Skocz do zawartości

Zdjęcie
- - - - -

Rozszerzone pory

pory rozszerzone

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 Vetka

Vetka

VIP

• VIP
  • PipPipPip
  • 504 postów
Reputacja: 1502
Świetna

Napisano 18 grudzień 2011 - 07:46

Witam Panie :) Znacie / możecie polecić skuteczne metody / produkty służące do wali z rozszerzonymi porami? Macie sprawdzone sposoby czy też kosmetyki? Za każdą odpowiedź z góry serdecznie dziękuję:)

Pozdrawiam.
  • 0

#2 konto usunięte

konto usunięte

PsychofAnka

• Precylek
  • PipPipPip
  • 690 postów
Reputacja: 616
Bardzo dobra

Napisano 08 styczeń 2012 - 10:49

Ja w najbliższym czasie mam zamiar wypróbować kosmetyki z serii ZiajaPro
http://www.ziaja.com/page/ziajapro/programy/program_oczyszczajacy_do_cery_tlustej_i_mieszanej.html
Ziaji jestem wierna od lat. Nie ma nic lepszego dla mojej skóry. Ta seria jest teoretycznie przeznaczona do gabinetów... Ale można robić wszystko w domku. Jeszcze nie próbowałam tej serii bo mam zapasy innych masek i kremów, ale opinie osób, które je stosowały są bardzo pozytywne.
Do zakupienia przez internet.
PS Jedyne co mi nie pasuje z Ziai to antyperspiranty i szampony. Może coś się zmieniło, ja się zraziłam kiedy wchodziły kilka lat temu i nie robiłam drugiego podejścia.
  • 0

#3 Vetka

Vetka

VIP

• VIP
  • PipPipPip
  • 504 postów
Reputacja: 1502
Świetna

Napisano 17 luty 2012 - 08:53

I jak tam? Testowałaś już? :D Ja też uwielbiam Ziaję :) Ostatnio napisałam maila i przysłali mi próbki kremów.

Tak w formie Offtop'u testuję cały czas Ziaję - Bloker. Póki co efekty nie są zadowalające, ale to tylko i wyłącznie moja wina, bo nie stosuję się do zaleceń z opakowania.
  • 0