Skocz do zawartości

Zdjęcie
- - - - -

Zmiana kierunku na studiach i matura???

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 mateush93

mateush93

Użytkownik

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 87 postów
Reputacja: 10
Neutralna

Napisano 24 maj 2012 - 05:52

Siema,

Takie pytanie mi przyszło do głowy ;P Czy jak chę np. zmienić kireunek na studiach, a na tym nowym kierunku wymagają przedmiotu, którego nie pisałem na maturze, to jak mam to niby zrobić??!! Muszę wtedy podchodzić w maju jak wszyscy i zdawać ten cholerny przedmiot dodatkowy, czy jest jakiś wcześniejszy termin. Jest to całkowice bez sensu, bo przykładowo interesuję się, hmmm.... lepieniem sławnych ludzi z klocków mojego wuja, a profesorzy, którzy tam uczą są po prostu do dupy:( Muszę się wtedy męczyć cały zasrany rok, żeby się przenięść na inny zasrany kierunek???

Dzięki za odpowiedź i pozdrawiam:cool:
  • 0

#2 Svetr

Svetr

Świeżak

• Świeżak
  • Pip
  • 1 postów
Neutralna

Napisano 24 maj 2012 - 09:20

Jeżeli nie celujesz w uczelnie publiczne tylko prywatne to jak zobaczą pieniądze to Cię przyjmą bez wzgledu na maturę. Ja dostałem sie na Polską japońską z marnie zdaną podstawą z matmy (3 latat temu to było) ale po roku na uniwerek przeszedłem bez zdawania dodatkowych przedmiotów.
  • 0

#3 mateush93

mateush93

Użytkownik

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 87 postów
Neutralna

Napisano 25 maj 2012 - 09:56

Zastanawiam się czy by nie pójśc na Akdemię Morską, ale tam wymarzyli sobie dodać jeszcze jeden przedmiot dodatkowy na wszystkie kierunki. I zostaję z ręką w nocniku ;( Muszę zdawać ROZSZERZONĄ fizykę, chociaż w gim. i liceum wiadomo jaka ta fizyka jest (do dupy). Jeszcze jest szansa, że będzie mało osób na jakiś kierunek i mnie przyjmą;P
  • 0