Skocz do zawartości

Zdjęcie
- - - - -

fiat siena

fiat siena

• Zamknięty Temat jest zamknięty
7 odpowiedzi w tym temacie

#1 lewanza

lewanza

Świeżak

• Świeżak
  • Pip
  • 3 postów
Reputacja: 10
Neutralna

Napisano 11 styczeń 2009 - 12:22

co powiecie na temat tego samochodu??:P
  • 0

#2 Mr.Kruk

Mr.Kruk

Świeżak

• Świeżak
  • Pip
  • 3 postów
Neutralna

Napisano 12 styczeń 2009 - 10:20

fajny samochod ale jak bedziesz mial wypadek uderzajac w drugi samochod powyzej 70km\h z samochodu nie masz co zbierac i ty mozesz na tym ucierpiec. uwierz mi bo mialem wypadek takim samochodem
  • 0

#3 kertoip13

kertoip13

Świeżak

• Świeżak
  • Pip
  • 2 postów
Neutralna

Napisano 13 styczeń 2009 - 07:24

Fiat Siena 1,6 16v 97r - na trasie Kraków - Katowice zaledwie chlipnął paliwa, ale w mieście to ma apetyt niesamowity, alternator awaryjny jest chyba w każdej Sienie tzn zawsze pęknięty i piszczy, podłoga pod spodem już dawno zjedzona, mimo że konserwowany był 5lat temu, (garażowany), co 2 lata wymiana łożysk w przednich kołach bo tak świstają jak w F1. Poza tym wykonanie wnętrza pozostawia sobie troche do życzenia, ale.... jak na Fiata to prowadzenie tego samochodu jest bardzo dobre. Byłbym zapomniał jeszcze jedna wada to bardzo nisko "biorący" hamulec. w skali 1-5 daję 3,5.
  • 0

#4 shingoW

shingoW

Użytkownik

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 52 postów
Neutralna

Napisano 13 styczeń 2009 - 08:57

co do fiatów to faktycznie siena niejest najgorsza, ale ja tam i tak tylko VW albo AUDI bo jak to się mówi "kazdy ford gów..o wort a każdy fiat to jego brat" :))
  • 0

#5 dampus

dampus

Świeżak

• Świeżak
  • Pip
  • 1 postów
Neutralna

Napisano 13 styczeń 2009 - 10:29

Jeździłem Sieną 10 lat. faktycznie był problem z alternatorem ale zawsze kumpel mi to robił (coś tam smarował) i nie było świstu. Jeśli chodzi o spalanie to mój był na gaz 1,6 16V i brał 10,5litra głównie po mieście. miałem tym samochodem 2 dzwonki i moim zdaniem to nie jest takie miękkie auto jak pisze kolega na górze. Korozja po 10 latach zaczynała się pojawiać w okolicach nadkoli ale myśle że to wina źle usuniętej obcierki w tym miejscu. Ogólnie jeśli mam coś ponarzekać na samochód to na jego bardzo miekkie zawieszenie (na zakrętach zachowywał się jak ponton) moim zdaniem w kategorii samochodów miejskich daje 7/10 minus za twarde plastiki, za prowadzenie i alternator. Ogólnie polecam to auto bo za 7tyś trudno znaleść coś z takim bagażnikiem i osiągami 10,2 s do100 km/h.
  • 0

#6 grafirafi

grafirafi

Użytkownik

• Użytkownik
  • Pip
  • 9 postów
Neutralna

Napisano 13 styczeń 2009 - 08:17

siena jak na date kiedy je produkowali była super wyposarzona i fajnie wygladała , wada tego samochodu jak wszystkich fiatów dużo palą. akolega co to napisał "kazdy ford gów..o wort a każdy fiat to jego brat" to chyba sie niezna na samochodach. audi 1,9 tdi i vw z tym silnikiem wcale mło nie pala i czesto się sypią zawieszenia vw i audi skończyły się w 1996 roku.
  • 0

#7 jaczie

jaczie

Użytkownik

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 65 postów
Reputacja: 387
Bardzo dobra

Napisano 14 styczeń 2009 - 06:15

Ja mam sienke 1.2 lpg 2000r, i moim zdaniem to milutkie autko, zwłaszcza że na 4-osobową rodzinkę bagażnik jest idealny.
  • 0

#8 remik7171

remik7171

Świeżak

• Świeżak
  • Pip
  • 6 postów
Neutralna

Napisano 14 styczeń 2009 - 10:08

Witam macie koledzy rację fiaty dużo palą sam posiadałem seicento 900 trasa 5L miasto na krótkich odcinkach to nawet 10L zaleta to ocynkowana karoseria.Zmorą Sieny są alternatory i rozłażąca się karoseria jesli się nie mylę to z Brazyli.Co do kolegi który pisze o Audi z silnikiem TDI 90 koni 5L trasa miasto 7L mniej będzie palił pasat a jeszcze mniej Seat
  • 0