Skocz do zawartości

Zdjęcie
- - - - -

Markowe ciuchy w Internecie

ciuchy internecie markowe

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
15 odpowiedzi w tym temacie

#1 salanina

salanina

Świeżak

• Świeżak
  • Pip
  • 9 postów
Reputacja: 10
Neutralna

Napisano 21 listopad 2011 - 01:33

Cześć, mam pytanie do Was. Czy możecie polecić mi jakieś nie tylko fajne, ale i sprawdzone sklepy internetowe sprzedające markowe/firmowe ubrania?
  • 0

#2 Zuzanka

Zuzanka

Przyjaciółka Precyla

• Precylek
  • PipPipPip
  • 1800 postów
Reputacja: 1254
Świetna

Napisano 21 listopad 2011 - 08:58

chyba jednak największy i najpewniejszy to Allegro!wpiszesz markę i już masz miliony ofert,aż zawrotu głowy można dostać
  • 0

#3 trycjapa

trycjapa

Świeżak

• Świeżak
  • Pip
  • 4 postów
Neutralna

Napisano 23 listopad 2011 - 01:56

Hej polecam sklep Sarafis. Wpiszesz w googlach to znajdziesz adres stronki. Mają całkiem spory wybór firmowych rzeczy. Szybko wysyłają dobre ceny mają, rym zupełnie przypadkowy:)
  • 0

#4 krzysztof55995

krzysztof55995

Świeżak

• Świeżak
  • Pip
  • 7 postów
Neutralna

Napisano 24 listopad 2011 - 10:50

Osobiście mogę polecić sklep asos .Wprawdzie strona jest w języku angielskim, ale ubrania i dodatki są naprawdę świetne. Można je także zaleźć na allegro, ale nie mamy już tej pewności o oryginale danego ubioru.
  • 0

#5 mystha

mystha

Użytkowniczka

• Użytkowniczka
  • PipPipPip
  • 193 postów
Reputacja: 23
Dobra

Napisano 29 listopad 2011 - 02:36

Ja się kiedyś przejechałam na takich "markowych" zakupach wolę jednak obejrzeć, dotknąć i być pewna wyboru.
  • 0

#6 csylwiac

csylwiac

Użytkowniczka

• Użytkowniczka
  • PipPip
  • 13 postów
Neutralna

Napisano 29 listopad 2011 - 03:07

mystha, ja rowniez. Kupilam droga sukienke, ktora na zdjeciach wygladala olsniewajaco. Przyslali mi jakis bubel uszyty z taniego materialu...
Ale jak juz bylo pisane wyzej - zalezy gdzie kupujesz. Ja kupilam na allegro, uzytkownik sprzedawal ubrania danej firmy, ale byly to jedynie tanie podroby. Gdybym kupila te sama sukienke na stronie producenta pewnie nie bylabym az tak zawiedziona :[
Mimo wszstko jestem zdania ze nic nie zastapi nam biegania po sklepach i niekonczacych sie zmagan w przebieralniach :D
  • 0

#7 Zuzanka

Zuzanka

Przyjaciółka Precyla

• Precylek
  • PipPipPip
  • 1800 postów
Świetna

Napisano 29 listopad 2011 - 11:19

ja też raczej nie ryzykuję z markowymi,owszem kupuję jakieś 'okazje',wyprzedaże,które w butikach są 2razy droższe,i jeszcze się nie zawiodłam.Ostatni nabytek to cieplutkie getry M&S za całe 30 zeta,rewelacja
  • 0

#8 alkmina

alkmina

Użytkownik

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 33 postów
Neutralna

Napisano 30 listopad 2011 - 11:05

Ja ostatnio wsiąkłam w zakupy z zagranicy... :) Można wyczaić super promocje albo trafić na darmową wysyłkę ;) A jeszcze nie zdarzyło mi się nie trafić z rozmiarem :) Jak mam watpliwości, to szukam info. o sklepie albo danym towarze w necie, często zdjęcia można znaleźc na zagranicznych blogach.
  • 0

#9 gregor87gg

gregor87gg

Precylowicz

• Precylowicz
  • PipPipPip
  • 573 postów
Reputacja: 53
Dobra

Napisano 30 listopad 2011 - 11:42

Dziś jest darmowa wysyłka. W większości sklepach internetowych dziś wysyłają za darmo:cool: Koszt przesyłki ponosi wysyłający..........przesyłkę:D
  • 0

#10 konto usunięte

konto usunięte

PsychofAnka

• Precylek
  • PipPipPip
  • 690 postów
Reputacja: 616
Bardzo dobra

Napisano 08 styczeń 2012 - 10:07

Jeśli chodzi o portale wyprzedażowe to buyvip/markafoni dwukrotnie mnie rozczarował. Pierwszy raz zamówiłam okulary i bardzo się cieszyłam z tej megapromocji (z 1000zł za 100), jednak po kilku tygodniach sprzedawca sie wycofał. Inne zamówienie zostało zrealizowane tylko częściowo. 2 zakupy butów można powiedzieć, że się udały. Chociaż mam nauczkę, żeby nie kupować butów nienoszonych wcześniej marek przez internet :-) Na pewno można znaleźć tam często bardzo oryginalne rzeczy. Pod tym względem są bardzo atrakcyjni.

3 tygodnie temu dokonałam pierwszego zakupu na zlotychwyprzedazach. Porównując cenę produktu do obecnej ceny w witrynie sklepu - 4 razy taniej. Status - 'wyslane'. Czekam co przyjdzie.

Jeszcze przeglądam bao, ale tam wielokrotnie, szczególnie przy wyprzedażach perfum, kiedy już miałam kliknąć, żeby kupić, sprawdzałam cenę przez porównywarkę cen i okazywało się, że wiele sklepów ten sam produkt ma taniej - uczulam wszystkich na takie okazje.

Co do zakupów zagranicznych rzeczywiście są tak niesamowite promocje, że nawet z wysyłką za 30 zł opłaca się kupić nawet jedną rzecz. Minus - ostatnio zrobiłam zamówienie w brytyjskim sklepie. Mają tam chyba trochę inną, bardziej zaufaną pocztę, ponieważ przesyłka za kilkaset zł przyszła zwykłym listem :-) Szczęśliwie dotarła :-)
  • 0

#11 Zuzanka

Zuzanka

Przyjaciółka Precyla

• Precylek
  • PipPipPip
  • 1800 postów
Świetna

Napisano 09 styczeń 2012 - 08:04

ja też się zalogowałam na takim markowym portalu,ale nie mam ceny produktu?Wy też tak macie?nie bardzo wiem jak sprawdzić ile kosztuje
  • 0

#12 konto usunięte

konto usunięte

PsychofAnka

• Precylek
  • PipPipPip
  • 690 postów
Reputacja: 616
Bardzo dobra

Napisano 09 styczeń 2012 - 08:25

podaj adres portalu
  • 0

#13 DWMT

DWMT

Precylowy Weteran

• Emeryt
  • PipPipPip
  • 202 postów
Reputacja: 75
Dobra

Napisano 14 styczeń 2012 - 11:21

Zapewne największym sklepem jest Allegro, później e-sklepy, sklepów które są np. w CH Silesia..
  • 0

#14 wikizarus

wikizarus

Świeżak

• Świeżak
  • Pip
  • 2 postów
Neutralna

Napisano 09 marzec 2013 - 11:36

ja z mojej strony mogę powiedzieć, że Aligoo jest mega. Fajny kontakt, szybka przesyłka no i atrakcyjne ceny :) Pozdrawiam! :)
  • 0

#15 jelly.bean

jelly.bean

Użytkownik

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 47 postów
Neutralna

Napisano 29 marzec 2013 - 08:09

W internecie zaglądam zwykle do sklepu Zary albo do Asosa. Poza tym markowych ciuszków szukam też na Allegro, gdzie można czasem dorwać coś trochę taniej.
  • 0

#16 Non_User

Non_User

Użytkownik

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 161 postów
Neutralna

Napisano 10 kwiecień 2013 - 03:35

Artykuły sportowe Erke, dotychczas ściągałem z zagranicy, a lada dzień będę mógł legalnie kupować je przez neta w Polsce :) bo jak ktoś nie wie Erke ma swój salon w Rzeszowie hrhrhr ^^
  • 0