
Neutralna

Napisano 12 kwiecień 2010 - 04:00

Potrzebuje prezentacje na angielski o miastach świata. Mogą być jakieś ciekawostki czy coś tego typu. Prezentacja ma trwać ok. 5 min. Mógłby mi ktoś pomóc? Z góry dzięki:)
  • 0

#7 Bartez90WA

Bartez90WA

Świeżak

• Świeżak
  • Pip
  • 1 postów
Neutralna

Napisano 16 kwiecień 2010 - 04:55

Musze na 22.04.2010 zrobic prezentacje, 10 min, składająca się z dwoch tematów:Corporate culture ( definicja, struktura firm, problemy i korzyści związane z tym i niepisane zasady panujące w firmie) i Customer support (call center). Może ma ktoś coś podonbnego, bądź jest w stanie napisać ją w weekend. Kontakt karla02@interia.pl
  • 0

#8 Katarzyna F.

Katarzyna F.

Świeżak

• Świeżak
  • Pip
  • 1 postów
Neutralna

Napisano 14 maj 2010 - 10:17

Szanowny Maturzysto, Kursancie przygotowujący się do egzaminów ustnych, Uczniu borykający się z pracami domowymi! Kursy SITA to rozwiązanie Twoich bolączek.
Jak wyglądają tematy maturalne? Często to zagadnienia mówiące o środkach masowego przekazu, zbrodni, przemocy (dlaczego dzieci uczą się takich rzeczy?), zanieczyszczeniu środowiska, kulturze, geografii, bezrobociu, sporcie, rządzie i szeregu innych ambitnych zagadnieniach. Kurs średnio zaawansowany pozwoli Ci przygotować płynną wypowiedź na każdy z powyższych tematów.

W zdaniu egzaminów ustnych oraz w odrabianiu prac domowych pomogą zarówno kursy z poziomu średnio zaawansowanego, jak i kursy podstawowe zawierające gotowe dialogi. Sytuacje w sklepach, bankach, szpitalach, na policji, rozmowy telefoniczne, listy, wszelkie kasy i punkty informacji przestaną być straszne. Gratulowanie, składanie życzeń, dziękowanie, przepraszanie oraz wyznawanie mniej lub bardziej płomiennych uczuć z kursem SITA przećwiczysz sobie szybko i spokojnie w zaciszu własnego domu, a potem zauroczysz nauczycieli, kolegów, koleżanki oraz wszystkich, którzy akurat będą mieli przyjemność Cię słuchać. Piątka murowana.

Pomocne dialogi, gotowe zwroty i nauka w przyjemnej atmosferze relaksu zapewni Ci szybki sukces. Większość szkół oferuje długie miesiące nauki, masę ćwiczeń gramatycznych i powolne zdobywanie potrzebnej Ci wiedzy. Dla nas najważniejszy jest Twój cel. Chcesz zdać egzaminy ustne, my damy Ci gotowe, opracowane tematy.
  • 0

#9 Kannow

Kannow

Świeżak

• Świeżak
  • Pip
  • 2 postów
Neutralna

Napisano 26 wrzesień 2010 - 09:20

innowacyjne prezentacje, prace domowe, oryginalne wypracowania z języka ANGIELSKIEGO!
już od 15 zł !
Szybko i bezproblemowo
na każdy podany przez Ciebie temat
(znajomość języka potwierdzona certyfikatem CAE oraz zaliczony roczny kurs Business English. Stały kontakt z językiem)

kontakt i więcej informacji:

angielski.wypracowanie@onet.pl

Zapraszam serdecznie do siebie :)
  • 0

#10 olkazozolka1

olkazozolka1

Świeżak

• Świeżak
  • Pip
  • 1 postów
Neutralna

Napisano 12 październik 2010 - 03:32

I am from england and I am 32 years old. come in gościesińska 5 (poland)
  • 0

#11 skullcollector1

skullcollector1

Użytkownik

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 32 postów
Reputacja: 16
Neutralna

Napisano 16 grudzień 2010 - 10:33

Jeżeli potrzebna Ci pomoc w pisaniu pracy z języka angielskiego, serdecznie zapraszam na stronę mojej wizytówki:

[URL="http://pisanie-prac-ang.wizytowka.pl/"][U][B]
Pisanie prac w języku angielskim[/B][/U][/URL]

• 0