Skocz do zawartości

Zdjęcie
- - - - -

buty sportowe z distance.pl ?

buty distancepl sportowe

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 alkmina

alkmina

Użytkownik

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 33 postów
Reputacja: 10
Neutralna

Napisano 03 luty 2012 - 11:41

Halo, halo. Kupowaliście może kiedyś buty w tym sklepie? Znalazłam nowy model Air Max'ów
http://distance.pl/nike-air-max-90-2007-gs-36489
które strasznie mi się podobają, ale nie mam żadnego doświadczenia z tym sklepem :( Napiszcie jeśli wiecie coś na ten temat, będę wdzięczna :)
  • 0

#2 thangatar

thangatar

Użytkownik

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 67 postów
Reputacja: 15
Neutralna

Napisano 06 luty 2012 - 01:21

Brałem u nich jakoś przed zimą buty ecco. Tylko że wtedy to był but1, ale widzę, że nic się nie zmieniło oprócz adresu strony. Powiem Ci tak, pomimo gorącego okresu przedświątecznego, paczka była na czas, kontakt bez zarzutów, ogólnie pozytywne wrażenie odniosłem :)
  • 0

#3 alkmina

alkmina

Użytkownik

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 33 postów
Reputacja: 10
Neutralna

Napisano 08 luty 2012 - 03:51

Ooo dobrze wiedzieć :) Czyli co, mówisz, że warto zamawiać z tego sklepu, tak? Tylko, że teraz mam zagwozdkę, bo znalazłam inne Białe, niebieske, różowe buty NIKE Air Max 90 2007 Gs - cena TYLKO 319 zł - sklep w sumie, to chyba taki sam model, ale inna kolorystyka i nie wiem które wziąć :/
  • 0

#4 thangatar

thangatar

Użytkownik

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 67 postów
Reputacja: 15
Neutralna

Napisano 14 luty 2012 - 10:12

Ale to są przecież juniory, rozmiarówka do 38,5. No chyba, że masz taką małą stopę...:eek: Ale szczerze? Średnio mi się podobają. Ja wole AM1, w distance pełno tego, ale to tylko moje skromne zdanie, którego absolutnie nie musisz brać pod uwagę :P
  • 0