Skocz do zawartości

Zdjęcie
- - - - -

Angielski. Prosze o pomoc.

angielski pomoc prosze

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 bea2023

bea2023

Świeża Użytkowniczka

• Świeża Użytkowniczka
  • Pip
  • 7 postów
Reputacja: 10
Neutralna

Napisano 01 marzec 2010 - 06:13

Witam. Ucze się angielskiego od ubiegłego roku (przedtem rosyjski)i nie umie sobie poradzic z wypracowaniem.Poziom liceum.Prosiłabym o pomoc w napisaniu pocztówki i tekstu.
1) Jesteś na wakacjach za granicą, napisz pocztówke do kolegi lub koleżanki z Anglii.
a).napisz kiedy dojechałaś
b). napisz jaki jest twój hotel
c).napisz co zamierzasz robic następnego dnia
d).wyraź nadzieje że kolega lub kolezanka dobrze się bawi
2).Kolega czy koleżanka z Anglii przyjeżdźa do ciebie na święta i chciał/aby przywieżc prezenty pod choinke dla twojej rodzinyny. Napisz list (120-150 słów)w którym
a). wyrażasz radośc z jego/jej przyjazdu i zaproponuj że odbierzesz jego/ją z dworca
b).opowiedz co lubią twoi rodzice i zasugeruj jakie prezenty byłyby odpowiednie
c). poinformuj że zaczęłaś już planowac czas po świętach i opisz krótko te plany
d). przypomnij jakie ubrania powinna zabrac i wyraż nadzieje na szybkie spotkanie.
Jeśli ktoś może mi pomóc to bardzo dziękuje. Pozdrawiam
  • 0

#2 Caroline0407

Caroline0407

Świeżak

• Świeżak
  • Pip
  • 1 postów
Neutralna

Napisano 02 marzec 2010 - 03:22

Prosze o napisanie listu do biura podróży po Angielsku
a to jest zadanie.prosilabym aby przesłac mi na moja poczte karolina687@interia.pl

Przebywasz w Anglii wróciłeś z 2 dniowej wycieczki zorganizowanej przez angielskie biuro podróży.Niestety bardzo żałujesz, że pojechałeś. Napisz list do biura podróży w którym:
*przedstawisz się/ podasz cel listu
*napisz jaki był termin wycieczki i podaj jej trasę
*wymień 2 zastrzeżenia
*zażądaj zwrotu pieniędzy, oraz dodaj, że nikomu już nie polecisz tego biura podróży
  • 0

#3 rejestracja_for

rejestracja_for

Świeżak

• Świeżak
  • Pip
  • 2 postów
Neutralna

Napisano 22 marzec 2010 - 03:40

Prędzej ktoś pomoże jeśli napiszecie wypracowanie, a potem ktoś je poprawi. Jak chcecie się nauczyć języka nie ćwicząc?
  • 0