Skocz do zawartości

Zdjęcie
- - - - -

Kobiety i biżuteria!:)

biżuteria kobiety

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
57 odpowiedzi w tym temacie

#41 Tangerynka

Tangerynka

Użytkownik

• Użytkownik
  • PipPip
  • 28 postów
Reputacja: 10
Neutralna

Napisano 07 marzec 2011 - 05:45

Lubię, noszę codziennie. Oczywiście nie obwieszam się jak choinka, ale zawsze przynajmniej kolczyki noszę.
  • 0

#42 Zuzanka

Zuzanka

Przyjaciółka Precyla

• Precylek
  • PipPipPip
  • 1800 postów
Reputacja: 1254
Świetna

Napisano 07 marzec 2011 - 08:38

ja jak zwykle na opak,jestem tania ,nie lubię biżuterii,nie wydaję ani grosza,ale mam trzech facetów w domu.To mi kupują jakieś łańcuszki,bransoletki,wisiorki,jak mnie 'najdzie'to zakładam,ale sporadycznie.Ostatnio poznałam wizażystkę i cytuję'przy takim dekolcie muszę nosić coś 'ciekawe na ile zapamiętam że coś muszę
  • 0

#43 Mana-sama

Mana-sama

Precylowiczka

• Precylowiczka
  • PipPipPip
  • 1206 postów
Reputacja: 440
Bardzo dobra

Napisano 07 marzec 2011 - 09:29

ja tam nie cierpię jak mi ktoś mówi co mam na siebie założyć, a jeśli chodzi o biżuterię to noszę co mi się żywnie podoba
  • 0

#44 neska1384532377

neska1384532377

Użytkowniczka

• Użytkowniczka
  • PipPipPip
  • 171 postów
Reputacja: 241
Bardzo dobra

Napisano 26 marzec 2011 - 06:45

Moją codzienną biżuterią jest obrączka,na okazje dorzucam kolczyki raczej długie..ale to tez zależy od okazji i nastroju..
  • 0

#45 kaska87

kaska87

Precylowiczka

• Precylowiczka
  • PipPipPip
  • 603 postów
Reputacja: 656
Bardzo dobra

Napisano 27 marzec 2011 - 12:47

Z biżuterii na stałe nosze tylko kolczyk w lewym uchu. Tak pozatym nie noszę praktycznie w ogóle biżuterii. A ostatnio mam hopla na punkcie mojego zegarka, zakładam go zawsze kiedy mam gdzieś wyjść
  • 0

#46 Vetka

Vetka

VIP

• VIP
  • PipPipPip
  • 503 postów
Reputacja: 1501
Świetna

Napisano 15 sierpień 2011 - 06:36

A ja nie przepadam szczególnie za zegarkami. "Szczęśliwi" czasu nie liczą (tiaa... ;/ )
Lubię natomiast kolczyki, łańcuszki i pierścionki. Bransoletki ładnie wyglądają, ale nie lubię jak mi się coś na ręce dynda.
  • 0

#47 Zuzanka

Zuzanka

Przyjaciółka Precyla

• Precylek
  • PipPipPip
  • 1800 postów
Reputacja: 1254
Świetna

Napisano 15 sierpień 2011 - 06:42

przeczytałam mój ostatni post w tym temacie,/dawno temu/i stwierdzam że coś się zmieniło,jest lato ,wszystko na wierzchu i nie wychodzę z domu bez czegoś na szyi.Ostatnio miałam imieniny i znowu mi 'przybyło'
  • 0

#48 weroniczka24

weroniczka24

Użytkowniczka

• Użytkowniczka
  • PipPip
  • 24 postów
Reputacja: 35
Dobra

Napisano 31 sierpień 2011 - 11:56

Uwielbiam kolorową, drewnianą biżuterię. :) Jeśli chodzi o łańcuszki i pierścionki - koniecznie srebrne. Na co dzień nie noszę dużo biżuterii. Zwykle mam łańcuszek lub czasem założę kolczyki. Na jakieś okazje ubieram korale albo bardziej strojne kolczyki.
  • 0

#49 balas29

balas29

Użytkownik

• Użytkownik
  • PipPip
  • 12 postów
Neutralna

Napisano 07 styczeń 2012 - 05:18

Na codzień nosze tylko srebrny lancuszek z polowka serca :) kolczyki delikatne - zwykle wkrety. :)
Wszystko srebrne, nienawidze złota.
  • 0

#50 konto usunięte

konto usunięte

PsychofAnka

• Precylek
  • PipPipPip
  • 690 postów
Reputacja: 616
Bardzo dobra

Napisano 08 styczeń 2012 - 09:49

Ja noszę głównie kolczyki, od jakiegoś czasu próbuję przekonać się do korali, czy innych wisiorków, bo nawet oglądając ubrania na allegro można zobaczyć że z odpowiednio dobranymi koralami, czy broszką wyglądają zupełnie inaczej - o wiele lepiej. Ale póki co raczej mi przeszkadzają.
Również wykonuję biżuterię. Swego czasu kupiłam trochę kamieni, szkiełek, bigli itp... Polecam takie rozwiązanie dla osób które tanim kosztem chcą mieć biżuterię z ładnymi kamieniami. Na początek polecam kupić niewiele, żeby zobaczyć jak będzie z czasem, chęciami i wyobraźnią.
  • 0

#51 GbLoad

GbLoad

Użytkownik

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 31 postów
Neutralna

Napisano 21 styczeń 2012 - 10:06

Sreebro :D pierścionki i bransoletki :D Kolczyki też moga byc :)
  • 0

#52 TusiaczkowyRobak

TusiaczkowyRobak

Świeżak

• Świeżak
  • Pip
  • 2 postów
Neutralna

Napisano 24 styczeń 2012 - 10:45

ja kocham pierścionki i kolczyki...bransoletki tak sobie chociaż nie pogardzę :)
  • 0

#53 leniaq

leniaq

Użytkowniczka

• Użytkowniczka
  • PipPipPip
  • 55 postów
Neutralna

Napisano 10 kwiecień 2012 - 02:04

Hej ;]
Mam do was mała prośbę. :)
Ostatnio poszukuje takich kolczyków:
http://besty.pl/975370
Tylko nie wiem jak one się nazywają i jak mam ich szukać z necie. o.O Może znacie ich właściwą nazwę? Byłabym wdzięczna za udzielenie mi pomocy. :)
  • 0

#54 konto usunięte

konto usunięte

PsychofAnka

• Precylek
  • PipPipPip
  • 690 postów
Reputacja: 616
Bardzo dobra

Napisano 10 kwiecień 2012 - 03:25

Hej ;]
Mam do was mała prośbę. :)
Ostatnio poszukuje takich kolczyków:

http://besty.pl/975370]BESTY.pl - 975370
Tylko nie wiem jak one się nazywają i jak mam ich szukać z necie. o.O Może znacie ich właściwą nazwę? Byłabym wdzięczna za udzielenie mi pomocy. :)

Nie wiem... Sama szukałam kilka lat temu to chodziłam po sklepach/jubilerach i tłumaczyłam o co mi chodzi. Jak już kupiłam to i tak nie usłyszałam właściwej nazwy :D
Widziałam ostatnio w brytyjskim butiku online i po ichniemu to się nazywa 'ear cuff'.
Może to Ci jakoś pomoże.

EDIT Allegro mówi, że to się nazywa po naszemu 'Nausznica'
  • 0

#55 leniaq

leniaq

Użytkowniczka

• Użytkowniczka
  • PipPipPip
  • 55 postów
Neutralna

Napisano 11 kwiecień 2012 - 04:48

Ooo, dzięki za pomoc. :)
  • 0

#56 zawertyna

zawertyna

Świeżak

• Świeżak
  • Pip
  • 0 postów
Neutralna

Napisano 03 listopad 2012 - 06:15

Biżuterie bardzo lubie , nosze pierścionki , kolczyki i róznego rodzaju wisiory , łańcuszki itp , branzolety ? to zależy gdzie idę ale .........
Wszystko musi być ze srebra , mam uczulenie na złoto , to ciekawe bo to podobno neutralny minerał a jednak :(
Żadnych podróbek , żadnych ozdobnych metali , tylko srebro i nic więcej
Dobrze że przyszły czasy iż nie jest zbytnio drogie bo ja bardzo kocham biżuterie :)
  • 0

#57 lazormajor

lazormajor

Użytkownik

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 50 postów
Neutralna

Napisano 19 luty 2013 - 09:51

Nie przepadam za srebrem, aczkolwiek mam go w swojej kolekcji ponieważ mój mężczyzna namiętnie mnie nim obdarowuje:) Sama wybieram przeważnie biżuterię kolorową lub ze 'starego' złota. Stricte złotej biżuterii nie posiadam.
  • 0

#58 jelly.bean

jelly.bean

Użytkownik

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 47 postów
Neutralna

Napisano 29 marzec 2013 - 08:17

Ja bardzo lubię srebro, białe złoto a także ręcznie robioną biżuterię ze sznurków, czy metodą decoupage'u lub sutaszu. Lubię oryginalne wzory, kolory i faktury, chociaż nie pogardzę też klasyką.
  • 0