Skocz do zawartości

Zdjęcie
- - - - -

Przyjaźń między kobietą a mężczyzną

kobietą mężczyzną przyjaźń

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
116 odpowiedzi w tym temacie

#101 figussia

figussia

Świeżak

• Świeżak
  • Pip
  • 8 postów
Reputacja: 10
Neutralna

Napisano 07 styczeń 2010 - 06:41

Moim zdaniem istnieje chociaż często przeradza się w coś więcej :)
  • 0

#102 pear1210

pear1210

Użytkownik

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 83 postów
Reputacja: 17
Neutralna

Napisano 11 styczeń 2010 - 04:57

Więc czy według waz jest możliwa "przyjaźń z kobietą"?
  • 0

#103 prze1986mek

prze1986mek

Zbanowany

• Banned Users
  • PipPipPip
  • 67 postów
Reputacja: 28
Dobra

Napisano 11 styczeń 2010 - 05:08

Nie nie istnieje takowa
  • 0

#104 Guest_Charming_*

Guest_Charming_*
  • Guests

Napisano 11 styczeń 2010 - 07:01

tak jak najbardziej, jak wspomniała Invicta:

mogę z nimi pogadać o czym tylko chcę, powygłupiać się i wiem, że obie strony traktują to tak samo. faceci są bardziej wyluzowani, zabawniejsi i z nimi fajniej spędza się czas.

z naciskiem na ostatnie zdanie. ;P to niestety prawda, wychodząc na dwór z kumpelą nigdy będzie tak samo jak z 1-2 kolegami, którzy de facto jeśli wyluzowani gdy palniesz jakąś w twoim mniemaniu gafę będą się z tego śmiać (dzięki czemu łatwiej jest śmiać sie z samego siebie), a reakcja dziewczyny to niestety zwykle krzywe spojrzenie/wywracanie oczyma.
i jeśli naprawde chce sie jedynie przyjaźni z mężczyzną/kobietą to jest to możliwe, ale trzeba być asertwynym/ą.
  • 0

#105 panienka

panienka

Świeżak

• Świeżak
  • Pip
  • 6 postów
Neutralna

Napisano 18 styczeń 2010 - 09:33

ponoc najlepszym fundamentem miłości jest przyjaźń - to ważne żeby ludzie "patrzyli w jednym kierunku". ja mam przyjaciela - mężczyznę ale nasza droga do przyjaźni była długa - to człowiek na którego zawsze mogłam liczyć. Mój duchowy brat - tak o nim mówię - jak rozmawiamy przez telefon to każde z nas wie czy i kiedy kłamie drugie - cieszę się że jest i czyni mnie silniejszą
  • 0

#106 Cebycz

Cebycz

Użytkownik

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 61 postów
Neutralna

Napisano 03 luty 2010 - 08:50

Jestem Facetem i uważam ze istnieje.

Znam się z moja przyjaciółka od dzieciństwa.
Kiedyś może coś do siebie czuliśmy ale powiedzieliśmy to sobie i daliśmy sobie z tym spokój.
teraz ona jest z kimś innym ja tez, i tak jest nam dobrze
  • 0

#107 juppi27

juppi27

Świeżak

• Świeżak
  • Pip
  • 2 postów
Neutralna

Napisano 28 kwiecień 2011 - 03:58

Przyjaźń między kobietą a mężczyzną jest możliwa, wtdy gdy oboje tego chcą. Mam przyjaciół facetów.
Jednak kiedy jedno che czegoś więcej wtedy wszystko się psuje i ani przyjaźni ani dobrego związku.
  • 0

#108 GbLoad

GbLoad

Użytkownik

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 31 postów
Neutralna

Napisano 21 styczeń 2012 - 10:14

moze trwac, choc z wlasnego doswiadczenia wiem, ze czesto konczy sie tak ze jedna ze stron chcialaby cos wiecej... wtedy stajemy przed faktem i albo wskoczymy w to i cos z tego bd, ale tracimy przyjaciela, choc bd z nim po rozstaniu juz nigdy przyjazni takiej jak byla wczesniej nie bd ;)
  • 0

#109 buczek77

buczek77

Analityk, Haker, Gangster

• VIP
  • PipPipPip
  • 497 postów
Reputacja: 612
Bardzo dobra

Napisano 25 styczeń 2012 - 05:21

nie można generalizować, bo byłem kilka razy w sytuacjach, gdy przyjaźń zamieniała się w coś więcej, a potem znów z różnych przyczyn rollowała do przyjaźni. Które to przyjaźnie trwają do dzisiaj. Niebezpieczeństwo leży w etapie przejściowym, ale jeśli uczucie skończyło się za "porozumieniem stron", to sprawa jest do wygrania. Co potwierdzam :)
  • 0

#110 qomas

qomas

Użytkownik

• Użytkownik
  • PipPip
  • 15 postów
Neutralna

Napisano 24 luty 2012 - 11:47

taka przyjazn jest bardzo trudna ponieważ zazwyczaj przynajmniej 1 z stron chce czegoś wiecej no chyba że facet jest gejem albo kobieta lesbijką to wtedy nie :D .
  • 0

#111 Zuzanka

Zuzanka

Przyjaciółka Precyla

• Precylek
  • PipPipPip
  • 1800 postów
Reputacja: 1254
Świetna

Napisano 28 luty 2012 - 09:34

osobiście nie wierzę w czystą platoniczną damsko-męską,zawsze jest jakiś pierwiastek seksualny,tego co powiem przyjaciółce bardzo osobistego szczególnie o płci przeciwnej,facetowi po prostu nie powinno się zwierzać:eek:
  • 0

#112 konto usunięte

konto usunięte

PsychofAnka

• Precylek
  • PipPipPip
  • 690 postów
Reputacja: 616
Bardzo dobra

Napisano 03 marzec 2012 - 08:20

taka przyjazn jest bardzo trudna ponieważ zazwyczaj przynajmniej 1 z stron chce czegoś wiecej no chyba że facet jest gejem albo kobieta lesbijką to wtedy nie :D .

Nie jestem lesbijką a mój przyjaciel nie jest gejem...

osobiście nie wierzę w czystą platoniczną damsko-męską,zawsze jest jakiś pierwiastek seksualny,tego co powiem przyjaciółce bardzo osobistego szczególnie o płci przeciwnej,facetowi po prostu nie powinno się zwierzać:eek:

Nie ma takiej rzeczy, której nie powiedziałabym mojemu przyjacielowi. Wie o mnie wszystko, ja o nim również. Bardzo dużo przeżyliśmy razem i to tworzy bardzo silną więź.
  • 0

#113 Zuzanka

Zuzanka

Przyjaciółka Precyla

• Precylek
  • PipPipPip
  • 1800 postów
Reputacja: 1254
Świetna

Napisano 05 marzec 2012 - 08:37

tylko który facet zrozumie pms,jak nie wie czym to się objawia,albo poród np.takie typowo babskie sprawy
  • 0

#114 konto usunięte

konto usunięte

PsychofAnka

• Precylek
  • PipPipPip
  • 690 postów
Reputacja: 616
Bardzo dobra

Napisano 05 marzec 2012 - 09:00

tylko który facet zrozumie pms,jak nie wie czym to się objawia,albo poród np.takie typowo babskie sprawy

A co tu jest do rozumienia? Nie wszystkie kobiety odczuwają pms i coraz mniej rodzi. Nie będziesz się przyjaźnić z kobietą, która tego nie przeszła? Dramat jakiś ta Twoja logika...
  • 0

#115 lumian1

lumian1

Zbanowany

• Banned Users
  • PipPip
  • 13 postów
Neutralna

Napisano 10 marzec 2012 - 04:41

istnieje taka przyjazń ale czesto potem konczy sie ona związkiem
  • 0

#116 Vetka

Vetka

VIP

• VIP
  • PipPipPip
  • 504 postów
Reputacja: 1502
Świetna

Napisano 14 marzec 2012 - 05:13

Oczywiście, że taka przyjaźń istnieje ;) Jednak wszystko zepsuć może "chemia", która może się pojawić w relacjach damsko męskich, myślę jednak, że jeśli od początku zostaną ustalone pewne reguły i obie strony będą się ich trzymać to przyjaźń ma ogromne szanse by się rozwinąć. Chemia może również dotknąć przyjaźniące się dwie kobiety, czy dwóch mężczyzn... Takie czasy... I również może z tego wyniknąć związek, może ale nie musi.
  • 0

#117 lumian1

lumian1

Zbanowany

• Banned Users
  • PipPip
  • 13 postów
Neutralna

Napisano 14 marzec 2012 - 05:29

Oczywiście, że taka przyjaźń istnieje ;) Jednak wszystko zepsuć może "chemia", która może się pojawić w relacjach damsko męskich, myślę jednak, że jeśli od początku zostaną ustalone pewne reguły i obie strony będą się ich trzymać to przyjaźń ma ogromne szanse by się rozwinąć. Chemia może również dotknąć przyjaźniące się dwie kobiety, czy dwóch mężczyzn... Takie czasy... I również może z tego wyniknąć związek, może ale nie musi.

mądrze powiedziane :D
  • 0