Skocz do zawartości

Zdjęcie
- - - - -

depilacja kobiecego ciała

ciała depilacja kobiecego

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
20 odpowiedzi w tym temacie

#1 lylka

lylka

Przyjaciel Precyl.pl

• Precylek
  • PipPipPip
  • 329 postów
Reputacja: 160
Bardzo dobra

Napisano 22 czerwiec 2010 - 08:17

Moje Panie - co stosujecie do depilacji... wszystkich miejsc Waszego ciała ;) Z czego byłyście/jesteście zadowolone? Co uważacie ma najlepszy efekt i najtrwalszy? Plastry? Depilator? Czy zwykła maszynka? Na co stawiacie? :)
  • 0

#2 Sweetlady

Sweetlady

niezłomna

• VIP
  • PipPipPip
  • 126 postów
Reputacja: 751
Bardzo dobra

Napisano 11 lipiec 2010 - 11:38

No więc tak,moim zdaniem tak wyglądają te sprawy:
1)plastry-jak dla mnie do d*,żeby się pozbyć owłosienia na jednej łydce musiałabym spędzić ze dwie godziny.Mam mocne włosy:P
2)wosk-jak najbardziej,ale tylko w gabinecie,zrobiony przez profesjonalistkę,aczkolwiek zabieg bolesny,nie dla kobiet o niskim progu bólu.
3)depilator-jest ok,ale do czasu,po pewnym czasie,powoduje,że włoski zaczynają wrastać,pomijając dyskomfort jeśli chodzi o ból;)
4)kremy depilujące-jak dla mnie też lipa,żeby pozbyć się włosków musiałabym trzymać krem dwa razy dłużej niż czas przewidywany na to na opakowaniu.
5)Maszynka do golenia-jak na razie,dla mnie jedyne rozwiązanie na dzień dzisiejszy w połączeniu z dobrym kremem do golenia dla kobiet-rewelka-jedyny problem to,to,że musi być często wymieniana,no i trzeba często(ja co drugi dzień) "zabieg" powtarzać.

Ostatnio czytałam o takim czymś jak PASTA CUKROWA,można ją przygotować samej w domu(w internecie znalazłam kilka receptur),ale moim zdaniem zabieg jest bolesny,trzeba mocno dociskać do skóry ową pastę i mnie osobiście wkurzał fakt,że wszystko się kleiło do wszystkiego:P
YouTube - Zabieg depilacji past? cukrow?
tu link do zabiegu wykonywanego w gabinecie.
To chyba by było na tyle,jednak jak mówię ,efektywność depilacji zależy od owłosienia,ja jestem ciemnowłosa,i mam silne,mocne owłosienie,blondynki podobno mają słabsze włoski,więc być może u nich metody,które u mnie nie zdają egzaminu będą jak najbardziej funkcjonować:)
  • 0

#3 Vetka

Vetka

VIP

• VIP
  • PipPipPip
  • 503 postów
Reputacja: 1501
Świetna

Napisano 11 lipiec 2010 - 12:29

Jak dla mnie to też tylko maszynka ;] Fakt, jej minus to krótkotrwały efekt, ale są kremy opóźniające odrastanie włosków, niektóre nawet skuteczne ;]
  • 0

#4 lylka

lylka

Przyjaciel Precyl.pl

• Precylek
  • PipPipPip
  • 329 postów
Reputacja: 160
Bardzo dobra

Napisano 11 lipiec 2010 - 09:31

O jakie dziwne to cukrowe coś :D dla mnie to by było za dużo zabawy z takim czymś ;) wolę zrobić coś rachu ciachu ale i żeby efekt był dobry :) i też ostatecznie stawiam na maszynkę chociaż depilator bardzo kusi :P no i do tej pory myślałam, że krem do golenia aż tak wielkiego znaczenie nie ma a jedna się okazuje, że chyba tak :P ktoś mi ostatnio coś wspominał ;)
  • 0

#5 Guest_szpilka38_*

Guest_szpilka38_*
  • Guests

Napisano 19 lipiec 2010 - 07:03

Zwykła maszynka i dobry krem do golenia :) nie lubię sobie zadawać bólu więc omijam Depilatory szerokim łukiem
  • 0

#6 panczasowa

panczasowa

Precylowy Weteran

• Emeryt
  • PipPipPip
  • 113 postów
Reputacja: 105
Dobra

Napisano 31 sierpień 2010 - 04:03

Zdecydowanie maszynka i dobry krem. Najlepiej kupić obie rzeczy z Gillette, maszynka kosztuje ok. 7-8 zł ale starcza na trochę :)
  • 0

#7 J89s

J89s

Użytkowniczka

• Użytkowniczka
  • PipPip
  • 14 postów
Reputacja: 10
Neutralna

Napisano 09 wrzesień 2010 - 04:05

maszynka, choć trzeba powtarzać codziennie do utrzymania efektu gładkich nóg, rok temu kupiłam sobie depilator, użyłam go dosłownie parę razy, a że zabiegi były bardzo bolesne to przestałam i wróciłam do starej, dobrej maszynki :) Polecam Venus Gillette, wystarcza na wiele takich zabiegów :)
Eksperymentowałam też z plastrami na wosk i kremem do depilacji, ale nie przyniosły pożądanych skutków. Najlepszą metodą byłby laser, no ale na razie nie stać mnie :)
  • 0

#8 KarenBlixen

KarenBlixen

Użytkownik

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 78 postów
Neutralna

Napisano 13 wrzesień 2010 - 03:13

Maszynkę stosuję niestety, pasta cukrowa na, jak to elegancko sie nazywa :okolice bikini.:cool:
  • 0

#9 AliszyN

AliszyN

Użytkownik

• Użytkownik
  • PipPip
  • 12 postów
Neutralna

Napisano 11 maj 2011 - 08:02

zdecydowanie depilator..owszem na poczatku boli ale czym dluzej sie depiluje wloski na ciele tym mniejszy bol :) a efekt dlugotrwaly
  • 0

#10 monikaderc

monikaderc

Użytkowniczka

• Użytkowniczka
  • PipPipPip
  • 74 postów
Reputacja: 28
Dobra

Napisano 12 maj 2011 - 11:44

są kremy opóźniające odrastanie włosków, niektóre nawet skuteczne ;]

np.? Przydałby się :)
  • 0

#11 kaska87

kaska87

Precylowiczka

• Precylowiczka
  • PipPipPip
  • 603 postów
Reputacja: 656
Bardzo dobra

Napisano 12 maj 2011 - 10:03

Niestety maszynka, pomimo pewnych niedogodności.
BTW Dużo słyszłam o depilacji cukrowej nawet kupiłam sobie odpowiednią pastę ponoć działa, ale ja niestety nie mam do niej cierpliwości;/ a Szkoda bo to zabieg mniej bolesny od plastrów i wosku, a daje trwalsze efekty;/
  • 0

#12 weroniczka24

weroniczka24

Użytkowniczka

• Użytkowniczka
  • PipPip
  • 24 postów
Reputacja: 35
Dobra

Napisano 31 sierpień 2011 - 12:07

Ja używałam kiedyś kremu do depilacji, ale jednak jak dla mnie najlepsza maszynka. :)
  • 0

#13 Saphy

Saphy

Świeża Użytkowniczka

• Świeża Użytkowniczka
  • Pip
  • 6 postów
Neutralna

Napisano 04 listopad 2011 - 12:11

a jak to jest w koncu z tym depilatorem? wrastaja czy nie? odrastaja slabsze czy moze mocniejsze? chcialabym sie jak najwiecej dowiedziec
  • 0

#14 sylwiiiii

sylwiiiii

Świeżak

• Świeżak
  • Pip
  • 4 postów
Reputacja: 11
Neutralna

Napisano 17 listopad 2011 - 05:00

u jednych wrastają u innych nie:) dzień przed depilacja polecam peeling ( ogólnie polecam wykonywać go raz w tygodniu wtedy istnieje mniejsze prawdopodobieństwo wrastania włosków). odrastają słabsze jeśli są wyrwane z cebulką jednak często są tylko połamane. Nie widać tego od razu ale po sobie zauważyłam po kilku depilacjach że są słabsze i trochę jaśniejsze:)
  • 1

#15 GbLoad

GbLoad

Użytkownik

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 31 postów
Neutralna

Napisano 21 styczeń 2012 - 10:09

u mnie depilator wywołuje mega podrażnienie, co do plastrów czasem zostają odparzenia, jestem fanką maszynki do golenia, ale bardzo szybko włoski odrastają ;/
  • 0

#16 angel004

angel004

Użytkowniczka

• Użytkowniczka
  • PipPipPip
  • 59 postów
Reputacja: 27
Dobra

Napisano 05 listopad 2012 - 07:22

Ja przekonałam się do depilatora. Boli ale da się przyzwyczaić, im dłużej się goli tym mniej się odczuwa dyskomfort. Najfajniejsze jest to że nie ma potrzeby golić się codziennie, a to sprawia że o wszystkich niedogodnościach szybciutko się zapomina, a raz na dwa czy trzy tygodnie można się pomęczyć :)
  • 0

#17 lazormajor

lazormajor

Użytkownik

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 50 postów
Neutralna

Napisano 19 luty 2013 - 09:48

Chodzę do kosmetyczki i sama wykonuję depilację woskiem, która w moim mniemaniu nie jest najlepszą metodą depilacji, szczególnie ze względu na moment w którym włoski są już widoczne, ale nie są jeszcze wystarczająco długie aby je wyrwać. Najchętniej wybrałabym się na depilację laserową!
  • 0

#18 jelly.bean

jelly.bean

Użytkownik

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 47 postów
Neutralna

Napisano 29 marzec 2013 - 08:18

W zeszłym roku miałam depilację laserową okolic bikini i jest bardzo zadowolona z efektów. Wykupiłam ją na Grouponie, więc nie zapłaciłam majątku, a do teraz mam spokój.
  • 0

#19 bellamadame

bellamadame

Świeżak

• Świeżak
  • Pip
  • 8 postów
Neutralna

Napisano 11 kwiecień 2013 - 12:10

zazdroszczę też chciałabym mieć taką depilacje laserową ;)
  • 0

#20 jelly.bean

jelly.bean

Użytkownik

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 47 postów
Neutralna

Napisano 22 kwiecień 2013 - 02:10

Właśnie polowałam na kolejne kupony, żeby wydepilować sobie też chociażby pachy, ale niestety nie pojawiają się już tak często, a bez nich jeden zabieg kosztuje 200zł, a trzeba mieć co najmniej 4 :/
  • 0