Skocz do zawartości

Zdjęcie
- - - - -

Najlepsza pizza Lublin

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
7 odpowiedzi w tym temacie

#1 wiktorek67

wiktorek67

Precylowicz

• Precylowicz
  • PipPipPip
  • 534 postów
Reputacja: 44
Dobra

Napisano 16 listopad 2015 - 12:05

Jest ktoś z Lublina? Do którego lokalu najczęściej chodzicie? Tak żeby wypić piwo i dobrze zjeść? Jedną pizzerię odwiedziłem, ale ... było słabo, kiepskie produkty na pizzy. Nazwy nie chcę podawać. Zasugerujecie coś?

• 0

#2 Precelka55

Precelka55

Użytkownik

• Użytkownik
  • PipPip
  • 28 postów
Reputacja: 10
Neutralna

Napisano 17 listopad 2015 - 08:34

Masz kilka lokali Dominium w mieście - pizza włoska, w zasadzie dokładnie taka, jaką jadłam za granicą. Na pewno różnicę widać w cieście - w stosunku do innych pizzeri. Jest cienkie, smaczne, fajnie się "trzyma". Duży plus za jakość składników, bo rzeczywiście są one wybitne - nie sądziłam że np. można zrobić tak smaczną pizzę z boczkiem, a już zdecydowanie hitem jest pizza z wołowiną - o ile faktycznie podchodzą wam takie klimaty smakowe. 

• 0

#3 wiktorek67

wiktorek67

Precylowicz

• Precylowicz
  • PipPipPip
  • 534 postów
Dobra

Napisano 18 listopad 2015 - 12:17

Jakoś wołowina kompletnie mi nie podchodzi - nie moje klimaty. Ale widzę, że w lokalu w Plazie mają Rusticę, i to już zdecydowanie moje klimaty. Tylko ten sen góralski - czym się różni jego smak na pizzy w stosunku do klasycznego sera? Jadłaś tą pizzę? Nie wczytywałem się dokładniej w regulamin - ta promocja z pizzą za pół ceny do godziny 13 obowiązuje na wszystkie pizze? Wymiary, smaki?

• 0

#4 wiktorek67

wiktorek67

Precylowicz

• Precylowicz
  • PipPipPip
  • 534 postów
Dobra

Napisano 19 listopad 2015 - 08:21

.

Użytkownik wiktorek67 edytował ten post 20 listopad 2015 - 08:24

• 0

#5 Precelka55

Precelka55

Użytkownik

• Użytkownik
  • PipPip
  • 28 postów
Neutralna

Napisano 20 listopad 2015 - 09:05

Tak - jadłam. Ser góralski? Trudno powiedzieć, musisz sprobować i sam porównań. Może poproś żeby zrobili Ci pół na pół z innym typem pizzy, tak dla bezpieczeństwa? Chociaż szczerze mówiąc to nie bardzo wiem, co może w tym niesmakować. Na pewno odczucia smakowe są całkiem inne, ale pozytywne. Świetna pizza to również Americana, ale podejrzewam, że to nie Twój typ. Co do promocji - raczej obowiązuje na wszystkie rozmiary - chyba że o czymś nie wiem.

• 0

#6 wiktorek67

wiktorek67

Precylowicz

• Precylowicz
  • PipPipPip
  • 534 postów
Dobra

Napisano 23 listopad 2015 - 12:14

A pewna jesteś, że tak można? Nie widzę na stronie takiego info z opcją zamawiania pizzy pół na pół.

Widzę tylko pizzę Dominium, tam gdzie masz opcję doboru składników wedle uznania. Ale ok. W tym tygodniu na pewno do nich zawitam i to nawet w tych godzinach, w których obowiązują promocyjne stawki :)

• 0

#7 Precelka55

Precelka55

Użytkownik

• Użytkownik
  • PipPip
  • 28 postów
Neutralna

Napisano 24 listopad 2015 - 08:23

Raczej na pewno można, ale pytaj w lokalu. Może mają różne zwyczaje ;-) ZObacz też stawki w dostawie - bo tam wychodzi jeszcze taniej. Jest truga pizza za 5 zeta, dostawa za darmo, jest napój litrowy za jakoś 2 zł. Ale to już bardziej opcja zamawiania pod imprezy. Tak czy siak - zjesz na pewno dobrze, bo dbają o to, a przynajmniej takie są nasze dotychczasowe doświadczenia.

• 0

#8 wiktorek67

wiktorek67

Precylowicz

• Precylowicz
  • PipPipPip
  • 534 postów
Dobra

Napisano 02 luty 2016 - 01:43

Byłem u nich w ostatni weekend i jadłem pizzę ze szpinakiem, a w zasadzie z sosem szpinakowym. Nie sądziłem, że takie połączenie na pizzy może być smaczne, a było wybitne - tam jeszcze były pieczarki, boczek i jakiś dziwny ser. Być może to właśnie on nadawał tak specyficzny smak? Sama nie wiem, ale smakowało to super. Odpowiada mi taka pizza.

• 0