Skocz do zawartości

Zdjęcie
- - - - -

Przyjaźń między kobietą a mężczyzną

kobietą mężczyzną przyjaźń

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
116 odpowiedzi w tym temacie

#41 masterow1

masterow1

Użytkownik

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 153 postów
Reputacja: 21
Dobra

Napisano 19 październik 2009 - 12:17

ja uwazam ze istnieje przyjazn miedzy kobieta a mezczyzna, ale do pewnego momentu - do momentu az sie nie przejdzie jednej bariery... ja sam tak mialem... byla super przyjaciolka az do momentu az moj znajomy powiedzial jej ze ja z nia lepiej wygladam jako przyjaciele niz on i jego dziewczyna jako para.. wtedy zapomnielismy o tym i sie zwiazalismy.. po poltora roku sie rozstalismy... i ona nigdy juz nawet czesc nie powiedziala. gdy cierpialem z tego powodu to wtedy znalazlem prawdziwa przyjaciolke... nie widzimy w soobie plci przeciwnej tylko przyjaciela... i dzieki temu znamy sie juz ponad 3 lata, a ja sam mam wspaniala narzeczona...
  • 0

#42 turntherainbow

turntherainbow

Użytkowniczka

• Użytkowniczka
  • PipPip
  • 11 postów
Reputacja: 10
Neutralna

Napisano 19 październik 2009 - 09:17

Niby jest możliwa. Znaczy, dla mnie jest możliwa. W moim towarzystwie faceci twierdzą na ogół, że taka przyjaźń jest nierealna, ciekawe. Mam jednego przyjaciela, z którym nigdy w życiu nic by nie wyszło, jest zajebistym facetem. Przyjaźnimy się już.. z 5 lat. Kawał czasu, dużo problemów moich i jego wspólnie rozwiązanych. Mój były miał mi za złe, że moje towarzystwo to faceci. Drugiego mojego przyjaciela najbardziej tolerował, a nawet lubił, z mojego towarzystwa. Dobrze sie dogadywali, niby elegancko wszystko. Jednak zawsze było 'wolisz go ode mnie!'. Typ faceta mówiący 'przyjaźń damsko-męska nie istnieje'. O tej dłuższej przyjaźni nie wspomnę, taki dym był o niego, że ho ho. ;) Jednak warto poświęcenia, po raz setny w życiu doświadczyłam na skórze tego, że przyjaźń jest najważniejsza w naszym życiu.
  • 0

#43 masterow1

masterow1

Użytkownik

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 153 postów
Dobra

Napisano 20 październik 2009 - 02:01

i bardzo sie ciesze ze ludzie sobie uswiadamiaja ze przyjazn jest wazna... to swiadczy o tym ze jest lepiej..
  • 0

#44 fiona4114

fiona4114

Aktywna Użytkowniczka

• Aktywna Użytkowniczka
  • PipPipPip
  • 74 postów
Reputacja: 32
Dobra

Napisano 20 październik 2009 - 09:47

mysle ze jest mozliwa przyjazn miedzy kobieta a mezczyzna,ale tak jak niektorzy sie wypowiedzieli taka przyjazn najczesciej przeradza sie w milosc...wiem o tym z doswiadczenia!!!ja tez sie przyjaznilam z chlopakiem,po jakims czasie stalismy sie para i ta milosc trwa do dzisiaj...
  • 0

#45 masterow1

masterow1

Użytkownik

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 153 postów
Dobra

Napisano 20 październik 2009 - 11:08

to masz szczescie ze tak trafilas... ja nie mialem tyle szczescia :)
  • 0

#46 Uchiha/\Madara

Uchiha/\Madara

Użytkownik

• Użytkownik
  • PipPip
  • 29 postów
Reputacja: 17
Neutralna

Napisano 20 październik 2009 - 11:13

Nie ma takiego jak przyjaźń po między kobietą a mężczyzną. Bo po jakimś czasie wszystko bendzie prowadzić do jednego. Próby założenia związku a jak nie wyjdzie no przyjaźni żegnaj.... :P

POZDRO
  • 0

#47 masterow1

masterow1

Użytkownik

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 153 postów
Dobra

Napisano 20 październik 2009 - 01:05

no tak, zgadzam sie z tym ze po probie stworzenia zwiazku przyjazn ucieka.. sam tak mialem.. zwiazalem sie z przyjaciolka i potem nic nam nie zostalo - zwiazek sie rozpadl, przyjazn wczesniej uleciala... ale pozniej poznalem dziewczyne - to bylo 3 lata temu i wtedy nie bylismy w zwiazkach...a teraz mamy kochajacych partnerow i my zyjemy w zgodzie i przyjazn istnieje... nie myslalem o niej jak o dziewczynie ani ona o mnie jako o chlopaku i to jest nalepsze w naszych relacjach..jestesmy poprostu przyjaciolmi
  • 0

#48 alyenka

alyenka

Świeżak

• Świeżak
  • Pip
  • 2 postów
Neutralna

Napisano 20 październik 2009 - 01:30

Bardzo ciekawy temat...Ja uważam, że istnieje przyjaźń damsko męska. Mam troje prawdziwych przyjaciół i są to sami faceci, dwie z nich trwaja juz nawet 13 lat. Był moment zauroczenia sobą, bo jakże by inaczej jeśli ktos jest dla Ciebie dobry, zawsze jest przy Tobie i pomaga ale przyjaźń była silniejsza i trwa do tej pory. W tej chwili obaj maja żony i dzieci a nadal zawsze moge na nich liczyć i oni na mnie:)
  • 0

#49 masterow1

masterow1

Użytkownik

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 153 postów
Dobra

Napisano 20 październik 2009 - 04:55

i to sie nazywa prawdziwy przyklad prawdziwej przyjazni... tak trzymac!! i jest to mozliwe... trzeba poprostu wierzyc w to
  • 0

#50 ako28

ako28

Użytkowniczka

• Użytkowniczka
  • PipPipPip
  • 89 postów
Reputacja: 12
Neutralna

Napisano 21 październik 2009 - 09:19

Nie ma czegoś takiego jak przyjaźń między kobietą a mężczyzną,a jeżeli są takie wyjątki to tylko pogratulować.
:)
  • 0

#51 Zielon00ka

Zielon00ka

Użytkowniczka

• Użytkowniczka
  • PipPip
  • 20 postów
Neutralna

Napisano 21 październik 2009 - 09:38

Wierzę...dopóki jedno z nich (albo oboje-bo tak było w moim przypadku) nie zeświruje i się nie zakocha ;D

Jakiś mądry poeta (niestety nie pamiętam nazwiska..) powiedział takie mądre zdanie, że przyjaźń między kobietą i mężczyzną jest możliwa, ale musi być wsparta odrobiną fizycznej antypatii.
I chyba coś w tym jest ;)
  • 0

#52 turntherainbow

turntherainbow

Użytkowniczka

• Użytkowniczka
  • PipPip
  • 11 postów
Neutralna

Napisano 21 październik 2009 - 09:58

Ale sama wiara nie wystarczy, dużo pracy i sił trzeba włożyć w to, by ona przetrwała.
Chociaż, jeśli przyjaźń prawdziwa - przetrwa wszystko ; )
  • 0

#53 donmasino

donmasino

Użytkownik

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 109 postów
Neutralna

Napisano 21 październik 2009 - 10:01

istnieje przyjazn miedzy kobieta a mezczyzna dopoki nie odczuwaja pociagu sexualnego ;)

prawdziwa przyjazn przetrwa wszystko :D
  • 0

#54 Guest_blue velvet_*

Guest_blue velvet_*
  • Guests

Napisano 22 październik 2009 - 08:03

Oczywiscie wierze w przyjazn miedzy kobieta a mezczyzna,chociaz bywa tak ,ze taka przyjazn moze przerodzic sie w milosc;)
  • 0

#55 Wanillia

Wanillia

Użytkownik

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 102 postów
Neutralna

Napisano 23 październik 2009 - 02:48

Tez jestem tego zdania. Taka przyjazn jest mozliwa do czasu...Predzej czy pozniej jedna strona bedzie chciala czegos wiecej.
  • 0

#56 masterow1

masterow1

Użytkownik

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 153 postów
Dobra

Napisano 23 październik 2009 - 07:49

nie jest wcale powiedziane ze ktoras ze stron zawsze bedzie chciala czegos wiecej... to bardziej zalezy od przypadku i od tego jak sie podchodzi do calej sprawy...
  • 0

#57 Plastusiowaty

Plastusiowaty

They don't understad me

• Precylek
  • PipPipPip
  • 670 postów
Reputacja: 158
Bardzo dobra

Napisano 23 październik 2009 - 08:31

Najgorsze co facet może usłyszeć od dziewczyny, która mu się podoba to "ale możemy zawsze zostać przyjaciółmi". A co do prawdziwej przyjaźni to osobiście uważam, że może istnieć ale jedynie między gej-kobieta.
  • 0

#58 kubuss2502

kubuss2502

Użytkownik

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 170 postów
Reputacja: 12
Neutralna

Napisano 23 październik 2009 - 08:59

Ja wierzę w przyjaźń miedzy kobietą a mężczyzną sam mam przyjaciółkę z którą się znamy od dzieciństwa i wiem, że zawsze mogę na niej polegać i odwrotnie;)
  • 0

#59 Plastusiowaty

Plastusiowaty

They don't understad me

• Precylek
  • PipPipPip
  • 670 postów
Reputacja: 158
Bardzo dobra

Napisano 23 październik 2009 - 10:01

no w sumie nie rozpatrywałem przyjaźni z dzieciństwa - tutaj taka przyjaźń ma szansę przetrwać, bo oboje znacie się "jak łyse konie" i nie czujecie (raczej) popędu seksualnego do drugiej osoby
  • 0

#60 marihua

marihua

Użytkownik

• Użytkownik
  • PipPip
  • 27 postów
Neutralna

Napisano 23 październik 2009 - 10:12

Oczywiście że istnieje ale są dwie opcje:
1) obydwoje są związani z kimś innym, abo przynajmniej jedno a drugie nie zepsuje tego bo jest przyjacielem więc nie chce krzywdy tego drugiego
2) obydwoje nie są z kimś związani i wtedy przyjaźń istnieje do puki nie pójdą razem do łóżka
  • 0